2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 56 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2748506 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı 38life

Takım oturacak, milli ara iyi gelecek, sistem oturacak, uyum artacak falan diye hiç beklemeyin benden söylemesi. Bu kanat oyuncularıyla hiçbir şey yapamazsın.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı worns

Bölüm bölüm bu denli iyi oynayıp kazanamamak üzücü.

Sadece santrafor sorunu çözülmüş olsa dahi şu maç kazanılırdı. Burak olsa farklı kazanılırdı.

Çevrimdışı Erman1903

Gerizekalı renkilerin hepsi şu anda N'Koudou'ya niye 2. sarı çıkmadı diye konuşuyorlar heryerde utanmadan. Onda bile kaleci kamikazelik yapıyor adamın 200'le geldiğini görünce.

Çevrimiçi levitate

bu sene ağır şekilde eleştirilecek bir hocada yok. yönetim kendi kendini bitiriyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

5 puan kayıptan sonra forvete bu gereksizi almak intihardır
Tek transferle kaparsak sen gör cümbüşü. Devre arasını şimdiden iple çekmeye başladım. Ben devre arasına transfer yapmayız diyordum ama inanılmaz yaratıcılık sorunu çekiyoruz. 8 numara ve kanat bakarız devre arası transfer döneminde  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı blackeagle35

Takıma yedek kaleci,stoper,orta saha,kanat ve forvet transferi olsa itiraz eden olmaz sanırım..

Çevrimdışı 38life

Burak iyileşecek, ya da forvet alınacak herşey düzelecek diye bekleyenleriniz varsa söyliyim: boşa bekliyorsunuz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

bu sene ağır şekilde eleştirilecek bir hocada yok. yönetim kendi kendini bitiriyor
İşin kötüsü hocanın kredisinden yiyorlar şu anda. Böyle devam edersek ilk eleştirilecek kişi Abdullah hoca olur. Baksana mis gibi oynadığımız ilk yarıdan sonra eleştiriler başladı hocaya  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Burak iyileşecek, ya da forvet alınacak herşey düzelecek diye bekleyenleriniz varsa söyliyim: boşa bekliyorsunuz.

Dönse bile taktiğe dahi uymuyor, hazırlık maçlarında kayboluyordu defansların kucağında. 8 numara falan hikaye. Bize bir forvet bir amrlc tarzı adam gerekiyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Otursun Rafinha'yı bir şekilde ikna etsinler. Yoksa bu iş yaş. Bu orta saha üretim konusunda çok yetersiz kalıyor. Özellikle Douglas hiç olmuyor oraya  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dönse bile taktiğe dahi uymuyor, hazırlık maçlarında kayboluyordu defansların kucağında. 8 numara falan hikaye. Bize bir forvet bir amrlc tarzı adam gerekiyor.
Ne kadar istenmese de bize hücumda top sürüp yaratıcı işler yapabilecek biri lazım. Bu tip maçlarda rakibi açamayız yoksa.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Takim son yarim saatte 1-1'e razi bir goruntu verdi.

Ikinci yari takim disiplininden tamamen koptuk ve herkes kafasina gore oynamaya basladi.

Takimin halen cok ama cok eksigi var. Allah gostermesin Ruiz'e birsey olsa savunma yine evlere senlik bir hale gelir. Atinc, Roco ve Necip ile gecistiremeyiz o bolgeyi.

Orta sahada Dorukhan ve Oguzhan ile bir adim ileri gidemiyoruz - gidemeyecegiz de! Elneny'nin takima hucum anlaminda birsey kazandiracagini dusunmuyorum. Kesinlike 8'e hucum yonu kuvvetli bir transfer yapilmali.

Ljajic'in alternatifinin olmamasida buyuk dezavantaj, bugun butun duran toplari etkisiz kullandi ve performans olarakta cok kotuydu. Ama yerine oyuna sokabilecegimiz kimse olmadigi icin 90 dakika boyunca adama katlanmak zorunda kaldik.

Kanat oyuncularimiz istekli ama bir o kadarda etkisiz ve beceriksizlerdi. Boyd'un hala zamana ihtiyaci var, Lens'in bu takimda yeri yok, Nkoudu'nunda artik ilk 11 baslamasi gerekiyor. Bir kanat oyuncusuna daha ihtiyacimiz var aslinda ama yonetimin boyle bir dusuncesi oldugunu dusunmuyorum. Bugunku karsilasmadan anladigim kadari ile kapanan takimlara karsi oyunu acmak icin kanat oyuncularimizi cizgiye yakin oynatip rakip defansi acmak istiyoruz - ama orta sahada Ljajic disinda insiyatif alan oyuncumuz olmadigi icin bu oyun planinin islemeside cok zor.

Guven inanilmaz etkisiz, butun ataklarimizi baslamadan bitirdi sagolsun.

Ilk yarida oynanan oyun biraz umut verici olsada eksik bolgelere nokta transferler yapilmazsa bu sekilde daha cok puan kaybederiz ve sezon sonundada ilk 5'e girebilme cabalari icerisinde sezonu noktalariz.

Çevrimdışı yaço58

niye beklemeyelim bugünkü oyun gayet umut vadediyor kanatların boyd-nkadou olcağını varsayarsak elnenyde ortaya gelcek bize bir adet yaratıcı 8 lazım rafinha olsa muazzam olurdu burakta eklencek şu oyunla ligde yenemeyecğimiz takım yok tabi forvette güven değil burak olursa rakip gole kadar kalemize gelemedi

Çevrimiçi mellfred

Boyd lens feceat
Güven asla santrafor değil

Çevrimdışı caner.eryigit

Herkes 10 tane mevkiye adam yazdı asrın kadrosuna.
2 yıldır zemini düzeltememeleri bile yönetimin boşvermişlğinin kanıtıdır.

Çevrimdışı huseyincelebi

Ne kadar istenmese de bize hücumda top sürüp yaratıcı işler yapabilecek biri lazım. Bu tip maçlarda rakibi açamayız yoksa.
Güvenin ilk yarıda kaçırdığını atardı fişi çekerdi

⠀⠀⢠⡤⢺⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣄
⠀⠀⠉⠀⠘⠛⠉⣽⣿⣿⣿⣿⡇
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢉⣿⣿⣿⣿⡗
⠀⢀⣀⡀⢀⣀⣤⣤⣽⣿⣼⣿⢇⡄
⠀⠀⠙⠗⢸⣿⠁⠈⠋⢨⣏⡉⣳
⠀⠀⠀⠀⢸⣿⡄⢠⣴⣿⣿⣿
⠀⠀⠀⠀⠉⣻⣿⣿⣿⣿⣿⡟⡀
⠀⠀⠀⠀⠐⠘⣿⣶⡿⠟⠁⣴⣿⣄
⠀⠀⠀⠀⠀⠘⠛⠉⣠⣴⣾⣿⣿⣿⡦
⠀⠀⢀⣴⣠⣄⠸⠿⣻⣿⣿⣿⣿⠏
⠀⣠⣿⣿⠟⠁⢀⣼⣿⣿⣿⠟⠁
⢰⡿⣯⡟⢀⣴⣿⣿⡿⠟⠁

Çevrimdışı Arthur Dayne

+ külliyen zarar bir taraftar var.
Top rakipteyken bile haydi bastır Beşiktaş tezahüratı yapan kitle işte ne bekliyorsun ki...

Çevrimdışı caner.eryigit

Otursun Rafinha'yı bir şekilde ikna etsinler. Yoksa bu iş yaş. Bu orta saha üretim konusunda çok yetersiz kalıyor. Özellikle Douglas hiç olmuyor oraya  :tabe:
Douglas yürümeye hali yok hiç hazır değil
Forvetin kadar takımsın o kadar.

Çevrimdışı yaço58

dorukhanı satıp rafinhayı almak lazım bu sistemde dorukhan zor olur

Çevrimiçi mellfred

Bu yönetim yedi uyuyanları hatırlatıyor hep
3 net penaltımız verilmedi
Pırlanta Fikret görünmez şu aralar

Çevrimdışı Karabay

QRAAAL gelecek dertler bitecek. Harbi burak nerde yahu. 19 yaşındaki çocuğu taraftarın önüne atmaya benzemez bu işler. Tamı tamına 2 sene geçti bu takım patates tarlasında oynuyor. Soran olursa akıllı stat yaptık.

Çevrimiçi MUSTAFA_

:tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

Bize yaratıcı kanat oyuncusu lazım.

Çevrimiçi mellfred

Şu yeni gelen elemana da çok inanmıyorum
O yüzden diyorduk bize akıllı yaratıcı bir orta saha lazım
Kanat 8 ve forvet bağırıyor takım

Çevrimdışı haluk.m

2 tane yabancı hakkımız var en az 3 oyuncu lazım..  :s20: