2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 92 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2806099 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi Kapkarakartal

Ya aslında Q7 iyi orta açıyor hemen kesmeseyasdladhskads tamam vurmayın. N'koudou 3 gol 5 assistle bitirir ligi.

Çevrimiçi Necmi

murat bu oyun planında kapalı kutu olmayacak tek eleman victor gerisi komple soru işareti
alınan oyunculara bakınca korkarım biz kontra atak oyunu oynayacağız :bandit:
sürekli hızlı kontraya çıkan oyuncular tercih ediliyor pas falan hikaye bence
kanatlar öyle bekler öyle işin kötü yanı merkez zayıftı şimdi iyice zayıfladı.
merkezin yoksa hiç bir oyunu oynayamazsın. o pas oyununu hangi orta sahanla oynayacaksın atiba ilemi yoksa medellemi yoksa dorukhanlamı
yada toptan kaçan oziylemi. biz pas pas yaparlar bu oyun anlayışıyla bizim geçen senede çok
gol yeme nedenimiz oyunu kendi sahamızda kabul etmemiz nedeniyleydi atağı geçtim artık biz
rakip yarı sahaya topu geçiremez duruma geldik. geçen senede aynı sorun vardı

Çevrimdışı enderersoy15

Nkodu’ya 5M verebilecek bir durumunuz var imiş gerçekten bilmiyordum bunu ben.Body’i sol kanatta kullanıp veya yerine aynı paralara Spielmann alıp sola 6’ya Olsen alsaydık ya o zaman.6M’a Olsen almak var iken bildiğiniz kumar oldu bu.Tabi ki inşallah çok verimli,faydalı olur orası ayrı.Bazı oyuncular oynadıkça kendine gelir önünde 40 maçlık bir serüven var.6.5’a aldığımız Ljajic 9 gol 12 asist yaptı Nkodu7 gol 7 asistten aşağısı beni kesmez söyliyeyim.
Tutarsa chelsedan gelen demba ba tutmazsa fenerden gelen lens olur

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

Evet maliyetini bilmesem de tam olarak 3+1 m euro bons. 1.6 m maaş 4 yıl en makul rakam bunu gördüm bunun üzerinden hesap yaparsak 10 m euro muz u yedik. Yeni Lens imiz camiamıza hayırlı olsun. Yine Beşiktaş ın 11 ine banko yazılacak değil kulübeye transfer yaptık.

15 m euro para saçtık bu sene  hala aynı soruyu soruyorum. Bu takımda Golu kim atacak ?

bu sorunun yanıtını hiç alamayacaksın  :evillol:

ahh hoca ahh ne die oynattın burakı o maçda
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Evet maliyetini bilmesem de tam olarak 3+1 m euro bons. 1.6 m maaş 4 yıl en makul rakam bunu gördüm bunun üzerinden hesap yaparsak 10 m euro muz u yedik. Yeni Lens imiz camiamıza hayırlı olsun. Yine Beşiktaş ın 11 ine banko yazılacak değil kulübeye transfer yaptık.

15 m euro para saçtık bu sene  hala aynı soruyu soruyorum. Bu takımda Golu kim atacak ?

Kulübeye mi transfer yaptık? Sol açıkta Della Ali mi vardı?

Adam bu gece gelip Cuma sahaya çıkacak, daha neyin kulübesi be kardeşim?

Çevrimiçi murat

murat bu oyun planında kapalı kutu olmayacak tek eleman victor gerisi komple soru işareti
sistem değilde iki aksayan durum dikkatimi çekiyor birincisi geride topu geveleme 2. ortasahada oyuna ağırlığını koyacak isim.1. halledilir 2. alınırmı bilmem ama alınırsada doğru isim olurmu? daha sol bek ve sağ beki görmedik.takım yaşlanıyor q7 den beklentim olmadığı gibi atiba ve gg den de beklentim yok.zaten olması gereken üçününde ihtiyaç halinde kullanılması gerektiği hatta q7 artık ihtiyaç halinde bile kullanılmamalı orada orkan lens bir kaç maç idare eder.orkanın da bir kaç maçın üstünde rotasyona katkı vermesini bekliyorum ama tabi hoca aynı görüştemi onu bilemem :D sonra yazdığım beni bağlıyor sanki ben oynatmıyormuşum gibi :lol:

Çevrimdışı tangaz

merkezin yoksa hiç bir oyunu oynayamazsın. o pas oyununu hangi orta sahanla oynayacaksın atiba ilemi yoksa medellemi yoksa dorukhanlamı
yada toptan kaçan oziylemi. biz pas pas yaparlar bu oyun anlayışıyla bizim geçen senede çok
gol yeme nedenimiz oyunu kendi sahamızda kabul etmemiz nedeniyleydi atağı geçtim artık biz

merkeze sağlam adam almazsak afedersin zıctıgımızın resmidir bakın bu sene dodo da soru işareti görünüyor sağlam bi 6 gelecekse şu sölediğim tomas soucaek mesela santrafor alınmamasını bile anlayabilirim
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

Bilic de orta sahadaki 20 30 metre de oynuyorduk, 4 yilda geriye mi gittik?

biz dört yıldır her sene geri gidiyoruz takım ne oynadığını bilmiyor ortada sokak futbolu var
sistemsiz bir oyun tamamen kişisel yeteneklerle oynadık üstüne takımda kondüsyonda olmayınca dört yılda çakıldık işde.
millette farkında bilinç altında ama bir türlü gerçeği itiraf edemiyor yönetim yeni gomez yeni talisca almadı
şampiyonluğu yedi diyor çünkü herkes biliyor biz oyun gücümüzle şampiyon olmadık oyuncu gücümüzle olduk o nedenlede süper yetenekli oyuncular istendi hep başka türlü olmayacağı biliniyordu ta yürekte.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

?s=19

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Yorgo

Çevrimdışı enderersoy15

Abi gecen yil beklerimiz cok kotuydu, ileri gittiklerinde donemiyorlar donende 2,3 hafta sakatlanip  oyle geliyordu, her kontrada takim oyundan iyice düşüyor, ilk golu yedigimizde biraz bastiriyor , atamadik mi 2 kisi ile defans yapiyorduk. Atarsak berabere atamazsak kasimpasa maci gibi oluyordu. Bu sene takim genclesti. Defans bam gum oynamaz, orta saha transferi ile de diri oluruz gibi geliyor. Ancak kapanan savunmalari nasil acariz bilemiyorum.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Yorgo

Çevrimiçi Necmi

merkeze sağlam adam almazsak afedersin zıctıgımızın resmidir bakın bu sene dodo da soru işareti görünüyor sağlam bi 6 gelecekse şu sölediğim tomas soucaek mesela santrafor alınmamasını bile anlayabilirim
dorukhan hiç bir zaman öyle oyuncu değilki sorun görünmüyor bu böyleydi zaten
o iyi bir oyuncu yanında parlar ikinci oyuncu olarak düşün hiç bir zaman orta sahanın lider oyuncusu olacağını sanmıyorum
atiba ile iyi oynuyor ama medel oynadığı zaman dorukhan dağılıyor farketmedinmi
aslında ben olsam medel gidecekse iyi bir sekiz alırım dorukhanla çift sekiz oynatırım
altı oynatmam kadroda zaten biz altıyı altı gibi oynatmıyoruz oynattığımızdada verim alamıyoruz ne atibadab nede medelden atibanın iyi oynadığı bütün maçlara bak aslında sekiz oynamış olduğunu görürsün o maçlarda çift sekiz gibi oynuyorduk atiba savunmada kaldığı süreden fazlasını hücumda geçiriyordu.
direk altı oynamak zorunda kaldığı hücuma çıkamadığı maçlardada çok eleştiri aldı.

Çevrimiçi murat

dodo da soru işareti yok nasıl bir santrafor vardır birde 2. santrafor onun gibi dodo da iyi bir 2. adam.sivas maçında en iyi 3 oyuncu ruiz dodo boyd şeklindeydi layiç te elinden geldiğince iyiydi.bence kaldığı yerden devam ediyor ama sivasta yanında koca bir kara delik vardı.

Çevrimdışı Atkar

Tutarsa chelsedan gelen demba ba tutmazsa fenerden gelen lens olur

Olsen ayarı biri o fiyatlara daha makuldü bence.Sonuçta geçen sezon 25 gol atmış birinden bahsediyoruz.
Başarılı olursa amenna ama olmaz ise çok eleştiri alır.Tottenham’ın oynamayanı almaktansa Gidip Norjdeht(ismini atıyorum) gibi klüplerden oynayanı 20 gol atanını almayı tercih ederdim.

Yorgo

Çevrimdışı mrred

?s=19
Ali naibiyle beraber gelmişler
The great gig in the sky

Yorgo

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Kavruk hayirli olsun. Videolarini izledikten sonra beklentim biraz düstü.

Çevrimdışı tangaz

enkudu trtsporda
trtspor demişken ne tatlı bi sunucu bu kız  :icool:

Çevrimiçi murat

dorukhan hiç bir zaman öyle oyuncu değilki sorun görünmüyor bu böyleydi zaten
o iyi bir oyuncu yanında parlar ikinci oyuncu olarak düşün hiç bir zaman orta sahanın lider oyuncusu olacağını sanmıyorum
atiba ile iyi oynuyor ama medel oynadığı zaman dorukhan dağılıyor farketmedinmi
aslında ben olsam medel gidecekse iyi bir sekiz alırım dorukhanla çift sekiz oynatırım
altı oynatmam kadroda zaten biz altıyı altı gibi oynatmıyoruz oynattığımızdada verim alamıyoruz ne atibadab nede medelden atibanın iyi oynadığı bütün maçlara bak aslında sekiz oynamış olduğunu görürsün o maçlarda çift sekiz gibi oynuyorduk atiba savunmada kaldığı süreden fazlasını hücumda geçiriyordu.
direk altı oynamak zorunda kaldığı hücuma çıkamadığı maçlardada çok eleştiri aldı.
9 saniye önce atmışsın :D seninlede bu konuda bir konuşmamız olmamıştı sanırım aynı düşünüyormuşuz.

Çevrimdışı mellfred

enkudu trtsporda
trtspor demişken ne tatlı bi sunucu bu kız  :icool: