Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1679504 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı 38life

Herşey üst üste geliyor
Vida saçmasapan pas verir kırmızı kart gol
Necip ve Dorukhanın kafasına çarpar gol olur
Karius yanlış çıkar gol olur
Sezon başlamadan Burak sakatlanır
Şimdi de Dorukhan

Elneny'ye verilen saçma ceza... Gerçi o şanssızlık değil başka bir şey.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Lig, futbol, top, kale, gol, başarı vs. geçiniz...

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Zafer55

Rakip arkasına saklanmada,en pas atılamayacak noktada bulunmada bir dünya markası..tam bir maestro..eliyle koluyla sürekli oyunu yönlendiriyor..sağa at ...sola at ...ileri vur ..geri dön...bana verme...bana vermee

Çevrimdışı mrred

Elneny'ye verilen saçma ceza... Gerçi o şanssızlık değil başka bir şey.
Onda şansızlık değil de adaletsizlik var tahrik indirimi yapmaları gerekiyordu. Tahkim kararlarında yargı yolu açık değil temyiz edemiyorsun esasında anayasaya bile aykırı tahkimin kararlarında çifte standart var yeknesaklık yok. Kafalarına göre takılıyorlar öyle hukuk mu olur. Ama Türkiye'de olur işte..
The great gig in the sky

Çevrimdışı yaço58

Lig, futbol, top, kale, gol, başarı vs. geçiniz...

şu hakemlerle bu lig nasıl bitecek daha yeni rizenin yüzde bi milyon penaltısını yedi adamlar yazık günah

Çevrimdışı Erman1903

Valla hiç yemek istemiyorum aslında. Hızından driblinginden filan hoşlanıyorum. Bir potansiyel vaat ediyor. Ama haftalardır final aksiyonlarında çok kötü adam. Şutları bi tarafa bırakırsak rakibini ekarte ettikten sonra içeri dönüşlerde vsde çok acemi görünüyor. Bi ayağına hakimiyet bi koordinasyonsuzluk sorunu var.

Sebebi epey süredir çok az maça çıkmış olması olabilir. Totenhama gittiğinden beri çok az maçı var kiralık dönemleri de dahil.

Umarım yanılırım da mesefe kat eder. Aslında kale çevresinde daha soğukkanlı akıllı işler yapsa atletik kapasitesi nedeniyle çok değerli bir oyuncu olabilirdi.

Maç sayısı azlığı yanında bir diğer sıkıntı da orta sahanın, özellikle de ona yakın olan Ljajic'in oyundan kopuk olması. Burak'da Poacher olduğundan kanatların işi iyice zorlaşıyor.

İyi niyetli biri N'Koudou, gelişmeye açık bir arkadaş. iki kişiyle marke etmek zorunda kalıyor genelde rakipler. Koşuyor, yıpratıyor, deniyor. Yapamayınca belini tutup dolaşmıyor, geriye geliyor. Bugün pek gününde değildi ama yine de penaltıyı aldı, Diaby girdikten sonra çok daha olumlu oynadı. Aslında penaltı pozisyonuyla birlikte ilk yarı Baiano'nun kendisine yaptığı iki müdahale sonucu atılması gerekiyordu.

Teknik anlamda eksikleri var lakin yeteneği olduğu kanaatindeyim. Özel olarak çalıştırıldığı takdirde topa dokunuş ve plaselerini geliştirerek çok daha değerli bir hale gelebilir.
[ Son Düzenleme: 06 Ekim 2019, 20:46:40 Erman1903 ]

Çevrimdışı worns

Bitti artık herhalde elnenynin saçma cezası. Onun 6da oynaması oyun adına mesafe almamızı sağlar.

Ayrıca 6yı atiba ya da oziyle ikame etmek zorunda kalmayız. Keza iç orta saha olarak onlara ihtiyacımız olacak.

Çevrimiçi Necmi

Valla hiç yemek istemiyorum aslında. Hızından driblinginden filan hoşlanıyorum. Bir potansiyel vaat ediyor. Ama haftalardır final aksiyonlarında çok kötü adam. Şutları bi tarafa bırakırsak rakibini ekarte ettikten sonra içeri dönüşlerde vsde çok acemi görünüyor. Bi ayağına hakimiyet bi koordinasyonsuzluk sorunu var.

Sebebi epey süredir çok az maça çıkmış olması olabilir. Totenhama gittiğinden beri çok az maçı var kiralık dönemleri de dahil.

Umarım yanılırım da mesefe kat eder. Aslında kale çevresinde daha soğukkanlı akıllı işler yapsa atletik kapasitesi nedeniyle çok değerli bir oyuncu olabilirdi.
işde sürekli yapılan hata burda oyuncu performansı konuşuluyor hiç oyun konuşulmuyor.
ligde 7 hafta geçti onu oynatacak oyun geliştiremedikki ne bekliyoruz bir sorun onda değil ilerideki bütün oyuncularda
sorun varsa başka şeyler konuşmak lazım sonra bir haraketi yapamadı diye oyuncu tukaka yapılıyor.
bence bu kadar olumsuzluğa ramen iyi oynadığını düşünüyorum. oturmamış bir takım yeni oyuncular doğru şekilde oynatılması zamanla olur
al işde falcao burda geliyor diye kıyamet koparanlar vardı maşallah takır takır sokuyor golleri böyle devam etsin. :D
biz gerçekten hem şansızlıklar yaşadık hem oturamadı hiçbir şey biraz zaman lazım gibi duruyor. bu süreçte
oyuncuları takımı yıpratmamak lazım işlerin düzelmesini hızlandırır bu. Bireysel oyuncular kötü falan değil
sadece saldırı baskı çok yüksek renklilerin durumu ne birinin 10 diğerinin 11 puanı var yere göğe sığdırılamıyorlardı
hiçde kötü durumda değiliz lige göre sadece kendimizden daha kötüyüz. önümüzdeki iki maçı alsak çok şey değişir

Çevrimdışı Erman1903

şu hakemlerle bu lig nasıl bitecek daha yeni rizenin yüzde bi milyon penaltısını yedi adamlar yazık günah

Bu maça kadar çatır çatır yediler puanlarımızı, bu maçta da hakeme rağmen kazandık. Yönetimden birilerinin çıkıp konuşması gerekiyor artık.

Çevrimdışı worns

Maç sayısı azlığı yanında bir diğer sıkıntı da orta sahanın, özellikle de ona yakın olan Ljajic'in oyundan kopuk olması. Burak'da Poacher olduğundan kanatların işi iyice zorlaşıyor.

İyi niyetli biri N'Koudou, gelişmeye açık bir arkadaş. iki kişiyle marke edilmek zorunda kalıyor genelde rakipler. Koşuyor, yıpratıyor, deniyor. Yapamayınca belini tutup dolaşmıyor, geriye geliyor. Bugün pek gününde değildi ama yine de penaltıyı aldı, Diaby girdikten sonra çok daha olumlu oynadı. Aslında penaltı pozisyonuyla birlikte ilk yarı Baiano'nun kendisine yaptığı iki müdahale sonucu atılması gerekiyordu.

Teknik anlamda eksikleri var lakin yeteneği olduğu kanaatindeyim. Özel olarak çalıştırıldığı takdirde topa dokunuş ve plaselerini geliştirerek çok daha değerli bir hale gelebilir.

Ljajic ile ilgili söylediklerine katılıyorum. Ljajic ya da dorukhan hiç bir biçimde bu sistemin iç orta saha oyuncusu değiller. Hücumdaki kısırlığın birincil sorumlusu da bu pozisyonlar.

Çevrimiçi levitate

n'koudou ve oğuzhan 1 hafta kadar yokmuş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

İyi niyetli biri N'Koudou, gelişmeye açık bir arkadaş. iki kişiyle marke etmek zorunda kalıyor genelde rakipler. Koşuyor, yıpratıyor, deniyor. Yapamayınca belini tutup dolaşmıyor, geriye geliyor. Bugün pek gününde değildi ama yine de penaltıyı aldı, Diaby girdikten sonra çok daha olumlu oynadı. Aslında penaltı pozisyonuyla birlikte ilk yarı Baiano'nun kendisine yaptığı iki müdahale sonucu atılması gerekiyordu.

çok kral adam elinden geleni yapıyor

en büyük fanı benim bundan sonra :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yaşanan sakatlıkların teknik ekiple bi alakası yok. %90'ı anlık sakatlıklar.
Bol bol ileri geri koşmak zorunda kaldığımız bir oyun oynuyoruz. Yaşadığımız sakatlıkların çoğu da adale sakatlıkları. Bağlantısı yok demek hata olur. Az bile olsa var  :tabe: Dorukhan'ın bugün yaşadığı sakatlık yönetime yazar. Saha zemininden yaşadığımız kaçıncı sakatlık bu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

1.Derece(Grade 1) yaralanmada ağrısız yürünebilir ancak koşarken arka adelede ağrı hissedilir.Öne doğru eğilirken hafif ağrı hissedilebilir.Arka adelenin çekmesi hissedilsede bir kuvvete karşı direnç uygularken şiddetli ağrı hissedilmez.Özel bir tedaviye ihtiyaç duyulmayıp kendiliğinden 1 hafta içinde iyileşir.

2.Derece (Grade 2): 2.derece hamstring zorlanmasında yürüme esnasında rahatsızlık ve ağrı hissedilir.Koşu veya kuvvet çalışması yapılamaz.Arka üst adeleye dokunma ile ağrı ve şişlik hissedilir.Yaklaşık 2-3 hafta arasında iyileşir.

3.Derece(Grade 3 ): 3.derecede yaralanmada hamstring kopmuş olup o esnada adeleden ‘pop’ sesi duyulur. Yaralanma sonrası yürünemez ve aktivite yapılamaz.Arka adelede şiddetli ağrı ve şişlik gözlemlenir.Hamstring yırtığında uzun zamanlı rehabilitasyon gerekir.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sakatlanmasalar şaşırırdım. Sakatlık bizim için normal bir durum oldu bile  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Ljajic ile ilgili söylediklerine katılıyorum. Ljajic ya da dorukhan hiç bir biçimde bu sistemin iç orta saha oyuncusu değiller. Hücumdaki kısırlığın birincil sorumlusu da bu pozisyonlar.

Maalesef... Ljajic 10 numara, Dorukhan'da 4-2-3-1 orta sahası... Reading'den John Swift'i izlemeni özellikle tavsiye ediyorum. Bizim formasyonumuzu oynayan bir takım Epl'den birileri kapmadan bu oyuncuyu alırsa büyük iş yapmış olur.
[ Son Düzenleme: 06 Ekim 2019, 21:15:16 Erman1903 ]

Çevrimdışı celiker1

4-6 hafta diyorlar.N'Koudu'nun yuruyemeyecek haldeyken 1 haftada donmesi zordu zaten.Keza Oguzhan'da oyleydi.Son 10 dakikayı 9 kişi tamamladik.Ikisininde adele sakatlığını görünce ne olur gol yemeyelim diye sayıklamaya başladım
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı mrred

Ljajicin oyunu hızlandırması lazım stoper ile bek arasına girdiğinde çok hızlı düşünüp karar vermesi gerekiyor. Bu maç ilk yarı sağ iç koridorda topu aldığında burak bomboştu topu oraya hem rakibin sağından hem solundan çok rahat verebilirdi fakat topu sağ kanada verdi böyle bir kaç pozisyon daha var. Top kaptırması bir yana topu çok dürtünce ataklarımız olgunlaşmıyor. Oğuzhan kendine güvenine kaybetmiş ya taraftar üstüne gidip iyice bitirecek ya da destek olacak daha önce yaptı yine yapar bildiğin sorumluluk almaktan kaçıyor korkuyor çocuk çok belli her zaman yaptığı işleri yapamadı. Bu arada maça kötü başladı vasat bitirdi . Lenste 2 maçtır kıpırdama var hem savunmada hem hücumda gayretli bekini kovalıyor savunmada çok istekli. Caner karakter koydu sahaya böyle oynamasına takımın ihtiyacı var. Nkodou pırpır çok hareketli fakat ilk yarı çok top kaybetti. Bu arada attığımız iki golde tipik city golleri (setin oynanışı bakımından). Özellikle ilk golde çok hızlı paslaşıp topun yönünü hızlıca çevirip nkodouyu köşede birebir bıraktık.Taç çizgisine ne kadar uzakta birebir kalırsa o kadar iyi. Nkodunun orada topla buluştuğu her pozisyon tehlike olur. Yalnız karar kalitesi vasat. Çok çalışarak belki gelişir. 2 tane imza çalımı var o bakımdan kıymetli oyuncu
[ Son Düzenleme: 06 Ekim 2019, 21:36:54 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı caner.eryigit

Hakemler resmen operasyonun kralını yapıyorlar öyle böyle değil

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Galibiyete sevinemedik ya dorukhan üzdü. Ama sağlık olsun, ne yapalım futbol bu. Umarım dorukhan daha sağlıklı daha iyi daha dirençli döner elden ne gelir başka. Zorlu maçtan 3 puanla dönmesini bildik. Çok şükür, 1 gol yedikten sonra zaten futbolculardaki özgüven eksikliği çok ortaydı. Ankaragücü gs maçlarını kazanmadan da toplanmaz gibi. Diabyden kanat olmayacağını ve çift forvet oynamamız gerektiğinide bu maçta öğrenmiş olduk.
Bundan sonra ilk 11imiz

------------Burak-----Diaby-------------

Nkodou------elneny-atiba---------lens------

caner-------ruiz------vida---------gökhan------

------------------karius---------------------

Çevrimdışı mrred

Bu arada lider takıma sadece 2 pozisyon vererek maçı tamamlamak da umut verici.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Sarper Çetinkaya açıklamış
Kötünün iyisi daha kötüsü olabilirdi demiş. Sanırım iç yan ya da çapraz bağ kopmasını kastediyor.
3 4 ay içinde geri döncekmiş. Buna da şükür demiş
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Dorukhanın bağlar kopmamış. Gerçekten verilmiş sadakası varmış
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

4-6 hafta diyorlar.N'Koudu'nun yuruyemeyecek haldeyken 1 haftada donmesi zordu zaten.Keza Oguzhan'da oyleydi.Son 10 dakikayı 9 kişi tamamladik.Ikisininde adele sakatlığını görünce ne olur gol yemeyelim diye sayıklamaya başladım
yok ya o kadar değildir

ruiz'e 1 ay yok dediler 1.5 haftada döndü adam. çok inanmıyorum bu haberlere o yüzden

Çevrimdışı Erman1903

yok ya o kadar değildir

ruiz'e 1 ay yok dediler 1.5 haftada döndü adam. çok inanmıyorum bu haberlere o yüzden

1-2 tane değil ki bir sürü sakatlık yaşadık, zemin mahvetti bizi bu sene.