2014/15 Transfer Sezonu
2014/15 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2014/15 Transfer Sezonu Burada Forza'daki gibi taransfer haberlerimiz olacaktır.... şimdiden iyi transferlere....

0 Üye ve 102 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014/15 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3763901 defa] 2014/15 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Dogan

ümitsizliğe gerek yok daha önümüzde uzun bir süre var her şey olabilir.
Elbette ama bu defans beni umutsuzluğa sürüklüyor

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ocak 2015, 23:33:43
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Liverpool'da Sterling,Coutinho,Sturridge gibi imansizlar var.Hele o sterling varya bizim başımızı cok agritir.Coutinho da oguzhanin kendini gelistirmis versiyonu maksimum seviye oyuncusu.İsimiz zor  :duman:

Açık konuşayım.

Sterling dışında hiçbir oyuncu bizim oyuncularımızdan üstün değil.

Sturridge Suarez olmadan sıfırdır koca bir sıfır hem de. Ba ondan çok daha iyi forvet.

Sosa uzayıp kısalamayan Coutinho'dan daha iyi.

Sterling Töre'nin 2 gömlek üstü. Sadece onu durduracağız. Onlar da Töre'yi nasıl durduracaklarını düşünsünler.

Veli Coutinho'yu kutu yapar Liverpool limanına postalar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ZORBEY

Liverpool'da Sterling,Coutinho,Sturridge gibi imansizlar var.Hele o sterling varya bizim başımızı cok agritir.Coutinho da oguzhanin kendini gelistirmis versiyonu maksimum seviye oyuncusu.İsimiz zor  :duman:

ben bu takıma güveniyorum, o macı türk hakemleride yönetmeyecek yani tarafsız bir mac olacağınıda hesaba katarsak, deplasmanda defans kendi evinde hucum yaparak bi üst tura cıkacağımıza inanıyorum. cıkamazsak ta sağlık olsun en fazla renklilere bi süre daha makara oluruz:)))
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimiçi Samet Ç

1.4 cok degil mi ya
Ersana 1.4 veriyorlardı en son herhalde. Tolgay için gayet makul.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ocak 2015, 23:34:17
  • Beşiktaş / Bodrum
Derin Beşiktaş ‏@DerinBesiktasJK  36 sn.37 saniye önce
SON DAKİKA .
TOLGAY ARSLAN ile 3 yıllık sözleşme imzalandı. Yıllık 1.4 milyon euro kazanacak. Hayırlı Olsun

Şimdi dikkate alınmaz ama bu adam da böyle diyor. Ki bende yarın İstanbul'a geleceğini duydum.

Bu kadar vermezler. 1 milyon euro civarı bekliyorum ben.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Alın size yabancı kaynaktan da haberi vereyim.

Gianluigi Longari @Glongari  ·  10 dk. 10 dakika önce
#TolgayArslan firmerà con il #besiktas un contratto con una durata di 3 anni e mezzo e guadagnerà 1,4 mln più bonus #Hamburg

Çevrimiçi Renton

Ersana 1.4 veriyorlardı en son herhalde. Tolgay için gayet makul.
Ersana da fazla yani ona fazla veriyoruz diye herkese fazla verirsek batarız
See you in another life,brother.

Çevrimiçi Samet Ç

Bu kadar vermezler. 1 milyon euro civarı bekliyorum ben.
Ben de 1.2 veya 1.3 verirler diye düşünüyorum. Ama 1.4 de fazla bir rakam değil bence abi.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ocak 2015, 23:36:32
  • Beşiktaş / Bodrum
Alın size yabancı kaynaktan da haberi vereyim.

Gianluigi Longari @Glongari  ·  10 dk. 10 dakika önce
#TolgayArslan firmerà con il #besiktas un contratto con una durata di 3 anni e mezzo e guadagnerà 1,4 mln più bonus #Hamburg

Aynı kalibrede gelen Olcay 1.2 alıyorken 1.4 verdiysek tek açıklaması Trabzon girip aptal aptal piyasayı yükseltmiştir.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ocak 2015, 23:37:28
  • Beşiktaş / Bodrum

Ersan nolur imzalamamış olsun ya.

Yapmasınlar bunu bize. Ersan'a 4 yıl verilecek 1.4 benim alacağım forma parasından gidecekse içime oturur.

En en fazla 1 milyon euro o da 2 yıllık 4 değil.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Hocam bunlar Türkiye standartlarında bence normal burak 3.5 alıyor onu geçtim serdar kesimal 1.8 alıyor

Çevrimiçi Samet Ç

Aynı kalibrede gelen Olcay 1.2 alıyorken 1.4 verdiysek tek açıklaması Trabzon girip aptal aptal piyasayı yükseltmiştir.
Büyük bir ihtimal ile abi takalardan beklerim emin ol hacı sonuna kadar peşinden koşmuştur.

Çevrimiçi Renton

Ersan nolur imzalamamış olsun ya.

Yapmasınlar bunu bize. Ersan'a 4 yıl verilecek 1.4 benim alacağım forma parasından gidecekse içime oturur.

En en fazla 1 milyon euro o da 2 yıllık 4 değil.
Ersan imzalamamis olsun mu :kop: direk cokmustur ustune adam bu kuralda 4 yılını kapatıyorsun efsaneee

Çevrimiçi Samet Ç

Ersan imzalamamis olsun mu :kop: direk cokmustur ustune adam bu kuralda 4 yılını kapatıyorsun efsaneee
İnşallah bizimkiler öyle bir hata yapmamıştır keza mustafa kabul etmiyormuş yolla gitsin boş adamlara para vermeyelim boşuna maaş yükü azalsın.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ocak 2015, 23:45:43
  • Beşiktaş / Bodrum
Büyük bir ihtimal ile abi takalardan beklerim emin ol hacı sonuna kadar peşinden koşmuştur.

Hacının yatacak yeri yok.

4. sınıfterk adam başkan oluyor bu ülkenin en büyük 5. camiasına yazıklar olsun.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Renton

İnşallah bizimkiler öyle bir hata yapmamıştır keza mustafa kabul etmiyormuş yolla gitsin boş adamlara para vermeyelim boşuna maaş yükü azalsın.
Harbiden o imzalamasa bare  :by2:

Çevrimiçi Samet Ç

Fenerlilerin foruma bakıyorum  Dzeko'yu Depay'ı alacakmış aziz başkanları öyle diyorlar Yasaklı Link da bunların neyin kafasını yaşıyor :D

Çevrimiçi Samet Ç

Hacının yatacak yeri yok.

4. sınıfterk adam başkan oluyor bu ülkenin en büyük 5. camiasına yazıklar olsun.
Hiç sorma abi mitinglerde boy gösterdi para akın akın gidiyor adamlara kıl olmaya başladım

Çevrimdışı panic13

iyi akşamlar arkadaşlar,

Yönetim hem stoper hem sağ bek pozisyonuna olmuş adamları değil, olacak adamları aldı. Bizi şampiyon yapacak hamleler değil kesinlikle ama maya tutarsa gelecek yıllar için çok faydalı olacağı kesin hem milo'nun hem opare'nin. Özellikle Opare için muhalefet şerhimi koymakla birlikte (bu konu altında açıklamalarımı yazmıştım), artık bize transfer olduğuna göre desteklemek boynumuzun borcudur.

şimdi tek bir hamlemiz kaldı: Orta saha. Sanırım onu da alacağız, inşallah Ernst gibi doğrudan etki yapacak bir adam alırız. Yoksa bu yıl sonuna kadar kansere devam :S
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ocak 2015, 23:50:10
  • Beşiktaş / Bodrum
Fenerlilerin foruma bakıyorum  Dzeko'yu Depay'ı alacakmış aziz başkanları öyle diyorlar Yasaklı Link da bunların neyin kafasını yaşıyor :D

Yahu önce Erkan'ı alsınlar Hacının elinden vurdu kırbacı getirdi adamı  :biggrinking:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Yahu önce Erkan'ı alsınlar Hacının elinden vurdu kırbacı getirdi adamı  :biggrinking:
Abi aralarında bir iki tane akıllı varda %90'ı hala azize yalakalık yapıyor. Seneye rüya takım kuracaklarmış öyle diyorlar valla şaşırdım kaldım şike süreci olmasa imiş mangalayı alacaklarmış cart mışda curtmuşda şehir efsanesi azizin hikayeleri işte.

Çevrimdışı Kartal Ç

ya da cenk transferindeki gibi fesih bedeli olarak eski takımına klüpten alacaklarını bırakmıştır, bizimkiler yıllığa eklemiştir? ama yine de 1.4 fazla. acaba maç başı var mı yada ne kadar?

Çevrimdışı forzatunga

Ersan'a da çok haksızlık etmeyelim yav Egemen'den sonra en iyi yerli stoperdir kendisi. Semih Kaya 1.5 , Bekir 1.45 alıyor.
Ayrıca zamanında indirim yaptığında telafi ederiz diye söz verilmiş kendisine.

1.25 alırken 750 'ye düşmeyi kabul etmişti.

Çevrimdışı Türkay

Ersan'a da çok haksızlık etmeyelim yav Egemen'den sonra en iyi yerli stoperdir kendisi. Semih Kaya 1.5 , Bekir 1.45 alıyor.
Ayrıca zamanında indirim yaptığında telafi ederiz diye söz verilmiş kendisine.

1.25 alırken 750 'ye düşmeyi kabul etmişti.

Ben de bu yüzden fazla bir sey demiyorum Ersan hakkında ama sonuçta 1.4 lük te oynamıyor hele yeni kuraldan sonra ...
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı ZORBEY

Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..