2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2753039 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Kutay

Beinsport çekildi gibi gözüküyor, öyle olursa batan çok kulüp olur.
Valla adamlar haklı son 20 yıldır şaibeli bir şekilde sürekli malum himmetçi kulüp şampiyon yapılırsa ligin değeri düşer yayıncı kuruluşta çekilir kimse gücenmesin
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi yaço58

Valla adamlar haklı son 20 yıldır şaibeli bir şekilde sürekli malum himmetçi kulüp şampiyon yapılırsa ligin değeri düşer yayıncı kuruluşta çekilir kimse gücenmesin
buna kendileride destek verdi gsnin pozisyonların sansürlenmesi bursadaki bizim penaltı pozisyonumuzun gösterilmemesi gibi bir çok örnek verebiliriz bakalım bundan sonra ne olacak ben ligin daha geç başlamasını bekliyorum bi 2 haftalık gecikme olur gibi

Çevrimdışı celiker1

Mac yayınlarini her klüp ya kendi  satsın yada Bjk,Fb,Gs ortak kendi maçlarını satsın.Hem daha fazla kazanırlar hemde görürüz o anadolu takımlarının çekilmez kibirlerini,triplerini.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı AigleBordeaux

Mac yayınlarini her klüp ya kendi  satsın yada Bjk,Fb,Gs ortak kendi maçlarını satsın.Hem daha fazla kazanırlar hemde görürüz o anadolu takımlarının çekilmez kibirlerini,triplerini.
Bu durumda şike dahada artar dahada kolay olur
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi BJKTÜRK23

kısa yazayım medel transferi yanlış değildi atiba sinyal veriyordu. Atiba gibi bir oyuncu daha bulamazsın onu geçelim libero
arıyorsan en ideal isimlerden biridir medel çok yerini kaybediyor diyorsun kaybettirmesin hoca kenarda hoca bunun için var hiç izledinmi
şili milli takımında yerini kaybediyormu.
pepe uzun oynuyordu diyorsun pepe yi bugün tanımıyoruz realde uzunmu oynuyordu uzun oynamasının nedeni neden hoca tercihi olmadığını düşünmüyorsun dünkü oyuncu değilki bunlar geçmişlerini biliyoruz. ama sen orta sahada öyle oyun kurarsan stoperin uzun oynamak zorunda kalır
ozi yuhalanmasa dorukhanın formamı giyeceğini sanıyordun ozi taraftarla papaz oldu tolgay hocayla papaz oldu mecbur kaldı dorukhan oynattı
yoksa zor oynardı oynatacak olan ilk yarı oynatırdı.
lens transferi doğruydu. hep demiyormuyuz biz saha dışında oynamayı bilmiyoruz diye olay tersi olsa lens bizden fenere gitse o travmayı atlatamazdık
fenerde atlatamadı. feneri o transfer çok yıprattı. gg olsun caner olsun zaten dağıtmışdı lens son darbeyi vurdu fener dağıldıysa en büyük sebep aslında biziz. yıllarca bize yaptıklarının bedelini ödettik bunun için  5 M mu harcadık helali hoş olsun.  çıkıp kritik maçta bir gol atsa fener yine dağılır :D
ağlayacağımıza biraz keyfini çıkartmak lazım quaresmayı alıp yedek oturtacaklardı al işde en iyi adamlarını alıp quaresmanın yedeği yaptık fenerlilerin tüm kibrini yerle bir ettik bundan sonra bir laf edecekken kırk defa düşünmeleri lazım karşılık veren bir Beşiktaş var artık hep sahada kazanılmıyor bazen böyle masada kazanmak lazım bir kulüp gücünü böyle gösterir. Büyüksen bunlara ağlamayacaksın tersine tersine aldım sana yar etmedim diyeceksin biz almasak ucuza fenere giderdi ve orda iyi iş görürdü bütün sezon lens aradı fener. mesela yapabiliyorsan git onyeküreyi al ben gs den oyuncu alınmaz dediğim halde bunu söylüyorum.
327 M dolar olayına gelince sonra artıları oldu 370 e çıktı o rakam mylife ın dediği gibi aslında bütçede açıklanan düşüktü ama bütçeye bakmamak gerekiyor gizlenen çok rakam vardı. kayıp büyüktü bunları görmeden konuşmak haksızlık etmektir.

koyu yerlerde aynı fikirdeyiz abi diğer kısımlarda farklı düşünüyoruz yer yer  :D

Borç olarak ben fikret orman a laf edemem çok fazla hakkını yemiş oluruz onun içinde zaten stadyum 1 milyar tl den fazla tutuyor o dönemin kuruna göre de 300 m dolar civarı eder tahminim. bulduğu sponsorluklar falan çok iyi işler yaptı anlaşamadığımız son 1.5 2 senelik transfer politikası yanlışları ve gelebilecek cl gelirleri ile borç daha az olabilirdi. yine de kayyumdan kapıdaki icralardan davalardan zor da olsa sürdürülebilir bir yapıya kavuştuk. ama atlanmamalı ki 3 sene başarı gelmez ekonomik olarak düşüş devam ederse (stadyum maliyeti  ve geçmiş dönemin borçlarının getirdiği icralar faizler temlikler vs düşüldükten sonra). yd ile aynı hesaba gelecek kendi dönemi de maalesef.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Fake vodafone anlaşılması o kadar konuşuldu burda, gerçek vodafone anlaşmasının esamesi okunmamış  :lol: İlginç bir taraftar topluluğuz cidden, kaostan, kandan, şiddetten besleniyoruz galiba  :lol:

İşte Orman'ın yaptığı açıklamalar:

-2 SENE VE TOPLAM 36 MİLYON TL'LİK BİR ANLAŞMA-

"2 senelik bir sözleşme yaptık. Vodafone ile yaptığımız uzun işbirlikleri çok önemli. İki taraf da bunun devam etmesini istiyordu. Toplam 36 Milyon TL'lik bir anlaşma. 7 yıllık süreç içerisinde yaklaşık olarak 32 milyon Dolar'lık bir anlaşma olmuş oluyor."

Çevrimiçi MUSTAFA_

Saçma haberler devam ediyor  :ebebe:

Burak Yılmaz, Lecce ile anlaşmaya yakın. İtalyan ekibi, Beşiktaş'a 1.5 milyon euro teklif etti. (via @DiMarzio)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı saricasi

Ali Naibi:Burak bu sene Bjk ta kalacak.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimiçi levitate

Saçma haberler devam ediyor  :ebebe:

Burak Yılmaz, Lecce ile anlaşmaya yakın. İtalyan ekibi, Beşiktaş'a 1.5 milyon euro teklif etti. (via @DiMarzio)
ali naibi kalacak demiş, burak sürekli antreman fotosu atıyor ama bu haberler durmuyor. amaç ne ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

ali naibi kalacak demiş, burak sürekli antreman fotosu atıyor ama bu haberler durmuyor. amaç ne ya
Nazar deydireceeh kopenkler

Çevrimdışı mylife1903

Isin gercegi aci olani tabiki yazmak bana dustu boyle bir durumda en az parayi biz aliriz
Aspor gsyi
Trt fbyi alir
Bize de odatv falan

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Kimse değinmemiş ama göğüs reklamı için yıllık 3 milyon dolara anlaşmaya yakınmışız. Dün saçma bir haberle forum baya çalkalanmıştı o haberin yine yalan olduğu ortaya çıktı. 6 senedir başkanı hala tanıyamadınız  :D . Bu anlaşmayla birlikte 3 yıl için totelde bugünün parası ile 54 milyon TL göğüs reklam gelirimiz olacak. Rakiplerin bugün ki kur ile bile neredeyse tam 2 katı

Nereden almıştın kaynağı nadiren doğru yazan uydurumculardan biri mi özel duyum mu kaynak doğru çıktı :claps: :D
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı saricasi

Isin gercegi aci olani tabiki yazmak bana dustu boyle bir durumda en az parayi biz aliriz
Aspor gsyi
Trt fbyi alir
Bize de odatv falan
Beşiktaş maçını takip edecek bir ton kişi var, ama hiçbir kanal ücretsiz yayın yapmaz ve iyi para da verileceğini düşünmüyorum kulüplere. Devlet el atarsa herkese el atmış olur.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimiçi Liquidator

SON DAKİKA

Beşiktaş...

Transfer...

Via, Sercan Dikme

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk
[ Son Düzenleme: 16 Temmuz 2019, 23:17:45 Liquidator ]
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Liquidator

Süreç hızlı geliştiği için video çekemeyeceğim. Haber geliyor.

Via, sercan dikme.

Geliyor gelmekte olan.

Çevrimiçi Liquidator

SON DAKİKA

Abdullah Avcı’nın isteği doğrultusunda Beşiktaş, Fiorentina’nın stoperi Vıtor Hugo ve kulubüyle 1 yıllık Kiralık anlaşma sağladı.

Hayırlı olsun. Son yıllardaki en iyi stoperi Türkiye’de izleyeceğiz.

[ Son Düzenleme: 16 Temmuz 2019, 23:17:29 Liquidator ]

Çevrimdışı kartalbasket

vitor hugo transferi bitti diyorlar dogrumu net bir bilgisi olan varmı ??

Çevrimiçi Liquidator

Enzo Roco için tekrar bir görüşme ola bilir.

Ortaçizgi: özel haber.

Çevrimiçi Liquidator

ÖZEL

Beşiktaş, Vitor Hugo transferinde oyuncudan sonra Fiorentina ile de anlaşmada son aşamada

Satın alma opsiyonlu 1 yıl kiralık

Kiralama bedeli: 500 bin Euro

Satın alma opsiyonu: 4.5 milyon Euro

Yıllık ücret: 1.5 milyon Euro

Hayırlı olsun

Via. Ertan Süzgün

Çevrimdışı AvrupaKartalı

insAllah iyi cikar su adam, gina geldi her sene yeni stoperlerden.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Demir

İyi çıkıncada satıyoruz. Fener sürekli orta saha alıyor. Bizde stoper.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mylife1903

ÖZEL

Beşiktaş, Vitor Hugo transferinde oyuncudan sonra Fiorentina ile de anlaşmada son aşamada

Satın alma opsiyonlu 1 yıl kiralık

Kiralama bedeli: 500 bin Euro

Satın alma opsiyonu: 4.5 milyon Euro

Yıllık ücret: 1.5 milyon Euro

Hayırlı olsun

Via. Ertan Süzgün

Roko 1.4 bu 1.5
Yahu birinden biri cok yanlis

Çevrimiçi 38life

Vitor Hugo "tutarsa" transferi değil. O kadar bonservis boşa verilmiyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi 38life

Ertan Süzgünün yazdığı rakamların gerçek olduğunu hiç sanmıyorum.

Çevrimiçi 38life