2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 62 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2747786 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Liquidator

Şafak Malatya

Serdar Tatlı: "Bülent Yıldırım ve Serkan Çınar, Fikret Orman'ın talebi ve tepkisi ile 19/20 üst klasman hakemleri listesine alınmadı. Sebebi, F.Orman'ın Gs derbisi sonrası yaptığı girişim ve açıklamalardır."

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Liquidator

Ortacizgi.com'un edindiği bilgiye göre; Siyah Beyazlı Yönetim personellerin Şubat-Mart-Nisan-Mayıs ayı maaşlarının yattığını personele bildirdi.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com ÖZEL HABER

işte bu güzel haber :sevinc

Çevrimdışı Liquidator

Ertan Süzgün

Ajdin Hasic’in ailesi İstanbul’da. Ekim’de 18 yaşına girecek. Ocak’ta resmî sözleşme imzalar kampa katılır.

✅ Sözleşmesindeki hata nedeniyle kulübünden 2 kişi görevden alındı.

✅ Umut Güner ve Ramadani uzun zamandır bu işle uğraşıyor. Ama sonu güzel olacak.

Çevrimdışı Liquidator

Ertan Süzgün

Vitor Hugo ⏳ ✍️ ⚫️⚪️  :sevinc :sevinc geliyor gelmekte olan

Çevrimdışı 38life

Ertan Süzgün

Ajdin Hasic’in ailesi İstanbul’da. Ekim’de 18 yaşına girecek. Ocak’ta resmî sözleşme imzalar kampa katılır.

✅ Sözleşmesindeki hata nedeniyle kulübünden 2 kişi görevden alındı.

✅ Umut Güner ve Ramadani uzun zamandır bu işle uğraşıyor. Ama sonu güzel olacak.

Hep dua ediyorum Hasic'in transferinde bir sorun çıkmasın diye. Tanrının bize bir armağanı resmen. Dinamo Zagreb'in yönetimindeki karışıklıklar esnasında sözleşmesinin uzatılmasında problemler çıkıyor, Zagreb Hasicin sözleşmesini feshedip 2021'e kadar yeni sözleşme imzalamak istiyor hatta imzalandığını iddia ediyor. Hasic'in ailesi ise imzalamadıklarını söylüyor. Ve fesihle birlikte oyuncunun boşta olduğunu söylüyor. Bu sırada Beşiktaş devreye girip Hasic'in ailesiyle anlaşıyor. İş mahkemeye gidiyor. Mahkeme Hasic'in ailesini haklı buluyor ve Zagreb büyük bir fiyaskoya imza atmış oluyor, Hırvat basını tarafından yerden yere vuruluyor.

Büyük bir fırsat transferi. Umarım bir aksilik çıkmaz ve Ocakta Siyah Beyaz formayla izleriz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Vodafone'la forma için 36 milyon TL'ye anlaşmışız diye okudum. Başkan hemen parayı dolara yatırsın yıl sonu tahmini en iyimser adamın bile 6,50  :D bari kur diye şikayet etmenin önü kapansın.
Gerçi Ziraat'le anlaşma yapmıştık bu para çoktan onların hesabına geçmiştir.  :alala:

Çevrimdışı 38life

Umarım Hasic 1 senedir kendisine iyi bakıyordur. Bireysel antrenmanlarını kimle birlikte yapıyor, özel koçu var mı, nerede yapıyor hiçbir şey bilmiyoruz. Umarım bu 1 senede geriye gitmemiştir.

Çevrimdışı mylife1903

Hugo - Vida yeni Zago - Ronaldo olur mu? Hadi bakalım :)

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Olmaz savruk olur bunlar
Zago dedigimiz adam basit bi adam degildi
Vida ile bu cocuk daha hamleli yakin oynamayi seven oyuncular zago ise herseyi her deneni eksiksiz yapabilen lider ozellikli ayagi ortasaha oyuncusu akli on nomero kalitesinde adamdi, pepeye falan bile degismem zagoyu asrin kadrosunu yapsam defansta banko oynar

Fio neden birakiyor bu adami onu arastirmak lazim

Çevrimdışı mylife1903

Vodafone'la forma için 36 milyon TL'ye anlaşmışız diye okudum. Başkan hemen parayı dolara yatırsın yıl sonu tahmini en iyimser adamın bile 6,50  :D bari kur diye şikayet etmenin önü kapansın.
Gerçi Ziraat'le anlaşma yapmıştık bu para çoktan onların hesabına geçmiştir.  :alala:
Siponsorluk temliklerine bakiver bilancodan 40. Sayfada olmasi lazim
Bu ziraat bankadi meselesi acaba hizir gibi mi yetisti keske biraz okuyabilseydim

Topcu bonservisini temlik ettirmek super bisi ama ayri bi seviye

Keske gelip lensi yukseler kamyona masa sandalye ile beraber

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Siponsorluk temliklerine bakiver bilancodan 40. Sayfada olmasi lazim
Bu ziraat bankadi meselesi acaba hizir gibi mi yetisti keske biraz okuyabilseydim

Topcu bonservisini temlik ettirmek super bisi ama ayri bi seviye

Keske gelip lensi yukseler kamyona masa sandalye ile beraber

Aslında mantıklı. "Haciz işlemi, borçlu kişinin gerek iş yaşamı gerekse ev yaşamını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için bulunması şart olan malları borçluda bırakmak suretiyle gerçekleştirilir." Sağ kanat olmadığı için hacize gelince Lens'i alamazlardı. Ama Boyd sağ kanat görünüyor Transfermarkt'ta.. 2 tane olduğu için Lens'i haczedebilirler.  :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Lecce taraftarından Burak Yılmaz bestesi  :D

Türkçesi:

"Meluso'm benim, Osmanlılı golcüyü almak için Türkiye'ye gider
Ancak Beşiktaş pes etmiyor, onun (Burak) gitmesine izin vermiyor
Ben Yılmaz ve La Mantia'yı hayal ediyorum
Ama Burak, ama Burak, ama Burak
Hangi kahrolası zaman geliyor bu Burak Yılmaz
Her gün gazetelerde onun buraya geleceğini okuyorum
Ancak o hala Beşiktaş'ta
Ama Burak, ama Burak, Ama Burak
Şimdi de Meluso'nun Zaza'ya göz diktiğini okuyorum
Ama hayır, biz Burak Yılmaz'ı istiyoruz"

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Türkçesi:

Ancak o hala Beşiktaş'ta

Vay be ilk defa böyle futbolcumuz için come to beşiktaş tarzı bir şey yapıldığını gördüm  :lol: Garip hissetim şuan, hadiyin lan ordadan verin parayı alın o zaman diyesim geldi. Demekki başka kulüpteki futbolculara yapıncada onların taraftarları da tam olarak bunu hissediyormuş ve o yüzden fiyat yükseliyormuş  :lol: :lol:

Çevrimdışı mylife1903

Türkçesi:

Ancak o hala Beşiktaş'ta
15 milyon yuro ateslesinler islem tamam
Buragi da ihmal etmezinler 5 milyon yurodan 3 sene sozlesme

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

15 milyon yuro ateslesinler islem tamam
Buragi da ihmal etmezinler 5 milyon yurodan 3 sene sozlesme

Lecce: 15 milyon yuro atesliyoruz, buragi da ihmal etmiyoruz 5 milyon yurodan 3 sene sozlesme

Çevrimiçi Necmi

Vay be ilk defa böyle futbolcumuz için come to beşiktaş tarzı bir şey yapıldığını gördüm  :lol: Garip hissetim şuan, hadiyin lan ordadan verin parayı alın o zaman diyesim geldi. Demekki başka kulüpteki futbolculara yapıncada onların taraftarları da tam olarak bunu hissediyormuş ve o yüzden fiyat yükseliyormuş  :lol: :lol:
:D

Çevrimdışı haluk.m

Burak olayının tek taraflı olduğunu düşünmüyorum. Bence Özkan Doğan ile birlikte lecce'yi kullanıp sözleşme uzatma yolları arıyorlar.  Şöyle 3 yıllık garanti bir sözleşmeye kim hayır der.   Yoksa Lecce açık açık 1,5m € 3 sezon sözleşme öneriyor, imza parası bilgisi yok. İtalyan medyası Burak'ın 2m€ geçikmiş alacağına (maaş + Trabzon'dan devir olan borç)  ve gelecek sezon 2,5m € olan maaşına dikkat çekiyor. Onlara göre mali krizdeyiz ve bu iş bizim yararımıza olur. İç dinamiklerimizden haberleri yok, Burak gittiği an forvetsiz kalacağız. 

Kısaca Burak ile sözleşme uzatılabilir(sözü verilebilir) ben gideceğine ihtimal vermiyorum. Bekleyip göreceğiz. 

Çok net menajer işi.

https://calciolecce.it/2019/07/16/dalla-turchia-yilmaz-e-in-sede-e-vuole-il-lecce-il-besiktas-potrebbe-cedere/
[ Son Düzenleme: 16 Temmuz 2019, 19:09:46 jokerhm ]

Çevrimdışı yaço58

Burak olayının tek taraflı olduğunu düşünmüyorum. Bence Özkan Doğan ile birlikte lecce'yi kullanıp sözleşme uzatma yolları arıyorlar.  Şöyle 3 yıllık garanti bir sözleşmeye kim hayır der.   Yoksa Lecce açık açık 1,5m € 3 sezon sözleşme öneriyor, imza parası bilgisi yok. İtalyan medyası Burak'ın 2m€ geçikmiş alacağına (maaş + Trabzon'dan devir olan borç)  ve gelecek sezon 2,5m € olan maaşına dikkat çekiyor. Onlara göre mali krizdeyiz ve bu iş bizim yararımıza olur. İç dinamiklerimizden haberleri yok, Burak gittiği an forvetsiz kalacağız. 

Kısaca Burak ile sözleşme uzatılabilir(sözü verilebilir) ben gideceğine ihtimal vermiyorum. Bekleyip göreceğiz. 

Çok net menajer işi.

https://calciolecce.it/2019/07/16/dalla-turchia-yilmaz-e-in-sede-e-vuole-il-lecce-il-besiktas-potrebbe-cedere/
şuan gidecek en son kişilerden burak seneye kalsa minimum 15 gol yazar en kötü haliyle şuan onu gönderip minimum 15 yazacak adamı almak bizi çok şıkıştırır birde burak 2.5 alıyor başka forvet 3 den aşağı gelmez buraya ne vereceğide mechul seneye schürle-ljajic-boyd ilerdede burak ile çok sağlam bir hucüm hattımız olur

Çevrimdışı haluk.m

şuan gidecek en son kişilerden burak seneye kalsa minimum 15 gol yazar en kötü haliyle şuan onu gönderip minimum 15 yazacak adamı almak bizi çok şıkıştırır birde burak 2.5 alıyor başka forvet 3 den aşağı gelmez buraya ne vereceğide mechul seneye schürle-ljajic-boyd ilerdede burak ile çok sağlam bir hucüm hattımız olur

Bu mali zorlukta bende gideceğine ihtimal vermiyorum. Şimdi de biri 5m€ para veriyorlar diye bir iddia'da bulunmuş  :D  Hayır yerine koyacak adam olsa neyse. Lecce gibi alt ligden yeni gelmiş bir takım Burak'ı istiyor(2,5maaşlı oyuncu) kulübünde ilk 11.  İtalyan mafyası lecce de gelecek gördüyse demek.

Aklıma gelmişken  elinde  Ozkan Doğan gibi bir menajer var(Süperlig Pazarına yakın) Denizli gibi bir takım Rodallega'ya imza attırıyor ama sen buna bakmayıp Burak'ı almaya çalışıyorsun her açından değişik bir girişim.

[ Son Düzenleme: 16 Temmuz 2019, 20:00:55 jokerhm ]

Çevrimdışı sametbagan

Basında Vitor için 1.5 kiralama 2.5 maaş konuşuluyor. Muhtemelen doğru değildir ama Vitor öyle az parayada oynamaz, şimdi maaş düşürme çabası içindeyken Vida'yı satıp sonra stopere bu paraları vermek hiç mantıklı değil.
Amaç bugünü çevirmekse bilmem..
vida gitmezse bu sefer de hugoya verilecek paralar dediğin gibi ise gerçekten çok fazla ve gereksiz.

vida hugo tandeminin 1 yıllık maliyeti ıvır zıvırıyla birlikte 8 milyon € takım bütçesini düşürmek isteyen bir takım için gereksiz pahalı

Çevrimdışı sametbagan

Olmaz savruk olur bunlar
Zago dedigimiz adam basit bi adam degildi
Vida ile bu cocuk daha hamleli yakin oynamayi seven oyuncular zago ise herseyi her deneni eksiksiz yapabilen lider ozellikli ayagi ortasaha oyuncusu akli on nomero kalitesinde adamdi, pepeye falan bile degismem zagoyu asrin kadrosunu yapsam defansta banko oynar

Fio neden birakiyor bu adami onu arastirmak lazim
vidayı satıp marcelo- hugo yapabilsek ikisi birbirini tamamlar hem aynı dili konuşuyorlar hem de biri sağ biri sol ayaklı biri hamleli biri süpürücü.

vida -hügo ikilisi gs deki denayer- marcao ikilisi gibi olur IQ düşük güç yüksek.Bide bizi sarışınlar kadar kollamadıkları için her maç garianti sarıyla oynar bu ikili.

hatta arttırıyorum sezon boyunca en az 4 kırmızı garanti bu ikilide.Ben meksikadaki adını afrika kabilesi üyesi isimli koloyu tercih ederim hugo yerine.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Siyah beyazlılar, Tyler Boyd'du kadrosuna katarak ilk transferini gerçekleştirmişti.

Boyd'un transferinin ardından gözler Fiorentina'da forma giyen Brezilya'lı stoper oyuncusu Vitor Hugo'ya çevrildi.

Ortacizgi.com'un edindiği bilgiye göre; Kulüpler arasındaki görüşmelerin olumlu gittiği ve arada ufak pürüzlerin kaldığı öğrenildi.

Beşiktaşlı yöneticiler, 28 yaşındaki oyuncunun transferini bitirmek için yoğun çaba sarf ediyor.

Transferin kısa süre içerisinde olumlu olarak sonuçlanması planlanıyor.

İtalya ekibiyle 2022 yılına kadar sözleşmesi olan Vitor Hugo, geçen sezon Fiorentina formasıyla 33 maça çıktı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

vidayı satıp marcelo- hugo yapabilsek ikisi birbirini tamamlar hem aynı dili konuşuyorlar hem de biri sağ biri sol ayaklı biri hamleli biri süpürücü.

vida -hügo ikilisi gs deki denayer- marcao ikilisi gibi olur IQ düşük güç yüksek.Bide bizi sarışınlar kadar kollamadıkları için her maç garianti sarıyla oynar bu ikili.

hatta arttırıyorum sezon boyunca en az 4 kırmızı garanti bu ikilide.Ben meksikadaki adını afrika kabilesi üyesi isimli koloyu tercih ederim hugo yerine.
Ya bizim icin en guzeli marselo tosicti iste. Uc kurusa oynatiyorduk devamli elledik orayi devamli sokusturduk oraya birilerini sonunda bu duruma geldik
Vida da oyle asiri piyasasi olan 20-25 milyon edecek oyuncu degil belki 15 milyon bonservis verseydik 20 falan gorurdu finalden sonra ama encok 10 civari teklif geldigini dusunuyorum ben aldigimiz sekle bakinca

Hocanin tercihidir ama vida-hugo lukus olur bence
Vida ile medeli 10-13 civari elden cikarip hem hugo hem meksikali yaparlarsa duzgun maaslara bence daha iyi hamle olur sma karari hica verecektir, insallah hocaya soruyorlardir yani

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Beinsport çekildi gibi gözüküyor, öyle olursa batan çok kulüp olur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Siyah beyazlılar, Eskişehirspor forması giyen Mehmet Özcan'ı akdrosuna katmak istiyor.

Beşiktaş yönetimi, 20 yaşındaki orta saha oyuncusunun transferi için bir hamle daha yaparak dün İstanbul'da Eskişehirspor yetkilileriyle görüştü.

Ortacizgi.com'un edindiği bilgiye göre; siyah beyazlıların Mehmet Özcan'ın bonservis bedeli için bonuslarla birlikte 1,2 milyon Euro teklif ettiği öğrenildi.

Ancak 1,2 milyon Euro'luk teklifin 500 bin Euro'sunun garanti ücret olması sebebiyle Eskişehirspor yönetimi teklifi kabul etmedi.

Siyah beyazlıların yarıştığı kulvarlarda elde edeceği başarılar ve Mehmet Özcan'ın performansına göre Eskişehirspor'a bonuslar verileceği ancak Eskişehirspor yönetiminin garanti paranın biraz daha yükseltilmesini istediği ifade edildi.

Önümüzdeki günlerde Beşiktaş'ın yeni bir teklif daha yaparak genç oyuncunun transferini kısa sürede bitirmesi bekleniyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★