Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 99 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1709093 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı Alper1903

akan oyunda gol attık bu da bir şeydir. demek ki bu takım kaleye gidebiliyormuş pas oyunu diye durdurulmazsa.

Çevrimiçi mayguntr

başka maçımı izliyoruz 2 kere rakibe asist yapıyordu neyin insiyatifi al ver yapıyor
Penaltinin oldugu pozisyonu bi tekrardan izleyin.

Çevrimdışı 38life

Dorukhan sağ bekte aynen devam etmeli. Douglas mümkünse sağ kanat yedeği olarak beklesin sözleşmesi bitene kadar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Diz dönmesi çok büyük sorun değil diye tahmin ediyorum ama tamamen tahmin. Bilgisi olan yazsın.
Baya uzun sürme potansiyeline sahip bir sakatlık. Bağlarda sıkıntı varsa en az 2-3 ay yok diyebiliriz. Şişlik indikten sonra yapılacak kontroller önemli  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

adem lajic söle 2-3 mac yedege cekilsin bi bakalim, bu aralar akli bir karis havada

Çevrimdışı 38life

Dorukhan sağ bekte aynen devam etmeli. Douglas mümkünse sağ kanat yedeği olarak beklesin sözleşmesi bitene kadar.

Elneny dönünce Elneny Oğuzhan/Atiba Diaby orta sahası olur. Ljajic kendine gelsin bi hayatı sorgulasın. Lens de hazır iki maçtır yükselişe geçmişken aynı şekilde devam etsin.

Çevrimdışı worns

Takımı beğendim diyemem. Alanya epey iyi oynadı diyebilirim hatta. 2. yarı ljajic yerine diaby girince hücumda bir parça silkindik. Diaby gerçekten kestirilmesi zor ve etkili bir oyuncu. İki golde de katkısı vardı. İlk golde penaltıdan önce nkodouyu 1v1 bırakan etkili pası da o verdi. Ljajicden bunları pek göremiyoruz. Basit oynayamama krizine girmiş durumda ve giderek yok oluyor. Bence sol kenarda denemekten başka çare yok.

Bunun dışında kora kora mücadeleye ihtiyaç duyduğumuz anlardaki çaba fena değildi.

İyi oynamadık ama kazanmak önemliydi. Bu sene üst grupta kalacağını düşündüğüm formda bir rakibe karşı puan dezavantajını da bir parça giderek anlamlı bir 3 puan kazandık.

Elnenyli orta saha kurgusuna dönmek, ljajic siz daha iyi olabileceğini denemek vs işe yarar değişiklikler getirebilir. Ankaragücü ve gs maçları önemli hale geldi.

Çevrimdışı yaço58

Birincisi o kayıpları kaçıncı dakikalarda yapmış ben hangi dakikada yorum yapmışım? Buna bak önce. İkincisi top kaybıyla rakibin arkasına saklanmanın ne ilgisi var?
ilk 20 dk içindeydi geri pas attı cisse girdi karius kapattı diğerleri 2. yarı oldu

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Dorukhan ın dizi döndü Allah korusun ama bağ da kopmuş olma ihtimali çok yüksek sezonu kapatır gibi maalesef.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı worns

Dorukhanin şu yapıda en faydalı olacağı yerin sağ bek olduğunu yazıp durmuştuk. Tahminimi boşa çıkarmadı. Kötü ilk yarının en iyisiydi gözümde. Sakatlığı üzücü. Umarım uzun sürmez.

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı mylife1903

Baya uzun sürme potansiyeline sahip bir sakatlık. Bağlarda sıkıntı varsa en az 2-3 ay yok diyebiliriz. Şişlik indikten sonra yapılacak kontroller önemli  :tabe:
BAglar esnemistir zaten dondu diyorlar dizi icin
Benim donmustu 3 ay tedavi oldum bu adam pro sporcu belki daha uzun surer onunde kariyeri var bana dikkatli ol bundan sonra fazla zorlama dendi kapandi olay bu cocuk daha 10 sene oynayacak bu mereti
Insalah baglar saglamdir
Davul gibi olmustur aimdiye diz

Çevrimdışı 38life

Ljajic çıktı maçı kazandık. Dönmezse kazanmaya devam ederiz.

Çevrimdışı worns

Alanya taş gibi takım.

Katılıyorum bence de ligin en iyi oynayan bir kaç takımından biri.

Erol bulut bir çok arkadaşın küçümsemeye bayıldığı 'sistem hocalarından' biri. Avcının yanında stajını tamamladı. Hocanın eski yardımcısı. Malatyada da dikkate değer işler yapmıştı. Alanyada elinde daha iyi bir kadro var bence üst grupta kalabilir sene sonuna kadar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Benim donmustu 3 ay tedavi oldum bu adam pro sporcu belki daha uzun surer onunde kariyeri var bana dikkatli ol bundan sonra fazla zorlama dendi kapandi olay bu cocuk daha 10 sene oynayacak bu mereti
Insalah baglar saglamdir
Ben küçüklüğümde yaşadım aynı sıkıntıyı. Spor hayatım bitti. Hala arada sıkıntı oluyor. Ağrıları basit değil, yere yatıp kıvranıyorsun, acıdan gözünden yaş geliyor. Kilo bile alsan nüksedebiliyor. Umarım çok kötü değildir durumu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Bu arada Wolverhampton M.Cityi 2 0 yendi.
The great gig in the sky

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Burakin yapdigi asist , 9 senede q7 yapamamistir, akan oyunda top ceza sahasina yerden nasil oynanir en güzel örneyi oldu. Su adamdan kurtulduk ya, isterse yerine necip oynasin, agzimi acmam
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı worns

Ljajic çıktı maçı kazandık. Dönmezse kazanmaya devam ederiz.

Katılıyorum. Bu orta saha yapısında ljajice yer yok. Belki solda faydalı olabilir.

Çevrimdışı 38life

Bu arada Wolverhampton M.Cityi 2 0 yendi.

Kura esnasında "Wolverhampton kim ya?" diyenler vardı burada  :lol: :lol: Adamların 3 futbolcusu bizim bütün kadromuza bedel.

Çevrimiçi celiker1

Diaby,Burak'ın çevresinde serbest,çift forvet gibi oynamalı.Kesinlikle sağ açık oynatmamalıyız.N'Kodou solda çok top kaybediyor.Neden hiç sağ açıkta denemiyoruz anlamıyorum.Bir kere gecti bugun pozisyon gereği,ondada etkili oldu.Ljajic in solda,Atiba,Oğuzhan'ın ortada,Nkodou sağda,Burak,Diaby önde bir takım hayal ediyorum

BURAK            DIABY

LJAJIC       ATIBA        OĞUZHAN       N'KODOU
[ Son Düzenleme: 06 Ekim 2019, 18:50:41 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Alanya taş gibi takım.
Alanya tam premier league fotbolu oynuyor, iki mücadelerinin nerdesye hepsini kazandilar, kolay kolay yere yikilmiyorlar, sert ve efektif futbol oynuyorlar.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı 38life

Katılıyorum. Bu orta saha yapısında ljajice yer yok. Belki solda faydalı olabilir.

Belki. Ama 5 milyno euroyu yedeğe atamayız. 2.5 milyon euroyu kulübeye aldı hoca gerçi ama...

Çevrimdışı yaço58

Insalah baglar saglamdir
geçmiş olsun çok şanssız bir pozistondu inşallah en kısa sürede sağlam geri döner

Çevrimdışı mrred

Katılıyorum bence de ligin en iyi oynayan bir kaç takımından biri.

Erol bulut bir çok arkadaşın küçümsemeye bayıldığı 'sistem hocalarından' biri. Avcının yanında stajını tamamladı. Hocanın eski yardımcısı. Malatyada da dikkate değer işler yapmıştı. Alanyada elinde daha iyi bir kadro var bence üst grupta kalabilir sene sonuna kadar.
Biz bu maçı savaşa savaşa alabilirdik ki öyle aldık. Öne geçtiğimiz maçlarda kazanacağımızı düşünüyorum. İlk golü atana kadar kabız oluyoruz sonrası geliyor. Bu arada Lenste kıpırdanma var. Oğuzhan kendine güvenini kaybetmiş her zaman yaptığı şeyleri bile yapamıyor fakat ilk golde diabye çok güzel pas attı diaby de nkodouyu birebir bırakacak pası attı. İkinci gol her aşamasında Burak'a yazar gibi görünse de diaby pası attıktan sonra boşluğa çok güzel hareketlendi.
The great gig in the sky