2014/15 Transfer Sezonu
2014/15 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2014/15 Transfer Sezonu Burada Forza'daki gibi taransfer haberlerimiz olacaktır.... şimdiden iyi transferlere....

0 Üye ve 160 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014/15 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3736357 defa] 2014/15 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Tahsin Ç.

Burada en önemlisi Opare iyi çıkarsa satın alma opsyonunun veya önceliğin bizde olması, yoksa Porto için oyuncu yetiştiren bir kulüp durumuna düşebiliriz, ek olarak Atiba ile mutlaka 2 yıl sözleşme imzalanmalı, bu adam bu takımı buralara getiren  2 oyuncudan biridir, Ersan'a gelince vefa deyip bence haketmediği paraları saçarken, Atibaya 1 yıl ve bu kadar deyip kapıyı göstermek bence Beşiktaşa yakışmaz, bu durum mutlaka iki tarafın çıkarları doğultusunda mutlu sona ulaştırılmalıdır.

Çevrimdışı forzatunga

Marko Marin de Anderlecht'e kiralanmış.Bu çocukta bir sıkıntı var galiba olmuyor bir türlü.

Çevrimdışı eski inönü

Daniel Opare analiz yazısı; ''Daniel Opare tam bir kanat beki. Amiyane tabirle bağlasan durmaz denilen cinsten.''

http://www.yarisaha.com/rapor-daniel-opare/

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ocak 2015, 20:18:40
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Daniel Opare analiz yazısı; ''Daniel Opare tam bir kanat beki. Amiyane tabirle bağlasan durmaz denilen cinsten.''

Yazıdaki son cümle dün üstüne basa basa muhalefet ederken belirttiğim eksik yönü.

Oyun görüşü, pas opsiyonunu görme konularında da vasat bir nitelik taşıyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Bu yazıyı baz alarak değerlendirecek olursam yine fikrim değişmedi değişmeyecek. Şu paragraf yeterli olur herhalde.

Zayıf Yönleri
Savunma konusunda zayıflıkları göze batıyor. Yer tutma konusunda vasat bir oyuncu. Savunma çizgisini bozmasına sık sık rast gelmek işten bile değil. Olmadık yerlerde yapabileceği pas hataları da kimi zaman can yakan cinsten. Ayak tekniği ortalama bir Afrikalı oyuncunun üzerinde olsa da üst seviye için yeterli sayılamaz. Oyun görüşü, pas opsiyonunu görme konularında da vasat bir nitelik taşıyor.

Artı bir de bu  :

''Opare’nin taraftarın beklediği, şampiyonluk yolunda baskın sağ bek performansını verecek isim olmadığını söyleyebiliriz. Porto’da süre bulmakta güçlük çeken Ganalı oyuncudan Slaven Bilic tarafından rehabilite edilerek verim almanın güç olduğunu söylemekse abartıdan başka bir şey olmayacaktır. Serdar Kurtuluş’un formasını kolayca bırakacağını düşünenlerse hayalcilikten öteye gidemez ''
[ Son Düzenleme: 20 Ocak 2015, 20:22:56 Samo1903 ]

Çevrimdışı dlcs

Marko Marin de Anderlecht'e kiralanmış.Bu çocukta bir sıkıntı var galiba olmuyor bir türlü.

Marko marin bitti artık. Bu tip oyuncular dönemiyor sakatlıktan.

Ayrıca duyum mu olur ne olur bilmem ama sene sonu için chelsea'den bir oyuncu ile anlaşılmış galiba. Çilek diye önünüze konabilir.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ocak 2015, 20:22:05
  • Beşiktaş / Bodrum
Hilbert size göre yeterliyse eğer Hilbert'ib bir kademe altını aldık desek en doğru tanımı olur.

Ben Hilbert'i hiç beğenmeyenlerden olduğum için dün çok sert çıktım.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı wbishop82

opare transferi hakkında bir kaç kelam da ben söylemek isterim izninizle.herşeyden önce beşiktaşımız için hayırlı bir transfer olmasını dilerim.Takımımızın oynadığı oyun formatı açısından bakmak gerektiğini düşünüyorum.Takım olarak gerçekten hücuma çok hızlı çıkıyoruz ve özellikle ceza sahası önünde seri paslaşarak hücumları çok iyi sonlandırıyoruz.Benim gözlemledğim kadarıyla da türkiye de bu oyunumuza cvp verebilecek bir takım yok.Bu oyunu daha iyi ve farklı varyasyonlarla zenginleştirebilmemiz için kanat beklerinin hücüm-savunma dengesini daha üst seviyeye taşımamız gerekir.Bundan kastım bek oyuncusu ileri çıktığında topu kaptırmayacak ve geri dönüşleri iyi yapabilecek ki savunma konusunda zaaf yaşanmasın ve kanat hücum oyuncuları içeri BA'nın yanına daha sık 2.forvet gibi girebilsin.Serdar kapasitesini zorlayarak çok iyi iş çıkardı ilk yarıda.büyük bir saygıyı hakettiğini düşünüyorum. ancak doğuştan gelen bir hız özelliği olmadığı için ileriye çıkışlarda topu kaybettiği anda geri dönüş konusunda yaşayabileceği problemleri bildiği için,tedirgin davranıp yapmak istediklerini çoğu zaman yapamadı.bu yüzden önde oynayan töre ile yeteri kadar al ver yapamadı.serdar güzel orta kesebilen bir bektir aslında ama kafası rahatken.Bu yüzden kritik nokta şu.evet opare çok hızlı,müthiş patlayıcı bir bek.bunu göreceğiz zaten.Ancak asıl soru gökhanla ve sosayla ne kadar al ver konusunda başarılı olacak ? ve ortaları ne kadar isabetli olacak ? bu iki nokta oparenin başarısında ölçü olacaktır.Ve unutmadan son bir ayrıntı.Demba Ba nin bu kadar çok gol atmasında SAĞ hücum oyuncumuz gökhan töre katkısı en büyük olandır.yani daha öncedende dikkatli bakıldığında demba en rahat gollerini sağdan atılan ortalarda ve paslarda bulmuştur.sanırım opare bunu başabilirse demba ba yıda olumlu etkileyecektir :) tekrar iyi forumlar herkese :)

Çevrimdışı dlcs

Daniel Opare iyi fizikli hızlı bir oyuncu. Şu kadarını kesin bildiğimize göre lig için yeterli diyorum. Bu ligde teknik filan hikaye. Bilinen özelliklerini yansıtsın herkes imrenerek bakar.

Liverpool maçı için ise ne opera ne miloseviç ne de tolgay yeterli. Ben bu kupada ilerisi için hevesli olduklarını düşünüyordum ama öyle olmadığını hissediyorum.

Sonuna kadar gidebiliriz diye düşünmüştüm.
[ Son Düzenleme: 20 Ocak 2015, 20:28:09 dlcs ]

Çevrimiçi Samet Ç

Yani kısacası bu adama ümit bağlayıp da şampiyonluk geleceğini düşünüyorsanız çok büyük hayal kırıklığına uğrarsınız. En iyisi akışına bırakmak zaman zaten her şeyi gösterecektir. Bizim için şu anda en önemli transfer Tolgay olur. Şampiyonluğu bize ön libero getirecektir Türkiye liginin kalitesini de düşünürsek Tolga çok rahatlık ile bunun üstünden gelecektir.

Çevrimdışı forzatunga

Hilbert size göre yeterliyse eğer Hilbert'ib bir kademe altını aldık desek en doğru tanımı olur.

Ben Hilbert'i hiç beğenmeyenlerden olduğum için dün çok sert çıktım.

Yanlış yerde durup çok ofsayt bozardı çok gol yedik böyle.

Çevrimdışı eski inönü

Yani kısacası bu adama ümit bağlayıp da şampiyonluk geleceğini düşünüyorsanız çok büyük hayal kırıklığına uğrarsınız. En iyisi akışına bırakmak zaman zaten her şeyi gösterecektir. Bizim için şu anda en önemli transfer Tolgay olur. Şampiyonluğu bize ön libero getirecektir Türkiye liginin kalitesini de düşünürsek Tolga çok rahatlık ile bunun üstünden gelecektir.
Hakkaten o seviyede mi Tolgay ya?  :alala:

Çevrimiçi Doğukan E.

Daniel Opare iyi fizikli hızlı bir oyuncu. Şu kadarını kesin bildiğimize göre lig için yeterli diyorum. Bu ligde teknik filan hikaye. Bilinen özelliklerini yansıtsın herkes imrenerek bakar.

Liverpool maçı için ise ne opera ne miloseviç ne de tolgay yeterli. Ben bu kupada ilerisi için hevesli olduklarını düşünüyordum ama öyle olmadığını hissediyorum.

Hocam biz Arsenal i Neciple Mustafayla kafada  elemişiz. Tottenham ı 2. maçta kimlerle yendiğimizi sende gördün.. Onlar olduysa Liverpoolu her türlü geçicez..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ocak 2015, 20:29:42
  • Beşiktaş / Bodrum
Yanlış yerde durup çok ofsayt bozardı çok gol yedik böyle.

Aynısı var malesef Opare'de de Bilic bu kadar kısa sürede öğretebilir mi bilmiyorum.

Tek artı olarak Hilbert gibi hücumda saşmasapan arkası dönük adama hücum faul yaptığını görmedim.

Holosko'dan bulaştı bu hastalık bütün takıma bizim.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ocak 2015, 20:30:30
  • Beşiktaş / Bodrum

Tolgay Oğuzhan'dan daha etkili olacaktır çoğu kişi de şaşıracak.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı forzatunga

Daniel Opare iyi fizikli hızlı bir oyuncu. Şu kadarını kesin bildiğimize göre lig için yeterli diyorum. Bu ligde teknik flian hikaye. Bilinen özelliklerini yansıtsın herkes imrenerek bakar.

Liverpool çok erken geldi.Şimdi bir ton para harcayıp 2 tane üst düzey oyuncu da alsan şubat ayındaki bir maç için Liverpool'u eleme şansın %20'den %30'a çıkar, çok bir şey değişmez.
Ama bir sürpriz olur elersek direk kupanın favorileri arasına girerdik.Gerçi bu kadro ile de gireriz.

Çevrimiçi Samet Ç

Türkiye ligi için diyorum. En azından ben öyle görüyorum. Savunmada ufak tefek sorunları var ama bunları Bilic ile birlikte çalışarak kapatacağını düşünüyorum. Ama hücumda gerçekten çok iyi zaten alt yapıda iken 10 numara dediğimiz pozisyonda oynuyordu sonradan ön liberoya evrildi. Bizim en büyük sıkıntımız olan liberodan oyun kuramamak sorununa ilaç olabilecek bir oyuncu olabilir.

Çevrimdışı dlcs

Hocam biz Arsenal i Neciple Mustafayla kafada  elemişiz. Tottenham ı 2. maçta kimlerle yendiğimizi sende gördün.. Onlar olduysa Liverpoolu her türlü geçicez..

Takımın o azmi sonuna kadar götürmesini beklemek haksızlık. Olur da yaparlarsa helal olsun. Böyle oynayıp maç kazanmak çok yıpratıyor takımı; devamlılık bekleyemiyorum bu yüzden.

Tecrübeli oyucu edebiyatına girmeyeceğim ama orta sahaya böyle bir oyuncu gerçekten lazımdı. Devre arası transfer yapmak hem masraflı hem de zor olduğu için yapılamadı.

Takımdan her zaman umutluyum ancak bir gerçek var ki; yapılması gereken bir takviyeyi yapamadık. Bizim aksimize Liverpool da bir sürü takviye yapacak. O kupayı da muhtemelen almak isteyeceklerdir.

Kazanırsak eğer çok kıymetli bir galibiyet olur ayrıca final yolu da görünür.

Çevrimiçi Doğukan E.

Takımın o azmi sonuna kadar götürmesini beklemek haksızlık. Olur da yaparlarsa helal olsun. Böyle oynayıp maç kazanmak çok yıpratıyor takımı; devamlılık bekleyemiyorum bu yüzden.

Tecrübeli oyucu edebiyatına girmeyeceğim ama orta sahaya böyle bir oyuncu gerçekten lazımdı. Devre arası transfer yapmak hem masraflı hem de zor olduğu için yapılamadı.

Takımdan her zaman umutluyum ancak yapılması gereken bir takviyeyi yapamadık. Bizim aksimize Lİverpool da bir sürü takviye yapacak. O kupayı da muhtemelen almak isteyeceklerdir.

Kazanırsak eğer çok kıymetli bir galibiyet olur ayrıca final yolu da görünür.

Ben Avrupa da oynadığımız bütün büyük maçlarda takıma güvendim ve güvenicem. Bizim oyuncuların hırsıyla ve Bilic in İngilizleri iyi analiz etmesiyle onların ve kendi sahamızda yüzde elli - elli olarak görüyorum.Tolgay hamlesi gelirse bizim için iyi olabilir Liverpool maçı için. Almanyada bu sezon Hamburg formasıyla 14 maça çıkmış isimden bahsediyoruz. Liverpool maçında kesinlikle bize katkı sağlar diye düşünüyorum...

Çevrimdışı src35

yalnız bu verilen linkteki yazıyı yazan arkadaşın yetkinliği nedir yani afrika futbol okullarını mı biliyor afrika liglerini mi takip ediyor ortalama afrikalı bir futbolcunun teknigi nedir

bunun yerine daha yetkin bi isim olan muhsin ertuğralın degerlendirmesini kaale almak gerek bence

artı eksi konusuna gelince her futbolcunun eksisi vardır dünyanın en iyi sagbekini getirsen yinede eksisi olacaktır. iyi oyuncu artılarını takım oyunu içinde öne cıkarıp eksilerini gizleyebilendir zaten.

ben umutluyum transferden en azından bu kadar finansal zorluklar içerisinde maliyetsiz bir transfer olarak bakmak gerekir.

Çevrimdışı dlcs

Ben Avrupa da oynadığımız bütün büyük maçlarda takıma güvendim ve güvenicem. Bizim oyuncuların hırsıyla ve Bilic in İngilizleri iyi analiz etmesiyle onların ve kendi sahamızda yüzde elli - elli olarak görüyorum.Tolgay hamlesi gelirse bizim için iyi olabilir Liverpool maçı için. Almanyada bu sezon Hamburg formasıyla 14 maça çıkmış isimden bahsediyoruz. Liverpool maçında kesinlikle bize katkı sağlar diye düşünüyorum...

Tolgay'ı az çok biliyorum. Almanya ligini  takip ettiğimden bir sürü maçını izledim. Ben bunun g.saray'a gideceğini düşünüyordum. Bonservisine de bayağı öderler diyordum ama şans eseri bizimle adı anılır oldu.

Geldiği gün atiba'yı kafadan kesecek göreceksiniz zaten. Ama avrupada fark yaratacak kumaş yok. Fark yaratacak oyuncu ile iyi oyuncu çok başka şeyler. Bu takımda fark yaratan oyuncular var ancak ortaya güzel bir sonuç çıkması için bir taneye daha ihtiyaç duyuyoruz. Bunu ilk yarı çoğu kez gördük.

Avrupaya gelecek olurasak; Totthenam deplasmanında ne kadar oynadıysak Liverpool maçına da en fazla o kadar oynarız. Ki gayet iyi oynadık. Yeterli olur mu bunu da zaman gösterecek.
[ Son Düzenleme: 20 Ocak 2015, 20:50:59 dlcs ]

Çevrimdışı Kemal

Hep eleştirdik biraz da artılarını söyleyelim;

-Beşiktaş sürekli saldıran hızlı top oynayan takım , bu yüzden sürati ve sağdan bindirmeleriyle topu ileri taşıyacaktır.
-Afrikalılarda Allah yapısı bir genetik var , 6 ay oynamasada giydir formayı 90 dk koşar , oyunu okumaz ama koşar. Yani kondisyon sorunu yaşamayız.
-Ne olursa olsun Serdar oynamadığı zamanlarda orada Necip falan denenmeyecek haliyle ona yardıma gitmeye çalışan Olcaylar Töreler kırmızı kart yemeyecek, kısaca takım ahengi sistemi bozulmayacak. Ben bu yüzden nefes alsın yeter diyodum.
-Sosa nın kariyerine bakın = Bizi tekrar basamak olarak görüyor
Milo = Burdan tırmanmak istiyor
Ba = Milli takım TD sıne ve Ingılızlere futboluyla utandırmak istıyor
Töre = Hırslı
Kerim - Pedro = Burdan patlama amacındalar.  Tolgay da bunlara eklenebilir.

Şimdi birde seneye buna Vodafone Arena vitrini eklenecek.   Kendini tam vererek bu kervana katılırsa , ekmeğimize yağ sürer.

-----------

eksik yanı olan akıllı oyunu kimse veremez ama ofsayt bozucu hareketlerden kaçınması öğretilebilinir.

Çevrimdışı Kemal

Avrupa 'da ise tek şansımız ilk maç orda olması , şöyle 0-0 veya 1-0 yenik buraya gelirsek ,adamlar burda motive fln olamazlar ve top severse 1-0 ken yazar Ba dk 90 da geçeriz hiç belli olmaz. Ama keşke Live çıkmasaydı, çok erken geldiler.

Çevrimdışı eski inönü

Türkiye ligi için diyorum. En azından ben öyle görüyorum. Savunmada ufak tefek sorunları var ama bunları Bilic ile birlikte çalışarak kapatacağını düşünüyorum. Ama hücumda gerçekten çok iyi zaten alt yapıda iken 10 numara dediğimiz pozisyonda oynuyordu sonradan ön liberoya evrildi. Bizim en büyük sıkıntımız olan liberodan oyun kuramamak sorununa ilaç olabilecek bir oyuncu olabilir.
vay be bilmiyordum o kadar sevindim. Evet en buyuk sıkıntı o bizde. Oraya derman olursa çok katkı saglar bize.

Çevrimdışı Deniz

Tolgay iyi oyuncu gelirse is yapar..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba