2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 57 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2748193 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi uğur07

Abdullah avci basaksehir de gordugu icin demba ba nin gelecegini düşünmüyorum

SM-A260F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Transfer tahtasının kapanmasına son 52 saat.

Çevrimdışı ozankarakoc

Ben Okaka'nın sadece varlığından haberdardım, hiç izlememiştim. Uzunca bir YouTube turu attıktan sonra şunları düşündüm:

- İşi gücü gol atmak olan, sürekli golü kovalayan, topu ayağına aldığı anda kaleye yönelen bir oyuncuya benzemiyor. Defansa geliyor, orta sahadan top çıkarıyor, taç çizgisinde çalım deniyor, ara pas deniyor, asist yapıyor... Aslında biraz forvet arkası ya da çift forvetten bir tanesi olmalıymış gibi hissettiriyor.

- Fiziği tank gibi. Beşiktaş'ta daha önce onun kadar güçlü fiziğe sahip birini gördüğümü hatırlamıyorum. İtiyorlar, çekiyorlar, tekme atıyorlar, çelme takıyorlar, düşmüyor adam. Hantal görüntüsüne rağmen sürati fena değil.

- Beleşçi değil, savaşçı bir karakter. Top kaptırınca ya da hakettiği faulü hakem vermeyince ellerini beline koyup triplere girmiyor. Mücadeleye devam ediyor.

- Kafa toplarında iyi gibi görünse de, genel olarak bitiriciliği bana zayıf geldi.

Burak'ın olmadığı maçlarda Güven'den daha çok fayda sağlar mı, bence kesin sağlar. Ama Burak'ı yedek bırakır mı, bence hiç şansı yok.

'Sakatlık riski olan Aboubakar mı, sağlam Okaka mı' kararı gerçekten çok zor...

Abou, sakatlığı tamamen atlatmışsa, Gomez gibi bütün sezon oynayabilecek durumdaysa ne olur? Burak varken kulübede olması tuhaf olur. Abou oynasa Burak'ın kulübede oturması da tuhaf olur. Ayrıca Güven tamamen defterden silinir. İkisini aynı anda oynatsan, sistem bütünüyle değişmek durumunda kalır, o da bize gelmez.

Okaka gelip, çok formda ve sapasağlam bir Burak'ın yedeği olsa ne olur? Hiçbir şey olmaz. Ne Okaka dert eder, ne biz... Ayrıca Güven, sapasağlam bir Abou ile asla boy ölçüşemez (en azından şimdilik), ama iyi çalışırsa Okaka'yla rekabet edebilir, bu da onun gelişimi için faydalı olur.

Bakalım ne olacak...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Dr.Zeck

Birisi yazmis atinc besiktasta bu transferi Ali naibi degil Serdal Adali yapti demis ..

Ayni kisi aboubakar besiktasta yazmis daha sonrada pnce portekizde daha sonra İstanbul da saglik kontrellernden gectikten sonra resmi imza atilck yazmis ..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dorukhan giderse anlaştığımız bir 8 numara gelecekmiş  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kazma ve küreklerinizi hazırlayın  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aboubakar geliyormuş  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş, ön liberoya Mohamed Elneny transferini gerçekleştirdi ancak Brezilya basını siyah beyazlıların Real Madrid'den Lucas Silva ile de görüştüğünü iddia etti.

Dorukhan Toköz'ün takımdan ayrılacağı dedikodularının üstüne, bu bölgeye bir takviye daha yapacağı konuşulan Beşiktaş'ın Real Madrid'de kadro dışı kalan ve antremanlarını tek başına sürdüren Luvas Silva'ya kanca attığı iddia edildi.

Transferiyle ilgili konuşan Lucas Silva, ''Kardeşim, Real Madrid ile görüşmeler yaptı. Anlaşarak ayrılmak istiyoruz. Bazen günde iki antreman yapıyorum. Takımla çalışmaktan farklı ancak fiziksel olarak kendimi hazır hissediyorum'' dedi.

Haber Kaynağı: Fotospor

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Rafinha bugünkü maçta 53. dakikada oyundan çıkmış, çıkmak için çok garip bir dakika.

Yine sakatlandı mı acaba?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Rafinha bugünkü maçta 53. dakikada oyundan çıkmış, çıkmak için çok garip bir dakika.

Bilemiyorum, bu saatten sonra bize gelmeyeceği için pek umurumda değil  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ozankarakoc

53 nerenin plaka numarası? Rize.
Beşiktaş bugün kimle oynuyor?

Başka ipucu vermeyeceğim.
Rafinha hayırlı olsun.

(Bir dakikalığına klavye duyumcularının nasıl hissettiğini deneyimleyeyim istedim :lol:)

Çevrimiçi MUSTAFA_

53 nerenin plaka numarası? Rize.
Beşiktaş bugün kimle oynuyor?

Başka ipucu vermeyeceğim.
Rafinha hayırlı olsun.

(Bir dakikalığına klavye duyumcularının nasıl hissettiğini deneyimleyeyim istedim :lol:)
Maç sonunda Atınçla beraber açıklayanacak da yaz da tam duyumcu ol. Ya da masaları devir altında birileri kalsın  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Ben Okaka'nın sadece varlığından haberdardım, hiç izlememiştim. Uzunca bir YouTube turu attıktan sonra şunları düşündüm:

- İşi gücü gol atmak olan, sürekli golü kovalayan, topu ayağına aldığı anda kaleye yönelen bir oyuncuya benzemiyor. Defansa geliyor, orta sahadan top çıkarıyor, taç çizgisinde çalım deniyor, ara pas deniyor, asist yapıyor... Aslında biraz forvet arkası ya da çift forvetten bir tanesi olmalıymış gibi hissettiriyor.

- Fiziği tank gibi. Beşiktaş'ta daha önce onun kadar güçlü fiziğe sahip birini gördüğümü hatırlamıyorum. İtiyorlar, çekiyorlar, tekme atıyorlar, çelme takıyorlar, düşmüyor adam. Hantal görüntüsüne rağmen sürati fena değil.

- Beleşçi değil, savaşçı bir karakter. Top kaptırınca ya da hakettiği faulü hakem vermeyince ellerini beline koyup triplere girmiyor. Mücadeleye devam ediyor.

- Kafa toplarında iyi gibi görünse de, genel olarak bitiriciliği bana zayıf geldi.

Burak'ın olmadığı maçlarda Güven'den daha çok fayda sağlar mı, bence kesin sağlar. Ama Burak'ı yedek bırakır mı, bence hiç şansı yok.

'Sakatlık riski olan Aboubakar mı, sağlam Okaka mı' kararı gerçekten çok zor...

Abou, sakatlığı tamamen atlatmışsa, Gomez gibi bütün sezon oynayabilecek durumdaysa ne olur? Burak varken kulübede olması tuhaf olur. Abou oynasa Burak'ın kulübede oturması da tuhaf olur. Ayrıca Güven tamamen defterden silinir. İkisini aynı anda oynatsan, sistem bütünüyle değişmek durumunda kalır, o da bize gelmez.

Okaka gelip, çok formda ve sapasağlam bir Burak'ın yedeği olsa ne olur? Hiçbir şey olmaz. Ne Okaka dert eder, ne biz... Ayrıca Güven, sapasağlam bir Abou ile asla boy ölçüşemez (en azından şimdilik), ama iyi çalışırsa Okaka'yla rekabet edebilir, bu da onun gelişimi için faydalı olur.

Bakalım ne olacak...

Eline sağlık, Okaka'nın yapabildiklerinin çok limitli olduğunu düşünen biriyim, sabredip bu kadar izleyebildiğin için sana saygı duydum. Sağlam Abouyu bin defa tercih ederim ama adam ciddi sıkıntılı gözüküyor. Bence Okaka'ya kaldıysa işimiz almayalım daha iyi.

Çevrimiçi Akil Emre

Eline sağlık, Okaka'nın yapabildiklerinin çok limitli olduğunu düşünen biriyim, sabredip bu kadar izleyebildiğin için sana saygı duydum. Sağlam Abouyu bin defa tercih ederim ama adam ciddi sıkıntılı gözüküyor. Bence Okaka'ya kaldıysa işimiz almayalım daha iyi.
Okaka da olmassa güven ve umut nayir yedek oluyor bu ekiple lig bitmez, ayrıca ljaiçin yedeği yok en büyük problem bu son 3 günde ne olcak bakalım

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı caner.eryigit

Şu forvet olayı dibine kadar plansızlığın örneklerinden bir tanesi. Burak durumu belli elde var sadece güven nasıl şampiyon olmayı düşünüyoruz acaba.
Şapkadan ne çıkarsa artık bu saatte.

Çevrimdışı yaço58

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
harbi gerçekmi bu olay adam 36 yaşında ne bekliyor bunlar kulübüde üstüne yapalım quaresmanın vallahi diyecek söz yok

Çevrimdışı ProjectOrigin

Çevrimdışı ozankarakoc

Teşekkürler. Ben de aynı kanıdayım. Pek 'zevkle izlenen' bir kardeşimiz değil.

Abou'nun 'ciddi sıkıntılı' olduğu fikrinin sebebi tam olarak nedir? Herkesin ortak kanısı bu ama ben bu konuda doyurucu bir bilgi bulamadım ne yazık ki. Transfermarkt'ta 198 günlük sakatlığını 15 Nisan'da atlattığı, sonra 22-31 Mayıs tarihleri arasında bir kas sakatlığı yaşadığı yazıyor. Sonrasında herhangi bir kayıt yok.

Sakatlığı resmen geçtikten sonra ligde zaten 5 maçı kalmış Porto'nun. O maçlarda yedek soyunmuş, ikisine de sonradan girmiş (birine 80'de, birine 76'da).

Sanırım en büyük soru işareti, bu sezon A takımının kadrosunda (yedekler dahil) bulunmaması. Başka bir bulgu var mı?

Avcı olursa 1 transfer daha dedi olmazsa eldekileri kullanmaya calısacağız dedi.

olursa dediğim gibi 1 santrafor daha olur olmazsa olmayacak.

Çevrimdışı ozankarakoc

Avcı olursa 1 transfer daha dedi olmazsa eldekileri kullanmaya calısacağız dedi.

olursa dediğim gibi 1 santrafor daha olur olmazsa olmayacak.

İp üstünde geçecek bir sezon... İddiamızı son haftalara kadar sürdürebilmemiz ya da şampiyon olabilmemiz için 'çok şanslı' bir sezon geçirmemiz lazım. Sakatlıkların olmadığı, kötü oynadığımız maçları da kazandığımız, hakem skandallarını minimumda yaşadığımız bir sezon...

- Vida veya Ruiz uzun bir sakatlık geçirirse ne olacak? Rezillik...

- Ljajic sakatlanırsa kim oynayacak? Cevap yok...

- Boyd, ilk iki haftadaki performansının üstüne koyamazsa sağ kanat ne olacak? Lens? Amanın... Sağ açık olarak Douglas? Soru işareti...

- Gündeme gelen bir sürü oyuncuyu paramız yok diye alamazken, E-spor takımının bile paralarını ödeyecek kaynak bulamazken, Lens'e bu sezon da 2.3 milyon euro mu vereceğiz?

Pıff...

İp üstünde geçecek bir sezon... İddiamızı son haftalara kadar sürdürebilmemiz ya da şampiyon olabilmemiz için 'çok şanslı' bir sezon geçirmemiz lazım. Sakatlıkların olmadığı, kötü oynadığımız maçları da kazandığımız, hakem skandallarını minimumda yaşadığımız bir sezon...

- Vida veya Ruiz uzun bir sakatlık geçirirse ne olacak? Rezillik...

- Ljajic sakatlanırsa kim oynayacak? Cevap yok...

- Boyd, ilk iki haftadaki performansının üstüne koyamazsa sağ kanat ne olacak? Lens? Amanın... Sağ açık olarak Douglas? Soru işareti...

- Gündeme gelen bir sürü oyuncuyu paramız yok diye alamazken, E-spor takımının bile paralarını ödeyecek kaynak bulamazken, Lens'e bu sezon da 2.3 milyon euro mu vereceğiz?

Pıff...

Çok negatif bakmışsın bence :)

Vida,Ruize bir şey olursa roco var olmadı necip oynar avcı başakşehirde stoperde mahmutu,attamahı oynatmış verim almış birisi.Sadece biz değil rakiplerimiz de aynı durumda onlarda aynı şekilde 2 tane iyi stoperleri var yedekleri yok.

Ljajic sakatlanırsa muhayer ver oğuzhan var.Hem çok sakatlanan birisi değil geçen sene fazla maç kaçırmadı cezalı durum hariç bir şey olmaz yani.

Kanat olarak Lens,Boyd,N'koudou var ljajic var kanat oynayabiliyor douglas var caner var olmadı güven var daha olmadı burak bile kanat oynayabilir.

Lens quaresma gititği için kendine gelmiştir :D

Çevrimiçi levitate

harbi gerçekmi bu olay adam 36 yaşında ne bekliyor bunlar kulübüde üstüne yapalım quaresmanın vallahi diyecek söz yok
Kanser
en azından tepki gelmiş tüm stad bağırsa daha kötü olurdu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Okaka da olmassa güven ve umut nayir yedek oluyor bu ekiple lig bitmez, ayrıca ljaiçin yedeği yok en büyük problem bu son 3 günde ne olcak bakalım

Mübalağa ettim biraz, alacaklarsa birini o oyuncuya kalmış olduklarını düşünmüyorum. Maksat haber olsun diye yapıyor gazeteler genelde. Bakalım ben de merakla bekliyorum :)...

Çevrimdışı Erman1903

Teşekkürler. Ben de aynı kanıdayım. Pek 'zevkle izlenen' bir kardeşimiz değil.

Abou'nun 'ciddi sıkıntılı' olduğu fikrinin sebebi tam olarak nedir? Herkesin ortak kanısı bu ama ben bu konuda doyurucu bir bilgi bulamadım ne yazık ki. Transfermarkt'ta 198 günlük sakatlığını 15 Nisan'da atlattığı, sonra 22-31 Mayıs tarihleri arasında bir kas sakatlığı yaşadığı yazıyor. Sonrasında herhangi bir kayıt yok.

Sakatlığı resmen geçtikten sonra ligde zaten 5 maçı kalmış Porto'nun. O maçlarda yedek soyunmuş, ikisine de sonradan girmiş (birine 80'de, birine 76'da).

Sanırım en büyük soru işareti, bu sezon A takımının kadrosunda (yedekler dahil) bulunmaması. Başka bir bulgu var mı?

Zaten ön çapraz bağ yeterince ağır bir rahatsızlık, o kadar sıkıntı olmuyor sözlerine inanmıyorum. Değerli adamlarından biriydi sakatlıktan önce, bir anda bu kadar çabuk vazgeçmezler normalde diye düşünüyorum. En azından bir iki oynatırlardı bizim Medel'e yaptığımız gibi sanırım + kemik erimesi söylentisi dolaşıyor piyasada, ne kadar doğru bilemiyorum. Bu tip kötü tesadüfleri birarada barındıran bir oyuncuyu almak ne kadar doğru olur bilemiyorum.