Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2775476 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı underworld

Fırsat transferimiz Umut Nayır' da bizim scout ekibinin gördüğü cevheri(!) bursasporlular göremediği için 3 maçta sadece 22 dakika süre vermişler.
Bu bursaspor elindeki cevherin farkında değil, kullanamayacaklarsa bari biz geri alalım.  :bandit:
Yeni pektemeğimiz

Çevrimdışı worns

Ortasahadan biri de cikip dur vurma topa indirin yere yanasin birbirinize demiyor, lider oyuncu yok takimda, lider oyuncu parasi alan cok, ozzi gidip top falan alacak, tolgay zaten 4 sefer dokunmadan topu ileri oynayamiyor 56 yasina kadar atibayi oynatacaz orda mecbur

Takımın oyun planı bu tabi plan denebilirse. Bir maça özgü bir şey değil ki. Ben kimsenin topu indirin dediğini hiç görmedim ama gerek hocanın gerek oyuncuların uzun oyna dediklerini çok gördüm bu sene.

Çevrimdışı Kartal Ç

yarınki maç öncesi ben tv karşısında izlemek için bile kendimi psikolojik olarak hazırlayamıyorum.
Oyuncular ne yapacak. sakatlardan dönecek olan yok mu?

Çevrimiçi sozkul

yarınki maç öncesi ben tv karşısında izlemek için bile kendimi psikolojik olarak hazırlayamıyorum.
Oyuncular ne yapacak. sakatlardan dönecek olan yok mu?

Biz maçada gideceğiz. Mecbur gideceğiz. Takımı yalnız bırakmak yok..
iyi günde kötü günde....
[ Son Düzenleme: 28 Ekim 2018, 15:45:04 sozkul ]

Çevrimdışı underworld

Hoca, oyunculardan sonra taraftarında sınav vakti geliyor.

Çevrimdışı Orhan_

ne diyorsun anlamadım burda kimse demezken ben bunları söylüyordum oyunu anlatırken oyuncu üzerinden anlatırsın bu normal olan
ama sonuçta anlattığın şey sistemin yanlışlığı ben quaresma sürekli orta açıyor diye tepki veriyorsam aslında verdiğim tepki oyun sistemine oluyor,
hoca istemese oyuncu bunu oynayamaz oynarsada kenara alınır. bu kadar basit  ben kaç senedir bunları konuşuyorum sürekli oyuncumu eleştirdiğimi sanıyordunuz. kaldıki en fazla üstünde durduğumda farklı özellikte oyuncu kadrosu var elimizde her oyunuda oynarlar ama hocanın yaptığı oyuncu çıkarıp oyuncu sokmak farklı nitelikdeki oyunculara kendi oyun tarzını empoze etmeye uğraşmak bu nedenle oyuncuda değişse yeni oyuncuda gelse sorun devam ediyor. sen ljajic alabilirsin oynatabilirsinde ama oyunun merkezini onun üstüne kurmazsan değişen hiç bir şey olmaz sadece onuda çarkda öğütmüş olursun
geçen sene ne diyordum taliscaya top gelmiyor bu sene ljajice geliyormu yoksa top alabilmek için orta sahayamı gelmek zorunda kalıp etkisizleşiyor buna bakmak lazım

Oyunu oyuncu üzerinden anlatmıyorsun ki. Sen oyuncu yetersiz oyuncu güçsüz gibi şeyler söylüyorsun. Tamam hadi bunun üzerinden sistem eleştirisi yaptığını düşünelim. Benim de dediğim şey oyunu salt oyuncu üzerinden anlatamazsın. O yüzden dedim takım boyunun uzunluğu senin dediğin gibi orta sahadan dolayı değil, hocanın bilinçli seçimi. Bu bilinçli seçim içinde bazı oyuncuların dezavantajları ortaya çıkıp olumlu yanları köreliyor. Sen bu noktada oyuncu göme göme sistem eleştirisi yaptığını iddia ediyorsun. Bunda anlamayacak bir şey yok..

[ Son Düzenleme: 28 Ekim 2018, 18:59:39 Orhan_ ]

Çevrimdışı underworld

Mahmut, irfan, soner bizim orta sahadaki oyunculardan daha mı iyi?

Çevrimiçi İsmail Özyurt

hoca değişikliğinin şu anda bir faydası olmaz hocayı en çok eleştiren benim ama bu takımı tekrar ayarlarına
oturtacak olanda şenol Güneşdir ben şu an başka bir durumu düşünemiyorum. Yeni gelecek hoca ile çok büyük kaoslar çıkar.
sadece hocanın yaptığı yanlışları artık birinin ona söylemesi gerekiyor. Zaten taraftarda bunu gayet iyi anlattı. Hocaya devam desteğini
verdi ama takımın gidişatındanda sorumlu tuttu. önce hocayı alkışlamadan oyuncularada girmeden hocaya sordu takım neden oynamıyor diye.
sonra yönetime yüklendi en son oyunculara sıradan geçirdi. Aslında anlayan herkese bir cevap verdi.
hocaya takımı oynatamıyorsun dedi yönetime oyuncu kalitesini düşürdün dedi Oyuncuyada çık adam gibi mücadele et
dedi. sonrada bu takımı düzeltecek olan sensin şenol hoca dedi.
Bakalım herkes payına düşeni anlamışmı. Taraftar tepkisi sert değildi aslında bir ozi ile quaresmaya biraz sertleştiler.
ama bu ilk uyarıydı. Düzelmek zorundalar yoksa o formayı giymek oyuncu için ateşten gömlek olurken yönetim
içinde o oturduğu koltuklar çivili koltuk olur. şimdi taraftar bir kaç maç süre verir bekler soğuk davranır. ama dahada ileri gidileceğini
sanmıyorum ama düzelmezse bu takımın yarısına bir daha vodafone da forma giydiremezler.
taraftar çok töleranslı davrandı herkese hak ettiği değeri verdi bu güne kadar ama bitti bu. taraftar hoşgörülü
oldukça taraftara bile dil uzatıldı. tv başında arkadaşlar belki tam vakıf olmamışdır ama tepkiler lokal değildi
bütün tribün katıldı. bu ciddi uyarıdır bu uyarıyı ya dikkate alırlar yada topluca giderler.
ben bilirsiniz oyuncu ıslıklanmasına karşıyım ama bu sefer ciddi hak ettiler. taraftar abartmadı ileri gitmedi
ayarında yaptı her tepkiyi o anda hocanın alkışlanmasını yanlış bulmuşdum ama şimdi düşünüyorum akışa bakıyorum aslında doğru yapılmış
takımı düşünmek zorundayız pireye kızıp yorgan yakılmaz. Birde abartılmadan yapıldı.
Abi senin bir ümidin var mı yani hoca gerekli mesajı almışmıdır? Hiç zannetmiyorum şahsen. Hoca kendinde herhangi bir yanlış veya eksiklik görmüyorki nasıl olacak o iş. Başkanla birlikte yaptığı basın toplantısında; başkan camia, takım, taraftar mutsuzuz hepimiz işini yapacak minvalinde konuşurken bile yüzünün şekli ve mimiklerine baktığımda kendini bu kötü gidişin sorumluları arasına koymuyor. Zaten benim için takımın saha içindeki rezil görüntüsünün birinci sorumlusu artık başkandır. Takım teknik ve taktik olarak kötü bile değil yönetilmiyor artık. Saha içinde gördüğümüz saldım çayıra olayı tam manasıyla. Ve başkan da hepimiz gibi seyrediyor, sorumluluk makamında ancak gereğini yapmıyor.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Orhan_

Mahmut, irfan, soner bizim orta sahadaki oyunculardan daha mı iyi?

Tabii ki daha iyiler abi (:. Seninki de soru mu?

Çevrimdışı savaş altay

işde oyunumuzun özeti kimse sistem falan demesin topu alan ileri vuruyor
hiç bir orta saha organizasyonu bırak yapmayı düşünmüyor bile takım
takımın yazılımından çıkmış ort saha.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Sen takım yazıyorsun ya oradan bile yağlanma olacak, oyuncular vuruyor Şenol Güneş ne yapsın diye

savunma gelecek diye korkuyorum artık  :D   

Kısa fıkra
Vida tırsiyir santraya basamiyir  :kop:   

Çevrimdışı savaş altay

Hoca, oyunculardan sonra taraftarında sınav vakti geliyor.

Maç sonları çok önemli. Bir kere tepki verildi artık uzaması anlamsız olur.

Maç içinde destek yürüse bile sonunda kim kime patlarsa riski var. Meksika açmazı tadındayız zaten,

Şenol Güneş 'e de uyanırlarsa eğer ''mermiler atılacak gökyüzüne piuw piuw piuw''  :iwantattention:

Çevrimdışı Orhan_

Sen takım yazıyorsun ya oradan bile yağlanma olacak, oyuncular vuruyor Şenol Güneş ne yapsın diye

savunma gelecek diye korkuyorum artık  :D   

Kısa fıkra
Vida tırsiyir santraya basamiyir  :kop:

Pozisyonların çoğunda pas opsiyonu var. Bunun oyuncu ileri vuruyor diye savunulacak yeri yok.

Çevrimdışı savaş altay

Ortasahadan biri de cikip dur vurma topa indirin yere yanasin birbirinize demiyor, lider oyuncu yok takimda, lider oyuncu parasi alan cok, ozzi gidip top falan alacak, tolgay zaten 4 sefer dokunmadan topu ileri oynayamiyor 56 yasina kadar atibayi oynatacaz orda mecbur
Abi sen yine konuyu kaçırıyorsun  :D 

Diyemez taktiği bu taktiği! Her oyuncu hali hazırda komut almış durumda zati.

Senin anlayacağın dilde; vurun diyir  :friendship:

Çevrimdışı savaş altay

Pozisyonların çoğunda pas opsiyonu var. Bunun oyuncu ileri vuruyor diye savunulacak yeri yok.
Buradan da kafaları karışır belki daha neti sayacaksın;

1 maç 2 maç 3 maç 4 maç 5 maç 6 maç 7 maç 8 maç 9 maç

bir maç bundan farklı bir iş görmüşlerse kanatlarımı yolin diyorum hodri meydan.

Kasar yaza da biraz kızgın sanırım Tolgay'ın pozisyonu bizim istediğimiz tarzda zaten

onu da koymuş bir de karyus'un degajı, gelmişler  :lol:

Çevrimdışı mylife1903

Abi sen yine konuyu kaçırıyorsun  :D 

Diyemez taktiği bu taktiği! Her oyuncu hali hazırda komut almış durumda zati.

Senin anlayacağın dilde; vurun diyir  :friendship:
Daha da ileri vursunlar kaleye girer belki

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimiçi Özgür Gültekin

katılıyorum, opsiyon olmasa oyuncu parselizasyon arızası.
opsiyon varken ileri vurulması hoca arızası.

işin kötü tarafı hoca bunun farkında da değil, apayrı bir kafa yaşıyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Tekrardan selam beyler geri döndüm  :bye:

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimdışı Orhan_

Buradan da kafaları karışır belki daha neti sayacaksın;

1 maç 2 maç 3 maç 4 maç 5 maç 6 maç 7 maç 8 maç 9 maç

bir maç bundan farklı bir iş görmüşlerse kanatlarımı yolin diyorum hodri meydan.

Kasar yaza da biraz kızgın sanırım Tolgay'ın pozisyonu bizim istediğimiz tarzda zaten

onu da koymuş bir de karyus'un degajı, gelmişler  :lol:

Ben maç sayılarını geçtim artık sene üzerinden konuşuyorum. 2.5 senedir diye baştan ve her seferinde yazıyorum ki skor yorumculuğu yaftasıyla uğraşmayayım bir daha diye. Hoş bazen bazı dehalar çıkıp bunu yine de yazabiliyor.

Çevrimdışı Orhan_

katılıyorum, opsiyon olmasa oyuncu parselizasyon arızası.
opsiyon varken ileri vurulması hoca arızası.

işin kötü tarafı hoca bunun farkında da değil, apayrı bir kafa yaşıyor.

Ben hocanın saha parselizasyonu üzerine 2 dakikadan fazla kafa yorduğunu sanmıyorum :D. En fazla sen burada dur sen de burada dur diyordur. Alternatifi daha feci. Ancak düzeltecek olan da ta kendisi. Düşünmeye başlarsa konu hakkında en azından defoları azaltır. Önceden söylemiştim ben hocadan bu tip şeyler beklemiyorum. Son 3 sezonda, gözünün önünde iyi olduğumuz maçlar var, onları incelesin ve taklit etsin en azından. Bu görüntüden daha kötü olamayız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ben hocanın saha parselizasyonu üzerine 2 dakikadan fazla kafa yorduğunu sanmıyorum :D. En fazla sen burada dur sen de burada dur diyordur. Alternatifi daha feci. Ancak düzeltecek olan da ta kendisi. Düşünmeye başlarsa konu hakkında en azından defoları azaltır. Önceden söylemiştim ben hocadan bu tip şeyler beklemiyorum. Son 3 sezonda, gözünün önünde iyi olduğumuz maçlar var, onları incelesin ve taklit etsin en azından. Bu görüntüden daha kötü olamayız.

bundan daha kötü olmayız dediğimiz her maç 1 tık daha kötü oynamayı becerebiliyoruz.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 28 Ekim 2018, 19:20:05
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!