2014/15 Transfer Sezonu
2014/15 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2014/15 Transfer Sezonu Burada Forza'daki gibi taransfer haberlerimiz olacaktır.... şimdiden iyi transferlere....

0 Üye ve 127 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014/15 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3763782 defa] 2014/15 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ocak 2015, 21:32:51
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
günde en az 8saatini bu oyunlara harcamak lazım,, dolayısıyla ülkedeki sosyal durum geregi bir yere kadar bu oyunlara ilgi olur sonrasında hadi bakalım işlereee:))

yahu ben lol de 2senedir erdinc iyikulla olusturdugumuz takımlarımız var gecen sene federasyon kuruldu ilk üyelerindeniz:))

cok sasırdım boyle birseyde atılım yapmamıza kısaca bayıldım :ok: egerki istenen seviyeye gelirse ki gelmesi ihtimali bana gore dusuk, hadi geldi diyelim inanılmaz gelirler var ve sponsor çevremiz dahada genişler

Beni de alın takıma kaleye geçerim gerekirse  :You_Rock_Emoticon: :mj:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Böyle projelerle her kulvarda çevre yapmış oluyoruz.  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Samet Ç

günde en az 8saatini bu oyunlara harcamak lazım,, dolayısıyla ülkedeki sosyal durum geregi bir yere kadar bu oyunlara ilgi olur sonrasında hadi bakalım işlereee:))

yahu ben lol de 2senedir erdinc iyikulla olusturdugumuz takımlarımız var gecen sene federasyon kuruldu ilk üyelerindeniz:))

cok sasırdım boyle birseyde atılım yapmamıza kısaca bayıldım :ok: egerki istenen seviyeye gelirse ki gelmesi ihtimali bana gore dusuk, hadi geldi diyelim inanılmaz gelirler var ve sponsor çevremiz dahada genişler
Katılıyorum abi de dediğin gibi çok zor bu olayları tutturmak umarım başarabiliriz. Yönetimi başarılı bulduğum konular bunlar sponsorlar anlaşmalar vs. gerisi benim için hep vasat

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Deniz

Kardeşim kusura bakma ama abartmışsın. Bir turnuvada verilen maksimum toplam ödül "10 milyon dolar"dır. Onu da kazanmak da her baba yiğidin harcı değildir. Konu hakkında bilgisi olmayanları yanıltmayalım...
Hayır maksimum toplam ödül 10 milyon dolar diye bir durum yok.Dota son turnuvasında toplamda $10,923,990 dolar dağıttı.ödül havuzunda (price pool) 40 milyon dolardan fazla para toplandı ve 4te 1 i dağıtıldı.80 toplansaydı 20 milyon dağıtılacaktı mesela.

http://www.dota2.com/international/overview/
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

Böyle projelerle her kulvarda çevre yapmış oluyoruz.  :bandit:
Tutturabilirsek sponsor olaylarında avantajlı olma ihtimalimiz var. Hayırlısı.

Çevrimdışı Deniz

Adana Demirspor-Beşiktaş arasında oynanacak mücadelede Beşiktaş taraftarı için ayrılan 3000 biletin tamamı tükenmiş  :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

Adana Demirspor-Beşiktaş arasında oynanacak mücadelede Beşiktaş taraftarı için ayrılan 3000 biletin tamamı tükenmiş  :)
İyi iyi yarın çok güzel bir atmosfer olacak iki sağlam tribün  :)

Çevrimdışı dlcs

Dota filan yuva yıkan oyunlar hiç gerek yok.

Çinliler koreliler az buçuk ruslar eve kapanıp klevye ile bütünleşiyorlar sonra bunlara karşı galibiyet bekliyor millet.

Çevrimdışı Deniz

Dota filan yuva yıkan oyunlar hiç gerek yok.

Çinliler koreliler az buçuk ruslar eve kapanıp klevye ile bütünleşiyorlar sonra bunlara karşı galibiyet bekliyor millet.
aynen gerek yok lol dota gibi oyunlara insanların vaktini almaktan öteye geçemiyorlar :ok:

Çevrimdışı dlcs

aynen gerek yok lol dota gibi oyunlara insanların vaktini almaktan öteye geçemiyorlar :ok:

Çinliler olmasa iyi de aslında .. :evillol:

Çevrimdışı If Else

Hayır maksimum toplam ödül 10 milyon dolar diye bir durum yok.Dota son turnuvasında toplamda $10,923,990 dolar dağıttı.ödül havuzunda (price pool) 40 milyon dolardan fazla para toplandı ve 4te 1 i dağıtıldı.80 toplansaydı 20 milyon dağıtılacaktı mesela.

http://www.dota2.com/international/overview/

Kardeşim verilen ödüllerin toplamı o turnuva için 10M Euro küsur değil mi? Ne demek hemen hayır. Bir kere de haklısın deseniz ölür müsünüz?  :lol:

http://wiki.teamliquid.net/dota2/Premier_Tournaments 
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı Deniz

Kardeşim verilen ödüllerin toplamı o turnuva için 10M Euro küsur değil mi? Ne demek hemen hayır. Bir kere de haklısın deseniz ölür müsünüz?  :lol:

http://wiki.teamliquid.net/dota2/Premier_Tournaments 
Abi sen 10 milyon dolar dedin maksimum o değer nerdeyse 11 milyon dolar  :) .1 milyon dolar deyip geçme biz o paraya Opareyi alırız  :evillol:

Çevrimdışı Fatih

tek online oyun olarak ogame oynamıştım üni yıllarında onunda üniyi 7.5 senede bitirmemde etkisi vardır mutlaka :)

neyse iyice muhabbet kafeye bağladık  :busted_cop:
Ben de universite de World of Warcraft oyununu satin almistim.. 1 ay gece gunduz oynadim, sonra s1kildim biraktim..Para da bosa gitmisti... Oyle bi gerizekaliyim...  :bandit:
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Türkay

Benim de jailbreak serverim vardı counter da belki bilirsiniz jailbreak modunu. O mod da server doluluğu ile Türkiye ikincisi olmuştuk neredeyse 5-6 ayım boşa gitmişti  :bandit:

Çevrimdışı Deniz

Arkadaşlar yarınki ADS-BEŞİKTAŞ maçını forumca birlikte izleyelim diyoruz katılmak isteyen irtibata geçebilir deplasman(BJK) taraftarının olduğu yerde olacaz

Çevrimiçi Renton

Countera butun gencligimi vermistim varsa takım gireyim
See you in another life,brother.

Çevrimdışı ozan062

diego mu sosa mı?

:evillol:

cok kızmıstım o gun bize gelmedi diye yine kızgınım bakmayın:)) bu arada orada kotu ama bize gelseydi faydasını gorurduk bize uygundu

ama gelmemesi isabet oldu bizimki daha faydalı sosanın birtek oyun içinde fiziken dusmesi haricinde bana gore eksiği yok...

besiktasın e spor hakkındaki yayınına beklerim sizleri

http://www.twitch.tv/lethilion

kadrodakiler türk değilmiş o zaman sansımız var işte olay budur
[ Son Düzenleme: 20 Ocak 2015, 22:06:42 ozan062 ]
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Türkay

BJK TV'den yayınlanmış.

Çevrimiçi Samet Ç

diego mu sosa mı?

:evillol:

cok kızmıstım o gun bize gelmedi diye yine kızgınım bakmayın:)) bu arada orada kotu ama bize gelseydi faydasını gorurduk bize uygundu

ama gelmemesi isabet oldu bizimki daha faydalı sosanın birtek oyun içinde fiziken dusmesi haricinde bana gore eksiği yok...

besiktasın e spor hakkındaki yayınına beklerim sizleri

http://www.twitch.tv/lethilion

kadrodakiler türk değilmiş o zaman sansımız var işte olay budur
Şöyle bir haber de var abi bu arada yayın için saol.

Beşiktaş, League of Legends oyununda Türkiye liginde olan Aces High E-Spor takımını aldı.

Çevrimdışı ozan062

Şöyle bir haber de var abi bu arada yayın için saol.

Beşiktaş, League of Legends oyununda Türkiye liginde olan Aces High E-Spor takımını aldı.

kadroda bu arada türkler agırlıkta yanlıs soyledim onu duzelteyim:))

dogrudur almıstır

*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimiçi Samet Ç

kadroda bu arada türkler agırlıkta yanlıs soyledim onu duzelteyim:))

dogrudur almıstır
Yayını yapan bu takım abi anladığım kadarıyla takımların da 2 tane yabancı adam varmış. Destek verilirse iyi şeyler çıkacağını düşünüyorum. Bu arada sadece Lol takımı kurulmuş. Dota vb. gibi oyunlara ilerde geçilir herhalde.

Çevrimdışı Anıl

Benim de jailbreak serverim vardı counter da belki bilirsiniz jailbreak modunu. O mod da server doluluğu ile Türkiye ikincisi olmuştuk neredeyse 5-6 ayım boşa gitmişti  :bandit:
6-7-8. sınıflarda ne oynamıştım ya, belki de istediğim okula gidememe neden oldu :D Neyse ki lisede sadece FM oynadım diğer herşeyi bıraktım :lol:

Çevrimdışı Doğukan E.

Aces High E-Spor bu takım nasıl fikri olan varmı beyler iş yaparmı

Çevrimdışı ZORBEY

Transfer bitmeden Bitti diyen olurda, bitmezse bende ona Gasaraylı derim:)
[ Son Düzenleme: 20 Ocak 2015, 23:02:16 ZORBEY ]
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..