Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 60 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2778748 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Schalke 3-0 Galatasaray
Genk 2-1 Beşiktaş
Fenerbahçe 2-1 Anderlecht
Akhisar 1-5 Sevilla

Avrupa da ki maçlar için skor tahminlerim.

şalke ilk devre 3ler de sonrasını bilemem frene mi basar yoksa ertesi günde yaslamaya devam mı eder bilemedim  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

derbi fukarası bilicin ekmeğini mi yedi ?

Öne geçince korkup ölümüne defans yapıp maçı berabere bitmesini sağlayan bilic'in ekmeğini mi yedi ?

Şenol güneş : Aboubakar alınsın yanına demba ba,cenk olsun.
Yönetim : Love,Pektemek,Larin

Şenol güneş : Sağ bek alınsın.
Yönetim : Mevcut sağ bek'i de sattık (Beck),2 senedir bek almıyoruz hocam.

Şenol güneş : Kadroyu koruyalım oturmuş sistemi bozmayalım üstüne takviye yapalım.(Giden oyuncular : Fabri,Beck,Marcelo,Tosic,İsmail,Sosa,Olcay,Gomez,Aboubakar,Talisca)
Yönetim : Al al al devri bitti devir sat sat sat devri  ama ; Yerine veteran ve düşüşte olan oyuncuları koy!

Şenol güneş : Oyuncu maaşlarında denge olsun.
Yönetim : Pepe 5 milyon € ,negredo 4.5 milyon €,Atiba 750 bin €(sıkı pazarlık).

Yönetim : Hocam bizi stadsız,kalecisiz ve sol beksiz şampiyon yap!
2015-2016 sezonu şampiyonu Beşiktaş.

Yönetim : Hocam bizi stopersiz ve orta sahasız(Tek atiba) şampiyon yap!
2016-2017 sezonu şampiyonu Beşiktaş.
biliç korkaktı vs ama takım sağlam olurdu hep biz onun kadroyla gördük maç ortalaması 120 Km koşuyu
sonra gitti şenol hocanın ilk sezonu gene bu ortalamayı tutturdu takım
şimdi takım 105 km lerde koşuyor en iyi oyunu oynadığımızı söylediğimizde iki senedir 110 u anca görüyoruz
bu arada 105 i görmesini sağlayanda yaşlı oyuncular maçlarda 11-12 km mesafeyi bulanlar hep 30+ oyuncular oluyor
o nedenle takım yaşlandı bahaneside çöküyor burda
biliç takım savunmasını yerleştirdi kısa mesafede oynamayı yerleştirdi takımada ciddi kondüsyon yükledi gittikten sonra bunlardan her sene biraz uzaklaştık şimdi takımda ne takım savunması kaldı ne kondüsyon kaldı dar alanda oynamayı hiç konuşmayalım bile. Biliç takıma bir sistem oturtmuşdu. şimdi ne var sahada ne oynandığını anlayananız varmı
derbi alamıyor derbilerde korkak oyun oynuyor vs bunlar işin başka boyutu sahada şimdiki oyuncu kalitesi yoktu ama arsenale liverpoole kafa tutan takım vardı sahada savunma yapıp kontratak oynamıyorduk herhangi bir avrupa maçında şenol hocayla o oyunu gördükmü şenol hocayla baskı yaparak oynadığımız tek maç burdaki porto maçının ikinci yarısıdır.
onun dışında savunma yapıp kontra futbolu oynadık hep

Çevrimdışı tangaz

biliç korkaktı vs ama takım sağlam olurdu hep biz onun kadroyla gördük maç ortalaması 120 Km koşuyu
şimdi takım 105 km lerde koşuyor en iyi oyunu oynadığımızı söylediğimizde iki senedir 110 u anca görüyoruz
bu arada 105 i görmesini sağlayanda yaşlı oyuncular maçlarda 11-12 km mesafeyi bulanlar hep 30+ oyuncular oluyor
biliç takım savunmasını yerleştirdi kısa mesafede oynamayı yerleştirdi takımada ciddi kondüsyon yükledi gittikten sonra bunlardan her sene biraz uzaklaştık şimdi takımda ne takım savunması kaldı ne kondüsyon kaldı dar alanda oynamayı hiç konuşmayalım bile. Biliç takıma bir sistem oturtmuşdu. şimdi ne var sahada ne oynandığını anlayananız varmı
derbi alamıyor derbilerde korkak oyun oynuyor vs bunlar işin başka boyutu sahada şimdiki oyuncu kalitesi yoktu ama arsenale liverpoole kafa tutan takım vardı sahada savunma yapıp kontratak oynamıyorduk herhangi bir avrupa maçında şenol hocayla o oyunu gördükmü şenol hocayla baskı yaparak oynadığımız tek maç burdaki porto maçının ikinci yarısıdır.

olcay veli filan yarışıyordu sen geçecen ben geçecem bunlar yükseltiyordu koşu mesafesini takım bu denli yaşlı değildi bu nedenle koşu mesafelerini kıyaslamak doğru değil bence birde avrupadan mukayese vereceksek biriyle uefada oynuyorduk şenolla verdiğin örnekler ise ŞL, dolayısı ile onu da doğru kıyas olarak görmüyorum ben.

adam premier lige kapagı atınca işleri sermiş töreyi ayartmış para eden oyuncunu kiralamış çöpe döndürüp postalamış verdiği zararlar saysay bitmiyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı yoruk

şu vitaminsizi de adam ettin ya yunus emre kör öldü badem gözlü oldu katarda isterse her maç hat tirik yapsın ölçü değil bizim için. bu vitaminsizin yanlış transfer oldugu gerçeği asla değişmeyecek. arap coğrafyası ölçüyse o zaman tabatanın arkasından yas ilan etmeliyiz.
Doğru transfer değil idi,ama eldekinin en iyisiydi.Şu anda kadroda olmalıydı gönderilmesi hataydı.Lens Love dururken bu adamın bedava gitmesi çok saçma oldu.Mesela Medel de asıl şu an bize uygun değil ? 

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Geçen sene berbat bi ilk yarı geçirmiştik. Bu sene ondan da kötüyüz. Üstelik Gs, Kasımpaşa ve Ts maçlarımız var önümüzde..

Geçen sene VS Bu sene :

Malesef devre arasına rekor bir kötü puanla girilecek gibi duruyor bu görüntü ve gidişatta.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Malesef devre arasına rekor bir kötü puanla girilecek gibi duruyor bu görüntü ve gidişatta.
Şenol hocanın devre arasını görmeyeceğini düşünüyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Ne mirasi abi bilicin takimindan kac adam kalmis

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Nasıl olacak bilemedim. Daha yeni basının önüne çıktı hoca ile başkan birlikteyiz diyerekten gülüşmeler espriler eşliğinde. Sezon sonuna kadar bu trend bu şekilde devam ederse zaten sadece hocayla kalmaz bu iş.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı mylife1903

Iki galibiyete bakar sonra bahar havasi

Çevrimiçi COB

Bugunki basket haberi iyice sinirlerimi bozdu. Bazi sorularin artik sorulmasi lazim. Bu takim iki yil sampiyon olup, sattigi oyunculardan ve UEFA'dan milyon eurolar kazandi ve bugune geldigimizde eger maas odeyemiyorsak, hatta eger dogruysa daha Vagner'in bonservis parasini bile odememisiz. Bu paralar nerelere nasil kullandi. Stada mi kullanildi, borclar mi odendi, kisacasi bu paralar nasil yonetildi?

Çevrimdışı mylife1903

Bugunki basket haberi iyice sinirlerimi bozdu. Bazi sorularin artik sorulmasi lazim. Bu takim iki yil sampiyon olup, sattigi oyunculardan ve UEFA'dan milyon eurolar kazandi ve bugune geldigimizde eger maas odeyemiyorsak, hatta eger dogruysa daha Vagner'in bonservis parasini bile odememisiz. Bu paralar nerelere nasil kullandi. Stada mi kullanildi, borclar mi odendi, kisacasi bu paralar nasil yonetildi?
Kotu yonetildi

Çevrimiçi levitate

bende yönetimin sezon sonu göremeyeceğini düşünüyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Temlikli diyesim geliyor ama @Necmi öyle olmadığını anlattı, @mylife1903 de tersini söylüyor.. Bilemiyorum  :alala:

Çevrimdışı mylife1903

Temlikli diyesim geliyor ama @Necmi öyle olmadığını anlattı, @mylife1903 de tersini söylüyor.. Bilemiyorum  :alala:
Valla ben bisi demiyom
Necmi abi temlik yok diyo
Mali rapordan kopya pasta yapiyom
Sozun bittigi yer cunkum

Çevrimdışı mellfred

Basketbol şubeden çıkan habere de bakarsak bizi bir feda daha bekliyor
ekonomik bir stres olduğu iyice ayyuka çıktı
 takımın kötü hali için tek sorumlu hocanın olmadığını da anlamış oldum

Çevrimdışı f_madida

2017 yaz transfer donemiyle birlikte muazzam hatalar yapildi. Maas dengesi kurulmus, maksimumu 3.5 milyonu gecmeyen, ortalamasi 1.5-1.6 bandindan maas veren klupte bir anda 5 milyon, 4.5 milyon gibi maaslar verilmeye baslandi. En basit transferlerde bile standart 2M eurodan kapi acilir hale geldi. 30 yas uzeri oyunculara 2.5, 3.5, 4 milyon (Negredo, Love, Lens) bonservisler verilmeye baslandi. Ucretsiz tranfserden Cenk'i, 500bin Euro'ya Oguzhan'i alan takimdan 4 mlyo Euro'ya Lens'i getiren klube dogru evrildik. Besiktas'ta bu maaslari verecek miktarda, bir para yoktu. Varsa da o parayla Aboubakar'i Talisca'yi alman, Marcelo'yu tutman gerekirken gidip de 'Come to Besiktas' artistligine girersen boyle hem parasiz hem de basarisiz olarak devam edersin.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

Basketbol şubeden çıkan habere de bakarsak bizi bir feda daha bekliyor
ekonomik bir stres olduğu iyice ayyuka çıktı
 takımın kötü hali için tek sorumlu hocanın olmadığını da anlamış oldum

Basktebol'u bir sponsor bulup verecekler herhalde. Dernekte para yok, subenin kendi geliri de kisitli. Yapacak birsey yok.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bugün senol günes gitse kim gelir? Yada kim gelmeli?

Hoca kalsin derim illa gidecekse de ben Jorge Jesus derim
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

sayfalarca ouerezma  eleştirisi yapanlar, hakaret edenler, tek kelime  lens eleştirisi yapmamış, 11 maç  5  sarı kart görmüş dile getiren yok,rize maçında sarı kart cezalısıydı   bu maçta döndü  yine sarı kart gördü  disiplinsiz  vurdumduymaz  oyuncu işte, her maç  net gol pozisyonları harcıyor, amaç Beşiktaşın iyiligiyse   q7  eleştirenler  lensi de eleştirsin, ama  amaç  Beşiktaş değil  q7 nefreti, yönetim umursamaz, teknik direktör  takıntılı  gelişime kapalı  oyun planı yok,  futbolcu  vurdumduymaz yaglı sözleşmeyi kapan salıyor  oguzhan tolgay  gibi,  taraftar futbolcuya göre muamele yapıyor, bu kadar olumsuzluk bir arada olunca başarısızlık kaçınılmaz  son  olur  puan tablosuna da yansıyor işte  :akuma:
Lense elestiri Yapmazlar tabiii

Çünkü Lens en azından pozisyona giriyor Quaresma gibi Asist yapmıyor , cunku pozisyona girmek daha önemli Asist yapmaktan :lol: :lol: :lol:
[ Son Düzenleme: 05 Kasım 2018, 15:09:03 Yunus Emre Dökmeci ]

Lense elestiri Yapmazlar tabiii

Çünkü Lens en azından pozisyona giriyor Quaresma gibi Asist yapmıyor , cunku pozisyona girmek daha önemli Asist yapmaktan :lol: :lol: :lol:
Şimdi bana Quaresmayi korumak için Lensi gömüyorsun diyecekler yine

Lensin alınmasını en çok isteyenlerden biriydim acin bakin iletilere hepsi kayıtlı

Ula bu Lense verdiğimiz parayla Visçayı alsaydık keşke onu da çok istemiştim

Çevrimdışı mylife1903

Şimdi bana Quaresmayi korumak için Lensi gömüyorsun diyecekler yine

Lensin alınmasını en çok isteyenlerden biriydim acin bakin iletilere hepsi kayıtlı

Ula bu Lense verdiğimiz parayla Visçayı alsaydık keşke onu da çok istemiştim
5.5 milyona sol bacagini verirlerdi anca adam salak mi

Çevrimdışı tangaz

Doğru transfer değil idi,ama eldekinin en iyisiydi.Şu anda kadroda olmalıydı gönderilmesi hataydı.Lens Love dururken bu adamın bedava gitmesi çok saçma oldu.Mesela Medel de asıl şu an bize uygun değil ?

bu sözlerin %100 doğru AMA en iyi forvetin negredo ise ve o da gönderilip yenisi alınmamışsa vahh o takımın haline

Çevrimiçi sozkul

Aslında beş parasız, herşey temlikli, stad geliri yokken, stad isim hakkı sponsor geliri yokken,  stadı nasıl yaptığımızı çözememiştim ben.
Yapabilenleri tebrik edip duruyordum.
Stad yapım borçlarının acısı mı çıkıyor acaba?
İki yıl üst üste şampiyon olamamış olsaydık ne olacaktı..

Çevrimdışı tangaz

5.5 milyona sol bacagini verirlerdi anca adam salak mi

lens+mitro alacağına visca olurmuydu reis verirlermiydi 10 milyona

Çevrimdışı tangaz

Aslında beş parasız, herşey temlikli, stad geliri yokken, stad isim hakkı sponsor geliri yokken,  stadı nasıl yaptığımızı çözememiştim ben.
Yapabilenleri tebrik edip duruyordum.
Stad yapım borçlarının acısı mı çıkıyor acaba?
İki yıl üst üste şampiyon olamamış olsaydık ne olacaktı..

sırf geçen sene 170-180 milyon yuro civarı gelirimiz var sanırım burda 800 milyon tlyi geçti milyara yaklaştı die çok konuşuldu bu tl tutarları eski kurlaydı paranın bir kısmını uefa sonradan ödediyse yeni kurla gelirin tl karşılığı çok daha büyük olmuştur. stad ise 120 milyon dolara mal oldu. öncesinde stad yapılırken vodafonedan gelenler tribün isim hakları filan vbvbbb yok abi ne olursa olsun bu kadar kötü durumda olmamak gerekiyordu sanki, açıklanabilir bulmuyorum geldiğimiz durumu.