Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 186 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2729428 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu zemini bu hale getirenlerin yazıklar olsun..halı gibi saha ne hale gelmiş...

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu zemini bu hale getirenlerin yazıklar olsun..halı gibi saha ne hale gelmiş...

düzelmişti aslında son hazırlık maçında yine mi bozulmuş ?

Çevrimiçi underworld

Sanki oynayanlar çok hazır ve formlu
babıl formsuz töre hazır değil doğru kadro.

Çevrimiçi underworld

Bu ülkede iyi olan şeylerin ömrü uzun olmuyor.
Rip hibrit patates çim

Sanki oynayanlar çok hazır ve formlu

babel gibi değiller hiç değilse birşey yapmaya çalışıyorlar!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Icme onla yorgo, karacigerine yazik, karga yakala sokakta kul tablasina raki dok, kargayla otur ic, haftaya git ayni mekana, ac cami karga seni bekler
yok yahu  fena degil  ii  cocuktur  tek  sikintisi  ulusalci  kafada olmasi   :D
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2018, 19:51:14 yorgo_d(geodem) ]
Yorgo

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Şenol Hoca kendi sahamızda zemin kötü olduğu için pas oyunu oynayamıyoruz demiş.. Bi daha konser monser verilmesin şu statta..

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Bu arada belkide bunu soylememem gerekiyor ama, Caner'in hakeme ana avrat kufur edip 10 mac falan ceza almasini istiyorum =/
Hocanin Caner sevdasi yuzunden Turkiye'deki en iyi sol beki izleyemiyoruz. Adriano'nun bir sakatligi yada kart cezasi yoksa adi ilk 11 tahtasina yazilacak ilk isimlerdendir. Caner oynadiginda cildiriyorum, hem sol tarafimiz otoban oluyor hemde uzun top sevdasi yuzunden oyunumuz tamamen bozuluyor.  :s20:

Caner'de sorun yok, oynadigi her mac elinden geleni yapiyor, gecen sene en cok asist yapan sol bek ligde acik ara. Bu sene de iyi basladi. Uzun top oynuyorsa hocanin isi uyariyi yapmak, cizgiye inmeden orta acma demesi lazim.

Ha sunu da soyleyeyim, bence kanatlardan cok orta acilmasinin sebebi oyuncularin inatla bunu yapmasi degil, ortadan girmesi gereken oyuncularimizin zayif kalmasi. Adem oynamaya baslayinca cok orta acmayacagimizi goreceksiniz.

Çevrimdışı Orhan_

Şenol Hoca kendi sahamızda zemin kötü olduğu için pas oyunu oynayamıyoruz demiş.. Bi daha konser monser verilmesin şu statta..

Kesin ondandır. Geçen sene de çok kötüydü zemin.

Çevrimdışı mrred

Takımı beğendim gelişme var fakat q7 yine negredo bomboşken rabona denediği için beni çıldırttı
The great gig in the sky

Çevrimdışı atalay

Futbolun kendisini oynamaktan keyif almayan, kendi gölgesi ile kavga eden futbolcular var.

Çevrimdışı Orhan_

Yine ne oynadığımızın "belli olmadığı"! klasik-dahiyane Şenol Güneş taktiği ile dolu bir 45 dakika izledik.

Çevrimiçi levitate

şunun gittiği gün cidden işe falan girip para biriktirip kurban kesicem varya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı atalay

'Oyun' dediğimiz şey ise baştan sona doğaçlama. 5v2 dışında bir drill çalışıldığını kesinlikle düşünmüyorum. Bölgesel oyunlara dair tek bir set oyunu yok. Tamamen oyuncu zorlamaları-becerileri-yapabilirliği. Onlar da ancak anlarda kalitesini gösterebiliyor.

Çevrimdışı Ozge

İlk mesajım kutlu olsun.  :evillol:

Q7'ye sevgilerimi! yolluyorum. Keşke Töre olsa yine.

Çevrimdışı Nartallo

Bu takımdan Quaresma, Negredo ve Pepe giderse seneye belki düzeliriz.

Hoca korkusundan Quaresma’yı çıkaramayıp sağ ayaklı Lens’i terste oynatıyor, Pepe bütün topları ya sağdan oynamaya çalışıyor, ya da şişirip duruyor. Negredo 45 dakikada 5 aksiyona girmedi, koşamıyor, yükselemiyor, tepkisi yavaş.

Şunların yerine herhangi bir futbolcu oynasa bunlardan verimli olur.
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2018, 21:00:15 Nartallo ]

İlk mesajım kutlu olsun.  :evillol:

Q7'ye sevgilerimi! yolluyorum. Keşke Töre olsa yine.

hoşgeldiniz yaşınızı girermisiniz forumda zorunlu :)

Çevrimdışı Ozge

hoşgeldiniz yaşınızı girermisiniz forumda zorunlu :)

Teşekkürler uyarı için. Hallettim.  :)

Çevrimdışı atalay

41.dakikada topu geri isteyip-alamayınca şaşırdı. Şaşırma-alışırsın. Alışıp-ıskartaya çıkanlar bile var. 

Çevrimdışı Orhan_

Kötü oyunun birinci sorumlusu olmadığı aşikâr, ama tercihleri -dünyada eşi benzeri görülmemiş şekilde, sıralamaya soksan sonunculuğa oynayacak kadar- kötü olan bir oyuncunun, takımda senelerdir bu kadar süre alması da kenardakine yazar.
[ Son Düzenleme: 16 Eylül 2018, 14:36:59 Beşiktaş Arena ]

Çevrimdışı atalay

Düşük pas temposu. Topsuz penetreler eksik, durağan, 60 metrelik genişlikte çizgiye beklerin değil kanatların bastığı bir takımda oynayın bakalım merkez oyunları. Tabii önce topu yere indirmeniz lazım. Daha top merkezdeyken herkes orta pozisyonu alıyor. Koşu gösterme-derinlik verme-bağlantı olma. Çokça planlı-bir miktar doğaçlama tembel oyun işte. Kenardan gelene-yüksek şişirilene tıklatmak kalıyor. Elindeki personel onu da tam yapamıyor. Öyle ki stoperin daha aktif. O zaman yapma.

Yine Pepe çıktı-vurdu.

Çevrimdışı atalay

Takımın yaş ortalamasından şikayet ediliyor. Sadece iki oyuncu 45 dakikada 32 hatalı pas yapmış. Çünkü ayağına gelen her topta atak sonlandırıyorlar. Soru basit: Yaş ortalaması yüksek ekip sürekli ikinci top kazanması gereken bir oyunu neden oynuyor?

Çevrimdışı atalay

Takımın yaş ortalamasından şikayet ediliyor. Sadece iki oyuncu 45 dakikada 32 hatalı pas yapmış. Çünkü ayağına gelen her topta atak sonlandırıyorlar. Soru basit: Yaş ortalaması yüksek ekip sürekli ikinci top kazanması gereken bir oyunu neden oynuyor?

Zaten build-up sıkıntı var. Fakat oyuncuların arka arkaya üç pas yapabilecek kondisyonu kalmadı. Çünkü 60 boyunca sürekli ikinci top kazanmaya çalıştılar. Tembel paslar-en basit pozisyonlarda pas hataları derken bir kişi eksik.

Çevrimiçi Akil Emre

Tiyatroya devam fb maçı öncesi medel atıldı, işallah bu maçta kaza golü yemeyiz, (Küfür Yasak)₅ hakemler hiç değişmiyor

Çevrimdışı atalay

+Kafasını kaldırma fırsatını sadece içeri çevirmeden kısa bir süre önce bulabildi. Rakibi itti-gördü-çevirdi. Orayı görmesi ekstra. Oyun içi katkısı yok denecek kadar az bir maçta fişi çekti. Son 2v1'i ise kötü kullandı.
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2018, 21:50:24 atalay ]