2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 60 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2752604 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı haluk.m

Mehmet Özcan ve Berat Özdemir yerine  Erdem Seçgin  oynasın. Biz Anadolu'dan oyuncu isteyince fiyatları uçuyor.   

Taylan Antalyalı için o kadar uğraştılar ama sonuç ortada,  hiç gerek yok bunlara.  500-600 Bin € Üstüne fiyat çektikleri an kalsın demek lazım. 

Fatih Aksoy tekrar gelse iyi bir yedek olur ama tahminime göre  devre arasında  Emre Kılınç transferi için pazarlığa dahil edecekler..  :alala:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sorun çözülecekmiş gibi konuşmuş @mylife1903  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

Şu mensah fln bedavaya fln alınabiliyorsa hemen alsınlar
Orta sahaya dinamizm katar yok bizde  böyle oyuncu topla dikine süratli giden iş yapar sorun çözer çok maçta

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu mensah fln bedavaya fln alınabiliyorsa hemen alsınlar
Orta sahaya dinamizm katar yok bizde  böyle oyuncu topla dikine süratli giden iş yapar sorun çözer çok maçta

Duyduğum kadarıyla bu yönde bir kararımız var. Kanat transferi yerine Mensah'ın istenildiğini duydum. Büyük ihtimalle forvet ve Mensah ile transferi kapatabiliriz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

Forvet işi de rafa kalkar eğer mali anlamda hareket alanı yoksa. Ben başkanın gereksiz bulduğum son açıklamalarından böyle bir okuma yaptım.

Zaten işe yarar oyuncu bulamıyorsak bence de bırakalım. Gidip Eder kazmasını falan boşuna almayalım. Umut'un bari önü kapanmasın. Adam çabalıyor devam etsin.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Forvet işi de rafa kalkar eğer mali anlamda hareket alanı yoksa. Ben başkanın gereksiz bulduğum son açıklamalarından böyle bir okuma yaptım.

Zaten işe yarar oyuncu bulamıyorsak bence de bırakalım. Gidip Eder kazmasını falan boşuna almayalım. Umut'un bari önü kapanmasın. Adam çabalıyor devam etsin.
Bu kadro ile şampiyon olabileceğimize inanmıyorum. Şu anda düşe kalka bir şekilde gidiyoruz ama bu kadro sene sonunu tam sağlıklı ve cezasız olarak gitmesi gerekiyor ki böyle bir şey çok zor. Bir şekilde transfer yapacağımızı düşünüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sozkul

Bu kadro ile şampiyon olabileceğimize inanmıyorum. Şu anda düşe kalka bir şekilde gidiyoruz ama bu kadro sene sonunu tam sağlıklı ve cezasız olarak gitmesi gerekiyor ki böyle bir şey çok zor. Bir şekilde transfer yapacağımızı düşünüyorum  :tabe:

İddia da senin gibi düşünüyor, şampiyonluk oranlarına bakarsan

Çevrimiçi MUSTAFA_

İddia da senin gibi düşünüyor, şampiyonluk oranlarına bakarsan
Düşünmemesi için bir neden yok. Gerçekler acı maalesef. O kadar çok düştük ki artık romantizmden uzak durmaya çalışıyorum. Mantığım transfersiz işimizin zor olacağını söylüyor. Şu an ANÇ'nin açıklamalarından sonra "Bu kadro yeterli.", Umut gol attıktan sonra "Umut yedek forvet olarak yeter", "Transfer yapmayalım altyapı oyuncularımıza şans verelim." diyenler görüyorum. Ben ANÇ ilk geldiğinde şampiyonluk için oynayacağız dediğini hatırlıyorum, feda yapacağız dediğini değil. Bunun için transfer yapacağımızı düşünüyorum :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Düşünmemesi için bir neden yok. Gerçekler acı maalesef. O kadar çok düştük ki artık romantizmden uzak durmaya çalışıyorum. Mantığım transfersiz işimizin zor olacağını söylüyor. Şu an ANÇ'nin açıklamalarından sonra "Bu kadro yeterli.", Umut gol attıktan sonra "Umut yedek forvet olarak yeter", "Transfer yapmayalım altyapı oyuncularımıza şans verelim." diyenler görüyorum. Ben ANÇ ilk geldiğinde şampiyonluk için oynayacağız dediğini hatırlıyorum, feda yapacağız dediğini değil. Bunun için transfer yapacağımızı düşünüyorum :tabe:

Bir 8 numara bir sağ kanat bir de santrafora ihtiyacımız var.

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş'ta fazla forma şansı bulamayan Tyler Boyd için Konyaspor, Beşiktaş'a 6 aylık kiralama teklifinde bulundu. (Asist Analiz)

Çevrimiçi MUSTAFA_

João Paulo ile ilgilendiğimiz çıkmış yabancı basında  :tabe:

:)

João Paulo

Daha fazla incelemek isteyenler buradan bakabilirler.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Beşiktaş'ta fazla forma şansı bulamayan Tyler Boyd için Konyaspor, Beşiktaş'a 6 aylık kiralama teklifinde bulundu. (Asist Analiz)

(...)

Bilal Başacıkoğlu boşa çıkmış zamanında ilgilendiğimiz yazılmıştı acaba bizde iş yapar mı  :alala:

Ne kadar doğru bilmiyorum ama Vida için PL'den talip olduğu söyleniyor ? ? ? eğer bu satış gerçekleşirse Lyon ile bağları kopmuş bir Marcelo'yu ucuza alabiliriz. (Vida kalsın isterim ama maaşı yüksek ve bize para lazım.)

Çevrimdışı caner.eryigit

Kop gel be marcelom evine yuvana dön.
Senciyiz senci...

Çevrimdışı celiker1

Vida satıp Marcelo(yaş 33) almak sizce mantıklı mı?Marcelo-Ruiz defansı daha mı iyi veya kötü olur?Ben Marcelo gelsin derim kendi adıma.Dünyanın en iyi hava topu alan 3 oyuncusunun içinde.İki sene daha rahat oynar ve maddi olarakta Vida satıp Marcelo aldık mı hem oyuncu maaşında hemde bonservisde(7-10 milyon euro diye dünüyorum Vida) kara geçeriz.Yalnız Marcelo-Ruiz geriden oyun kurmada dünyanın en iyi tandemi olur dersem abartmam herhalde :ok:
[ Son Düzenleme: 11 Aralık 2019, 12:30:47 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Vida satıp Marcelo(yaş 33) almak sizce mantıklı mı?Marcelo-Ruiz defansı daha mı iyi veya kötü olur?Ben Marcelo gelsin derim kendi adıma.Dünyanın en iyi hava topu alan 3 oyuncusunun içinde.İki sene daha rahat oynar ve maddi olarakta Vida satıp Marcelo aldık mı hem oyuncu maaşında hemde bonservisde(7-10 milyon euro diye dünüyorum Vida) kara geçeriz

bence de mantıklı hamle olacaktır. pepe vida gelince yediğin 30 gol 15e düşmüyor en fazla 25-26ya geriliyor. bu bedellere değmiyor bu finansal durumlarda.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi mellfred

Vida satıp Marcelo(yaş 33) almak sizce mantıklı mı?Marcelo-Ruiz defansı daha mı iyi veya kötü olur?Ben Marcelo gelsin derim kendi adıma.Dünyanın en iyi hava topu alan 3 oyuncusunun içinde.İki sene daha rahat oynar ve maddi olarakta Vida satıp Marcelo aldık mı hem oyuncu maaşında hemde bonservisde(7-10 milyon euro diye dünüyorum Vida) kara geçeriz.Yalnız Marcelo-Ruiz geriden oyun kurmada dünyanın en iyi tandemi olur dersem abartmam herhalde :ok:
Herkesin aklında bu var zaten a

Çevrimdışı celiker1

bence de mantıklı hamle olacaktır. pepe vida gelince yediğin 30 gol 15e düşmüyor en fazla 25-26ya geriliyor. bu bedellere değmiyor bu finansal durumlarda.
Marcelo 2,5 yıllık kontrata 1.5-2 milyon bandında imza atar herhalde.Vida şu an 3.3 milyon alıyor yanılmıyorsam.Stoperde hamle oyuncusu eksikliği olur mu?Vallahi ben Marcelo kadar bana güven veren stoper izlemedim.Varsın bir tık Vida'dan hamle eksikliği olsun eğer varsa o farkta.Ama geriden istediğin gibi oyun kur Marcelo-Ruiz ile.Şu an Ruiz'in kalitesinden dolayı çok etkili olamasalarda Ruiz'e baskı kurma üzerine plan kuruyor rakipler.
[ Son Düzenleme: 11 Aralık 2019, 12:39:38 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

O kadar çok haber çıktı ki artık yalanlamak zorunda kaldık  :tabe:

Kulübümüzden Açıklama

Basında yer alan Demir Grup Sivasspor futbolcuları Emre Kılınç ve Mert Hakan Yandaş’ın kulübümüze transferiyle ilgili haberler spekülatif olup, gerçeği yansıtmamaktadır. Bu iki futbolcunun transferi hiçbir zaman gündemimizde olmamıştır.

Kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Marcelo 2,5 yıllık kontrata 1.5-2 milyon bandında imza atar herhalde.Vida şu an 3.3 milyon alıyor yanılmıyorsam.Stoperde hamle oyuncusu eksikliği olur mu?Vallahi ben Marcelo kadar bana güven veren stoper izlemedim.Varsın bir tık Vida'dan hamle eksikliği olsun eğer varsa o farkta.Ama geriden istediğin gibi oyun kur Marcelo-Ruiz ile.Şu an Ruiz'in kalitesinden dolayı çok etkili olamasalarda Ruiz'e baskı kurma üzerine plan kuruyor rakipler.

ruizin sağlık durumu şüpheli adam son 5 sene maç kaçırmamış bizde 2 maç var 3 maç yok 3 maç var 5 maç yok sanırım avcı idman teknikleri ve oyun planı ruizin fiziksel özellikleri ve atletik performansı ile örtüşmüyor. roco zaten yetersiz eleman ben idman yeleği bile vermem şahsen ki o da sakatlık riskli biri. toparlayacak olursak bize stoper lazım zaten. seneye rotasyonu marcelo ruiz bayX bayY yapmalıyız.

mevcut rotasyon sıkıntı 5 hafta sonra ruiz roco hastanede 11de necip vida görebiliriz hatta necip elneni bile görebiliriz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi sozkul

Çok güzel bir hamle olur, 1.2 maaşla 38 yaşına kadar oynatırız Marcelo'yu..

Çevrimdışı tangaz

Çok güzel bir hamle olur, 1.2 maaşla 38 yaşına kadar oynatırız Marcelo'yu..

ben 1,2ye oynayacağını sanmam 1,8 ve üzeri ister

Çevrimiçi sozkul

ben 1,2ye oynayacağını sanmam 1,8 ve üzeri ister

Sevginin bir bedeli yok mu? Hani bizi çok seviyordu..  :icool:

Çevrimdışı tangaz

Sevginin bir bedeli yok mu? Hani bizi çok seviyordu..  :icool:

abubakarda bize ölüp bitiyordu aynı teoriye göre abi

o teori yanlış sil onu çıkar aklından :deal:

Çevrimdışı yaço58

?s=19
Birde vidadan kaynak yaratılıp 2 iyi hucümcu alındımı muhteşem olur ruiz marcelo tandemi ile rakip sahaya yerleşmemiz çok daha kolay olur kimse kolay kolay ilerde basamaz bize hayırlısu olsun şu 3 maçtan en kötü 7 puan alıp kendimizi Bi atalım devreye yönetim de gerekeni yapacaktır

Çevrimdışı worns

Vida'yı 5 milyon üstü bonservisle gönderip bedava ya da cüzi bonservisle Marcelo'yu almak kulağa çok akıllıca geliyor. 3 küsür maaşlı kontrattan çıkmak ve 1.5 civarı bir kontratla yerini doldurmuş olmak anlamına da gelir bu. Marcelo genç değil ama Vida'da çok genç sayılmaz ve para kazanılabilecek son dönemleri bence artık. Ayrıca şu yönden de bakılabilir, Vida bizim gibi topla oynamaya dayalı bir düzen oturtmaya çalışan takımda zaten parlayıp şu andan fazla değere ulaşamaz gibi. İyi dönemleri olsa da ilk yarının en çok bireysel hata yapan isimlerinden biri olabilir. Marcelo-Ruiz tandeminin en azından 2 sene baya iş göreceğini de düşünüyorum.

Marcelo Lyon bağı tamamen kopmuş gibi. Oyuncunun buraya dönmekten daha ideal bir seçenek bulacağını da sanmam. Marcelo tarafı kolay. Vida'ya dikkate değer bir teklif var mı? Burası işin sıkıntılı kısmı. Zaten gelse bence yönetim direk elden çıkarmaya bakar bu kontratla. Bi de teklifin Vida'nın ilgisini çekecek bir yerden gelmesi lazım. Kendisi ve menajeri Beşiktaş'ta acayip mutluyuz modunda keza. O kontratla herkes sıkı fanatiği olur bu takımın zaten.