2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 105 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2807894 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Liquidator

Beşiktaş İstihbarat

Mehmet Özcan
( 1 m teklif ettik..Dün umut Güner bizzat başkanlarıyla oturdu..Oyuncu ile anlaşıldı..bir sonraki satıştan pay talepleri var..Oyuncunun tercihi şu an için Beşiktaş..Detaylar görüşüldükten Sonra bu transferin de olumlu olarak sonuçlanması bekleniyor..

Sol bek
Durmisi ( Lazio ile kiralama konusunda anlaşıldı.oyuncu kamp kadrosuna alınmadı.Oyuncu Marsilya ile görüşme halinde.Lazio ile opsiyon görüşüyoruz.Dün oyuncunun menejeriyle de görüşmeler başladı. ) şu an en yakın isim..

Fransa dan ismini bilmediğimiz siyahi bir sol bek..
Ayrıca Adriano için 1+1 yaklaşık 1.5 m civarı ( bonuslarla ) yeni bir teklif yaptık..
Umut meraş için 1 m civarı bir teklifimiz vardı ve kabul görmedi. başka da bir teklifimiz olmadı..

Şu an durmisi yakın görünüyor..
Ancak transferde resmî imza atılmadan net konuşmamak gerekiyor..
Gelişme olduğunda tekrar konuşuruz..🦅

Hem maaş hem yerli hem gelişime açık olduğu için Kerim Alıcı için yeniden girişimlere başlandı..
Bu sefer kararlıyız..
22 yaşındaki oyuncu hocanın kararıyla sağ bek adayları içerisinde şu an ön plana çıktı..

Douglas ( imza parası isteği kabul görmedi.Cevap bekleniyor )
Placido. ( oyuncu ve kulübüyle anlaşıldı )
Peres     ( oyuncu ile anlaşıldı.kulübü ile opsiyon görüşülüyor )

Bu 3 sağ bek öne çıkmış ve bunlardan biri beklenirken , hoca Gönül hem maaş hem performans olarak orası için yeterli , yapılacak takviye genç ve yedek kalmayı dert etmeyen bir oyuncu olsun demiş..

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Liquidator

Fikret Orman ve yöneticiler, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti.

Her şey güzel olacak

Çevrimiçi levitate

lens 17 numarayı burağa vermiş helal
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı KARA BOĞA

şimdi maaş düşürme çabası içindeyken Vida'yı satıp sonra stopere bu paraları vermek hiç mantıklı değil

Vida olunca gol yemiyor muyuz?
Dünya kupası finalinde 90 dk oynayan adama hiç mi düzgün teklif gelmedi. Şenol hoca istedi falan diye tutulduysa saçma. Bonuslarla senede 3 milyon euro alıyor yazık günah alt tarafı stoper.
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Fikret Orman ve yöneticiler, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti.

Her şey güzel olacak
Büyük ihtimalle yeni basketbol salonumuzla ilgili konuşmuş olabiliriz  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Denizlispor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, ortacizgi.com'a yaptığı açıklamada; 26 yaşındaki Şili'li stoper oyuncusu için Beşiktaş yönetimi ile bir görüşme yaptıklarını ama detayların konuşulmadığını dile getirdi.

İşte Ali Fırat'ın ortacizgi.com'a yaptığı açıklamalar:

-SADECE BİR GÖRÜŞME YAPTIK-

Beşiktaş yönetimiyle bir görüşme yaptıklarını açıklayan Fırat; "Kesinlik kazanan bir şey değil. Sadece bir görüşme yaptık. O da çok olumlu olmadığı için kiralık ya da bonservis konusunu da konuşmadık. Bizim teknik ekibimizin yeterince istememesi en büyük etken oldu." dedi.

-SONUÇ ALAMAZSAK BİR GÖRÜŞME DAHA OLABİLİR-

Başka alternatiflerinin de olduğunu belirten Ali Fırat; "O bölgeye baktığımız başka alternatif oyuncular da var. Onlardan bir sonuç bekliyoruz. Henüz onlardan sonuç alamadığımız için Roco transferinde çok fazla detaylara girmedik. Diğer isimlerden eğer sonuç alamazsak tekrar bir görüşme olabilir." ifadelerini kullandı.

Haber Kaynağı: ortacizgi.com ÖZEL HABER

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi celiker1

Basında Vitor için 1.5 kiralama 2.5 maaş konuşuluyor. Muhtemelen doğru değildir ama Vitor öyle az parayada oynamaz, şimdi maaş düşürme çabası içindeyken Vida'yı satıp sonra stopere bu paraları vermek hiç mantıklı değil.
Amaç bugünü çevirmekse bilmem..
Vida takımın en fazla maaş alan oyuncusu.Net rakam aklıma gelmiyor ama en az 3 milyon euro maaş alıyor.Vida'nın satılmasına bir tek Marcelo geri dönerse sevinirim.Hatta daha da iyi olur.Hem maaş bütçesini düşürüp hemde Marcelo-Vitor Hugo tandemi muazzam olur
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

🔹 Timothee

Beşiktaş ın son teklifine ( 3.6m ) sıcak bakan tigres as stoperlerinden biri sakatlanınca ( tahminen 6 ay yok)Medel ismini de transfere dahil etme isteğini iletmiş..
Ancak Medel şu aşamada Avrupa’da devam etmek istediğini söyleyince bu takas işi başlamadan bitmiş..
Roco yu da tigres kabul etmediği için Timothee işi şu an oldukça zor..
Mangala ve vermaalen konusunda sakatlık geçmişleri ve uzun süredir istikrarlı sayıda maç yapmadıkları için hoca pek sıcak bakmıyor..
Bu yüzden tüm konsantrasyon hugo ya verildi..
Önce oyuncu , ardından kulübüyle anlaşma sağlandı..
Belli bir kiralama ücreti ödenecek..Ancak bu ücret henüz belli değil..
Çünkü satış opsiyonu için görüşmeler sürüyor..

🔹 Vida ( Mirin )
Hugo ( atınç )

Roco yolcu...
Mirin giderse Alpay , Erdoğan , Ege üçlüsünden biri gelir..
Atınç transferi eğer gerçekleşirse Roco yolcu demektir..

🔹 Douglas ( imza parası isteği kabul görmedi.Cevap bekleniyor )
Placido. ( oyuncu ve kulübüyle anlaşıldı )
Peres ( oyuncu ile anlaşıldı.kulübü ile opsiyon görüşülüyor )

Bu 3 sağ bek öne çıkmış ve bunlardan biri beklenirken , hoca Gönül hem maaş hem performans olarak orası için yeterli , yapılacak takviye genç ve yedek kalmayı dert etmeyen bir oyuncu olsun demiş..
Hem maaş hem yerli hem gelişime açık olduğu için Kerim Alıcı için yeniden girişimlere başlandı..
Bu sefer kararlıyız..
22 yaşındaki oyuncu hocanın kararıyla sağ bek adayları içerisinde şu an ön plana çıktı..
Kulübü ile anlaşma sağlanamazsa diğer 3 bek oyuncusundan birinin yeni sağ bekimiz olmasını bekliyoruz..

🔹 Sol bek

Durmisi ( Lazio ile kiralama konusunda anlaşıldı.oyuncu kamp kadrosuna alınmadı.Oyuncu Marsilya ile görüşme halinde.Lazio ile opsiyon görüşüyoruz.Dün oyuncunun menejeriyle de görüşmeler başladı. ) şu an en yakın isim..
Fransa dan ismini bilmediğimiz siyahi bir sol bek..
Ayrıca Adriano için 1+1 yaklaşık 1.5 m civarı ( bonuslarla ) yeni bir teklif yaptık..
Umut meraş için 1 m civarı bir teklifimiz vardı ve kabul görmedi.başka da bir teklifimiz olmadı..

Şu an durmisi yakın görünüyor..
Ancak transferde resmî imza atılmadan net konuşmamak gerekiyor..
Gelişme olduğunda tekrar konuşuruz..🦅

🔹 Mehmet Özcan ( 1 m teklif ettik..Dün umut Güner bizzat başkanlarıyla oturdu..Oyuncu ile anlaşıldı..bir sonraki satıştan pay talepleri var..Oyuncunun tercihi şu an için Beşiktaş..Detaylar görüşüldükten Sonra bu transferin de olumlu olarak sonuçlanması bekleniyor..

🔹 Kagawa ya verilen süre doldu..Hala İspanya tırmalıyor.Ülkesinden , MLS den ve bundesliga dan da teklifler almış.Ancak kendisi İspanya istediği için ay sonuna kadar olmazsa gelirim yanıtı verdi..
Bekleyip beklememek artık yönetimin taktiri..
Ali Naibi nin görüştüğü scout önerisi isimler var.
Holtby e de son teklif yapılmıştı ve kendisinden de haber bekleniyor..
Hoca orta sahaya ofansif özellikleri yüksek irfancan rolünü üstlenebilecek bir oyuncu istiyor..

🔹 Atakan Rıdvan Çankaya , Hasan Özkan gibi isimlerde görüşülen ve kadroda düşünülen oyuncular arasında..

🔹 Schürrle , Watkins , konoplyanka ...

Lens , quaresma..En az birisi ayrılmadan pek mümkün görünmüyor..Ancak Görüşmeler var..
Süreci takip ediyoruz..

🔹 Özetle Hugo - Durmisi - Mehmet Özcan transferlerinin 1 hafta içerisinde sonuçlanmasını bekliyoruz..
Durmisi olmazsa Adriano sürprizi yaşanabilir..
Ayrıca Kerim alıcı için kulübüyle de anlaşılırsa birinci öncelik o mevki için..

🔹 Bu arada geldiğinden beri kamp çalışmalarının yıldızı olan lens , yine kampın yıldızı..Hoca performansından inanılmaz memnun..
Kalırsa ligde ne yapar bilmiyoruz..Ancak hoca kendisinden inanılmaz memnun..Bu net bilgidir..

🔹 Bu arada adalı siyahi , sol ayaklı , piyasa değeri 20 m + olan bir oyuncu için 10 gündür uğraşıyormuş..

(Beşiktaş İstihbarat)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Liquidator

Bu arada Serdar Adalı siyahi , sol ayaklı , piyasa değeri 20 m + olan bir oyuncu için 10 gündür uğraşıyormuş..

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Çevrimiçi celiker1

Body'nin asıl yeri sağ açık.Bence onu sağda kullanıp sola gol jatkısı olan hızlı bir oyuncu bulmalıyız.Bknz. Olie Watkins :ok:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi celiker1

Aldığımız ve almak için bizimle adı geçen oyuncular nokta atışı gibi gözüküyor.Bu doğruların içinde gidip Umut Meraş'ı alıp,Caner-Umut yapıp yine bir şeyi eksik bırakmayız umarım
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu arada Serdar Adalı siyahi , sol ayaklı , piyasa değeri 20 m + olan bir oyuncu için 10 gündür uğraşıyormuş..

Sağlam kaynakmı?
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Liquidator

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Leroy Sane ya hem solak hem zenci  :bandit: Değilse kesin Lukaku  :biggrinking:

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Yav şu Beşiktaş İstihbarat nedir geçen sene de sormuştum galiba ama hatırlamıyorum cidden. Adı sanı belli olmayan kaynaklara kesinlikle güvenmiyorum. Yaprak kımıldamazken 50 satır transfer dedikodusu yazmak da sağlam hayal gücü ister. Büyük ihtimalle yolu gazetecilikten geçmiş bi arkadaş yazıyordur. Edebiyatçı da olabilir tabi  :D

Çevrimdışı mylife1903

Yav şu Beşiktaş İstihbarat nedir geçen sene de sormuştum galiba ama hatırlamıyorum cidden. Adı sanı belli olmayan kaynaklara kesinlikle güvenmiyorum. Yaprak kımıldamazken 50 satır transfer dedikodusu yazmak da sağlam hayal gücü ister. Büyük ihtimalle yolu gazetecilikten geçmiş bi arkadaş yazıyordur. Edebiyatçı da olabilir tabi  :D
Kaygisizlar diye dizi vardi
Onun senaristi olabilir sallayan

Çevrimiçi celiker1

Trtspor şu an canlı》》》》》Baskanimiz Fikret Orman ve Vodafone yetkilisi sponsorluk anlasmasi
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

Lens'i Şenol hoca kullanamadı Abdullah hoca ondan maksimum verimi alacaktır diye düşünüyorum kalırsa tabi. Bir bakarsın Quaresma kalır Lens'i yollarız.  :D

Çevrimiçi Necmi

Medel kötü oyuncu değil abi zaten ama önceliğin değil Atiba nın kaçıncı senesiydi 4 veya 5 adam ölmezse çıkar o sahaya herkesten çok mücadelesini verir.  Atiba medel aynı tip oyuncu da değil üstelik Atiba yerine medel oynasa ne yediysek daha da yerdik medel dediğin gibi süpürücü bir oyuncu ama yerini çok boşaltan biri üçgen kurabilen her takıma karşı medel başka tabir kullanacaktım hayvan benzetmesi olmasın diye şamar oğlanına döner.  Atiba alan kapatıp akıllı pres yapıyor zaman kazandırıyor medel geniş alan da kesici veya dönen topu toplayıp dağıtmaya çalışıyor.

Lens konusunda saha dışı evet fb yi ezdik de ucu döndü dolandı bize dokundu. Başkanın her transferi tutmaz ama 2 yıllık öncesinde ki doğru giden transfer anlayışına tersti. Başkana bonservis bükücü vs bir sürü caps yapılıyordu o 2 yıl şampiyon olduğumuz iki yıl. Gereksiz bir transfer bize Töre nin ahlaklısı gerekiyordu tipleme olarak 2 ön libero ile oynayan fb de iş yaptı anadolu takımı gibi oyandığı için fb alan buluyordu arkaya kaçıyordu. Fiziksel ve mental açıdan bize geldiği gün de bitikti şuan da öyle bizde birde karşısında rakip oluyor karşılayan beli kalın adam geçemiyor dribling zayıf ona atılan 2 toptan biri hücum faul olarak top kaybına dönüyor. Diğer kanatta nani de yokki içeri girip kessin yerden resmen 0 katkılık lüzumsuz bir oyuncuya dönüşüyor ha bizde böyle aslında bu kadar gömülecek biri değil ama iyi formu da yakalasa bize uymazdı.

Forvet değil abi sadece net "GOLCÜ" eksikliği idi sorun. Şimdi evet 2.yarı topu şişirmeyiz azalttık diye evet doğru çünkü 1. Pepe her topu uzun vuruyordu. Vida ayakları kötü onunla oynayamıyordu. Atiba gelince pepe dolar çekmesi ya da baba özlemi ya da memleket hasreti vs ne ise zaten oynamadı ilk devrenin sonuna doğru. Babel de yine öyle. Biz de zaten o dönemde verdik şampiyonluğu. 2. si dorukhan da adapte oldu takıma atiba ile biraz daha topla merkezden çıkmaya çalıştık ama bu seferde 0 katkılı lens+q7 kanatları ve pektemek veya larin hücum hattı ile anca o kadar oluyor. Q7 nin zaten oynamasa bile takımda olması zarar. Niye gönderdin niye geri aldın derler adama. Onun yüzünden hem savunmada hem hücumda en geniş alan da oynayan takım olmak zorunda kalıyorduk.  Dikkat edelim ljacic 2 gol 3 asist falan yaptı yalan olmasın ilk devre. Sadece Burak ın gelmesi ile top alıp vereceği üçgen kuracağı araya kaçıracağı ve attığı topları içeri sokabileceği biri geldi diye asisti fırladı. Burak ayrıca aldatıcı koşular alan açma stoperler genelde ona gittiği için ljacic de fırsat buluyordu içeri girebiliyordu. Gol sayısı da arttı. İyi bir golcün olunca takımın artan güveni ile boyu da kısalıyor. Love tipleme olarak yanlış transfer abi golcülüğü kötü bir oyuncu değil o konuda kızamam ama Negredo da bile bile lades yapıldığı için alındı onun maliyet hanesine yazılmalı love. Love alıyorsan hocaya kanat da almak zorundasın ampute takımı oyuncusu gibi tek ayağı olan stop et içeri şişir gol vuruşu 0 kanatla da anca bu kadar oluyor.

Devre arası Burak gelmese ts ye geçilirdik kesin. Ljacic in zorunlu opsiyona 6.5 m euro şimdi kimse laf etmiyor. Öyle olsaydı açık açık söylüyorum elimizde patlamıştı vs bir ton eleştiri olacaktı. 1 kaliteli oyuncu vasat veya ort performans gösteren 1 oyuncuyu da yukarı çekiyor.

Bu arada ffp konusunda Talisca nın 2 yıllık kiralık anlaşması bir önce ki seneye dahil edilmişti ffp de Lens in opsiyon da bir sonra ki seneye orada yanlış yazmışım düzelteyim. Yani devre arası gelen love 3 m gidenler cenk 23 m  hariç.

Lens:1.5 m kiralık -Medel:2.5 m bons.-Negredo:2.5 m bons.-Larin:1.85 m bons-Caner:750 bin bons-Orkan 450 bin bons giderler

Marcelo: 7 m - Beck: 2.5 m Rhodolfo 1.4 m Mitrovic 400 bin kiralık gelirler

İşte dediğim 3 lüyü almasan hadi Lens ile fb ye şekil yaptık diğer 2 li yi almasan açık ortada sonra ki sene gönderilen boyko mitrovic vs menajer aracılığıyla gönderilebilir kasaya para girmeden veya el altından bolu al ittihad vs ile cepten de bir miktar çıkacak şekilde çok rahat aşılabilirdi. Bu bahane olamazdı abi. Açık fark çok aşırı değildi çünkü gelirimizin en yüksek olduğu dönem renkliler nasıl atlatabiliyorsa biz de atlatabilirdik.

Bu arada mylife1903 ile olan polemiğinize ekleme yapayım yd ye olan 100 m tl borç dahil devraldığında ki borç 327 m dolardı.  :D
kısa yazayım medel transferi yanlış değildi atiba sinyal veriyordu. Atiba gibi bir oyuncu daha bulamazsın onu geçelim libero
arıyorsan en ideal isimlerden biridir medel çok yerini kaybediyor diyorsun kaybettirmesin hoca kenarda hoca bunun için var hiç izledinmi
şili milli takımında yerini kaybediyormu.
pepe uzun oynuyordu diyorsun pepe yi bugün tanımıyoruz realde uzunmu oynuyordu uzun oynamasının nedeni neden hoca tercihi olmadığını düşünmüyorsun dünkü oyuncu değilki bunlar geçmişlerini biliyoruz. ama sen orta sahada öyle oyun kurarsan stoperin uzun oynamak zorunda kalır
ozi yuhalanmasa dorukhanın formamı giyeceğini sanıyordun ozi taraftarla papaz oldu tolgay hocayla papaz oldu mecbur kaldı dorukhan oynattı
yoksa zor oynardı oynatacak olan ilk yarı oynatırdı.
lens transferi doğruydu. hep demiyormuyuz biz saha dışında oynamayı bilmiyoruz diye olay tersi olsa lens bizden fenere gitse o travmayı atlatamazdık
fenerde atlatamadı. feneri o transfer çok yıprattı. gg olsun caner olsun zaten dağıtmışdı lens son darbeyi vurdu fener dağıldıysa en büyük sebep aslında biziz. yıllarca bize yaptıklarının bedelini ödettik bunun için  5 M mu harcadık helali hoş olsun.  çıkıp kritik maçta bir gol atsa fener yine dağılır :D
ağlayacağımıza biraz keyfini çıkartmak lazım quaresmayı alıp yedek oturtacaklardı al işde en iyi adamlarını alıp quaresmanın yedeği yaptık fenerlilerin tüm kibrini yerle bir ettik bundan sonra bir laf edecekken kırk defa düşünmeleri lazım karşılık veren bir Beşiktaş var artık hep sahada kazanılmıyor bazen böyle masada kazanmak lazım bir kulüp gücünü böyle gösterir. Büyüksen bunlara ağlamayacaksın tersine tersine aldım sana yar etmedim diyeceksin biz almasak ucuza fenere giderdi ve orda iyi iş görürdü bütün sezon lens aradı fener. mesela yapabiliyorsan git onyeküreyi al ben gs den oyuncu alınmaz dediğim halde bunu söylüyorum.
327 M dolar olayına gelince sonra artıları oldu 370 e çıktı o rakam mylife ın dediği gibi aslında bütçede açıklanan düşüktü ama bütçeye bakmamak gerekiyor gizlenen çok rakam vardı. kayıp büyüktü bunları görmeden konuşmak haksızlık etmektir.

Çevrimdışı 38life

Boyd ile ilgili şuana kadar okuduğum en iyi tanımlamayı Ankaragücünden hücumdaki partneri Orgill yapmış.

"Bir kere en önemli özelliği oyunu iyi okuması. Oyunun gelişimiyle ilgili sezgileri oldukça kuvvetli. Biz birlikte çok iyi bir uyum yakalamıştık. Kendisiyle uyum yakalaması kolay bir oyuncu çünkü sizi maç içersinde yönlendiriyor. Hücumdaki takım arkadaşlarıyla sürekli kontak halinde ve takım hücumlarını yönlendiriyor. Doğru koşularla diğer arkadaşlarına çok iyi alan açıyor. Kanattan içeri driplinglerinde rakip savunmanın dengesini bozuyor."
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi sozkul

Vida olunca gol yemiyor muyuz?
Dünya kupası finalinde 90 dk oynayan adama hiç mi düzgün teklif gelmedi. Şenol hoca istedi falan diye tutulduysa saçma. Bonuslarla senede 3 milyon euro alıyor yazık günah alt tarafı stoper.

Vida'nın satılmasına birşey demiyorum, ama maaş düşürme çabası içindeyken bir adama (eğer haber doğruysa) 1.5 kiralama 2.5 maaş verilmesini mantıksız buluyorum. Gol yeyip yememekten bahstemiyordum.

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı Onur Küçük

okumadım ne yazdığını tahmin ediyorum doğrudur ben Başkanı korumak için söylüyorum bunca şeyi peki sen kimi korumak için söylüyorsun
ben yanlış yada doğru bir tesbit yapıyorum sizinki gibi forvet almadı yönetim ya diye kestirip atmıyorum.
ha bu arada beğenin beğenmeyin bu takıma bir sene öncenin süperlig gol kralı alındı. bir sezon önce 25 civarı gol atmış adama gol atmayı bilmiyor dediniz.
neyse konuşmayacağım seninle bu konuyu artık ne sen beni ikna edebilirsin nede ben seni.
ben kendi tahlilimi yaparım sana göre doğru olur yanlış olur ama bu benim düşüncem ben bu güne kadar senin yorumların üzerine tek bir eleştiri yapmadım
hep benim yorumlarım üzerine tartışıyoruz.
evet Beşiktaşın başkanını koruyorum kime ne bundan savunduğum kişi Beşiktaş başkanı neden bu kadar zorunuza gidiyor şenol güneşi beğenmiyorum size ne bundan ben hatayı onda buluyorum sen başkanda bulursun mecburmuyum senin gibi düşünmeye neden benim her söylediğimi yanlış çıkartma çabasındasınki.
herkes fikrini söyler. fikrimi söylerken din kitabı yazmıyorum bu benim fikrim sadece. Ben sportif başarısızlığındada değilim geldiği gün Başkanı eleştirdim Şenol güneşi aldığı için
o zamanda dedim isterse her sene şampiyon yapsın fikrim değişmez bugün konuştuğum şeyleri yaşanmadan geldiği günde konuştum ben.
bu benim düşüncem ve bunları söylemek için kimseden izin almak zorunda değilim. Başkanı eleştirebilirsin zaten eleştiriyorsun bende savunurum kime ne
suçmu başkanı savunmak doğru yaptı demek anlamıyorum. sanki renklileri övüyorum burda.
Beşiktaş başkanının korunması başarılı bulunması sizi neden rahatsız ediyor. yıllardır istediğiniz gibi eleştiriyi yapıyorsunuz ne engel olundu nede mesajının silindi
varmı eleştirdiğin silinen bir mesajın eleştirini doğru şekilde yaptıktan sonra yaparsın istediğin gibi sırf sizin fikrinizde değilim diye baskı yapıyor oluyorum
baskı yapmamak için her dediğinize he demekmi zorundayım
kaldıki birilerine baskı yapsan ne olur yapmasam ne olur tartışmanın olmadığı gerkesin aynı şeyi söylediği bir forum olması benim işimemi gelir
ne kadar tartışma forumun o kadar aktif olması demektir tartışma üye çeker forumu büyütür hani forum açısından yapıyorum diye düşünüyorsanız
ha forum büyümüş büyümemiş benim için bir avantajmı sağlıyor burda insanlar konuşsun tartışsın zaman geçirsin diye
fedakarlık yapıyoruz sadece. neden set vurmak isteyeyimki insanlara almışsınız ağzınıza bir lafı sakız gibi çiğniyorsunuz
senin işin gücün benimle uğraşmak ne yaptım sana onuda anlayabilmiş değilim sırf bana laf yetiştirmek için foruma yazıyorsun
bakıyorum tek bir ceza almamışsın cezayı bırak uyarı bile almamışsın silinen mesajında olduğunu sanmıyorum
derdin ne anlayabilmiş değilim senin gibi düşünmek zorunda değilim herkesin bir fikri olur söyler bende fikrimi söylüyorum sadece
neden sürekli saldırma derdindesin
şu konuyu bitirelim artık evet Başkanı savunuyorum dibine kadarda savunurum haklı gördüğüm sürece bu kimseyi ilgilendirmez
sizin ne kadar eleştirmek hakkınızsa benimde savunmak hakkım ben sizin eleştirinizi engelliyormuyum.
tek bir uyarı ceza almamış mesajı silinmemiş biri benim başkanı eleştiriyor diye baskı yaptığımı düşünüyor.
bende başkanı eleştirmiyorum diye bana baskı yapmaya çalıştığınızı düşünüyorum
Fikret orman Beşiktaşın başkanıdır bu forumda Beşiktaş başkanına ne olursa olsun küfür hakaret edilemez saygısız davranılamaz
yarın başka biri başkan olduğunda onu savunacağım eleştirinin sınırı vardır.
ben forum yöneticisi olarak başkana saygısızca davrananlara tepki verdikçe başkancı oldum.
Beşiktaş başkanı saygısızlığa küfür ve hakarete karşı korunur bu kadar basit onun dışında herkes eleştiriyor zaten
kime ne dedik.
En basit haliyle anlatayım. Dolar olmuş 7 lira. Dolar her dalgalandığında kulüp dibe batıyor; sen ise bundan bile hikaye çıkarıp ' Fikret Orman'ın geldiği zamanki borç ile kulübün şimdiki borcu aynı' şeklinde güzellemelere girişiyorsun. Hiç finansal tablolara bakmadım ama o zamanki borç 350 milyon ise şu anki kura göre borcumuz 450 milyon civarı olmalı. Son zamanlarda mali tablodan bahsetmediğine buradan Fikret Orman hikayesi çıkarmadığına göre gidişat pek de iyi olmasa gerek. Güzelleme yaptığında sorgulamadan etmeden biz inanacak mıyız sanıyorsun? Futbol takımı ile alakalı olarak da kendi hipotezlerini sanki gerçekte var olanmış gibi sunarak insanların inanmasını bekliyorsun. Daha doğrusu dayatıyorsun. Mesele şu: Sen karşındaki insanları kolay kandırılabilir saf insan sanıyorsun. Bu da yetmez herkes senin gibi düşünüp senin gibi yazmalı burada. Yoksa kötü niyetli damgasını vurursun.

Fikret Ormanla alakalı olarak kulübün başkanıdır. Karakterine yapıp ettiklerine saygı duymamakla beraber sadece Beşiktaş başkan koltuğunda oturması münasebetiyle saygı duyuyorum. O koltuğu hak edene de en kısa sürede devretmesini umuyorum.

Çevrimiçi Savaş

Hugo - Vida yeni Zago - Ronaldo olur mu? Hadi bakalım :)

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı 38life

Hugo - Vida yeni Zago - Ronaldo olur mu? Hadi bakalım :)

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zago - Ronaldo gibi olmazlar. Vida ve Hugo ikisi de agresif ve hamleli stoperler. Zago Ronaldo tandeminde Zago yırtıcı, Ronaldo toparlayıcı roldeydi. İkisi bir denge oluşturuyordu.

İyi bi ikili olmazlar demiyorum ama Zago - Ronaldo tarzı bir tandem olmaz bence.