Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 60 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2774831 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı EMİR EMRE

şenol güneşe yazik başka kimseye acimiyorum. hersene ayni terane bir olur imi olur elinde ekmek yokken yapti, sogan yokken yapti ama kiyma yok kofte mofte yapamaz bu sefer.

Çevrimdışı caner.eryigit

Öyle de hoca da çanak tutuyor.
Valla en son ihale hocaya kalır kusura bakma.yap boz değil burası oyunda bile bu kadar sirkülasyon yapsan takım dağılıyor(menajer lig).omurgandan her sene 4-5 oyuncu kaybediyorsun

Çevrimdışı Onur Küçük

şenol güneşe yazik başka kimseye acimiyorum. hersene ayni terane bir olur imi olur elinde ekmek yokken yapti, sogan yokken yapti ama kiyma yok kofte mofte yapamaz bu sefer.
Gomez gider Gomez klasında olmaz ama Gomez tipinde bir futbolcu almaya çalışırsın ama giderler çift santraforlu düzende 2. santrafor olarak oynayan Negredo'yu alırlar. Sosa gider Sosa tipinde bir ofansif orta saha almaya çalışırsın. Transfer komitesi diye uydurdukları bir şey var adamlar kafalarına göre futbolcu alıyor kafalarına göre kadroyu yapılandırıyor. Umut Güner, Metin Albayrak ikilisini teknik direktör yapacaksın bu takıma. Yanlarına Ali Cansun gibilerini de alabilirler.

Çevrimdışı atalay

Bu sezon aramızda olmayacak oyuncu ikidir hayat öpücüğü veriyor. Gol ise o bilmem kaçıncı hedefsiz yüksek orta değil, box'ın içinden low-cross pas.

Çevrimdışı solar

Bu sezon aramızda olmayacak oyuncu ikidir hayat öpücüğü veriyor. Gol ise o bilmem kaçıncı hedefsiz yüksek orta değil, box'ın içinden low-cross pas.

Öyle bir bilgi mi var? Gol sevincine neredeyse kimsenin gitmemesi rahatsız edici bir görüntüydü, Necip geldi kulübeden.

Çevrimdışı abdusta

Çevrimdışı atalay

Takımın teknik direktörü bir ay önce gelecek sezon aramızda olmayacak diye beyan etmişti. @solar

Çevrimiçi sefaköykartali

Erzurum o kadar kötü ki necip medel adriano orta sahasıyla maçı çevirdik.

Çevrimdışı Orhan_

Stattaki taraftarın hakkını teslim etmek lazım.  Takıma destek vermek konusunda çok çok iyiyiz.

Çevrimdışı atalay

Quaresma anlarda sahne alarak öyle ya da böyle man of the match oldu. Beşiktaş yine işin kolayına kaçarak maç kazandı. Uzun vadede bilhassa deplasmanda oyun kazanmadan bu kolaycılık problemleri halının altına örtmeye devam edecek. Kolaycılığı daha önce tarif etmiştim. Yine oyunu kazanmak ile zerre ilgilenmedi. Anlar dışında bu genel oyun problemlerine metot dışında çözüm yok. Özellikle her ön alan baskısında suratına far tutulmuş tavşan gibi kalmamak lazım. Rakip bunu bir devre yapabilirdi. Yaptı. İstediğini aldı hatta fazlasını da alabilirdi. İkinci yarı oyun merkezlerini bu kadar geri çekmeleri kendi problemleri. Onu kendileri analiz etmeli.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Q7 1 gol 2 asist ha.. Elveda Lens, seni tanımak güzeldi.

Çevrimiçi levitate

maça kötü başlayıp daha kötü bitiren babeli tebrik ediyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Orhan_

Dakika 94, Medel'in deparı.. Takdirlik bir oyuncu.

Çevrimiçi levitate

Dakika 94, Medel'in deparı.. Takdirlik bir oyuncu.

11 tane medel gibi oyuncumuz olsa avrupa ligi garanti şampiyonlar ligi belki derdik :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kimse bu skora aldanmasın.
Bu oyun ile yine 4. Oluruz.

Çevrimiçi levitate

maç sırasında allah peygamber gelse çeviremez demiştim

bana inat inip çevirdiler herhalde başka bir açıklaması olamaz bunun

Çevrimdışı underworld

Bu sezon böyle bitmez herkes kendine çeki düzen versin

Çevrimiçi celiker1

Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı enesbjk

maç sırasında allah peygamber gelse çeviremez demiştim

bana inat inip çevirdiler herhalde başka bir açıklaması olamaz bunun
Töbe haşa de reyiz

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Ölüp ölüp dirilerek maç kazanıyoruz bu işin çözümü forvet on numara ve sağ bek !
Bu şekilde şampiyon olmak bir hayli zor 3 alana takviye şart
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2018, 21:22:09 Erdem Ayaz ]

Çevrimdışı Jimexi

Çevrimdışı mellfred

Al’den elensek hayrımıza olacak sanki

Çevrimdışı mellfred

Lens gibi negredoyu da kazandık sanırım

Çevrimdışı Orhan_

Erzurumspor'un 45 dakika yaptığı şeyi daha uzun süre yapabilecek takımlar var. Ya da geriye çekildiğinde daha sıkı durabilecek takımlar var. Bugün kazanmış olmamız yarın kazanacağımız anlamına gelmeyecek. Bu oyunun bir geleceği yok. Bu maç herkesten önce teknik ekibe ders olmak zorunda.

Çevrimdışı KAP

Lens gibi negredoyu da kazandık sanırım

negredonun sevincine niye kimse katılmadı çok garip takım içinde bir tuhaflık var kafalar başka yerlerde
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden