2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 60 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2753230 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı caner.eryigit

FREE mensah ve balotelli kardeşimizi alalım yeter.
(...)

Çevrimdışı caner.eryigit

yazılan çizilene bakılırsa Erdar Torunoğulları Balotelli için Milanoya gitmiş.

Talsica için teklif yapmışız

Beşiktaş, Alanyaspor'dan Nsakala ile ilgileniyor. (beIN Sports)

Ve Mensah alaçakları için TFF-ye baş vurmuş. Bizde almayı düşünüyoruz.
FREE mensah ve balocan yrn gelsin başlasın.
Lens ve boyd arkadaşlara da teşekkür edelim.

Çevrimiçi Liquidator

Beşiktaş, Sporar, Nsakala, Emre Kılınç ve Mert Hakan ile ilgileniyor

(beIN Sports)
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı mylife1903

yazılan çizilene bakılırsa Erdar Torunoğulları Balotelli için Milanoya gitmiş.

Talsica için teklif yapmışız

Beşiktaş, Alanyaspor'dan Nsakala ile ilgileniyor. (beIN Sports)

Ve Mensah alaçakları için TFF-ye baş vurmuş. Bizde almayı düşünüyoruz.
Kosovalo bir sitoper varmis deniyir
Sakala nerden cikti onu anlamadim
Benim sevdigim bir oyuncu eleman ama iki tane sol taraf oyuncusu var
Acaba caneri mi satacaz fbye?

Çevrimiçi MUSTAFA_

(beIN Sports)
Diğerlerini anladım da Fabrice N'Sakala nereden çıktı onu anlamadım  :alala: Elimizde çok değerli iki tane sol bek varken neden bir tane daha alalım ki  :alala:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

(beIN Sports)

Sporar Larinden bile kötü tercih olur bence.

N'sakala ile neden ilgilendiğimizi çözemedim.REbocho,caner varken.

Emre kılıç ve mert hakan güzel doğru tercih  :tabe:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sporar Larinden bile kötü tercih olur bence.

N'sakala ile neden ilgilendiğimizi çözemedim.REbocho,caner varken.

Emre kılıç ve mert hakan güzel doğru tercih  :tabe:
Emre ve Hakan dışında alacağımızı düşünmüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

30 yaşında 31 yaşına girecek :)

iyi işte bizde genç golcüler yapamıyor tecrübeli golcü iyidir
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

https://www.transfermarkt.com.tr/odion-ighalo/profil/spieler/62121

şu arkadaş gündeme gelmiş hemen yarın gelsin başlasın
Watford ilgileniyormuş. Bize gelmez  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Watford ilgileniyormuş. Bize gelmez  :tabe:

Gelmesin zaten :D

Çevrimdışı worns

https://www.transfermarkt.com.tr/odion-ighalo/profil/spieler/62121

şu arkadaş gündeme gelmiş hemen yarın gelsin başlasın

direk gelsin. bizim ligde iş yapamama ihtimali yok.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Saçma isimler çıkmaya başladı yine  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aston Villa'dan Jonathan Kodjia'yı yazmışlar  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu arada madem kayseri dağılıyor bir kaç sene önce bizimde listemizde olan
Bilal Başaçıkoğlunu alabiliriz.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Ntep ve mensahta diğer seçenekler...

Çevrimdışı worns

Santrafor için çıkan isimler Kodija, Krmencik, Komlichenko, Prijovic ... pivot özellikli bir santrafor aradığımızı hissettiriyor. Tabi eğer bu isimlerin bir gerçekliği varsa.

Benim düşüncem de bu yönlü, fizik gücü olan, mücadeleci, takım oyununun bir parçası olmayı, pas oyununa katılmayı seven (aslında Umut Nayır'ın 2-3 gömlek üstü) bir oyuncu bakmalıyız. Zaman zaman farklı oyunlar oynamayı da opsiyon haline getirebilecek, bazen Burak'la birlikte kullanılabilecek tarz bir adam hücum hattına renk getirir.

2. transfer olarak da malesef Ozi'nin çöküşünden kaynaklı orta sahaya oyumu verdim. Atiba-Elneni ikilisiyle rekabete girecek, daha yaratıcı özellikleri olan bir merkez orta saha.

Ljajic'in kalacağını varsayarak yönelmemiz gereken hedefler bunlar bence.

Kanat oyuncusu da olabilir elbette özellikle sağ tarafa. Ama devre arası oyun kuruculuk-ceza sahası içi etkinliği gibi ihtiyacımız olan özelliklere sahip bir kanat bulmak çok zor. Hele de mali durum buyken. Elimizdekilerin bir benzerini daha almak yerine zaten epey şişkin olan kanat rotasyonundan verim almaya çalışmak daha akla yatkın mevcut ekonomik koşullarda.

Çevrimdışı worns

Bahsettiğim santrafor için önerim Simon Terodde. Şiddetle tavsiye edebilirim. Buna baksınlar koşullarını araştırsınlar.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Santrafor için çıkan isimler Kodija, Krmencik, Komlichenko, Prijovic ... pivot özellikli bir santrafor aradığımızı hissettiriyor. Tabi eğer bu isimlerin bir gerçekliği varsa.

Benim düşüncem de bu yönlü, fizik gücü olan, mücadeleci, takım oyununun bir parçası olmayı, pas oyununa katılmayı seven (aslında Umut Nayır'ın 2-3 gömlek üstü) bir oyuncu bakmalıyız. Zaman zaman farklı oyunlar oynamayı da opsiyon haline getirebilecek, bazen Burak'la birlikte kullanılabilecek tarz bir adam hücum hattına renk getirir.

2. transfer olarak da malesef Ozi'nin çöküşünden kaynaklı orta sahaya oyumu verdim. Atiba-Elneni ikilisiyle rekabete girecek, daha yaratıcı özellikleri olan bir merkez orta saha.

Ljajic'in kalacağını varsayarak yönelmemiz gereken hedefler bunlar bence.

Kanat oyuncusu da olabilir elbette özellikle sağ tarafa. Ama devre arası oyun kuruculuk-ceza sahası içi etkinliği gibi ihtiyacımız olan özelliklere sahip bir kanat bulmak çok zor. Hele de mali durum buyken. Elimizdekilerin bir benzerini daha almak yerine zaten epey şişkin olan kanat rotasyonundan verim almaya çalışmak daha akla yatkın mevcut ekonomik koşullarda.
Herhangi birini göndermeden kanat alabileceğimizi düşünmüyorum. Ancak anladığım kadarıyla birileri gidecek. Zaten gitmezse yabancı alacak yerimiz yok. Kanatlara yerli bir ekleme yapıp orta saha ve forvet için yabancı bakabiliriz. Tabi devre arası transfer dönemine iyi bir pozisyonda girmeye bakmamız lazım ilk öncelikle  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Necmi

Balotelli sorunlu bir oyuncu.

Talisca gelirse Ljajic ne olacak  :alala:

N'sakala sol bek elimizde rebocho,caner var  :alala:

Mensah ile biz ve fb ilgileniyormuşuz.
haklısın renklilere bayağı sorun olur :D

Çevrimiçi murat

Ljajic'in kalacağını varsayarak yönelmemiz gereken hedefler bunlar bence. rus zuba mı ne vardı pivot özellikli.kaç paa acep.stoper döver bol bol.

stoper döven cins aranıyorsa rus dyuba mı neydi ismi o da olur, nedir fiyat durumu ?
[ Son Düzenleme: 04 Aralık 2019, 21:32:16 MURAT ]

Uruguay basınının yaptığı habere göre, Santos Laguna forması giyen 25 yaşındaki kanat oyuncusu Brian Lozano'ya Beşiktaş talip oldu. Beşiktaş'ın dışında birkaç Avrupa kulübü ve Los Angeles da devrede

Çevrimdışı worns

stoper döven cins aranıyorsa rus dyuba mı neydi ismi o da olur, nedir fiyat durumu ?

@MURAT  oo abi o züba benim favori hayvanım da 1-2 yıldır acayip formda zenit vermez onu bize

vaktiyle o mancini'yle kavga edip takımdan ayrılmaya filan çıkmıştı. yırtınmıştım şu adamı alalım diye de sonra mancini gitti bu kaldı
[ Son Düzenleme: 04 Aralık 2019, 22:37:42 worns ]

Çevrimdışı worns

Uruguay basınının yaptığı habere göre, Santos Laguna forması giyen 25 yaşındaki kanat oyuncusu Brian Lozano'ya Beşiktaş talip oldu. Beşiktaş'ın dışında birkaç Avrupa kulübü ve Los Angeles da devrede

adamın 17 maçta 16 gole katkısı var. meksika ligi de çok ucuz yollu bi yer değil. bu da bize kalmaz. :)