Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu  [Okunma sayısı 1680160 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2019/20 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla bitirir?
65-68
31 [%23.8]
60-64
75 [%57.7]
60'tan az
24 [%18.5]

Toplam Oy Verenler: 134

Çevrimdışı haluk.m

Son zamanlarda foruma çok giriş yapmıyorum ama fırsat buldukça girip her yazılanı okumaya gayret ediyorum.  Bugünde buna gayret gösterdim ama dayanamadım şunu belirtme ihtiyacı hissettim :

Fikret Orman'nın başkanlığı döneminde özellikle son birkaç kongreyi canlı bile yayınlamadılar; konuşmacı sayısı sınırlandı, kimi kürsüden indirildi kimi tokatlandı.   Küfür edilenleri saymıyorum bile..

Şimdi çıkmış kongrede hesap sorsaydılar diyorsunuz  :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

Hesap sormaya kalkanı döver üstüne suçlarlardı, sanırım artık geçti bolunun pazarı sorsaydınız kısmına gelmişiz..

Çevrimdışı mylife1903

iyide bunu sen söylüyorsun bende diyorumki bunu neden divan sorgulamadı zamanında bildiğim kadarıyla karadeniz vardı divan başkanlığında bu yönetimin divanıda değildi. bunu kongre neden sorgulamıyor varsa böyle bir şey bunun açığa çıkartmak çokda zor olmamalı.
yalan beyansa çıkartsınlar o yalanı ortaya Beşiktaşın elinde elbet geçmişde Beşiktaşda olan oyuncuların listesi vardır.
bu böyle olursa bunu kabul eden divan ilk suçlanacak makamdır. sonuçta bunu üye yapanda onaylayanda Fikret orman değil
bildiğim kadarıyla fikret ormanın ilk listesinde olan biri umut Fikret orman daha başkan olmadan nasıl üye yapmış umutu merak ettim
sonuçta bir liste verdi değilmi seçilmek için şimdi burda umutun üyeliği için kimi suçluyorsun Fikret ormanımı yoksa o zaman divan başkanı olan karadenizimi.
Beşiktaş kulübü başkanının üye yapma yetkisi var bu yetkiyi ona tüzük veriyor bunda yalan olan birşey yok.
Beşiktaşa menfaat sağlayacak kişileri üye yapma ve yönetim kuruluna aday gösterme hakkı vardır başkanın ama yönetici yapamaz
mylife onu yapma yetkisi sadece kongrede var. Başkan adayı sadece listesini sunar bunu seçecek yetkilendirecek olan kongredir.
şimdi olayda kimi suçluyorsun adaylığı kabul eden divan kurulunumu yoksa onu yönetici yapan kongreyimi. :alala:
umut başkanın listesine girdiğine göre demekki daha öncesinde üyeydi başkan o zaman başkan değildiki onu üye yapmasına pek imkan yok
bence kim üye yaptıysa onu konuşmak lazım başkan olmayan biri başkanlık yetkisini kullanarak nasıl birini üye yapıp yönetici yapabilir.
diyorum ya suçlarken doğru temellere oturmuyorsun işine geldiği gibi konuşuyorsun umut güner başkanın ilk listesinde değilmiydi inşaat sürecinde inşaattan sorumlu yönetim kurulu üyesi değilmiydi. adı pek duyulmuyor taraftar tarafından pek bilinmiyordu ortalıkta görünmüyordu ne zaman transfer komitesinin başına geçti ondan sonra taraftarın hedefi oldu. şimdi ilk listeyi verdiğinde başkan bunun yönetici adayı olmasını kim onayladı
sanki başkan seçilmiş seçildikten sonra umutu tepeden inme getirmiş gibi konuşuyorsun. sanki umutu kulübe Fikret orman üye yapmış
ama işin aslı böyle değilki kimi neden suçladığını bile bilmiyorsun usulsüz üye yapıldıysa bence yapanı bulmak lazım önce bir kere usulsüzmü üye yapıldı
onu anlamak lazım Beşiktaşda oynayan oyuncular Beşiktaş kulübüne üye olabiliyor bildiğim kadarıyla bu hak var düşün kendisi renkli bile olsa
bu hakdan yararlanıp üye olabiliyor bence nasıl üye olduğunu sorgulamadan önce bunu sorgulamak lazım tüzükteki bu madde yanlış bence.
düşün emre tutki Beşiktaşa geldi burda lisansı çıktı bu adamın Beşiktaş kongre üyesi olma hakkı oluyor :bandit: yada ardayı aldık diyelim onunda hakkı oluyor.
yarın kalkıp bunlar Beşiktaşa başkan seçecekler. o kadar uç olmayalım tolgay diyelim onun şu anda Beşiktaş kongre üyesi olma hakkı var biliyormusun. :bandit:
Sulandiriyorsun konuyu
Seni rahatsiz etmiyor mu
Diploma fikrasi iste

Belgesi var internette
Kimin tavsiyesi kimin onayladigi
Bunu yonetimine alan fikret orman

Neden saibeli diyorum
Ilk yonetimine alma
Baskan olunca uye yap bir sonraki secimde al
Zaten cani isteyince secim yapmadi mi?
O yaptigi secimlerin de parasini odesin zaten
Keyfi secime gidiyor adam cani sikilinca

Amerikan baskani boyle rahat harcayamiyor parayi
Bizim ulkede ohh bol kepce dagit
Sanki sadrazamin sol kolu hepsi ozel ucaklar falan
Sonra cikip fatura gostersinler, diron mu almisim ucak mi almisim, diye kelime oyunlari

Adamin vileybolcu lisansi olsa cikar konur meydana takim arkadasi bile yok
Bazi nedenlerden gundeme gelmiyor iste diyorum ya diploma fikrasi

Danisikli dovus iste
Sonra denetim kurulumuz vardi dersin

Kongrede ona buna saldirmayi kufur etmeyi biliyorlardi
Besiktaslilara tekme tokat girisiyiorlardi ama renkliler oy kullansin tabi

Çevrimdışı mylife1903

Birde Kuzey tribündeki koltukların kaldırılması gündeme gelmişti. Sanki bu yönetim biraz daha taraftarını dinleyip ona göre hareket ediyormuş gibi. Muhtemelen o gelişme devre arasına kalır ancak gerçekleşirse çok yerinde olabilir. Kapasite arttırımından çok tezahürat destek açısından faydasını görürüz büyük maçlarda gelir olarak tabiki fayda faydadır
Semtin gobegindeki sitadi zor dolduruyoruZ
Dertlerin buyugu ordan basliyor
Lider yok
Butunluk yok
Tek yumruk olamiyor camia iste

Çevrimdışı gokhantr

Hırsızın hiç mi suçu yok diyecez ama diyemiyoruz. Küresel güçler dış mihraklar feto içerdeki hainler suçlu bi tek bunlar suçlu değil. YD yönetimin üstünden 7 sene geçmiş hala çıkıp temlik YD döneminden geliyor diyebiliyor insanlar. Önüne tablo koyuyorsun bak bu temlik şu zamanda bitmiş diyorsun okumadığı gibi hala aynı şeyleri söylemeye devam ediyor.

Çevrimdışı mylife1903

Son zamanlarda foruma çok giriş yapmıyorum ama fırsat buldukça girip her yazılanı okumaya gayret ediyorum.  Bugünde buna gayret gösterdim ama dayanamadım şunu belirtme ihtiyacı hissettim :

Fikret Orman'nın başkanlığı döneminde özellikle son birkaç kongreyi canlı bile yayınlamadılar; konuşmacı sayısı sınırlandı, kimi kürsüden indirildi kimi tokatlandı.   Küfür edilenleri saymıyorum bile..

Şimdi çıkmış kongrede hesap sorsaydılar diyorsunuz  :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

Hesap sormaya kalkanı döver üstüne suçlarlardı, sanırım artık geçti bolunun pazarı sorsaydınız kısmına gelmişiz..
Ihrac edilenler falan da oldu
Yeni besiktas olduk lale devri de denilebilir

Çevrimdışı mylife1903

Hırsızın hiç mi suçu yok diyecez ama diyemiyoruz. Küresel güçler dış mihraklar feto içerdeki hainler suçlu bi tek bunlar suçlu değil. YD yönetimin üstünden 7 sene geçmiş hala çıkıp temlik YD döneminden geliyor diyebiliyor insanlar. Önüne tablo koyuyorsun bak bu temlik şu zamanda bitmiş diyorsun okumadığı gibi hala aynı şeyleri söylemeye devam ediyor.
Senol yapmis temligi

Çevrimdışı haluk.m

Ihrac edilenler falan da oldu
Yeni besiktas olduk lale devri de denilebilir

Onları yazmayı unutmuşum  :ok:

Bir de başkanlık seçiminde bazı kişileri aday yapmamak için noter onaylı 250 kişinin imasını istediler. (yapmadılar da)

Bırak adam seçime girsin alacağı 500-600 oy ama kürsüye çıkıp konuşmasını bile istemediler. 

Çevrimiçi Necmi

Necmi abinin Fikret Orman hayranlığını hayretler içerisinde takip ediyorum.
Kendisi kabul etmeyecek ama çok belli oluyor abi kusura bakma.
Saygılar..

şahsi olarak fikret orman hayranı olmayı bırak sevmem bile ama bu yaptıkları iyi şeyleri inkar etmemi gerektirmiyor
ben her savunmamın nedenlerini söylerim mesela borçlar konusunda saldıranlar hiç yd yi temize çıkartmaya çabaladıklarının
farkında değiller.
ben birşey söylemiyorumki koysunlar Beşiktaşa geldiği günden itibaren gelirlerini ve giderlerini gerçekten ne neymiş bilelim
böyle sallamakla olmaz bu iş. beşiktaşa ne gelir sağlamış ve ne kadar para harcamış bunu bulmak zor değil koyarlar ortaya ne kadar borcu büyütmüş görürüz. Beşiktaşı borçlandırdıysa ben sizden fazla düşman olurum emin ol. Benim önceliğim Beşiktaş.
Beşiktaşa fayda sağladığını düşündüğüm kişi düşmanım olsa başımda taşırım. sizin anlamadığınız bu.
sürekli insanlar birşey söylüyor sonra belgele dediğinde öylece kalıyorlar. birini suçlamak kolay belkide gerçekten suçlu
ama bunu ispat etmen gerekiyor. insanların duygu ve düşünceleri gerçekleri yorumlamadan uzaklaştırmamalı bence
toplum olarak en büyük kaybımız bu sürekli olumlu yada olumsuz hep hayallerin peşinde koşuyoruz
işimize ne gelirse öyle düşünüyoruz bu doğru değil. şimdi sorarsan türk toplumunun %90 yunan düşmanıdır değilmi
herşeyde onları suçlarız ama bu bizim 500 yıl onları işgal ettiğimiz buyruğumuz altında esir ettiğimiz gerçeğini örtüyormu
şimdi adamlar bize neden düşman diyoruz ne yapacaklar yani biz onları işgal ettik diye bizi sevmekmi zorundalar :D
şimdi avrupa bize düşman diyoruz ne yapacaklar adamları yüzlerce yıl korku içinde yaşatmışız çocuklarını uyutmak istediklerinde uyumazsan türkler gelir diye korkutmuşlar büyütmüşler. şimdi erk onların eline geçince biz çok masumuz bütün herkes bize karşı diye bakıyoruz olaya
belki gerçekleri görsek ve onlar üzerinden bir politika geliştirsek onların bu korkusunu yeneceğiz biz ne yapıyoruz siz fazla konuşmayın he
bak natonun ikinci büyük askeri gücüne biz sahibiz diyoruz sizi rus tehditine karşı biz koruyoruz ona göre diyoruz.
türk toplumunun malesef böyle bir gerçeği var Beşiktaşlılarda bundan farklı değil sürekli gerçekleri öteleyip suçlu bulmak zorunda
hissediyoruz kendimizi ha belkide gerçektir ama bunu öğrenmek bile istemiyoruzki tamam Fikret orman bu kulübü batırdı bende sizinle
aynı fikirde olayım ne olacak hayat birden güzelleşecekmi
 ben gerçeğin peşindeyim ben yaşananlara gözümü kapatmam bugünden yarına fikir değiştirmem bunun için gerçek nedenler olmalı
ben haksızlık görüyorum kardeşim ne yapayım bu yönetim herşeyi düzeltecek diye bakıyor insanlar boş umut bu belki düzeltir ama bu iş kötü olduysa iyide bunların hiçmi suçu yoktu. neden bunu kimse görmek istemiyor. Fikret ormanı tek suçlu ilan edelim herşey düzelecekse
bende varım buna ama unutmayalım bu batıktan bu yönetimde olanlarda belli oranlarda suçluysa bundan sonra kulübü Fikret orman değil
bunlar yönetecek çıksın herşey ortaya benim için Beşiktaş değerli Fikret ormanı suçladığım anda bunlarıda suçlarım o dönemin ikinci
başkanından bahsediyoruz. suçlamak istemiyorum ama yürekleri varsa koyarlar ortaya diyorum 7 yılın bilançosunu tamamen borçlar yokmuş sıfırdan almışlar gibi gelir gider tablosunu koyarlar ortaya varsa bir açık çıkar bu kadar basit. hiç birşey bilmeden neden Fikret ormanı suçlayayım
söylermisin bana. şimdi şöyle batık böyle batık diyorlarda ortaya ikna olacağımız birşey sunmuyorlarki. borç var bunu
zaten biliyoruz yeni birşey değilki bana borcun nasıl büyüdüğünü söylesinler bir zahmet bunu yaparken bir zahmet bunda kendi dahilleri olmadığınıda ispatlasınlar. bunu yapamayacaklarsa susacaklar kol kırılır yen içinde kalır diyecekler böyle konuşmalar Beşiktaşa zarar verir.
ya çizgi çekersin birşeylerin üstüne yada herşeyi hukuksal boyutta ortaya koyarsınki verdikleri her zararın hesabını sorabilelim
varsa çalınan çırpılan bedelini ödetelim. olacakmı böyle birşey ben sanmıyorum. konuşacaklar kanıt yok ama Beşiktaş yıpratılacak
hırpalanacak her konuşmalarının arkasından camia birbirine girecek sonuç kopuk bir camia. birbirine saldıran taraftar.
bunu fırsat bilip saldıran renkli basın
olacak olan bu ve bunu ben çok tehlikeli buluyorum yapabileceğim tek şey bir taraftar olarak bu şekilde davranmamak burdada her konuda ispat istemek ispatı olmayan şeylerin konuşulmasına izin vermemek. bunu fikret ormanı koruduğum için yapmıyorumki koruduğum Beşiktaş.
nihayetinde sabahtan akşama yedi gün yirmidört saat konuşsak ne fayda sağlayacak. ama zararı büyük olur
Beşiktaş bütün olamazsa başarılı olamaz. bu tür şeyler bütünlüğü bozar bazen bazı şeyleri geride bırakmayı bilmek lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Az sonra başlayacak EURO 2020 kura çekimini buradan takip edebilirsiniz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Sulandiriyorsun konuyu
Seni rahatsiz etmiyor mu
Diploma fikrasi iste

Belgesi var internette
Kimin tavsiyesi kimin onayladigi
Bunu yonetimine alan fikret orman

Neden saibeli diyorum
Ilk yonetimine alma
Baskan olunca uye yap bir sonraki secimde al
Zaten cani isteyince secim yapmadi mi?
O yaptigi secimlerin de parasini odesin zaten
Keyfi secime gidiyor adam cani sikilinca

Amerikan baskani boyle rahat harcayamiyor parayi
Bizim ulkede ohh bol kepce dagit
Sanki sadrazamin sol kolu hepsi ozel ucaklar falan
Sonra cikip fatura gostersinler, diron mu almisim ucak mi almisim, diye kelime oyunlari

Adamin vileybolcu lisansi olsa cikar konur meydana takim arkadasi bile yok
Bazi nedenlerden gundeme gelmiyor iste diyorum ya diploma fikrasi

Danisikli dovus iste
Sonra denetim kurulumuz vardi dersin

Kongrede ona buna saldirmayi kufur etmeyi biliyorlardi
Besiktaslilara tekme tokat girisiyiorlardi ama renkliler oy kullansin tabi
kıvırma şimdi az önce üye yaptı diyordun sana böyle olmayacağını izah ettim şimdide yönetime alma diyorsun
ne yapayım şimdide bunumu izah edeyim bir insan Beşiktaş üyesiyse ve yönetici olnak için gerekli süreyi doldurmuşsa seçme seçilme hakkı vardır
gerçeklerden bahsetmem olayı sulandırmammı oluyor :alala:
işine gelmedi ben sulandırmış oldum.
ben olsam o yönetimindekilerin yarısını yönetimime almayı bırak kapının önünden geçirmezdim fikrimi soracak olursan
sen burda metini konuşmazken ben onu eleştiriyordum ama her zaman söyledim umut için taraftar bence haksızlık ediyor.
geçen birinden birşey duydum yönetim içinde en fazla futbol aklı olan umut dedi hadi canım dedim iyi incele futboldan çekildikten sonra
transfer çöktü dedi. şimdi tarihlere bakınca bunun böyle olmadığını düşünemeyiz değilmi. transferlerde patlamamız umutun çekilmesiyle örtüşüyor sanki :D
benim duyduğum şeyler umutun iyi yönetici olduğuna işaret ediyor ama işde iktidar yakınlığı vs onun Beşiktaş taraftarı tarafından sevilmemesine neden oldu. o kadar çok takılacağımız yönetici varki bence umuta sıra gelmez.

Çevrimiçi Necmi

Semtin gobegindeki sitadi zor dolduruyoruZ
Dertlerin buyugu ordan basliyor
Lider yok
Butunluk yok
Tek yumruk olamiyor camia iste
dimi neden acaba :alala:

Çevrimdışı mylife1903

Benim yonetim kurulum pirlanta gibi besiktaslilardan olusuyordu

Yalan beyanla yonetici yapilmis besiktas tarihinin yuzkarasi
Camia neden sormaz onu anlamiyorum

Necmi abi mesela
Nevar canim ihtiyac gormus almia yonetime diyordu
Hem yetkisi varmis tuzuge gore jet uye yapip yonetime aliyormusmus
Tuzuk maddesi de yazmak lazim tabi boyle ileti girerken sonra algi malgi diyor

Yahu madem boyle yetkisi var tuzuge gore neden yalan beyan veriliyor onu soruyorum cevap yok

Boyle isler yapan neler yapar neler
Necmi al bi daha oku
Fikret orman iye yapti mi demisim
Yalan beyanla yonetici yapilmis diyorum
Istedigin gibi kelimelerle oynayip kiviran sensin
Uzun uzun yazip sulandiran da sensin

Okudugunu anlamiyorsan izah edeyim

Yalan beyanla uye yapilmis adami yonetimine alan fikret orman diyorum
Uye yapma yetkisi var diye konusup tuzuk maddesini koymayan sensin
Cok ibtiyaci varsa oyle yapsin diyen benim

Yok baskanmiymis da bilmemneymis

Irdan burdan cimbizlayan sensin
Alginin hasini yillardir burda yapan da sensin

Çevrimdışı mylife1903

şahsi olarak fikret orman hayranı olmayı bırak sevmem bile ama bu yaptıkları iyi şeyleri inkar etmemi gerektirmiyor
ben her savunmamın nedenlerini söylerim mesela borçlar konusunda saldıranlar hiç yd yi temize çıkartmaya çabaladıklarının
farkında değiller.
ben birşey söylemiyorumki koysunlar Beşiktaşa geldiği günden itibaren gelirlerini ve giderlerini gerçekten ne neymiş bilelim
böyle sallamakla olmaz bu iş. beşiktaşa ne gelir sağlamış ve ne kadar para harcamış bunu bulmak zor değil koyarlar ortaya ne kadar borcu büyütmüş görürüz. Beşiktaşı borçlandırdıysa ben sizden fazla düşman olurum emin ol. Benim önceliğim Beşiktaş.
Beşiktaşa fayda sağladığını düşündüğüm kişi düşmanım olsa başımda taşırım. sizin anlamadığınız bu.
sürekli insanlar birşey söylüyor sonra belgele dediğinde öylece kalıyorlar. birini suçlamak kolay belkide gerçekten suçlu
ama bunu ispat etmen gerekiyor. insanların duygu ve düşünceleri gerçekleri yorumlamadan uzaklaştırmamalı bence
toplum olarak en büyük kaybımız bu sürekli olumlu yada olumsuz hep hayallerin peşinde koşuyoruz
işimize ne gelirse öyle düşünüyoruz bu doğru değil. şimdi sorarsan türk toplumunun %90 yunan düşmanıdır değilmi
herşeyde onları suçlarız ama bu bizim 500 yıl onları işgal ettiğimiz buyruğumuz altında esir ettiğimiz gerçeğini örtüyormu
şimdi adamlar bize neden düşman diyoruz ne yapacaklar yani biz onları işgal ettik diye bizi sevmekmi zorundalar :D
şimdi avrupa bize düşman diyoruz ne yapacaklar adamları yüzlerce yıl korku içinde yaşatmışız çocuklarını uyutmak istediklerinde uyumazsan türkler gelir diye korkutmuşlar büyütmüşler. şimdi erk onların eline geçince biz çok masumuz bütün herkes bize karşı diye bakıyoruz olaya
belki gerçekleri görsek ve onlar üzerinden bir politika geliştirsek onların bu korkusunu yeneceğiz biz ne yapıyoruz siz fazla konuşmayın he
bak natonun ikinci büyük askeri gücüne biz sahibiz diyoruz sizi rus tehditine karşı biz koruyoruz ona göre diyoruz.
türk toplumunun malesef böyle bir gerçeği var Beşiktaşlılarda bundan farklı değil sürekli gerçekleri öteleyip suçlu bulmak zorunda
hissediyoruz kendimizi ha belkide gerçektir ama bunu öğrenmek bile istemiyoruzki tamam Fikret orman bu kulübü batırdı bende sizinle
aynı fikirde olayım ne olacak hayat birden güzelleşecekmi
 ben gerçeğin peşindeyim ben yaşananlara gözümü kapatmam bugünden yarına fikir değiştirmem bunun için gerçek nedenler olmalı
ben haksızlık görüyorum kardeşim ne yapayım bu yönetim herşeyi düzeltecek diye bakıyor insanlar boş umut bu belki düzeltir ama bu iş kötü olduysa iyide bunların hiçmi suçu yoktu. neden bunu kimse görmek istemiyor. Fikret ormanı tek suçlu ilan edelim herşey düzelecekse
bende varım buna ama unutmayalım bu batıktan bu yönetimde olanlarda belli oranlarda suçluysa bundan sonra kulübü Fikret orman değil
bunlar yönetecek çıksın herşey ortaya benim için Beşiktaş değerli Fikret ormanı suçladığım anda bunlarıda suçlarım o dönemin ikinci
başkanından bahsediyoruz. suçlamak istemiyorum ama yürekleri varsa koyarlar ortaya diyorum 7 yılın bilançosunu tamamen borçlar yokmuş sıfırdan almışlar gibi gelir gider tablosunu koyarlar ortaya varsa bir açık çıkar bu kadar basit. hiç birşey bilmeden neden Fikret ormanı suçlayayım
söylermisin bana. şimdi şöyle batık böyle batık diyorlarda ortaya ikna olacağımız birşey sunmuyorlarki. borç var bunu
zaten biliyoruz yeni birşey değilki bana borcun nasıl büyüdüğünü söylesinler bir zahmet bunu yaparken bir zahmet bunda kendi dahilleri olmadığınıda ispatlasınlar. bunu yapamayacaklarsa susacaklar kol kırılır yen içinde kalır diyecekler böyle konuşmalar Beşiktaşa zarar verir.
ya çizgi çekersin birşeylerin üstüne yada herşeyi hukuksal boyutta ortaya koyarsınki verdikleri her zararın hesabını sorabilelim
varsa çalınan çırpılan bedelini ödetelim. olacakmı böyle birşey ben sanmıyorum. konuşacaklar kanıt yok ama Beşiktaş yıpratılacak
hırpalanacak her konuşmalarının arkasından camia birbirine girecek sonuç kopuk bir camia. birbirine saldıran taraftar.
bunu fırsat bilip saldıran renkli basın
olacak olan bu ve bunu ben çok tehlikeli buluyorum yapabileceğim tek şey bir taraftar olarak bu şekilde davranmamak burdada her konuda ispat istemek ispatı olmayan şeylerin konuşulmasına izin vermemek. bunu fikret ormanı koruduğum için yapmıyorumki koruduğum Beşiktaş.
nihayetinde sabahtan akşama yedi gün yirmidört saat konuşsak ne fayda sağlayacak. ama zararı büyük olur
Beşiktaş bütün olamazsa başarılı olamaz. bu tür şeyler bütünlüğü bozar bazen bazı şeyleri geride bırakmayı bilmek lazım.
Besiktasi baskan yonetir falan diye konusan sendin abi
Senol gunes mi sampiyon yapti onu getiren ormandir falan diyordun

E batiran da tek basina odur senin mantiginla

Ydyi aklamak falan derken daha da kotu fikret ormani sen kendin akliyorsun

Çevrimdışı mylife1903

kıvırma şimdi az önce üye yaptı diyordun sana böyle olmayacağını izah ettim şimdide yönetime alma diyorsun
ne yapayım şimdide bunumu izah edeyim bir insan Beşiktaş üyesiyse ve yönetici olnak için gerekli süreyi doldurmuşsa seçme seçilme hakkı vardır
gerçeklerden bahsetmem olayı sulandırmammı oluyor :alala:
işine gelmedi ben sulandırmış oldum.
ben olsam o yönetimindekilerin yarısını yönetimime almayı bırak kapının önünden geçirmezdim fikrimi soracak olursan
sen burda metini konuşmazken ben onu eleştiriyordum ama her zaman söyledim umut için taraftar bence haksızlık ediyor.
geçen birinden birşey duydum yönetim içinde en fazla futbol aklı olan umut dedi hadi canım dedim iyi incele futboldan çekildikten sonra
transfer çöktü dedi. şimdi tarihlere bakınca bunun böyle olmadığını düşünemeyiz değilmi. transferlerde patlamamız umutun çekilmesiyle örtüşüyor sanki :D
benim duyduğum şeyler umutun iyi yönetici olduğuna işaret ediyor ama işde iktidar yakınlığı vs onun Beşiktaş taraftarı tarafından sevilmemesine neden oldu. o kadar çok takılacağımız yönetici varki bence umuta sıra gelmez.
Ben mi konusmuyordum
Metin konusamiyor kim yapmis bunu basin sozcusu dedigimde sitad insaati vardi
Umutun gozleri birbirine yakin tekin bir tip degil bu diye yazdigim da 2015 falandir
Insanda yanilmam ben
Cimbizlamaya devam

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı mylife1903

Sunu da koyam kayitlara gecsin

İcra kurulu başkanı olduğum dönemde bana bilgi verilmiyordu. Bana 'efendim biz sayın başkanla o işi hallettik. Sizi gereksiz yere meşgul etmeyelim' dediler. Transferde görevli arkadaşlarla, profesyonellerle, avukatlarla konuştuğumda, 'kimi aldınız?' diye sorduğumda; bana bilgi verilmemesi konusunda kendilerine talimat verildiği yoksa işlerinden olacağı söylendiğini öğrendim. 'Arkamızdan sallamasın, sallarsa biz de onu yıpratırız' denmiş. Ben önce Allah'a, sonra size emanetim.

Bu karekterde insanlar yonetiyordu

Çevrimdışı tangaz

fikret ormana diyecek kelime bulamıyorum atılırım forumdan beyfendinin iyi yaptığı şeyleri göz ardı edemem demiş necmi abi hayretler çinde kaldım emin olun f. orman bişiler yaptıysa tümüyle kendi çıkarına yapmıştır bjk çıkarı beyfendinin ajndasında asla olmmıştır (...)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Sunu da koyam kayitlara gecsin

İcra kurulu başkanı olduğum dönemde bana bilgi verilmiyordu. Bana 'efendim biz sayın başkanla o işi hallettik. Sizi gereksiz yere meşgul etmeyelim' dediler. Transferde görevli arkadaşlarla, profesyonellerle, avukatlarla konuştuğumda, 'kimi aldınız?' diye sorduğumda; bana bilgi verilmemesi konusunda kendilerine talimat verildiği yoksa işlerinden olacağı söylendiğini öğrendim. 'Arkamızdan sallamasın, sallarsa biz de onu yıpratırız' denmiş. Ben önce Allah'a, sonra size emanetim.

Bu karekterde insanlar yonetiyordu

way nalçaklar way

gerçi şaşırmadık necmi abinn de dediği gibi bjk başkanlıkla yönetilir tüm icraatlardan f.orman sorumludur
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mrred

Bu cümleye katılmıyorum. Oyun ve sistem çok değişti. Artık VAR diye bir şey var. Anadolu takımlarının hakları eskisi gibi göz göre göre hakem hatalarına kurban gitmiyor. Ayrıca 14 yabancı kuralından sonra deplasmanlar artık eskisi gibi değil. Eskiden oyuncu farkıyla bariz bir şekilde yenebilen takımlar vardı fakat 14 yabancı kuralından sonra bu fark da yavaş yavaş kapandı artık "oyun" farkıyla yenmemiz şart. Oyun farkı ortaya koyabilmemiz için de takımı inşaa etmemiz ve sabretmemiz gerek başka kurtuluşumuz yok....
VAR ve 14 yabancı kuralının önemini Göztepe Fener maçında bir kez daha gördük
[ Son Düzenleme: 30 Kasım 2019, 22:21:37 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

Orman’ın Demirören’e yapamadığını, umarım Ahmet Nur Çebi Orman’a yapar ve bir daha adı ve Beşiktaş  yan yana  gelmez.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mylife1903

Orman’ın Demirören’e yapamadığını, umarım Ahmet Nur Çebi Orman’a yapar ve bir daha adı ve Beşiktaş  yan yana  gelmez.
Bence yapamaz
Yaparsa ki yapabilecegi bisi de yoktur inceleriz
Fikret baskan da boyle baslamisti maratona sonra tiss

Iki telefon gelir oncelikler degisir

Azicik zaman lazim
Adnan dalgakiran agresif biraz
Bakalim

Çevrimdışı Arthur Dayne

Siyasi abileri yardım eder fikret beye,hiçbir şey olmaz.

Çevrimdışı haluk.m

Yıl bitmeden araştırma sonuçlarını açıklayacaklarını söylemişlerdi,  kaldı 1 ay..

Çevrimdışı cursedofdragon

Yıl bitmeden araştırma sonuçlarını açıklayacaklarını söylemişlerdi,  kaldı 1 ay..

:duman:

Çevrimiçi sozkul

sozkul bu seçimde yada herhangi bir seçimde oyuna para teklif eden oldumu hiç :D
valla kime kırdırırlarsa kırdırsınlar beni ilgilendirmiyor ama belgeleriyle gerçeği açıklasınlar
biraz ordan biraz burdan yaparlarsa işi gölgelemiş olurlar.

Yanlış adama soruyorsun @Necmi, çok az insanla ilişkim var kongre üyeleriyle.
İlginç olan şuydu. 20000 den 22000 e kadar olan üyeler içinde paraları topluca  ödendiği iddia edilen üyeler çoktu. Benim oy kullandığım sandıklara tekabül ediyor.Hiç sıra yoktu, önceki ve sonraki sandıklarda izdiham vardı. Bir hayli beklemek zorunda kaldım bir önceki ve bir sonraki sandıkta oy kullanan iki arkadaşımı.
Serdar bilgili zamanında setüstü kabataş'ta kiracıydım, zaten stada yürüme mesafesinde olmayan bir yerde yaşayamam. Evsahibimin gencecik oğlu Fıratpende çalışıyordu ve kongre üyesiydi, GS bayrağı sarkıtıyordu balkondan, bana patron üye yaptı ama ben Beşiktaş'ın aleyhine oy vermem demişti.

Ben sonuçta serdar bilgili - Yıldırım Demirören ve Fikret Orman üçlüsünün hepsinin bu suça iştirak ettiğine inanıyorum, Nevzat Demir'de dahil. Bunlar GS nin liselilerinin bizdeki karşılığı. Bunlardan kurtulmakta geç kaldık.

Son tahlilde kimsenin o zamanlar üye yaptıkları sahte üye insanlar üzerinde bir kontrollerinin kaldığına inanmıyorum. Varsada etkisi 300-500 ü geçmez diye düşünüyorum. Çünkü sahte üyelerin önemli bir bölümü bu iş ayyuka çıkınca korktu bence, gelmiyorlar.