2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 53 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2809917 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı worns

Drinkwater ve Giuliano haberleri var.

İkide bir çıkan pırpır anadolu takımı oyuncusu haberlerinden sonra doğru olmasını daha fazla ümit ettiğim isimler.

Gerçi Giuliano pek sevilmez buralarda ama bence hakkı yenilen bi oyuncuydu. Ön tarafın skor kabiliyeti bu kadar düşükken ve yüksek profil bir transfer olasılığı gözükmezken siyahi bir tipik kanat oyuncusu daha gelmesine her türlü yeğlerim. N'Kodou çizgide kullanılırken sağda uzak forvet olarak da iş görebilir elimizdekilerden her türlü daha potansiyelli skor konusunda.
Drinkwater da 1.5 yıllık kiralanabilirse göbek rotasyonunu bi hayli rahatlatır.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şimdi de N'Diaye'yi bize yazmışlar. Yazmadıkları oyuncu kalmayacak herhalde  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Drinkwater ve Giuliano haberleri var.

İkide bir çıkan pırpır anadolu takımı oyuncusu haberlerinden sonra doğru olmasını daha fazla ümit ettiğim isimler.

Gerçi Giuliano pek sevilmez buralarda ama bence hakkı yenilen bi oyuncuydu. Ön tarafın skor kabiliyeti bu kadar düşükken ve yüksek profil bir transfer olasılığı gözükmezken siyahi bir tipik kanat oyuncusu daha gelmesine her türlü yeğlerim. N'Kodou çizgide kullanılırken sağda uzak forvet olarak da iş görebilir elimizdekilerden her türlü daha potansiyelli skor konusunda.
Drinkwater da 1.5 yıllık kiralanabilirse göbek rotasyonunu bi hayli rahatlatır.
Bu iki oyuncu gelse ben şansımızın arttığını düşünürüm. İyice soğudum sırf hızlı diye alınan kanatlardan. Bize teknik ayağında top tutabilen oyuncular lazım. Şu an bu konuda o kadar yetersisiz ki Anadolu takımları bizden iyi top oynuyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bilal Başaçıkoğlu değerlendirilebilir, kayseriden bedavaya düşmüş. Şu yetersiz kanat rotasyonumuzda durabilir. Türk olması da bir avantaj.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bilal Başaçıkoğlu değerlendirilebilir, kayseriden bedavaya düşmüş. Şu yetersiz kanat rotasyonumuzda durabilir. Türk olması da bir avantaj.
Sırf dursun diye kanat almak mantıklı değil. Bilal'e potansiyelli bir oyuncu olarak bakılıyordu. Ancak beklenen potansiyele yaklaşamadı bile. Böyle ya çıkış yaparsa diye verebileceğimiz bir bütçemiz olduğunu düşünmüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Sırf dursun diye kanat almak mantıklı değil. Bilal'e potansiyelli bir oyuncu olarak bakılıyordu. Ancak beklenen potansiyele yaklaşamadı bile. Böyle ya çıkış yaparsa diye verebileceğimiz bir bütçemiz olduğunu düşünmüyorum  :tabe:

nkodou boyd lens diaby gibilere para yatırma lüksümüz varsa, böyle potansiyelli oyuncuları da deniyebiliriz

Çevrimiçi MUSTAFA_

nkodou boyd lens diaby gibilere para yatırma lüksümüz varsa, böyle potansiyelli oyuncuları da deniyebiliriz
Sene başında yapılan hatalar tekrarlanacak diye bir şey yok. Zaten isteseler de tekrarlayamazlar. Kulüpte para akışı yok  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Satılacak oyuncuların isimlerini şimdilik veremiyoruz herhalde.

Şampiyon olmak istiyorsak ;

1 tane 8 numara
1 tane kanat
1 tane santrafor
 mutlaka şart.

Sene başında yapılan hatalar tekrarlanacak diye bir şey yok. Zaten isteseler de tekrarlayamazlar. Kulüpte para akışı yok  :tabe:

Tamam para yok diye bu ismi öneriyorum zaten. Hata şansımız yok ama kesin adam alıcak kadar paramızda yok. Risk almamız gerekli, kulüp zaten batmış bundan sonra en büyük risk risk almamaktır

Çevrimiçi MUSTAFA_

Satılacak oyuncuların isimlerini şimdilik veremiyoruz herhalde.

Şampiyon olmak istiyorsak ;

1 tane 8 numara
1 tane kanat
1 tane santrafor
 mutlaka şart.
Yedek kaleci konusu da çok sıkıntılı. Bence hepsinden önce yedek kaleci konusunu çözmek gerekli. Kalecisiz hiçbir şey olmaz. Umarım Utku'ya güvenmek gibi bir hata yapılmaz. En fazla 3 oyuncu alacağımızı düşünüyorum. Asıl kadro kurma işi yaza kalacak. Umarım şampiyon oluruz da elimizde kaynağımız olur  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tamam para yok diye bu ismi öneriyorum zaten. Hata şansımız yok ama kesin adam alıcak kadar paramızda yok. Risk almamız gerekli, kulüp zaten batmış bundan sonra en büyük risk risk almamaktır
Para bir şekilde bulunacak da bu para ile ne kadar risk alınacak merak konusu. Ben öyle büyük isimler beklemiyorum. Ancak saçma sapan oyunculara gidersek de şaşırmam. Transfer konusunda mevcut yönetime hiç güvenmiyorum. Çünkü kendisini transfer sihirbazı sananlar var yönetimde  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Para bir şekilde bulunacak da bu para ile ne kadar risk alınacak merak konusu. Ben öyle büyük isimler beklemiyorum. Ancak saçma sapan oyunculara gidersek de şaşırmam. Transfer konusunda mevcut yönetime hiç güvenmiyorum. Çünkü kendisini transfer sihirbazı sananlar var yönetimde :tabe:
kim onlar  :alala:

Yedek kaleci konusu da çok sıkıntılı. Bence hepsinden önce yedek kaleci konusunu çözmek gerekli. Kalecisiz hiçbir şey olmaz. Umarım Utku'ya güvenmek gibi bir hata yapılmaz. En fazla 3 oyuncu alacağımızı düşünüyorum. Asıl kadro kurma işi yaza kalacak. Umarım şampiyon oluruz da elimizde kaynağımız olur  :tabe:

kadroda bir çok bölgede sıkıntı var işin gerçeği ama yama yapmamız lazım sezon sonuna kadar ne kadar bütçemiz var ? Var mı yok mu bilmiyoruz ?  :tabe:

Çevrimiçi MUSTAFA_

kim onlar  :alala:
Gomez transferini ben yaptım diye kanal kanal gezenleri unutacak değiliz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

kadroda bir çok bölgede sıkıntı var işin gerçeği ama yama yapmamız lazım sezon sonuna kadar ne kadar bütçemiz var ? Var mı yok mu bilmiyoruz ?  :tabe:
Yama yapmamız lazım ama. Orta seviye 3 oyuncu almaktansa 1 tane çok iyi oyuncu almak daha mantıklıdır  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Aynen önemli bir detay bu

Yama yapmamız lazım ama. Orta seviye 3 oyuncu almaktansa 1 tane çok iyi oyuncu almak daha mantıklıdır  :tabe:

iyi adam denk getirirlerse 3 tane alsınlar yok vasatsa 1 tane almaları daha mantıklı  :tabe:

Gomez transferini ben yaptım diye kanal kanal gezenleri unutacak değiliz  :tabe:

Gomez transferini ben yapsam yurt dışında bile kanal kanal gezip anlatırdım. Ben bunda bir yanlışlık göremiyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gomez transferini ben yapsam yurt dışında bile kanal kanal gezip anlatırdım. Ben bunda bir yanlışlık göremiyorum.
Transferi Ahmet Bulut'un yaptığı sonra ortaya çıkmıştı. Orman gitmeden önce ödemişti ücretini. Ben bu tip transfer yaptım diye TV'ye çıkan yöneticileri şovmen olarak görüyorum. Sonra o transferden sonra yapılan transferleri de gördük. Daha ispatladığı bir şey yok bu yönetimin. Birden göklere çıkartmanın lüzumu yok. Sene sonunda başarılı olup olmadıklarını birlikte görürüz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

iyi adam denk getirirlerse 3 tane alsınlar yok vasatsa 1 tane almaları daha mantıklı  :tabe:
Ben bütçe açısından bakıyorum bütçe varsa 10 tane iyi oyuncu alsınlar  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Ben bütçe açısından bakıyorum bütçe varsa 10 tane iyi oyuncu alsınlar  :ebebe:
bütçe yok. :tabe:

Çevrimdışı haluk.m

Devre arasında bizden birini isteyen olursa onlara şunu sorsunlar;

1 TL farkla  x,x,x,x,x,x ve x de yanında verelim ister misiniz ?  :s20:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ara transfer dönemi bir gelmeyi bilmedin. Sen gelene kadar ortalık savaş alanına dönecek  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Boşta olan yabancı teknik direktör listesi lazım bana. Acaba kimler boşta merak ettim  :upto:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Boşta olan yabancı teknik direktör listesi lazım bana. Acaba kimler boşta merak ettim  :upto:
Once sikat etmek lazim sonra getirsin
Yahu fbye deplasmanda kaybettik normal sonuc
Hemen tiransfer basligina kosmayin
Daha yeni 16 milyon harcandi