Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 178 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2729018 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

?s=21

herkes herşeyin farkında ama tepki koymadıktan sonra bir şey olmaz.

[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2018, 15:46:38 cursedofdragon ]

Çevrimdışı mylife1903

herkes herşeyin farkında ama tepki koymadıktan sonra bir şey olmaz.
Kendi sectigi yonetimindeki adamlara laf sokmayi biliyor baskan
Namogluna yemiyor herhalde

Kendi sectigi yonetimindeki adamlara laf sokmayi biliyor baskan
Namogluna yemiyor herhalde

Başkan sorunun hakemlerde olduğunu düşünüyor!

Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. Beyaz TV'ye konuşan Orman şunları söyledi: * Hakemlerin bu kadar çok tartışılmasından rahatsızım. Dünyanın her yerinde hakemler hata yapıyor. Hakemleri etki altına almaya çalışıyorlar. Futbolun marka değeri zarar görüyor. * Birazcık da kulüpler kendilerine baksın. Nasıl kendimizi düzeltiriz diye... Herkese görev düşüyor. * Yusuf Namoğlu ve ekibi değişse ne olacak! Namoğlu'nun yerine Ahmet-Mehmet gelse ne değişecek! Hakemler aynı hakem...

Allah, Halil Umut Meler'e hakemlik şansı versin. (Başkanın Halil umut meler'e şans dilediği maçta meler bizi doğramıştı!)

Çevrimdışı Rasim

Başkan sorunun hakemlerde olduğunu düşünüyor!

Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. Beyaz TV'ye konuşan Orman şunları söyledi: * Hakemlerin bu kadar çok tartışılmasından rahatsızım. Dünyanın her yerinde hakemler hata yapıyor. Hakemleri etki altına almaya çalışıyorlar. Futbolun marka değeri zarar görüyor. * Birazcık da kulüpler kendilerine baksın. Nasıl kendimizi düzeltiriz diye... Herkese görev düşüyor. * Yusuf Namoğlu ve ekibi değişse ne olacak! Namoğlu'nun yerine Ahmet-Mehmet gelse ne değişecek! Hakemler aynı hakem...

Allah, Halil Umut Meler'e hakemlik şansı versin. (Başkanın Halil umut meler'e şans dilediği maçta meler bizi doğramıştı!)

benim anlamadigim takimin ve hocanin hakki yenirken baskanin sadece kendi taraftarina ve yöneticisine laf sokusturmasi febe macindan sonra hocasi hasteneye kaldirilmis baskanin ortaligi galyana getirmesi lazimken hafif ve yumusak konusmasi nedeniyle hakkimiz gasp edilmistir :s20:
Beşiktaş!

Çevrimdışı blackeagle35

Ntv'ye göre Negredo gitmiş..

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Sercan Dikme'ye gore taze bizde kalmis ama  herkes  gitti  dio
[ Son Düzenleme: 15 Eylül 2018, 16:39:50 yorgo_d(geodem) ]
Yorgo

Çevrimiçi Necmi

Sercan Dikme'ye gore taze bizde kalmis ama  herkes  gitti  dio
bakalım 3 saat sonra belli olur :D

Beyaz TV tayfasi buyuk bir ozguvenle Negredonun gidisini yalanliyor ..   :alala:
Yorgo

bakalım 3 saat sonra belli olur :D
NTVye  gor e Malatya macina cikacakmsi  gitse de  ..
Yorgo

Çevrimiçi levitate

arkalarını sağlama almaya çalışıyorlar canlarım benim :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Beyaz TV tayfasi buyuk bir ozguvenle Negredonun gidisini yalanliyor ..   :alala:

ertem gitmiyor dediyse kesin gitmiştir.

o nasıl oluyor abi arabistanda transfer sezonu bugün sona ermiyor mu  :alala:

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimdışı abdusta

Migrosa gidip geldim Negroda transfer olmuş

Yarın tekrar migrosa gitsem Mustafayıda satarmıyız?

Saygılar

Firat da  birazdan yalanlama gelri diyor amakesinkladi deme  cunku BAE de transfer  donemi hala devam ediyor diyor ..
Yorgo

Firat da  birazdan yalanlama gelri diyor amakesinkladi deme  cunku BAE de transfer  donemi hala devam ediyor diyor ..

o da kocaman bir sıfır uyduruyor sürekli :D

love'a gündoğdu.(negroda gittiyse)

Çevrimdışı WOTGATE

http://bjk.com.tr/tr/haber/74167/  Aciklama geldi  kulupten
Bu  Ovunc Ozdemin zoru ne allahaskina?
Yorgo

Yorgo

Ntv yine ortalığı karıştırmak için bir haber sallamış!

http://bjk.com.tr/tr/haber/74167/  Aciklama geldi  kulupten
Bu  Ovunc Ozdemin zoru ne allahaskina?

Beşiktaşlı görünen ama Beşiktaşlı olmayan bir muhabir.

Beşiktaşlı görünen ama Beşiktaşlı olmayan bir muhabir.
yok yahu  herifi  biliorum taniyorum  oturup icmisligimiz var  Besiktasli abi  adam  :alala: o yuzden  anlayamiyorum ya
Yorgo

Çevrimdışı caner.eryigit

Adem 11 başlıyormuş hadi hayırlısı bakalım...maça doğru yola çıkalım vira bismillah...