Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 159 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2728396 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı ozankarakoc

ben de aynı şeyi düşünüyorum. belki "spontane kadro planlaması" demek haksızlık olur, ama en azından "çok iyi spontane taklidi yapan kadro planlaması" olduğu kesin.

atiba-medel önlerinde yaratıcı bir oyuncu ile ağırlıkla deplasmanda, medel-oğuzhan da yine aynı şartla içerideki maçlarda işimizi görür. atiba'nın 2 haftada 90-120 dakika civarı oynaması kafi.

Ben içerde de Atiba-Medel ikilisi oynayabilir diye düşünüyorum mevcut durumda. Görünüşte Tolgay ve Oğuzhan'dan daha defansifler, ama oyun katkısı olarak öyle değil bence.

Oğuzhan'ın ne savunmaya faydası var ne gol yollarına... Beş maç oynayacak da, birinde bir kilit pas atacak diye bekliyoruz. Fizik yok, şut yok, hava topu hakimiyeti yok, top saklama yok... Tolgay da öyle... İnanılmaz amatör işler yapıyor, hiç olmayacak yerde top kaybediyor... O da yine beş maç oynayacak da, birinde dikine kat edip adam eksiltecek de, isabetli pas verecek de... Onda da fizik yok, onda da şut yok, onda da hava topu hakimiyeti yok...

Futbol zekası ve doğru karar verme yetisi anlamında Medel ve Atiba, Oğuzhan ve Tolgay'ın çok ama çok ilerisinde bana göre...

Çok iyi bir 10 numara gelirse, ben olsam Oğuzhan'ı ve Tolgay'ı yedek kulübesine gömerim afedersiniz...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı EMİR EMRE

Pepe nin gole katkısı muazzam
Adeta bir forvet gibi turu getiren golü kovalayıp dıurdu
Roco Pepe gibi bir oyuncudan faydalanacaktır

Roco önce futbolun abecesini okusun ondan sonra Pepenin yaninda staj yapsin.. dunku mactan beri cok olumsuzum ona karsi. bundan sonra agziyla kuş tutmasi lazim.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Roco önce futbolun abecesini okusun ondan sonra Pepenin yaninda staj yapsin.. dunku mactan beri cok olumsuzum ona karsi. bundan sonra agziyla kuş tutmasi lazim.

evet çok büyük hatalar yaptı ama ben 1 maçla yargılanmasına karşıyım.. bence biraz süre vermek gerekiyor..

Çevrimdışı Orhan_

Roco için bu kadar kesin konuşmamak lazım. Henüz 1 maç oynadı. Aboubakar'a da aynısı yapıldı, şimdi "keşke" deniyor. Biraz oynasın, sonra eleştirisi yapılır.

Çevrimiçi Necmi

Şu takımın en büyük eksiği sağlam iki 8 numara.gol atan attıran oyunu kuran cinsinden.larin negredo veya gomez farketmez topu getiremezsen nasıl gol atarsın.lirin negredo 10 gomez en fazla 15 atar.önce iki tane iyi ortasaha.
iki senedir bunu söylüyorum insanlar yavaş yavaş dediğime gelmeye başladılar
hatırladınmı geçen sene sorun talisca değil diye yırtındım durdum herkes taliscayı suçlu ilan etmişdi
seneye gittiğinde kimi suçlayacaksınız bakalım demişdim

Çevrimiçi underworld

Şu takımın en büyük eksiği sağlam iki 8 numara.gol atan attıran oyunu kuran cinsinden.larin negredo veya gomez farketmez topu getiremezsen nasıl gol atarsın.lirin negredo 10 gomez en fazla 15 atar.önce iki tane iyi ortasaha.
Akigo maçında net 5 gol pozisyonu hiç edildi.(gif ler mevcut)(babılın direkten topunu da saymıyorum sadece 3x larin - 2x lav)
Şimdi 2-0 dan 3 e geçsek maç belki de 5 lik olacaktı.
Böylelikle herkes istatistik kasacaktı.
Fakat atamadık ve yedik, sonuçta maçı 2-1 zor bitirdik.
[ Son Düzenleme: 18 Ağustos 2018, 02:36:05 underworld ]

Çevrimiçi Necmi

Roco için bu kadar kesin konuşmamak lazım. Henüz 1 maç oynadı. Aboubakar'a da aynısı yapıldı, şimdi "keşke" deniyor. Biraz oynasın, sonra eleştirisi yapılır.
Abouya değil esas mevkidaşına bak Marcelo geldiğinde daha ilk oynadığı maç sonunda
yazılan mesajlar forum arşivinde duruyordur.

Beşiktaş taraftarı çok çirkin bir yapıya evrilmeye başladı. Bir gün kahraman yaptıkları oyuncuyu ertesi gün
yerle bir ediyorlar sonraki gün gene kahraman yapıyorlar bu aynı ergen renkli taraftar yapısına benziyor.
taraftar yapımız hızla renkli taraftarlara evriliyor.

abou alındığında yarım sezon boyunca abouya gömenler sezon sonu gittiğinde neden yönetim almıyor diye yönetime gömdüler
bunu yaparkende yüzleri kızarmadı. Marcelodada aynı şey oldu. Keza atibada bile aynısını yaptılar.
yarın morarmamak için az sabredelim demiyorlar. Çünkü yarın olduğunda morarmayacaklar onu bırakıp bir başka oyuncuyu hedef alacaklar.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Bu GS neden 3 aydır bize yalakalık yapıyor bence bu işte bir iş var ? Sanırım Ali Koç Fikret Orman yakınlığından tırsıyorlar . Acaba aralarında gizli bir anlaşma olabilir mi ? Bu GS'yi her alanda köşeye sıkıştırma anlaşması ?

Suclularin ezikligi icindeler diyoruz. Altini cizerek soyluyorum, sampiyonlugun bizden goz gore gore calindigini, bizim yonetimin de bunun farkinda oldugunu bu islerin icindeki herkes biliyor. Muhtemelen bunlari sampiyon yapan irade, Besiktas'in onunu kesecegiz ama sampiyon olunca sesiniz cikmasin, ortaligi germeyin dendigi icin boyle davraniyorlar.

Yoksa bunlar tanimadigimiz tipler degil, hepsinin bir tarafinin tavana vurmasi, kanal kanal dolasip nasil sampiyon olduk diye milletin gozune sokmalari yapmadiklari sey degildi gecmiste. Bakin sampiyon oldular ama adeta hic bir sey olmamis, hatta gece sezon hic olmamis gibi davraniyorlar. Olay bundan ibaret. Gordunuz mu medyada Fatih'in aslanlari, sampiyonlugun hikayesi, sampiyonluk boyle geldi turunden haberler falan. Onlari da gormedik degil mi bu sene? Ayni sebepten.

Her neyse Meksikali bir 10 numaranin adi geciyor, Vagner'de yaptigimi bunda da yapiyor ve tipine bakarak diyorum ki sakin almayin; bu adam bitik. Hic bir fayda goremeyiz.

Roco konusunda yedek olabilecegini dusunuyorum, kapanmamiz gereken, kontrollu oynayacagimiz maclarda faydali olabilir. Defansin orta sahaya gelecegi Anadolu maclarinda oynarsa 2-3 kirmizi, 3-5 kritik puan kaybina neden olmadan sezonu geciremez. Aykut'un FB'sinde yildiz olurdu mesela, kapanan Anadolu takimlari icin bicilmis kaftan Roco ama bizim icin ideal degil.

Çevrimdışı cursedofdragon

Alvaro Negredo:

“Kimseye kırgın değilim. Sadece önüme bakıyorum. Burada kalıp kalmamak bana bağlı değil. Kalırsam elimden geleni yapmaya devam edeceğim. Ben sadece işimi yaptım"

Çevrimdışı EMİR EMRE

Abouya değil esas mevkidaşına bak Marcelo geldiğinde daha ilk oynadığı maç sonunda
yazılan mesajlar forum arşivinde duruyordur.

Beşiktaş taraftarı çok çirkin bir yapıya evrilmeye başladı. Bir gün kahraman yaptıkları oyuncuyu ertesi gün
yerle bir ediyorlar sonraki gün gene kahraman yapıyorlar bu aynı ergen renkli taraftar yapısına benziyor.
taraftar yapımız hızla renkli taraftarlara evriliyor.

abou alındığında yarım sezon boyunca abouya gömenler sezon sonu gittiğinde neden yönetim almıyor diye yönetime gömdüler
bunu yaparkende yüzleri kızarmadı. Marcelodada aynı şey oldu. Keza atibada bile aynısını yaptılar.
yarın morarmamak için az sabredelim demiyorlar. Çünkü yarın olduğunda morarmayacaklar onu bırakıp bir başka oyuncuyu hedef alacaklar.

gorusumun arkasindayim bu kadar kolay hata yapan bir stopere guvenmiyorum. Besiktasi seviyorum diye yetenekli yeteneksiz her oyuncusuna guvenmek zorunda degilim. bugun bu kolay gecmesi gereken macta yapar yarin derbilerde yapabilir. altini ciziyorum yapabilir yapar demiyorum. dolayisiyla kat etmesi gereken yol cok. bu arada Besiktas taraftarinin kotuye evrildigini kabul ediyorum ama bunlarin icinden biri olduguma inanmiyorum. istanbulda bes parasiz ogrenciyken Tabata Koybasi Serdar olan takim icin sagdan soldan borcla kombine alip 1 tane mac kacirmamis biri olarak Rocoyu elestirmek hatta ilerisi icin guvenmemek hakkim olduguna inaniyorum. cunku 29 yilda bu takima Rocodan cok emegim olmustur.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Partizan'ın lig maçı ertelenmiş UEFA maçı nedeniyle.. Adamlar baya ciddiye alıyorlar Şenol hoca da ciddiye alır umarım

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Lask maçından sonra çok konuşulmadı ama eğer elenseydik 2.0 puan toplamış olacaktık bu yıl.. İki yıldır 20 ve 19'ar puan toplamış eski puansız dönemleri telafi etmişken bu sezona 2 puanla veda etmek çok kötü olurdu.. Sonra 5 yıl bekle silinmesini..

Çevrimdışı mylife1903

Partizan'ın lig maçı ertelenmiş UEFA maçı nedeniyle.. Adamlar baya ciddiye alıyorlar Şenol hoca da ciddiye alır umarım
En iyi antreman mactir insallah duzenleri bozulur
Ama dayak loading yani guzel bi temiz dayak yeriz bu mac
Tosic olaydi iyiydi

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Lask maçından sonra çok konuşulmadı ama eğer elenseydik 2.0 puan toplamış olacaktık bu yıl.. İki yıldır 20 ve 19'ar puan toplamış eski puansız dönemleri telafi etmişken bu sezona 2 puanla veda etmek çok kötü olurdu.. Sonra 5 yıl bekle silinmesini..

Ben bir ara maç içinde demiştim elenelim bir akıllı biz miyiz ligi kovalayalım diye bak başak da elendi ama onun amacı zaten lig avrupa da her sene ülke puanına zarar veriyorlar ülke puanı için değil ama kendi puanımız için sevindim tura bu sene ve önümüzdeki sene çok yol kat edemeyiz görünen o ama bu devran böyle gitmez 2 sene sonra yine cl ye gidince 4 .torbadan girmeyip sonuncu olmadan 3 sıradan uefa son 32 çeyrek hatta yarı finallerde baş takım olmak önemli.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi Necmi

gorusumun arkasindayim bu kadar kolay hata yapan bir stopere guvenmiyorum. Besiktasi seviyorum diye yetenekli yeteneksiz her oyuncusuna guvenmek zorunda degilim. bugun bu kolay gecmesi gereken macta yapar yarin derbilerde yapabilir. altini ciziyorum yapabilir yapar demiyorum. dolayisiyla kat etmesi gereken yol cok. bu arada Besiktas taraftarinin kotuye evrildigini kabul ediyorum ama bunlarin icinden biri olduguma inanmiyorum. istanbulda bes parasiz ogrenciyken Tabata Koybasi Serdar olan takim icin sagdan soldan borcla kombine alip 1 tane mac kacirmamis biri olarak Rocoyu elestirmek hatta ilerisi icin guvenmemek hakkim olduguna inaniyorum. cunku 29 yilda bu takima Rocodan cok emegim olmustur.
üstüne neden alıyorsun seni kastetmedim bir maçla hüküm verilmez özelliklede stoperler için
stoperin iyi olması için sağındaki solundaki oyuncuları iyi tanıması vi ligide bilmesi gerekiyor bütün stoperler
oynadığı ilk maçlarda bu hataları yapıp topa tutuluyor sadece bizde değil iyi düşün her stoper bu eleştiriyi yedi
ilk geldiklerinde gömüldüler sonra kaliteleri ortaya çıktı en rahat adaptasyonu forvetler sağlar çünkü önde ona uymak
zorunda olan insanlar vardır dominant isim forvettir. bizde ilerdeki en büyük sorun bu uç adamlarımız forvete uymak
istemiyor kafasına göre takılıyor mesela negredoya pepenin yaptığı gibi net asisti yapan bir oyuncu oldumu bir senedir
adama net asist yaparsan atıyor demekki biz bir sene bunu söyledik sadece sorun o değil iki senedir bütün forvetler aynı sıkıntıyı
çekiyor ileri uç forvetlere çalışmıyor. bunu quaresma üzerinden çok eleştirdim ama babelinde farkı yok forvet beslemiyor
ilerde aldığı topların %90 ını kendi atma derdinde taliscada öyleydi quaresma öyle bile değildi gol atma özürlü
o nedenle eleştirinin büyük payını o aldı. maçta gördünüz çok müsait durumda attığı şutu o kaleye sokamıyorsa
her eleştiri yapılır bu tolgay içinde geçerli ozi içinde geçerli bir oyuncu kaleyi tuttturamaya bilir ama on atıştan üçünü dördünü
tutturmasın hadi beş olsun bunlar onda on yapmak gibi bir özelliğe sahip. topu indirecek pivot santrafor isteyeceksin
güzelde indirdiği topa vuracak adam yok.

Çevrimiçi Necmi

Ben bir ara maç içinde demiştim elenelim bir akıllı biz miyiz ligi kovalayalım diye bak başak da elendi ama onun amacı zaten lig avrupa da her sene ülke puanına zarar veriyorlar ülke puanı için değil ama kendi puanımız için sevindim tura bu sene ve önümüzdeki sene çok yol kat edemeyiz görünen o ama bu devran böyle gitmez 2 sene sonra yine cl ye gidince 4 .torbadan girmeyip sonuncu olmadan 3 sıradan uefa son 32 çeyrek hatta yarı finallerde baş takım olmak önemli.
yemişim ülke puanını bu sene 15 üstü bir puan çıkartmamız lazım bunu yapabiliriz benim tahminim 20 yi geçeriz gene
üçüncü torba değil biz ikinci torbaya oynuyoruz seneye zaten şl olursa 3. torba garanti 19. sıradayız üçüncü torbanın üstünde en kötü orta sıralarında oluruz
üstümüzdeki takımların durumuna göre ikiye bile girme ihtimalimiz olur mesela bu sene gibi olsa gelecek sene büyük ihtimal 19. sıradan ikinci torbaya girerdik üstümüzdeki uefaya kalan takımlar vardı birde alası birinci torbaya giren takımlar zaten üstümüzde olan takımlardı. alttan listeye giriş olmuyordu bu sene 20+ puan alırsak bir sonraki sene ikinci torbayı garantiliyoruz zaten iki senedir puan sildirmeden puan eklememiz bizi bir anda yukarı attı

Çevrimdışı BJKTÜRK23

yemişim ülke puanını bu sene 15 üstü bir puan çıkartmamız lazım bunu yapabiliriz benim tahminim 20 yi geçeriz gene
üçüncü torba değil biz ikinci torbaya oynuyoruz seneye zaten şl olursa 3. torba garanti 19. sıradayız üçüncü torbanın üstünde en kötü orta sıralarında oluruz
üstümüzdeki takımların durumuna göre ikiye bile girme ihtimalimiz olur mesela bu sene gibi olsa gelecek sene büyük ihtimal 19. sıradan ikinci torbaya girerdik üstümüzdeki uefaya kalan takımlar vardı birde alası birinci torbaya giren takımlar zaten üstümüzde olan takımlardı. alttan listeye giriş olmuyordu bu sene 20+ puan alırsak bir sonraki sene ikinci torbayı garantiliyoruz zaten iki senedir puan sildirmeden puan eklememiz bizi bir anda yukarı attı

6. sıraya çıkamazsak ve 11 e düşmezsek ülke puanın çok bir önemi yok bence zaten abi. Cl ön elemeleri biraz kolayladı artık biz bu sene ilk 2 ye girmeyi başarırsak seneye de cl ye gideriz de camia da maalesef öyle bir hava yok garip bir şekilde başkandan yönetime taraftara kadar şu bayram sonrasını bekliyorum transfer durumuna göre belli olur ne yapıp yapamayacağımız. 13-14 silinecek önümüzdeki sene sonra ki sene de 7.00 puan var o da silinir 15 üstü kalırsak 2 sene 2. torba olabilir dediğin gibi.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

6. sıraya çıkamazsak ve 11 e düşmezsek ülke puanın çok bir önemi yok bence zaten abi. Cl ön elemeleri biraz kolayladı artık biz bu sene ilk 2 ye girmeyi başarırsak seneye de cl ye gideriz de camia da maalesef öyle bir hava yok garip bir şekilde başkandan yönetime taraftara kadar şu bayram sonrasını bekliyorum transfer durumuna göre belli olur ne yapıp yapamayacağımız. 13-14 silinecek önümüzdeki sene sonra ki sene de 7.00 puan var o da silinir 15 üstü kalırsak 2 sene 2. torba olabilir dediğin gibi.

yanlış bakmışım pardon 26. sanıyordum bizi 20. olmuşuz. Daha iyi 11 ve 7 silinecek 15 üstü gelirse bu sene dahil 3 sene 84 k olur en az o da sokar ilk 16 yani 2. torbaya tabi önce partizan ı 2 maçta yenip gruplara kalıp bolo galibiyetle tur atlamak lazım puan sistemi değişti biraz gruptan çıkınca kaç alacağımıza bakıp öyle hesap yapmak lazım  :) Şu ana kadar 2.5 gelmiş bu sene

Beşiktaş   tur   11.00   7.00   20.00   19,00   2.50   59.500   6,140

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

bu sezon sonunda avrupaya gidemeyip, 0 puan gözüken 2013 2014 sezonu silinecek. sonraki sezonlar iyi puan topladık zaten. bu sezonda şöyle en kötü avrupa liginde son 16 yaparsak çok iyi puana sahip olmuş olacagız.

Çevrimdışı savaş altay

Biz ne izledik  :lol:

Geriden okuyacağım birazdan ama Negredo'yu övücü yazılar hatta ünlem kısalığında bir şeyler görürsem diye 1/3 nefes taktiğine başlıyorum.

Çevrimdışı EMİR EMRE

üstüne neden alıyorsun seni kastetmedim bir maçla hüküm verilmez özelliklede stoperler için
stoperin iyi olması için sağındaki solundaki oyuncuları iyi tanıması vi ligide bilmesi gerekiyor bütün stoperler
oynadığı ilk maçlarda bu hataları yapıp topa tutuluyor sadece bizde değil iyi düşün her stoper bu eleştiriyi yedi
ilk geldiklerinde gömüldüler sonra kaliteleri ortaya çıktı en rahat adaptasyonu forvetler sağlar çünkü önde ona uymak
zorunda olan insanlar vardır dominant isim forvettir. bizde ilerdeki en büyük sorun bu uç adamlarımız forvete uymak
istemiyor kafasına göre takılıyor mesela negredoya pepenin yaptığı gibi net asisti yapan bir oyuncu oldumu bir senedir
adama net asist yaparsan atıyor demekki biz bir sene bunu söyledik sadece sorun o değil iki senedir bütün forvetler aynı sıkıntıyı
çekiyor ileri uç forvetlere çalışmıyor. bunu quaresma üzerinden çok eleştirdim ama babelinde farkı yok forvet beslemiyor
ilerde aldığı topların %90 ını kendi atma derdinde taliscada öyleydi quaresma öyle bile değildi gol atma özürlü
o nedenle eleştirinin büyük payını o aldı. maçta gördünüz çok müsait durumda attığı şutu o kaleye sokamıyorsa
her eleştiri yapılır bu tolgay içinde geçerli ozi içinde geçerli bir oyuncu kaleyi tuttturamaya bilir ama on atıştan üçünü dördünü
tutturmasın hadi beş olsun bunlar onda on yapmak gibi bir özelliğe sahip. topu indirecek pivot santrafor isteyeceksin
güzelde indirdiği topa vuracak adam yok.

%100 katiliyorum yalniz su Roco olayinda haksiz cikarim insallah Necmi abi. Marcelo Tosic derken insallah yine Franco Atinc gibi vasat oyunculara kalmayiz. Cunku Pepe seneye gider buyuk ihtimal bir tane saglam defans bizi 2 3 sene goturmeli. umarim alisma surecidir Roconun.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

%100 katiliyorum yalniz su Roco olayinda haksiz cikarim insallah Necmi abi. Marcelo Tosic derken insallah yine Franco Atinc gibi vasat oyunculara kalmayiz. Cunku Pepe seneye gider buyuk ihtimal bir tane saglam defans bizi 2 3 sene goturmeli. umarim alisma surecidir Roconun.

Roco, Pepe ya da Marcelo'nun yerini alamaz. Onde oynayan takimlarin defansi degil. Kapanan takimlarda faydali olur.

Çevrimdışı f_madida

Elenmek yok, 20 milyon Euro para var isin ucunda. Vida'yi da satamadik zaten.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Necmi

11 silinecek gelecek sene ama bu sene puan alırsak 20+ bu sene silinen yok seneye 2. torbayı cebe atarız gibi duruyor.

Çevrimiçi Necmi

bir fikrim yok ben ilk maçta beğendim tehlikenin kokusunu alıyor
bu rakip çok hızlıydı bu maçla değerlendirmek doğru değil pepe bile kaç defa rakibi kaçırdı
rakibi kaçırmayan oyuncu yoktu erken daha ben iyi kumaşı olduğunu düşünüyorum şili milli takımına yükselmiş bir oyuncu şili milli takımı sıradan bir milli takım değil iki defa üst üste amerika şampiyonu oldu erken konuşmak doğru değil alışma şansı vermek lazım