Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2775480 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı sefaköykartali

Takımın en iyisi Lens’ i kesmiş hoca. Yönetim transfer yapmıyor diyoruz da hoca da bazı inatlarından vazgeçmiyor.

Çevrimdışı abdusta

Necip Atibanın yerine oynuyor deplasman kadromuz boyle olacak anlaşılan

Saygılar

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Tolga
Gökhan pepe medel caner
Necip
Q7 tolgay adriano babel
Negredo

Diyor trt
Trt neredeyse bi tek Tolga'yı tutturmuş :) Fırat Günayer'in maksimum performansı bu

Çevrimdışı Erdem Ayaz

[ Son Düzenleme: 12 Eylül 2018, 18:20:37 Erdem Ayaz ]

Çevrimdışı atalay

Uzun süredir kral çıplak. Skor odaklı yaşadığımız için denilemiyor. Bugün aynı zamanda bir fırsat kaçmış olabilir.

O gol gelmemeliydi. Bilmediğini bilmeyenler sorunu halen yanlış yerde arayıp skor ile teselli bulacak.

Çevrimdışı Orhan_

Erzurumspor'un (x bir takım) kurduğu baskıdan çıkamayan Beşiktaş. Sahada o kadar kötü duruyoruz ki. Sağolasın Şenol Güneş. Yediğin mirasın üzerine enkaz yaratıyorsun.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Erzurumspor'un (x bir takım) kurduğu baskıdan çıkamayan Beşiktaş. Sahada o kadar kötü duruyoruz ki. Sağolasın Şenol Güneş. Yediğin mirasın üzerine enkaz yaratıyorsun.
İlk on birinden 8 oyuncu 30 yaş üstü
Hoca ne yapsın ? Suç fikret beyindir
Bu kadroya nasılda inanıp yola çıktı bu yönetim
Bu yönetim beşiktaşa zarar veriyor
Bu kadroyla lige başladık rezalet başka bişey değil

Çevrimdışı atalay

Oyun mirası ile ilgili iki yıl önce yazdıklarımı hatırlıyorsundur. Özellikle bunu önemsediğimi her seferinde vurguladım. Uzun zamandır böyle ama özellikle şu 30 dakikadan utanç duymalı. @Orhan_

Çevrimdışı Orhan_

İlk on birinden 8 oyuncu 30 yaş üstü
Hoca ne yapsın ? Suç fikret beyindir
Bu kadroya nasılda inanıp yola çıktı bu yönetim
Bu yönetim beşiktaşa zarar veriyor
Bu kadroyla lige başladık rezalet başka bişey değil

Biz bu problemleri 3 senedir yaşıyoruz ve 3 senedir bunu söylüyorum. Bugünün problemi değil. Olayı transfere bağlamak işin kolay tarafı.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2018, 21:07:34 Erdem Ayaz ]

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

direkt gelecek sezona gecemiyor muyuz?

Çevrimdışı Orhan_

Oyun mirası ile ilgili iki yıl önce yazdıklarımı hatırlıyorsundur. Özellikle bunu önemsediğimi her seferinde vurguladım. Uzun zamandır böyle ama özellikle şu 30 dakikadan utanç duymalı. @Orhan_

Elbette hatırlıyorum. Uzun zamandır bu mirası eritiyordu. Sonunda utanç tabloları kısmına geldik.

Çevrimiçi levitate

cimri ve kendini işin ehli sanan bir yönetim + takıntılı saçma kararlar alan bir hoca + ruhsuz oyuncu topluluğu

tadaaa 18-19 beşiktaş'ı hayırlı olsun
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Gökhan Almar

Çevrimdışı caner.eryigit

Şu güzelim takımı kendi hırs ve egoları yüzünden bu hale getirenlere hakkım haram olsun.kimin emeği varsa!!!

Çevrimdışı Türkay

Bizden çok borcu olup uefa kısıtlaması altında ki takımlar çatır çatır transfer yaparken ocakta gideceği belli olan 10 numaranın yerine oyuncu alamayan yönetim... Sonra transfer deyince kürsüden kızıyor Başkan...
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Gökhan Almar

Çevrimdışı Ömer Kaan

Daha partizan deplasmanı var...

Çevrimdışı caner.eryigit

Herşey planlı herşey bir organizasyon(takım planlaması değil) amaç hocayı yemek!!!

Çevrimdışı EMİR EMRE

ardarda gelen 2 sampiyonluk sampiyonlar liginde son 16 dan sonra israrla oyuncu satip erzurumspor gibi lige yeni cikmis bir takima ezilerek sezona baslayis... vizyonsuzluk ve cozumu kan degisimi.

Çevrimdışı Türkay

Fabri Tosic Mitro dan 14 milyon euro geldi... Ama aylardır transfer yok hatta Serkan Rencber de ayrıldı.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Samet Ç

Herşey planlı herşey bir organizasyon(takım planlaması değil) amaç hocayı yemek!!!

Öyle de hoca da çanak tutuyor.

Çevrimdışı 38life

Yönetim ya Şenol hocayı göndermeli, ya da Şenol hocayla birlikte gitmeli. Beşiktaş tarihinde böyle bir sorumsuzluk, böyle bir vurdumduymazlik yok. Felaket geliyor diye haykırdık, takan olmadı. Bu takım bu sene ilk 5'e giremez. Çok daha kotu sonuçlar da mümkün. Yönetim bunun hesabını nasıl verecek... Böyle bir vurdumduymazlik olamaz. Başarı varken göz yumuldu. Artık yeter. Sabrettik sabrettik nankörlük etmeyelim dedik ama artık yeter. Şu karşımizdaki tablo başarısızlıktan, kötü sonuçtan çok daha öte birşey. Bu başı boşluk, vurdumduymazlik, rezillik. Beşiktaş böyle bir durumu hak etmiyor. Şuan Beşiktaş yönetimi ve hocası tarafından aşağılaniyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Her sene biraz daha kötüye gidiyor takım. Savunma organizasyonu zaten yoktu. Bilicten kalan miras vardı o da bitti artık. İyice rezil bir duruma geldi savunma. Şenol hoca ilk 2 sene 3 yiyip 4 atma taktiğiyle başarılı oldu çünkü öyle hücum oyuncuları vardı. Ancak şuan hücum planı da yok. Hücum oyuncusu yok. Ofansif ortasahasiz oynuyoruz. Hal böyle olunca savunmadaki rezillik iyice ortaya çıkıyor. Uçuruma doğru gidiyoruz dedik. Dinleyen olmadı. Seyredin ..
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.