Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2748862 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Hoca degisiminin zamani geldi de geciyor. Hoca hatalarindan ders almiyor. Gecen ay bu sezon Avci'dan yine puan alamayacagini yazmistim, sag olsun yaniltmadi. En kötüsü de hocanin bir sistemi yok. Ne savunmada ne de hücumda iyiyiz. Hocanin elinde iyi kadro varsa oynatir. Bize az malzeme ile güzel yemek yapan biri lazim.

Çevrimdışı mylife1903

Yönetim mayıs ayında değişir ve yeni bir yönetimle yaza girersek, neler değişebilir?
Fazla bisi degismez isin gercegi
Fabrika ayarlarimiza donuyoruz yavas yavas

Çevrimdışı 'TaNeR'

Bizim yakışıklıya söylesinler, kornerlerde arka direğe de birisini koysun ;-)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi mellfred

Yazık şu yediğimiz gollere

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Ya ben cidden merak ediyorum bizimkiler antreman olarak salonda halter falan kaldırarak mı maça hazırlanıyor? Maçları izleyince çalışılmış bi şey bile göremiyorum ne defansta ne ofansta.. Sadece düz koşu ve halter var galiba antreman programında

Çevrimdışı worns

Bu arada arka direğe oyuncu koyulup koyulmayacağına da maç hazırlığı esnasındaki duran top çalışması sırasında teknik kadro tarafından karar verilir. Tabi bizde Karius karar veriyor olabilir onu bilemiyorum keza sanki hiç duran top çalışmamış gibi spontane dizilip duruyoruz ceza sahasında. Ayrıca arka direğe adam koymak zaman zaman kaleciyi de bozabilir. Bir çok takım koymuyor hatta kimi teknik adamlar ön direkte kullanmamayı da tercih etmeye başladılar. Bunlar elbette içerdeki organizasyonu kuvvetlendirmek ve kaleciyi özgür bırakmak için denenen ve tartışılabilir şeyler. Bizde mesele direğe adam koyma meselesinden daha derinde. Genel plan ve strateji yoksunluğunun bir parçası olarak takımın duran top planından da mahrum olduğu görülüyor. Duran toptan birbirine benzer 2-3 gol yenilmesine rağmen hala aynı arka alan paylaşımı sorunu Başakşehir maçındaki golde de ortaya çıktı. Şut bir biçimde geri dönse ya da arkaya sektirilse yine bomboş bir Başakşehirli kaleye girecekti.
[ Son Düzenleme: 04 Kasım 2018, 21:14:39 worns ]

Çevrimdışı alperenn58

Yazık şu yediğimiz gollere

kaleye aslında 11 kısı dızelım  kım topu alırsada atsın fınke  11-0-0-0 taktıgıyle oynayalım bencede

Çevrimiçi 38life

Hadi kaleci yapmıyor, belki de umursamıyor bile Beşiktaşı. Bu kulübün bir teknik direktörü yok mu? Karius'a mı kaldı koskoca Beşiktaş kulübü? Hep söylüyorum Şenol Güneşin tek bir taktiği var: "Saldım çayıra, mevlam kayıra!" Başka da bir taktiği yok. Sıfır! Hangi maçtan sonra Şenol Güneşin ağzından tekniğe taktiğe dayalı bir yorum duydunuz? Yok! Sıfır!
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hadi kaleci yapmıyor, belki de umursamıyor bile Beşiktaşı. Bu kulübün bir teknik direktörü yok mu? Karius'a mı kaldı koskoca Beşiktaş kulübü? Hep söylüyorum Şenol Güneşin tek bir taktiği var: "Saldım çayıra, mevlam kayıra!" Başka da bir taktiği yok. Sıfır! Hangi maçtan sonra Şenol Güneşin ağzından tekniğe taktiğe dayalı bir yorum duydunuz? Yok! Sıfır!
Kendiside bu arada eski kaleci
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Sinan66

Ben en az geçen sezondan beri söylüyorum, hoca antremanda taktik falan çalistirmiyor diye
kimin ne yaptigi belli, kimin nasil durdugu belli degil
atalay da ayni seyleri söyledi...

Senol hoca dümdüz Bilic'in ekmegini yedi  :)

Çevrimdışı tangaz

Birsey yaptigi yok zaten.

Dedigin gibi hoca ayni hoca. Biz 15/16 sezonuna kandik. Gercektende Samet Hoca ve Bilic’in olusturdugu takim olgusundan yedi. Sonrasi yokus asagi. Dibi gorecegiz sezon sonu merak etmeyin.

Bu kadro bu kadar kotu oynamaz. Elestirmediginiz oyuncu kalmadi. Ne yapalim 11 tane yeni oyuncu mu alalim.

11 oyuncuya gerek yok. dominant karakterli, disiplinli, lider ruhlu (mümkünse alman) lokomotif denebilecek 2-3 oyuncu (biri santrafor diğeri kaleci birde ortasaha ya da kanat) alalım çok şey düzelir. şuan geberik görüne yetersiz görünenlerden birkaçını bu isimler öne taşır sonra bir bakmışsın seri galibiyetler geliyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

o tarz yorumlar yapmamak hocanın son dönem yaptıgı en doğru belki de tek doğru dawranış. ben pep morinyo conte akla gelen elit hiç bi hocanın ağzından basına böle demeç verenini duymadım görmedim. zaten birtek avcı yapıyor bunu ispat havasında oldugu için arkadaş birde geçen bayram bektaş ergeninde gördüm.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Ben en az geçen sezondan beri söylüyorum, hoca antremanda taktik falan çalistirmiyor diye

kim di biliç şu arabistana sürülen hoca mı  :alala:

kör öldü badem gözlü oldu 8 derbide 0 çekmenin nası bi mirası varsa :)

biliç zamanı hücumda çoğalamamızla tanınırdık içeri giren dembaya töre top taşıyacakta gol atacağız die debelenir dururduk

Çevrimdışı cursedofdragon

derbi fukarası bilicin ekmeğini mi yedi ?

Öne geçince korkup ölümüne defans yapıp maçı berabere bitmesini sağlayan bilic'in ekmeğini mi yedi ?

Şenol güneş : Aboubakar alınsın yanına demba ba,cenk olsun.
Yönetim : Love,Pektemek,Larin

Şenol güneş : Sağ bek alınsın.
Yönetim : Mevcut sağ bek'i de sattık (Beck),2 senedir bek almıyoruz hocam.

Şenol güneş : Kadroyu koruyalım oturmuş sistemi bozmayalım üstüne takviye yapalım.(Giden oyuncular : Fabri,Beck,Marcelo,Tosic,İsmail,Sosa,Olcay,Gomez,Aboubakar,Talisca)
Yönetim : Al al al devri bitti devir sat sat sat devri  ama ; Yerine veteran ve düşüşte olan oyuncuları koy!

Şenol güneş : Oyuncu maaşlarında denge olsun.
Yönetim : Pepe 5 milyon € ,negredo 4.5 milyon €,Atiba 750 bin €(sıkı pazarlık).

Yönetim : Hocam bizi stadsız,kalecisiz ve sol beksiz şampiyon yap!
2015-2016 sezonu şampiyonu Beşiktaş.

Yönetim : Hocam bizi stopersiz ve orta sahasız(Tek atiba) şampiyon yap!
2016-2017 sezonu şampiyonu Beşiktaş.

Çevrimdışı f_madida

kim di biliç şu arabistana sürülen hoca mı  :alala:

kör öldü badem gözlü oldu 8 derbide 0 çekmenin nası bi mirası varsa :)

biliç zamanı hücumda çoğalamamızla tanınırdık içeri giren dembaya töre top taşıyacakta gol atacağız die debelenir dururduk

:claps: :claps: :claps:
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi mellfred

Yapma allasen bilic, tudor hemzeminiminde bir adamdı
ayakları titriyordu büyük maçlarda
her maçın son on dakikası kabus oluyordu ha yedik ha yiyecez diye
samet de bari

Çevrimdışı mylife1903

Senol gunesi taktik teknik bilmez sanmaya baslamislar, kimin gazini yiyorsa taraftar, allah akil fikir versin, adam 50 senedir futbolun icinde gerizekali olsa ogrenirdi ki gerzek de degil
Avci gibi kendini sisirmeye ihtiyaci yok senol gunesin de ftnin de denizlinin de
Insan yazarken utanir boyle seyleri

Kaleci konusunda teknik direktor soylemistir, kaleci beni bozuyor dediyse koymaz oraya adam

Lucescuyu hincal gazi yiyerek yemeye baslamisti taraftar, senol gunes icin kimin aragazi geliyir onu anlamadim gonderince yerine ancelotti gelecek falan saniyorlar herhalde

Çevrimdışı mylife1903

Yapma allasen bilic, tudor hemzeminiminde bir adamdı
ayakları titriyordu büyük maçlarda
her maçın son on dakikası kabus oluyordu ha yedik ha yiyecez diye
samet de bari
bilice biraz haksizlik ediliyor o konuda hep topa girerim cok zayif bir zamaninda geldi besiktasin, hep oldugumuzdan da zayiftik adam objektif gordugune gire davrandi, disardan birinin gordugu bilicin gordugudur, birbiribizi gazlayip besiktas soyledir boyledir diye goygoy yapan biziz, objektif bakarsan lobisi olamayan, yaptirim gucu olmayan, taraftari rakiplerine gore az, kimsenin tanimadigi bir camiasin, yuventus olacaz, ambargo koyacaz falan diyenler var

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Bilic'in oynattigi korkak futbol gercektende Besiktas'a yakismiyordu. Samet hocadan sonra takim olgusunu bir ust kademeye tasidigi gercegini gormemezden gelmeyelim.

3-4 tane bahsettiginiz gibi saglam oyuncu alsakta suanki takimin icinde onlarda kotu gozukur. Diyorum ya sistemin olmadigi yerde Messi'de cop olur (Arjantin)

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

bilice biraz haksizlik ediliyor o konuda hep topa girerim cok zayif bir zamaninda geldi besiktasin, hep oldugumuzdan da zayiftik adam objektif gordugune gire davrandi, disardan birinin gordugu bilicin gordugudur, birbiribizi gazlayip besiktas soyledir boyledir diye goygoy yapan biziz, objektif bakarsan lobisi olamayan, yaptirim gucu olmayan, taraftari rakiplerine gore az, kimsenin tanimadigi bir camiasin, yuventus olacaz, ambargo koyacaz falan diyenler var

Katiliyorum.

Ayrica bahsettigin gibi fabrika ayarlarina donuyoruz sanki. Oysaki ben cok umutluydum uzerine koya koya gidecez diye.

Renkli rakiplerin su aciz donemlerinde, onlara bir tekmede biz koyabilecekken, koyammiyoruz ne yazik ki.

Sunlara 10 yil fark atma sansimiz var ama fabrika ayarlarina donuyoruz her gecen gun.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Senol gunesi taktik teknik bilmez sanmaya baslamislar, kimin gazini yiyorsa taraftar,

Biliyordur kesin teknik taktikte, Sanki Besiktas'a yetmiyor gibi hocanin teknik seviyesi.

Her rakip cozdu bizi, hicbir maca agirligimizi koyamaz hale geldik. Oyun icindeki degisiklikleri felaket yaratiyor.

Çevrimdışı mylife1903

Katiliyorum.

Ayrica bahsettigin gibi fabrika ayarlarina donuyoruz sanki. Oysaki ben cok umutluydum uzerine koya koya gidecez diye.

Renkli rakiplerin su aciz donemlerinde, onlara bir tekmede biz koyabilecekken, koyammiyoruz ne yazik ki.

Sunlara 10 yil fark atma sansimiz var ama fabrika ayarlarina donuyoruz her gecen gun.
Koyacak olsan da koydurmazlar merak etme serkan, 101. Yilda gorduk bunlari ulkeyi yonetenler bile degismedi hala o pastayi bize yedirmezler mesela gs olsaydi yuru ya kulum derlerdi, 30 senede cok sey yapilabilirdi, yapilmadi. Hala renkli olup besiktas yazan yazarlar var, hala besiktas muhabiri var baska takim tutan, lucescu ilk geldiginde demisti, besiktasi ucuncu sayfadan alip birinci sayfaya cikarmak en onemli gorevim, diye
Iceriden bakip birbirimizi gazliyoruz, senin kendini nasil ne olarak gordugun onemlidir tabi potansiyelini gosterir ama baskalarinin seni nasil gordugu daha da onemlidir

Bu isin bir sonraki safhasi futbolculara ana avrat kufur, rakip takimi alkislama, teknik direktoru yollama ve yonetime stadta kufurdur, sebaya kufur etmis camiayiz biz

Çevrimdışı mylife1903

Biliyordur kesin teknik taktikte, Sanki Besiktas'a yetmiyor gibi hocanin teknik seviyesi.

Her rakip cozdu bizi, hicbir maca agirligimizi koyamaz hale geldik. Oyun icindeki degisiklikleri felaket yaratiyor.
2015 yilinda da corba yapiyordu hoca bi degisiklikte 2-3 kisinin yeri degisiyordu
Cenki aliyordu gomezle ciftliyordu falan cenki kanada atiyirdu
2016da da cirba taktigine devamdi abuyu aliyirdu kanada indiriyordu ya da cenkle ciftliyordu arkasina taliska giriyirdu
Bu sene de gecen sene de benzer seyler yapiyir degisen aslinda hoca degil yoksa senol gunesin ne olup olmadigini biz de biliyoruz beklentilerimizi duzenliyoruz
Adam yonetimin 4 milyon bonservis verdigi oyuncuya hava topu calistiriyordu

Çevrimdışı tangaz

dost acı söylemiş yine

elbet fabrika ayarlarımıza dönecektik reis ama bunu bu denli hızlandıran da f.orman ve ekibi oldu...