2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2748555 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi MUSTAFA_

rizenin golü sadece baldı. o adam 100 kez denese 1 kez atardı o golü. şansa bak bize denk geldi :D

takım güzel reaksiyon göstermedi golden sonra o üzdü

Sağolsun Oğuzhan beyimiz çıkınca orta sahamız çöktü. Orta sahada boşluklar açıldı. Uzun süre bekledi Ruiz ve Vida pas atarken. Kimse yoktu pas opsiyonu olacak. Elneny keşke N'koudu gibi birden getirilseydi d bu maçın 2. yarısında oynasaydı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi uğur07

Valla artık üç yıl var evet 7-8 milyon euro'luk kontrat var evet de ömürden gidiyor be kardeşim. Lens artık oynamasın. Zaten q7 acısını çıkarır bizimkiler ondan oynarsa

Çevrimdışı Arthur Dayne

aynen aynen hocanında suçu vardı avcınında suçu var güveni iyi oynatamıyor bu taktik tutmadıysa taktik değişsene avcı filan!

Devam edin bu kafa yapısıyla başarı gelir.

Avcı suçlu yönetim melek.Hakemler pırlanta.Orhan ak pırlanta.mhk pırlanta.
Sinirle yazmışsın anlaşılır ama arkadaşın böyle bir şey dediği yok.Katılmasam da kendi fikrini belirtmiş.Yönetimi melek olarak gördüğünü düşünmüyorum...

Çevrimiçi levitate

Sağolsun Oğuzhan beyimiz çıkınca orta sahamız çöktü. Orta sahada boşluklar açıldı. Uzun süre bekledi Ruiz ve Vida pas atarken. Kimse yoktu pas opsiyonu olacak. Elneny keşke N'koudu gibi birden getirilseydi d bu maçın 2. yarısında oynasaydı  :tabe:
hemen lisansını çıkarıp 11'e koysalar taş gibi oynardı

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı karaoğlan

Murat Özen bu yazdıkları benim gözümde bitti. Futboldan anlamayabilirsin anlarım ama ancak bunu Beşiktaşlı gözüken primci Beşiktaş muhabirleri yazabilirdi. Demek sende onlardansın...

Nkodou olumlu ne yaptı ve bileğe bastığı pozisyonun savunulur hangi tarafı var? Bana Kerim Frei'lı dejavular yaşatıyor, umarım yanıltır.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hocaya hicbir söz edilemez, bu kadro ile yapabileceginin en iyisini yapiyor. İlk yari net 2 penaltimiz verilmedi, zeminin hali şaka gibi, forvet yok, kanat yok, asıl gereken transferler ya hic yada son saniyede yapiliyor, onlarda adapde olana kadar ilk 6-7 hafta hoca uğraşmak sorunda kaliyor
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güven hadi yedek, Lens'i ne yapacağız... Boyd'dan biraz ümidim vardı alışınca olur belki diye ama çok üzdü... Baya kişi laf edecektir kendisine ben de vurmayayım şimdi.
Hücum açısından katkısı az olsa da gegenpressing ile kaptığı toplar baya iyiydi. Arkadaşlarıyla uyumunu çok kötü buldum ben. Zamanla daha iyi olacağını düşünüyorum  :tabe: Bu hafta geçen haftaki kadar tutuk değildi en azından  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

Oyuncularımız bazen birbirlerine fazla hızlı pas atıyorlar ve pası alan kişi topu kontrol edemiyor. Bu pozisyonlarda tv başında muhtemelen o sert pası atan oyunculara kızıyorsunuzdur. Kızmayın. Bunu yapmalarının sebebi zemin. Top zemine takılmasın diye sert gönderiyorlar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Sinirle yazmışsın anlaşılır ama arkadaşın böyle bir şey dediği yok.Katılmasam da kendi fikrini belirtmiş.Yönetimi melek olarak gördüğünü düşünmüyorum...

aaaaynen teşekkürler

geçen yıl hoca kötü demek = yönetim savunması diye anlaşılıyor

neyse ne kapansın konu olan oldu giren girdi yapacak bişey yok
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı doganay

Güven le olacak iş değil . Burak sakatlıktan dönecekte 34 yaşında adam butun sezonu zaten çıkaramaz. Adam gibi bir forvet alınmalıydı.

Çevrimiçi mellfred

Layic daha önce fernandesin quaresmanın düştüğü hastalığa yakalanmış
Takımda benden iyisi yok, o halde her topu ben kullanmalıyım hastalığı bu
zarar veriyor 2 haftadır

Çevrimiçi MUSTAFA_

Oyuncularımız bazen birbirlerine fazla hızlı pas atıyorlar ve pası alan kişi topu kontrol edemiyor. Bu pozisyonlarda tv başında muhtemelen o sert pası atan oyunculara kızıyorsunuzdur. Kızmayın. Bunu yapmalarının sebebi zemin. Top zemine takılmasın diye sert gönderiyorlar.
Ben daha çok yumuşak atan Douglas'a kızdım topu kaptıracak diye  :tabe: Zemin anca Aralık gibi falan düzelir bu gidişle. Biz boşa 10 milyonluk yatırım yapmışız. İlk sene dışında hiç düzgün olmadı zeminimiz  :tabe: SIS elemanlarının yetiştirdiği adamlar beceremiyor bu işi herhalde  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Nkoudou maça girince sol kanat hareketlendi, kale dibinde kaçırdığı pozisyon gol olsa farklı konuşuyorduk  :by2:

Son 20 dakika takımdan gereken desteği alamayınca biraz faullü oynamaya başladı. 

Ayrıca alırken bu adamın daha çok çizgide oynadığını biliyorduk.  Takımda zaten 5 kişiyle içeride oynuyor, Nkoudou'nun gireceği pozisyonu hazırlayamadık.. (sonuçta Messi değil 5 kişiye çalım atsın)

Çevrimdışı Arthur Dayne

@Necmi abi murat özen konusunda haklı çıktın tebrik ederim.Keşke savunmasaydım zamanında şu adamı

Çevrimiçi levitate

abouuu nerdesin abouu

sağ dizi yok olsa yine atardı reyiz

Çevrimdışı yaço58

Artı 8 veriyor uzatma 3 dakika duruyor 97.55de 98 olmasam maçı bitiriyor bu kadar karakter yoksunu olunmaz vermediği penaltılar falan bambaşka Fikret Orman yapamayacak. Bu belli oldu hocalık bişe yok hoca dediklerini yapıyor bugun topu geri kazanma süremiz 5.8 saniye imiş bunu tüm maçlara yayarsak şampiyonluk gelir ama şu yönetimin bişeyler yapması lazom zeminin hali neydi Caner 1.7 maaş alıyor desek ayağını çime taktığında kırsa alsana 1.7 artı sol bek sıkıntısı zarar şu zemini yapmak nasıl zor olabilir valla yazık beceremiyorsanız çekilin

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu seneyi "hocamızı yamyamlara yem etmeden" atlatabilirsek, seneye şampiyonluğun mutlak favorisi oluruz. Türkiyedeki teknik direktörlerin hiçbiri Abdullah Avcı'nın yardımcılığını yapabilecek seviyede değil. Terim falan malzemecisi olur ancak.

Şu konuda bu oynattığı oyunun karşısında hocaya kimse laf edemez(düşmanları) hariç. Yönetime laf edildi ve forvet 8 numara eksikliği barizdi.

Çevrimdışı kyiv

Şu takıma futbol kültürü olmayan ülkelerden oyuncu alınmasın. Bir Kanadalıyı gönderdik şimdi başımıza Yeni Zellanda&Amerika karışımı çıktı.

Çevrimdışı Erman1903

Çok iyi kamp yemişiz açıkça görüldü maçta, kadromuzda eksikler olduğunu da unutmayalım. Burak ya da herhangi bir orta şekerli forvet olsaydı sonuç çok daha farklı olabilirdi. Hoca'nın Caneri oraya çekmesi de yapılabilecek en doğru hamleydi. Lakin şampiyonlukta iddaalı olabilmek için acilen forvet + amrlc tipi oyuncuya ihtiyacımız var gibi gözüküyor. 8, yedek kaleci, yedek stoper bunlar daha sonraki planlar olmalı.

Murat Özen bu yazdıkları benim gözümde bitti. Futboldan anlamayabilirsin anlarım ama ancak bunu Beşiktaşlı gözüken primci Beşiktaş muhabirleri yazabilirdi. Demek sende onlardansın...

Bi daha da ortaçizgi falan okumuyorum, @Necmi  abi haklıymış. Sözde objektif Beşiktaşlı taraftarlardan çektiğimiz kadar başka kimseden çekmiyoruz. Dün bi tane gsli adam bunları söyledi mi???? Bu maçta aklına takıla takıla bu mu kalmış ??? Hadi ordan, bu adamı siliyorum. Dürüstsün ya süper işe yaradın bravo mükkemel helal kardeşim devammmmmmmm

Çevrimdışı 38life

Caner'in kısa sürede gösterdiği gelişim muazzam!
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı enderersoy15

Böyle güzel oyunu uzun süredir izlememiştim  :tabe: Rakip orta sahayı geçemiyordu ama gol yedik. Forvet alacağımıza yaratıcı bir oyuncu transferi yapsak daha mantıklı olacak. Biz maçlarda ilk golü bulursak kimse önümüzde duramaz bu oyunla  :tabe: Bize karşı tek çözümleri otobüs çekmek olur.
Sonuna kadar katiliyorum. İlk golu attigimiz, özellikle kendi sahamizda atigimiz maclarda 5 lik yapariz.

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yaço58

Lens ve Boyd'un olduğu yerde Quaresma'yı da gönderen Fikret Orman ve yönetime selam olsun. Futbolu çok iyi bilen profesyonellere kocaman alkış. 👏👏👏👏
Atakan kurt yazmış birde böyle düşünme yetisi olmayan beşiktaşşlı görünüp altını oymaya çalışan adamlar var şu maç 2-1 bitse şampiyon ilan ederdi bunlar gerçekten oyun çok güzeldi seviye olarak bu oyunu oturtursak bu ligin üzerinde bir oyun o yüzden avcının sonuna kadar arkasında durmamız gerekiyor

Caner'in kısa sürede gösterdiği gelişim muazzam!

Canere helal olsun gerçektende.

Bu takıma 8 ve forvet almayıp sezonu atan yönetime yazıklar olsun. Lan kredi çekin morgıç bilmem ne falan yapın, alın şuraya 2 adam. Fernandese de razıyım ben okey. Düşünün ben razı oldum fernandese. Forvete de gomez abi. Hiç kem küm yok acilen gomez gelsin.

Çevrimdışı ŞahKartaL

N’kodu biraz fazla özgüvenli sanki basite alır gibi havası var. Ve oyun repertuarı dar galiba. Güven 1 kez bile topu ayağına alıp 1 sn tutamadı , 1 pası bile düzgün veremedi. Olması gereken yerlerde hiç olamadı. Güven santrafor değil forvet. Golcün net olacak , 1i atsak maç bitecekti.
2. olarak hoca da belirtti taktik faulleri yapamıyoruz. Yaptığımızda da direk bariz şekilde yapıp direk sarı kart yiyoruz. Ayrıca Faul sayısına oranla çok kart yiyoruz ve bize yapılan faulleri net şekilde gösteremiyoruz. Bu  ayrıntı aslında çok önemli ama yıllardır çözemedik.