Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1680189 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı cursedofdragon

Dorukhan Toköz, sakatlığından 55 gün sonra ilk kez sahaya indi.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Maşallah hoşgelmiş.

Bu arada ruizin ilk devreyi kapatma ihtimali varmış. Tam kadroya alışacaz hep bi sakatlık bi sakatlık  :s20: :s20:
[ Son Düzenleme: 30 Kasım 2019, 18:30:53 Sir Alex Ferguson ]

Çevrimiçi Necmi

Kongre farelerine odeme yapip yapmadigini da bilemiyoruz abi o konuyu unutma
ben bilmediğim konularda itham yapmam hiç hoşumada gitmez bu.
benim için kongre kutsaldır. Ben Beşiktaş taraftarının satılık olmadığını düşünüyorum
daha öncede defalarca söyledim kongre kararı neyse bu kongrenin aldığı karar der saygı duyarım
elbette kongre üyelerinin içinde çatlak insanlar olabilir ama bunlar sonucu belirleyecek bir kitle değil böyle olsa
o zaman hiç konuşmayalım. herşey bitmiş demektir. Benim tanıdığım her kongre üyesi arkadaşım
kendi hür iradesiyle gidip oyunu kullanıyor. burda aramızda kongre üyesi birçok arkadaşda var
soralım bakalım oylarına para teklif edilmişmi.
sizin gibi iki renkli deşifre oldu diye bütün kongreye renkli muamelesi yapmam bu Beşiktaş kongresine saygısızlıktır.

Çevrimiçi sozkul

mesut urgancılar'ın denetleme kurulu ile ilgili sözleri ilginçti.
Biraz tehdit içeriyordu bütün açıklamaları onlara yaptıracaklar galiba, bir nevi Fikret Orman yönetiminin son seçimde desteklediği denetleme kuruluna yaptıracaklar açıklamaları.
Öncelikle bizden yazılı olarak istedikleri birşey yok dedi. Yazı yazıp istesinler bankalar birliği anlaşmasını gönderelim dedi.
Bütün belgeleri açıyoruz gelin inceleyin dedik ama bu bizim gücümüzü aşar dediler dedi.
Bunun üzerine dışardan adam bulmuşlar fakat denetleme kurulunu olayın içinde tutuyorlar.
Bu adamların bir kısmı mali müşavir filan, bu defa bize belge gelmedi filan diyemezler, mesleklerini riske edemezler, dentetleme kurulu kendisine açılan bilgilerin sonuçlarını açıklamak zorunda, eski yönetimi kendi arkadaşlarına kırdıracaklar gibi bir görüntü var. Bu yolla yukardan gelecek güçlü arabuluculara veya siyasilerin basklılarına kapıları kapatmak istiyorlar sanki.

Üyeliğin 5000 TL ye çıkarılması konusuda tam Urgancılar'ın anlattığı biçimde olmuştu.

Çevrimiçi Necmi

Maşallah hoşgelmiş.

Bu arada ruizin ilk devreyi kapatma imkanı varmış. Tam kadroya alışacaz hep bi sakatlık bi sakatlık  :s20: :s20:
imkanı varmış derken belki bu imkanı kullanmaz  :D
ona imkan deme istersen ihtimal de :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Biraz tehdit içeriyordu bütün açıklamaları onlara yaptıracaklar galiba, bir nevi Fikret Orman yönetiminin son seçimde desteklediği denetleme kuruluna yaptıracaklar açıklamaları.
Öncelikle bizden yazılı olarak istedikleri birşey yok dedi. Yazı yazıp istesinler bankalar birliği anlaşmasını gönderelim dedi.
Bütün belgeleri açıyoruz gelin inceleyin dedik ama bu bizim gücümüzü aşar dediler dedi.
Bunun üzerine dışardan adam bulmuşlar fakat denetleme kurulunu olayın içinde tutuyorlar.
Bu adamların bir kısmı mali müşavir filan, bu defa bize belge gelmedi filan diyemezler, mesleklerini riske edemezler, dentetleme kurulu kendisine açılan bilgilerin sonuçlarını açıklamak zorunda, eski yönetimi kendi arkadaşlarına kırdıracaklar gibi bir görüntü var. Bu yolla yukardan gelecek güçlü arabuluculara veya siyasilerin basklılarına kapıları kapatmak istiyorlar sanki.

Üyeliğin 5000 TL ye çıkarılması konusuda tam Urgancılar'ın anlattığı biçimde olmuştu.
sozkul bu seçimde yada herhangi bir seçimde oyuna para teklif eden oldumu hiç :D
valla kime kırdırırlarsa kırdırsınlar beni ilgilendirmiyor ama belgeleriyle gerçeği açıklasınlar
biraz ordan biraz burdan yaparlarsa işi gölgelemiş olurlar.

Çevrimdışı Onur Küçük

kim söyledi düşülmeyeceğini loca gelirleri süre tamamlandığında borçdan düşeceği benim yada forumdaki herhangi birinin söylediği birşey değil
Beşiktaş muhasebesi söylüyor bunu ha borçtan düştüğü ayda yen loca satışları olduğu için o borç hanesine geçiyor loca satışı bir kereye mahsus birşey değil
kombinede öyle kombine maçlar devam ederken satışa çıkıyor mayıs ayında biri düşerken diğeri ekleniyor ve kulüp sürekli borçlu kalıyor. bunu ilk okul öğrencisi bile anlar
önceki yönetimin şaibelerini bir anlatırmısın bizde bilelim nasıl şaibeler yapmışlar. bizim göremediğimiz nasıl şaibeli işler yapmışlar
birini ben söyleyeyim ts den aldığımız ama almadığımız oyuncu bu acayip bir şaibe ve benim aklıma sizin aklınıza gelenden çok daha kötü şeyler getiriyor
çünkü bu yöneticilerin cebine giren bir para değil ts ye bu para neden ödendi ts yi çok sevdiğimiz için bataktan kurtarmakmı istedik
yoksa başka bir şeyin karşılığımı bu para çıksın bu şaibeler ortaya madem çıkmasını istiyoruz bunun sonucu Beşiktaşın küme düşürülmesi bile olsa gizli kalmasın çıksın madem her harcanan paranın şaibe olarak kalmaması için açıklanması lazım bundan başlasın yönetim açıklamaya
o para ts ye neden verildi Çebi başkan bunu iyi biliyordur kendi yönetiminde oldu bu yanlış bilmiyorsam.
bazı kelimeleri kullanmak çok önemli gibi görünmesede bedeli çok ağır olur o nedenle dikkatli kullanmak lazım.
bu haber ortaya çıktı çıkar çıkmazda iki kulüp tarafından hızlıca üstü örtüldü. hiç olmamış gibi davrandı iki kulüpde
hiç bir konuda susturamadığımız basınıda susturabildik bu olayın üstüne tuhaf şekilde en keskin Beşiktaş düşmanlarıda gitmedi
ama ortada çok büyük bir olay vardı aslında neden herkes sustu mesela taraftarın büyük çoğunluğuda iç güdüsel olarak bu
olayın üstüne gitmiyor bazı saf arkadaşların haricinde "mylife gibi :D " bir sene sonra alacağımız oyuncunun parasını bir sene öncesinden ödemişiz ne kadar şaibeli bir durum.
Demek bunları forumda @Beşiktaş Muhasebesi  nikinde bir arkadaş var o söylüyormuş. O arkadaşa soruyorum 3 sene önceki loca geliri kalemini bu sene borç olarak gösterilen loca gelirine eklemek ikisini tek kalemde göstermek neyin kafasıdır, nasıl bir muhasebe tekniğidir bu? Bu dediği şeyin yani iki ayrı şeyin tek kalemde gösterildiğinin ispatını yapabilecek mi @Beşiktaş Muhasebesi ? Yoksa olmayan bir şeyi oldu gibi göstermeye mi çalışıyor @Beşiktaş Muhasebesi? Dediği gibi oldu diyelim. Sen 3 sene önceden peşin alıyorsun. O para senin acil ödemelerine gidecek, borç sarmalından kurtulmana yardımcı olacak. 3. sene sonunda da o para borçtan düşülecek, bu sayede bilançolarda senin borcun çok artış göstermeyecek. Peki ne olmuş ona bakalım. Bu 3 senede senin borç ödemelerin azalacağına artmış, 3. senenin sonunda bilançolarda borç seviyen fazla artmaması gerekirken  fırlamış, sezon başındaki gelirlere rağmen birçok gelir kalemin temliklenmiş elin kolun bağlı vaziyettesin.  @Beşiktaş Muhasebesi aklı başında ilkokul çocuğunu bile kandıramaz.

Stadın yapımı, futbolcu transfer edilirken bonservis ve maaşları, kulübün denetiminde olan tesisler, otoparklar gibi birçok kalemde şaibe var. Sadece Mertcan transferi ile sınırlı değil.

Çevrimiçi Necmi

dorukhanın iyileşmesi hızlı olur çocuk genç ve avrupa şampiyonasınada gitmek istiyor
bu onu motive eder ama riskede girip bir an önce döneyim demesin bu sakatlık süresini uzatır.

Çevrimdışı mylife1903

ya degit öteye topçu gelirleri bile temlikli iyide bu uzun vadeli temlikmi oluyor
cenkin parası bu konu oda zaten ay ay altı ayda bitecek bir ödemeydi yanılmıyorsam buna temlik konması uzun vadeli temlikmi oluyor
o post gelirlerinin ne olduğunu bilmiyorum gerçekten postun nasıl bir geliri olur ama bu gelirlerde hep temlikliydi
en başından beri temlikler belliydi hep kira gelirleri stad gelirleri naklen yayın gelirleri
bizim düştüğümüz hata ne biliyormusun
biz gerçekleri konuşmuyoruz sürekli kin nefret duyduğumuz şeyler üzerine önyargılı davranıyoruz
burda kendimize önceliğin ne olduğunu sormak lazım şimdi bizim önceliğimiz ne gerçekten Beşiktaşın içinde bulunduğu durum ve bu durumun suçlularımı yoksa fikret orman ve yönetimimi hangisi birilerini suçlayarak bir çözüm üretemeyiz gerçekleri ortaya çıkarırsak çözümü bulmamız kolaylaşır
nasıl kolaylaşır o gerçeklerle haraket eder aynı hataları yapmayarak birşeyleri yola koyarız. yada sürekli birilerini suçlar havan döveriz buda bizi bir yere götürmez aynı şeyler bu yönetiminde başına gelecek sen olmasan başka birileri çıkıp bunları suçlayacak zamanı geldiğinde
geçmiş unutulacak o ankiler suçlu olacak ama gerçekler bunlar değil. Bir yerde buna dur demek ve gerçekci olmak gerekiyor.
düşün Fikret ormana kin güdenler ona saldırmak için yd yi aklıyorlar resmen ben yd yi aklamayı red ettiğim içinde Fikret ormancı oluyorum
yarında Çebiden nefret edenler onu batırmak için Fikret ormanı aklayacaklar söylemleriyle bu böyle gidecek olanda Beşiktaşa olacak
en doğru olan kimin ne kadar suçu varsa ortaya dökülmesi değilmi neden yd nin bu kulübe verdiği zararları minimize etme çabası içindesiniz bende onu anlamıyorum. işin aslı şu bu kulübün borç gerçeği var bunu yd yapmış olsa ne olur fikret yapmış olsa ne olur bu borç gerçeğini
değiştiriyormu derdimiz kimin yaptığımı yoksa gerçeklermi. hesaplar dökülsün gerçekler ortaya çıksın ben sizden fazla saldırırım
uçlu olanlara.
Benim önceliğim Beşiktaşdır şu anda Beşiktaşın başkanı Çebi ve onu korur öncelik listeme alırım Fikret orman benim için eski başkan varsa günahı oturup konuşulsun ortaya çıksın isterim. Ama dedikodu değil bunu konuşması gereken ortaya çıkaracak kişiler konuşmalı. hiç bir konuda bilgisi olmayan insanların sallamasıyla olmaz bu iş.
He abi he
Yayin gelirini seba temliklemisti
Borcu da senol yapti zaten

Çevrimdışı mylife1903

ben bilmediğim konularda itham yapmam hiç hoşumada gitmez bu.
benim için kongre kutsaldır. Ben Beşiktaş taraftarının satılık olmadığını düşünüyorum
daha öncede defalarca söyledim kongre kararı neyse bu kongrenin aldığı karar der saygı duyarım
elbette kongre üyelerinin içinde çatlak insanlar olabilir ama bunlar sonucu belirleyecek bir kitle değil böyle olsa
o zaman hiç konuşmayalım. herşey bitmiş demektir. Benim tanıdığım her kongre üyesi arkadaşım
kendi hür iradesiyle gidip oyunu kullanıyor. burda aramızda kongre üyesi birçok arkadaşda var
soralım bakalım oylarına para teklif edilmişmi.
sizin gibi iki renkli deşifre oldu diye bütün kongreye renkli muamelesi yapmam bu Beşiktaş kongresine saygısızlıktır.
O uye yapilanlar icinde buyuk kesim zaten besiktasli degil abi
Secimli olmayan kongrelere kac kisi katiliyor
700-800 hadi 1000kisi
500 kisi getirsen
Aidatlari mesela bir cirpida istedigin kivama getirirsin

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

imkanı varmış derken belki bu imkanı kullanmaz  :D
ona imkan deme istersen ihtimal de :evillol:

hahahaha  :lol: umarım tedaviye çabuk imkan verirde o imkanını kullanmamış olur  :lol:

Çevrimiçi levitate

Yaw enflasyondan beter artiyor o rakam zaten
70-80 100-120 250-300 350-400 400-450
Coragan sarayindan degil adliyeden aldim falan diyordu

(...)

Lafa bah cay demle
Maas da istiyordu

Abdullah hocayi da tezahuratla falan calistirscakti herhalde, serenat yapip maasini odemeyem

adliyeden almış geri adliyeye vermiş :D

bu saatten sonra çıkıp konuşmaz umarım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

dorukhanın iyileşmesi hızlı olur çocuk genç ve avrupa şampiyonasınada gitmek istiyor
bu onu motive eder ama riskede girip bir an önce döneyim demesin bu sakatlık süresini uzatır.

2.ci yarı ilk macı 15-20 dk oynar gibi duruyor  :tabe:

Çevrimdışı Onur Küçük

Çok isabetli bir iş olur olup bitenin muhasebesini belgelerle, şeffaf açık biçimde denetim kuruluna yaptırmak. Ama buna eski yönetimi arkadaşlarına kırdırmak demeyelim Süleyman abi. Öyle deyince farklı farklı yerlere çekilmeye çalışılır, mesele özünden geçmişte yapılanın muhasebesinin yapılmasından uzaklaştırılır.

Çevrimdışı mylife1903

adliyeden almış geri adliyeye vermiş :D

bu saatten sonra konuşmaz umarım
Benim yonetim kurulum pirlanta gibi besiktaslilardan olusuyordu

Yalan beyanla yonetici yapilmis besiktas tarihinin yuzkarasi
Camia neden sormaz onu anlamiyorum

Necmi abi mesela
Nevar canim ihtiyac gormus almia yonetime diyordu
Hem yetkisi varmis tuzuge gore jet uye yapip yonetime aliyormusmus
Tuzuk maddesi de yazmak lazim tabi boyle ileti girerken sonra algi malgi diyor

Yahu madem boyle yetkisi var tuzuge gore neden yalan beyan veriliyor onu soruyorum cevap yok

Boyle isler yapan neler yapar neler

Çevrimiçi Necmi

Demek bunları forumda @Beşiktaş Muhasebesi  nikinde bir arkadaş var o söylüyormuş. O arkadaşa soruyorum 3 sene önceki loca geliri kalemini bu sene borç olarak gösterilen loca gelirine eklemek ikisini tek kalemde göstermek neyin kafasıdır, nasıl bir muhasebe tekniğidir bu? Bu dediği şeyin yani iki ayrı şeyin tek kalemde gösterildiğinin ispatını yapabilecek mi @Beşiktaş Muhasebesi ? Yoksa olmayan bir şeyi oldu gibi göstermeye mi çalışıyor @Beşiktaş Muhasebesi? Dediği gibi oldu diyelim. Sen 3 sene önceden peşin alıyorsun. O para senin acil ödemelerine gidecek, borç sarmalından kurtulmana yardımcı olacak. 3. sene sonunda da o para borçtan düşülecek, bu sayede bilançolarda senin borcun çok artış göstermeyecek. Peki ne olmuş ona bakalım. Bu 3 senede senin borç ödemelerin azalacağına artmış, 3. senenin sonunda bilançolarda borç seviyen fazla artmaması gerekirken  fırlamış, sezon başındaki gelirlere rağmen birçok gelir kalemin temliklenmiş elin kolun bağlı vaziyettesin.  @Beşiktaş Muhasebesi aklı başında ilkokul çocuğunu bile kandıramaz.

Stadın yapımı, futbolcu transfer edilirken bonservis ve maaşları, kulübün denetiminde olan tesisler, otoparklar gibi birçok kalemde şaibe var. Sadece Mertcan transferi ile sınırlı değil.

varsa açıkla o zaman var demekle var olmuyor bunu biliyorsunki konuşuyorsun açıkla nasıl şaibe varmış bizde bilelim tepki koyalım
hangi forumdan bahsediyorsun anlamadım dalga geçeceksen yapacağın yer burası değil.
Beşiktaşın muhasebe tekniğini tartışacak değilim bilançolar ortada bunu verende ben değilim
bizde gördüğümüzü yorumluyoruz birde söyleneni.
ha ortaya birşey koymadan kimseyi suçlamak için şaibe var demiyorum bak gördüğümü net söylüyorum bu olay bana hiç mantıklı gelmiyor
ne de yanlış gördüğümü söylüyorum sende söyle ne de yanlış olduğunu sallamakla olmaz hangi konuda şaibe var
ama senin derdin bu değil burası forum herkes istediği şekilde yorum yapar istediğinide savunur sende birşeyleri savunursun
burda senin derdin Beşiktaş değil forumdaki fikir beyan edenler buda seni hiç ilgilendirmez yanlışda olsa insanlar fikirlerini beyan eder
bunun hesabını tutacak kişi sen değilsin. ama konuşmaların sürekli bunun hazımsızlığını gösteriyor
bak sana ne diyorum burası forum burda yazılanlardan hoşlanmayabilirsin böyle bir hakkın var elbette
ama yazılanlara saldıramazsın böyle hakkın yok beğenmiyorsan foruma girmeme hakkın var hepsi o kadar
yanlış gördüğün bir mesajıda raporlarsın. burda sürekli birilerine saldırmakla bir yere varılmaz Beşiktaşla alakalı fikirlerini söyle
başkalarının söyledikleri kendilerini bağlar doğru yanlış sana düşen inanmak yada inanmamaktır.varsa senin karşı fikrin söylersin ama boş boş saldırma
hakkın yok sen şaibe var dedin diye kimse şaibeli olmaz. varsa kanıtın koyarsın ortaya bu forumda hala mesnetsiz suçlamalar
kabul görmüyor bildiğim kadarıyla
herşey konuşulur ama kanıtlarıyla

Çevrimdışı caner.eryigit

Necmi abinin Fikret Orman hayranlığını hayretler içerisinde takip ediyorum.
Kendisi kabul etmeyecek ama çok belli oluyor abi kusura bakma.
Saygılar..

Çevrimiçi levitate

Necmi abi mesela

Yahu madem boyle yetkisi var tuzuge gore neden yalan beyan veriliyor onu soruyorum cevap yok

ii dedin kral

bunu fikret orman theme music ilan ediyorum böyle saçmalıklara anca bu gider
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi mesela

iyide bunu sen söylüyorsun bende diyorumki bunu neden divan sorgulamadı zamanında bildiğim kadarıyla karadeniz vardı divan başkanlığında bu yönetimin divanıda değildi. bunu kongre neden sorgulamıyor varsa böyle bir şey bunun açığa çıkartmak çokda zor olmamalı.
yalan beyansa çıkartsınlar o yalanı ortaya Beşiktaşın elinde elbet geçmişde Beşiktaşda olan oyuncuların listesi vardır.
bu böyle olursa bunu kabul eden divan ilk suçlanacak makamdır. sonuçta bunu üye yapanda onaylayanda Fikret orman değil
bildiğim kadarıyla fikret ormanın ilk listesinde olan biri umut Fikret orman daha başkan olmadan nasıl üye yapmış umutu merak ettim
sonuçta bir liste verdi değilmi seçilmek için şimdi burda umutun üyeliği için kimi suçluyorsun Fikret ormanımı yoksa o zaman divan başkanı olan karadenizimi.
Beşiktaş kulübü başkanının üye yapma yetkisi var bu yetkiyi ona tüzük veriyor bunda yalan olan birşey yok.
Beşiktaşa menfaat sağlayacak kişileri üye yapma ve yönetim kuruluna aday gösterme hakkı vardır başkanın ama yönetici yapamaz
mylife onu yapma yetkisi sadece kongrede var. Başkan adayı sadece listesini sunar bunu seçecek yetkilendirecek olan kongredir.
şimdi olayda kimi suçluyorsun adaylığı kabul eden divan kurulunumu yoksa onu yönetici yapan kongreyimi. :alala:
umut başkanın listesine girdiğine göre demekki daha öncesinde üyeydi başkan o zaman başkan değildiki onu üye yapmasına pek imkan yok
bence kim üye yaptıysa onu konuşmak lazım başkan olmayan biri başkanlık yetkisini kullanarak nasıl birini üye yapıp yönetici yapabilir.
diyorum ya suçlarken doğru temellere oturmuyorsun işine geldiği gibi konuşuyorsun umut güner başkanın ilk listesinde değilmiydi inşaat sürecinde inşaattan sorumlu yönetim kurulu üyesi değilmiydi. adı pek duyulmuyor taraftar tarafından pek bilinmiyordu ortalıkta görünmüyordu ne zaman transfer komitesinin başına geçti ondan sonra taraftarın hedefi oldu. şimdi ilk listeyi verdiğinde başkan bunun yönetici adayı olmasını kim onayladı
sanki başkan seçilmiş seçildikten sonra umutu tepeden inme getirmiş gibi konuşuyorsun. sanki umutu kulübe Fikret orman üye yapmış
ama işin aslı böyle değilki kimi neden suçladığını bile bilmiyorsun usulsüz üye yapıldıysa bence yapanı bulmak lazım önce bir kere usulsüzmü üye yapıldı
onu anlamak lazım Beşiktaşda oynayan oyuncular Beşiktaş kulübüne üye olabiliyor bildiğim kadarıyla bu hak var düşün kendisi renkli bile olsa
bu hakdan yararlanıp üye olabiliyor bence nasıl üye olduğunu sorgulamadan önce bunu sorgulamak lazım tüzükteki bu madde yanlış bence.
düşün emre tutki Beşiktaşa geldi burda lisansı çıktı bu adamın Beşiktaş kongre üyesi olma hakkı oluyor :bandit: yada ardayı aldık diyelim onunda hakkı oluyor.
yarın kalkıp bunlar Beşiktaşa başkan seçecekler. o kadar uç olmayalım tolgay diyelim onun şu anda Beşiktaş kongre üyesi olma hakkı var biliyormusun. :bandit:

Çevrimdışı Onur Küçük

varsa açıkla o zaman var demekle var olmuyor bunu biliyorsunki konuşuyorsun açıkla nasıl şaibe varmış bizde bilelim tepki koyalım
hangi forumdan bahsediyorsun anlamadım dalga geçeceksen yapacağın yer burası değil.
Beşiktaşın muhasebe tekniğini tartışacak değilim bilançolar ortada bunu verende ben değilim
ha ortaya birşey koymadan kimseyi suçlamak için şaibe var demiyorum bak gördüğümü net söylüyorum bu olay bana hiç mantıklı gelmiyor
ne de yanlış gördüğümü söylüyorum sende söyle ne de yanlış olduğunu sallamakla olmaz hangi konuda şaibe var
ama senin derdin bu değil burası forum herkes istediği şekilde yorum yapar istediğinide savunur sende birşeyleri savunursun
burda senin derdin Beşiktaş değil forumdaki fikir beyan edenler buda seni hiç ilgilendirmez yanlışda olsa insanlar fikirlerini beyan eder
bunun hesabını tutacak kişi sen değilsin. ama konuşmaların sürekli bunun hazımsızlığını gösteriyor
bak sana ne diyorum burası forum burda yazılanlardan hoşlanmayabilirsin böyle bir hakkın var elbette
ama yazılanlara saldıramazsın böyle hakkın yok beğenmiyorsan foruma girmeme hakkın var hepsi o kadar
yanlış gördüğün bir mesajıda raporlarsın. burda sürekli birilerine saldırmakla bir yere varılmaz Beşiktaşla alakalı fikirlerini söyle
başkalarının söyledikleri kendilerini bağlar doğru yanlış sana düşen inanmak yada inanmamaktır.varsa senin karşı fikrin söylersin ama boş boş saldırma
hakkın yok sen şaibe var dedin diye kimse şaibeli olmaz. varsa kanıtın koyarsın ortaya bu forumda hala mesnetsiz suçlamalar
Aras Özbilis, Negredo gibi transferlerde olan biten, stat yapımında ihalesiz işlerin yapılması örneğin Fikret Bey'in kendisine ihalesiz olarak stat korkuluk işini vermesi sonradan bu ortaya çıktığında 2.5'a başkası yapacağına ben 2 milyona yaptım diyerek konuyu kapatması, Şafak Bey'e verilen otopark ihalesi, belediyeden kiralanan tesislerden gelir gelmediği gibi belediyeye kira borcunun birikmesi gibi.

Şaibenin sözlük anlamıyla birebir uyuşuyor bu türden iddialar. Bu iddialara karşı kanıt ortaya koyması gereken de iddianın yöneldiği kişiler, Fikret Bey ve avanesi.

Çevrimdışı mylife1903

Ihalesiz verilen her is saibelidir dese nasil abi
Ki saibesiz de ihale yoktur yani
Mesela mertcam isi saibeli bi is degil mi
Otopark isi saibeli degil mi sence
Umut gunerin sipsak yonetici yapilmasinda saibeli bisiler sezinlemiyor musin

Çevrimdışı Doğukan E.

Vodafone Park Üst Tribünlerinde Düzenleme Yapıldı

Vodafone Park’ın üst tribünlerini birbirinden ayıran cam blokların yükseklikleri, taraftarlarımızdan gelen talep üzerine düşürüldü.

Yapılan düzenleme ile Vodafone Park’ın üst tribünleri, seyire daha elverişli hale gelmiş oldu. (bjk.com.tr)
Birde Kuzey tribündeki koltukların kaldırılması gündeme gelmişti. Sanki bu yönetim biraz daha taraftarını dinleyip ona göre hareket ediyormuş gibi. Muhtemelen o gelişme devre arasına kalır ancak gerçekleşirse çok yerinde olabilir. Kapasite arttırımından çok tezahürat destek açısından faydasını görürüz büyük maçlarda gelir olarak tabiki fayda faydadır

Çevrimdışı mylife1903

Necmi abinin Fikret Orman hayranlığını hayretler içerisinde takip ediyorum.
Kendisi kabul etmeyecek ama çok belli oluyor abi kusura bakma.
Saygılar..

Yaw olabilir pirlanta gibi yonetim kurulu vardi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Birde Kuzey tribündeki koltukların kaldırılması gündeme gelmişti. Sanki bu yönetim biraz daha taraftarını dinleyip ona göre hareket ediyormuş gibi. Muhtemelen o gelişme devre arasına kalır ancak gerçekleşirse çok yerinde olabilir. Kapasite arttırımından çok tezahürat destek açısından faydasını görürüz büyük maçlarda gelir olarak tabiki fayda faydadır
O bölgede fazla bilet satıp, sürümden kazanma işine de girebiliriz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★