2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 55 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2748389 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı ozankarakoc

Zaten ön çapraz bağ yeterince ağır bir rahatsızlık, o kadar sıkıntı olmuyor sözlerine inanmıyorum. Değerli adamlarından biriydi sakatlıktan önce, bir anda bu kadar çabuk vazgeçmezler normalde diye düşünüyorum. En azından bir iki oynatırlardı bizim Medel'e yaptığımız gibi sanırım + kemik erimesi söylentisi dolaşıyor piyasada, ne kadar doğru bilemiyorum. Bu tip kötü tesadüfleri birarada barındıran bir oyuncuyu almak ne kadar doğru olur bilemiyorum.

Rus ruleti...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Acil 8 numara baksınlar. Orta sahada rakibin arkasına saklanan Oğuzhan ile adını 2-3 kere duyduğum Dorukhan oynuyor  :money: Bize dar alanda iş yapacak oyuncu lazım diye yırtındık. Almayacaklarını biliyorum ama yazayım yine de  :money: Geriye düştüğümüz maçları zor çeviririz bu oyuncu grubu ile  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

Oyunu çok iyi domine ettik ilk yarı. Ama ileride yaratıcılık ve yetenek sıkıntısı çekiyoruz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Oyunu böylesine domine etmek, rakip alana yığılmak bir risktir. 20 kontra girişiminin 19'unu engellersin birini engelleyemezsin gol olur. O yüzden golü bulup öne geçmek zorundasın. Golü bulamadığın her dakika risk artar.

Çevrimdışı 38life

Boyd, Güven, Lens üçlüsünden ileride ne bekleyebilirsin? Bu da önemli bir soru. Daha önce de söyledim. Kanatlarda kötüyüz. Beşiktaşın oyuna etki edecek bir kanat oyuncusu yok...

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu boyd fln sıkıntı çok kasıyor kendini sal abi neden bu kadar kastın nasıl bir baskı yaptın kendi kendine.
2 tane buz gibi penaltımız güme gitti yine lens vida ne ala memleket oh.

Çevrimdışı Sinan23

Boyd, Güven, Lens üçlüsünden ileride ne bekleyebilirsin? Bu da önemli bir soru. Daha önce de söyledim. Kanatlarda kötüyüz. Beşiktaşın oyuna etki edecek bir kanat oyuncusu yok...
Nkodou ya dua etcez maalesef çaremiz yok

Çevrimiçi MUSTAFA_

Orta sahaya veya kanatlara yaratıcı bir oyuncu transferi lazım (Rafinha) diye yazdık durduk ama nafile çabadan ibaret sadece...

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ozankarakoc

Çok negatif bakmışsın bence :)

Vida,Ruize bir şey olursa roco var olmadı necip oynar avcı başakşehirde stoperde mahmutu,attamahı oynatmış verim almış birisi.Sadece biz değil rakiplerimiz de aynı durumda onlarda aynı şekilde 2 tane iyi stoperleri var yedekleri yok.

Ljajic sakatlanırsa muhayer ver oğuzhan var.Hem çok sakatlanan birisi değil geçen sene fazla maç kaçırmadı cezalı durum hariç bir şey olmaz yani.

Kanat olarak Lens,Boyd,N'koudou var ljajic var kanat oynayabiliyor douglas var caner var olmadı güven var daha olmadı burak bile kanat oynayabilir.

Lens quaresma gititği için kendine gelmiştir :D

Roco ve Necip ihtimallerini düşünmek bile istemiyorum. Bir maç, iki maç idare edilir de, uzun sakatlık olursa biteriz.

Ljajic'in liderlik vasfı sıfır. Bir de sakatlanır da yerine Muhayer ya da Oğuzhan oynarsa hepten rezillik olur. Sosa ve Talisca'nın yerinde Oğuzhan'ı oynatmaya çalıştığımızda da hiç verim alamıyorduk.

Kanat olarak Lens ve Boyd'u ben hiç saymıyorum. Lens'e zaten özel bir gıcığım var, ama görünen o ki Boyd, Lens'i bile aratacak, Lens'in sıkça Quaresma'yı bile arattığı gibi. Ayrıca Lens'in 'kendine gelmesi' için halısahada oynaması lazım bence.

Evet karamsarım ama sanırım haklıyım. Umarım Oktay'ın Belçika'ya attığı gol sırasında tribünde yaptığım ukalalık* gibi bu karamsarlığım da boşa çıkar ve harika bir sezon geçiririz :)

___
* 'Pas versene ulan, nereye gidiyorsun, gel beni de çalımla, yok artık, oha, gooooooooooooool'...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Alın size transfer  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

Çevrimiçi levitate

abou patlak diziyle şu maçta 2 gol atardı :(

güzel oynamıştık aslında saçma salak hareketler + hakem derken gitti, yazık oldu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu zeminin bu hal de olmasın da kimin dahili varsa Allah bin türlü belasını versin.
Patates tarlası resmen.
Bugün bir tane forvetin olsa maç 5-1 Di yazıklar olsun.

Çevrimdışı blackeagle35

Biri Güven'e futbolun en temel işlerinden olan pas atmayı öğretsin.

Çevrimdışı 38life

Hakemler art niyetli
Zemin kötüden de öte "kullanılamaz" durumda.
Hücumda gol atacak-attıracak futbolcu yok.

Beraberlik iyi bile.

Oyunu 90 dakika değil 190 dakika domine etsen yine bir şey üretemezsin. Üretecek oyuncu yok.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Yönetim’e tebrikler 5 puan kaybın en büyük mimarlarısınız.
Yedek forvet yok, sağlam bir 8 yok, 6desen son gün geldi oda zaten sadece bir yıl kiralık alamacağımız bir opsiyonla.
Quaresma’yı yollayacaksın bari onu transfer dönemim başında yap yerine birini getir.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı caner.eryigit

Beşiktaş yönetimi denen birşey kalmadığı için boşuna yazıp çiziyoruz.dün uzatmanın uzatması oynandı adam +2 daha diyor 10 saniye erkenden bitiriyor.
Zeminin hali ne arkadaş şaka gibi ya resmen tarla tavuğu salsan menisküs olur.
2 penaltın verilmemiş maçı alıp gideceksin şimdi yalandan çıkıp karnından konuşurlar.
Forvet diye diye delirdik burada kayıp 5 puan artı 4 milyon TL

Çevrimiçi Akil Emre

3 haftadaki 5 puan kaybının sorumlusu aciz yönetimdir, elin adamı 2 yıldır hakem desteğiyle tüm kupaları alıyor, üstüne algı yapıyor arsız arsız konuşuyor, ikinci olarak forvetin yok creatif oyuncun sadece ljaiç istediğin kadar bastır gol atamıyosun. Göz göre göre şamp. Yine verildi yazıklar olsun. Son dk kadar bekle puanları kaybet, zaten amatör branş yok, klübü küçült taraftarı küstür.

Çevrimdışı 38life

Hakemler art niyetli
Zemin kötüden de öte "kullanılamaz" durumda.
Hücumda gol atacak-attıracak futbolcu yok.

Beraberlik iyi bile.

Oyunu 90 dakika değil 190 dakika domine etsen yine bir şey üretemezsin. Üretecek oyuncu yok.

+ külliyen zarar bir taraftar var.

Çevrimdışı caner.eryigit

Forvetin yok adem kötü lens yok boyd yok Doğukan kayıp Oğuzhan yok nasıl gol atacaksın arkadaş.iyi bitirici olsa o gelenlerden birine çakacak sonra açılacaklar izle cümbüşü ondan snr.
Ayıp ya şu transfer sezonunda yaptıklarınız adamı kanser eder

Çevrimdışı 38life

Takım Avusturya kampına gitmek için uçağa bindiğinde yazdığım şeyi tekrar yazıyorum:

Yönetim şampiyonluk ihtimalini net olarak satmıştır. Dolaysız olarak, direkt satmıştır. Bahanesiz, detaysız...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Konuşulacak ne kaldı? Henüz 1 tane yaratıcı oyuncu gelmedi. Bu sezon böyle geçecek hep maçlar. Evimizde böyle oynayan takımlar çok olacak. Maç boyunca ceza sahasına gömülecekler. Biz orta kafa gol mü oynayacağız. İlk yarı çok iyiydik. İkinci yarı yorgunluğun da etkisiyle çok kötüydük. İyi oynarken gol yeyince maçı çeviremedik. Maçın sonlarında yürüyecek halimiz kalmamıştı. Hakem konuşmak istemiyorum. Biz konuşuyoruz da ne oluyor? Başkan 2 gün sonra çıkıp pırlanta gibi der bizi taca atar zaten. Böyle devam ederse yönetim için transfer döneminin başından beri söylediklerim geçerli. Ligin 2. devresini göremezler. Umarım her şey düzelir. Sancılı dönemde deplasmanda kaybettiğin puanlar seni üzmez ama 30 bin kişinin desteği ile çıktığın maçta puan kaybedersen bu seni bitirir. Bu maçı ne sadece hocaya ne de sadece yönetime yazarım. İkisi de eşit derecede sorumlu bu maçtan. Özellikle Oğuzhan'a güvenirsek bu sene çok bizi yolda bırakır. Ben eski Oğuzhan'ı göreceğimizi düşünmüyorum. Dorukhan'ı da umarım satmadığımız için pişman olmayız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ferdi1903

Adamlar falcao almis biz güvenle gol atcaz diye ugrasiyoruz, hakemler de cabasi, ah baskan ahh

Çevrimdışı AigleBordeaux

Alın size transfer  :)

5 puan kayıptan sonra forvete bu gereksizi almak intihardır
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Karabay

Layiçi geldiği günden beri beğenmeyen tek adam benim. Bu adam beşiktaşın 10 numarası olamaz. Boyta birşey demek istemiyorum zira acemi asker gibi geziyor sahada. Futbolla alakası yok.

Düşünün ki geçen senenin en kötülerinden caner sahanın en iyisi. Varın gerisini siz düşünün.

Güveni hiiç eleştiremem. Bu gün olmuş yedeği geçtim as santrafor alamamış yönetim. Burak burak dediler hani nerede burak. İkinci yarı gelip 3/5 gol atacak KRAAAL.

Zemin skandal. Yönetim iki senedir var gücüyle satıyor şampiyonluğu.