2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 27 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2770043 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

Vida'yı 5 milyon üstü bonservisle gönderip bedava ya da cüzi bonservisle Marcelo'yu almak kulağa çok akıllıca geliyor. 3 küsür maaşlı kontrattan çıkmak ve 1.5 civarı bir kontratla yerini doldurmuş olmak anlamına da gelir bu. Marcelo genç değil ama Vida'da çok genç sayılmaz ve para kazanılabilecek son dönemleri bence artık. Ayrıca şu yönden de bakılabilir, Vida bizim gibi topla oynamaya dayalı bir düzen oturtmaya çalışan takımda zaten parlayıp şu andan fazla değere ulaşamaz gibi. İyi dönemleri olsa da ilk yarının en çok bireysel hata yapan isimlerinden biri olabilir. Marcelo-Ruiz tandeminin en azından 2 sene baya iş göreceğini de düşünüyorum.

Marcelo Lyon bağı tamamen kopmuş gibi. Oyuncunun buraya dönmekten daha ideal bir seçenek bulacağını da sanmam. Marcelo tarafı kolay. Vida'ya dikkate değer bir teklif var mı? Burası işin sıkıntılı kısmı. Zaten gelse bence yönetim direk elden çıkarmaya bakar bu kontratla. Bi de teklifin Vida'nın ilgisini çekecek bir yerden gelmesi lazım. Kendisi ve menajeri Beşiktaş'ta acayip mutluyuz modunda keza. O kontratla herkes sıkı fanatiği olur bu takımın zaten.

En mantıklı olan gibi duruyor çok güç kaybetmeden para ederken satıp yerlerini doldurup eksik bölgeleri tamamlamak  :tabe:

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

Sene başında Ertaç Özbir ve şimdi Kasımpaşa'da ilk 11 çıkmaya başlayan Fatih Öztürk bonservissizdi. Bence gayet iyi yedek kaleci olurlardı. Şu an ikisi de gittiği takımlarda ilk 11 çıkıyor daha alamazsın ucuz fiyatlara, para isterler.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sene başında Ertaç Özbir ve şimdi Kasımpaşa'da ilk 11 çıkmaya başlayan Fatih Öztürk bonservissizdi. Bence gayet iyi yedek kaleci olurlardı. Şu an ikisi de gittiği takımlarda ilk 11 çıkıyor daha alamazsın ucuz fiyatlara, para isterler.
O dönemde saçma harcamalar yapıldı. Gitmek üzere olan bir başkanın son çırpınışlarının kurbanı olduk. Umarım aynı hatalar yapılmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

(...) bir santrafor ve sag kanat önceligimiz,  ama öyle belki tutar falan filan transferlerden tamamen uzak durmaliyiz artik, cup diye oturmali yapacagimiz transferler.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gelse isterim de geleceğini düşünmüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ozankarakoc

Fırat Günayer, 'Beşiktaş Marcelo için görüşmelere başladı' demiş.

İlginç bir transfer dönemi olacak... Umarım 30 yaşındaki Vida'yı gönderip onun yerine 32 yaşındaki Marcelo'yu monte etmeye çalışmazlar. 'Günü kurtarma' transferleri ne günü kurtarıyor, ne geleceği... Yönetimin çok akıllı davranması lazım.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Liquidator

Beşiktaş, Sint Truiden forması giyen Yohan Boli’nin menajerliğini de yapan babası Roger Boli ile temasa geçti.

Sezon sonu sözleşmesi bitecek 26 yaşındaki oyuncunun babası bu transferi 500 bin Euro’ya bitirebileceğini yönetime iletti. (Via @ertansuzgun)

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı haluk.m

Beşiktaş, Sint Truiden forması giyen Yohan Boli’nin menajerliğini de yapan babası Roger Boli ile temasa geçti.

Sezon sonu sözleşmesi bitecek 26 yaşındaki oyuncunun babası bu transferi 500 bin Euro’ya bitirebileceğini yönetime iletti. (Via @ertansuzgun)

İstatistiklere bakıp Belçika liginden forvet almak mı  :evillol:  Larin kardeşimi çağırın gelsin çünkü Boli'den aşağı kalır yanı yok. 

Çevrimiçi MUSTAFA_

Uzak durmamız gereken oyunculardan birisi daha gündemimize gelmiş  :tabe:

:)

Yohan Boli

Daha fazla incelemek isteyenler buradan bakabilirler.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Gelse isterim de geleceğini düşünmüyorum  :tabe:

Transfer sezonu daha başlamadan neye açıldı ki bu sayfa.

Neyse marcelo gelmesin ben istemiyorum. Bu adam son maçlarında inanılmaz yavaşlamıştı. İnanılmaz kontra yeriz ruiz ve kendisinden.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Transfer sezonu daha başlamadan neye açıldı ki bu sayfa.

Neyse marcelo gelmesin ben istemiyorum. Bu adam son maçlarında inanılmaz yavaşlamıştı. İnanılmaz kontra yeriz ruiz ve kendisinden.
Artık normal sezon içerisinde transfer başlığı açık olacak  :tabe: Ruiz ve Vida'nın yanına isterim ama Vida veya Ruiz'den birisinin yerine istemem  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Uzak durmamız gereken oyunculardan birisi daha gündemimize gelmiş  :tabe:

Hızlı açık alan oyuncusu koleksiyonu mu yapacağız yahu sürekli aynı tarz isimler gündeme geliyor :) Zaten takım benzer tarzda atletik ama teknik-yaratıcılık açısından geride oyuncu kaynıyor. Artık bunlara bakmayız herhalde.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hızlı açık alan oyuncusu koleksiyonu mu yapacağız yahu sürekli aynı tarz isimler gündeme geliyor :) Zaten takım benzer tarzda atletik ama teknik-yaratıcılık açısından geride oyuncu kaynıyor. Artık bunlara bakmayız herhalde.
Hızıyla bir şey yapmaya çalışan ama yapmakta zorlanan 4 oyuncun olacağına iyi  bir tane oyuncun olsa yeter. Bir kanata da kendi pozisyonunu yaratabilen bir oyuncu lazım. Bize kapalı takımları yetenekleriyle açacak oyuncu lazım. Anadolu takımları gibi hızlı oyuncu değil. İlla hızlı oyuncu almak istoyorsak hızlı bir stoper daha çok işimize yarar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Forvet için Yohan Boli, Steve Mounié ve Aleksandar Prijovic isimleri tekrar hortlamış. Önemli bir maç öncesi özel haber kisvesi altında bu haberleri yapan sayfa da Beşiktaşlı geçiniyor. Ne diyelim içimizdeki İrlandalılar mı diyelim, düşmanlar mı diyelim  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kanat için Abdullah Avcı, Eljero Elia'yı istiyormuş. Herhalde bunun kadar saçma haber olamaz. Başakşehir'de ne yaptı da bize istiyor. Daha önce yalanladığı bir oyuncu üstelik. Bu özel haberlerin ne maksatla yapıldığı açık  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hasic defterini de açmışlar. Sözleşme imzalayacakmışız ama kadroda düşünmediğimiz için kiralık göndermezsek lisans çıkartmayacakmışız. Uydurma haberlerde bugün. Yine aynı sitenin özel haberi. Hem de Malatya maçı öncesi. Bütün hafta gündem olarak çok yoğunduk da bizim mi haberimiz yoktu. Niye özel olarak bugün seçildi  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Forvet için Yohan Boli, Steve Mounié ve Aleksandar Prijovic isimleri tekrar hortlamış. Önemli bir maç öncesi özel haber kisvesi altında bu haberleri yapan sayfa da Beşiktaşlı geçiniyor. Ne diyelim içimizdeki İrlandalılar mı diyelim, düşmanlar mı diyelim  :alala:

Boli'yle Prijovic'i geçelim de Mounie boş adam değildi. Yazın da ismi gündeme gelmişti, listede olabilir.

Yine de bu dönem çıkan haberlerin %90'ına yalandır gözüyle bakıyorum. Henüz transfer için kaynak yaratıp yaratamayacağımız dahi belirsiz değil miydi?
[ Son Düzenleme: 14 Aralık 2019, 13:57:22 worns ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Boli'yle Prijovic'i geçelim de Mounie boş adam değildi. Yazın da ismi gündeme gelmişti, listede olabilir.

Yine de bu dönem çıkan haberlerin %90'ına yalandır gözüyle bakıyorum. Henüz transfer için kaynak yaratıp yaratamayacağımız dahi belirsiz değil miydi?
Kaynak bulamama gibi bir durum söz konusu olacağını düşünmüyorum. Görüşmelerin kiralık yönünde olması mantıklı olabilir. Mounie bu açıdan mantıklı olur. Ancak iyi oyuncu alamayacaksak hiç transfer yapmayalım daha iyi. Ya da 3 vasat oyuncu almak yerine 1 iyi oyuncu alalım. Umarım sırf almış olmak için transfer yapmayız  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

İstatistiklere bakıp Belçika liginden forvet almak mı  :evillol:  Larin kardeşimi çağırın gelsin çünkü Boli'den aşağı kalır yanı yok. 
gençlerden sio eskişehirden jesse sekidika fena oyuncular değil.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Marcelo kesinlikle geri alınmasın.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mylife1903

Marcelo kesinlikle geri alınmasın.
Acikcasi bende istemiyorum malin teki isin gercegi marselo makyaji akinca liyonda linc yemis, bizde seytan tuyu vardi isoboy gibi goze batmiyirdu yoksa malin teki, severim kendisini de gitsin baska yerde bombalasin
Taraftar zaten iyi hatirliyor gelip bozmasin tilsimi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Gökhan Gönül ile cüzi bir miktara anlaşırlar umarım.
Şimdiden gs ile haberleri çıkmaya başlamış.

Çevrimdışı cursedofdragon

Gökhan Gönül ile cüzi bir miktara anlaşırlar umarım.
Şimdiden gs ile haberleri çıkmaya başlamış.

:angryrazz: