2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 124 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3578536 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

ligi bilen bizi seven kaleci elimizde kalırdı öyle karlı oluyor.

Şimdi bi de kaleci aramak zorunda kalmazdık kaleciyi buldun bonservisi yıllık ücreti daha yüksek olucak 1.1'e oynayan kaleci mi bulucan ?

Bi de imza parası isterse seyret cümbüşü.
Yahu 1.1'e oynamayacaktı işte, 1.8'e oynayacakrı.

Ospina'ya hem bonservis, hem de imza parası ödeyecek tek bir takım var, o da senelerdir kalecisini satamıyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı savaş altay

Sevgili Kartallar,

Son dönem iş hayatımda bazı gelişmeler yaşanmakta, bu gelişmeler neticesinde foruma vakit ayıramayacak bir noktaya gelmiş bulunmaktayım. Bu nedenle aranızdan üzülerek ayrılıyorum.

3 yıla yaklaşan bir üyelik ve dile kolay 22000lere yakın ileti.

Bu kadar ileti yazıp da zaman zaman bazı arkadaşların ayağına basmamak elbette olanaksız, hak etmediği halde ayağına bastıklarım oldu ise affola.

KARTAL kalın.

SİYAAAAAAAHHHH
Kolaylıklar gelsin abi. Uğrarsın sen yine  :upto:

BEEYYAAZZZZZZ ULAN

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Livakovic transferi ile ilgili bir duyum mu var? Yoksa temenni olarak mi yaziyoruz alinmasini?
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı sosyalkartal

arkadaşlar dün de söyledim yeni kalecimiz ospina oldu evrakları tamamlanırsa bugün 5 e kadar kap gelir tamamlanmazsa yarın
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı yaço58

500 bin forma satan kulüple 10 bin forma satan kulübü bir görmüşler. Bu forma işini kendimiz yapsak? Belki adidas 10 milyon veriryordur ama kulüp kendi üretse kalan kar, adidasın verdiği parayı karşılamaz mı? Eminim kulübün kendi üreteceği forma daha çok satar.
bir çözüm bulunması lazım artık kaleci formasında yaptı millet kaleci formasıdır olur dedi ama bu ne aynı ligden iki takıma yapmak cidden söylenecek söz yok

Çevrimdışı cursedofdragon

Yahu 1.1'e oynamayacaktı işte, 1.8'e oynayacakrı.

Ospina'ya hem bonservis, hem de imza parası ödeyecek tek bir takım var, o da senelerdir kalecisini satamıyor.

ospina kaça oynayacak ? en az 2 ?

2.5 bile isteyebilir hangisi daha karlı ?

Benim matematiğim yokta senin de beynin durmuş çok çalışmaktan :D

arkadaşlar dün de söyledim yeni kalecimiz ospina oldu evrakları tamamlanırsa bugün 5 e kadar kap gelir tamamlanmazsa yarın
hani bugün kap geliyordu :D

Livakovic transferi ile ilgili bir duyum mu var? Yoksa temenni olarak mi yaziyoruz alinmasini?

mrmicin önermesi ile ilgileniyormusuz.

Çevrimdışı sosyalkartal

hani bugün kap geliyordu :D
olur hatalar ben yürütmüyorum transferi  :D yeni kaleci ospina bu çıkmazsa eleştir
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kardesım ciddi misin yoksa yine saf duygularımızla oynuyor musun ?  :biggrinking:

olur hatalar ben yürütmüyorum transferi  :D yeni kaleci ospina bu çıkmazsa eleştir

yazdan yaza görebiliyoruz seni sürekli gelsene foruma :D

Çevrimdışı Halit

hadi İnşallah  :D
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı celiker1

Tüm kulüp taraftarları akşam Ali Koç'un yaptığı sunum gibi nereye,ne kadar borcu olduğu sunumunu başkanlarından talep etmeliler.Tamam Ali Koç "bakın ne enkaz aldık" diye bu sunumu  yaptı ama tüm kulüp ve kurumların böyle şeffaf olması lazım.Tabii ki ortada bir hırsızlık yoksa.Bende kendi adıma kulübümün başkanından tüm bilançonun anlatıldığı bir sunum talep ediyorum.Şu an tek yapabildiğim sosyal medyada tüm resmi sayfa ve Beşiktaş hesaplarına bunu dillendirebilmek.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı sosyalkartal

kagawa ile ilgili çok ciddi çalışmalarımız var yemek yenilecek istanbul ve kulübün hedefleri tanıtılacak olma olasılığı yüzde 80 lerde

Geçtiğimiz sezon Osmanlıspor'da forma giyen Musa Çağıran ve Umar Aminu, kiralık olarak Çaykur Rizespor'a transfer oldu.

2'si de ilgilendiğimiz oyuncularda.

Çevrimdışı sosyalkartal

vidadan gelen bonservisin büyük bir bölümü aboubakar transferi için kullanılacak vida satıldığı gün aboubakar için saatleri saymaya başlayabilirsiniz porto ile yazılı olmayan bir anlaşmamız var

Çevrimdışı tuncaboylu

ospina kaça oynayacak ? en az 2 ?

2.5 bile isteyebilir hangisi daha karlı ?

Benim matematiğim yokta senin de beynin durmuş çok çalışmaktan :D
Gülhan, 1.8'e oynatacağın adam yerine 2'ye oynatacağın adam alıyorsun.

1.5 milyon Euro bonservis kazansan, ilk 7.5 sene zarar etmezsin.

Çevrimdışı mylife1903

Tolga bu mayisi alirken pahali bir kaleci gereksiz
Tolga yeter bize
Parayi santrafora basalim lutfen

Adidas konusunda fazla tepki veriyorsunuz arkadaslar
Buyuk ve bizim kalibremizde bir firma ve cok takimla anlasmasi var adamlari da anlamak lazim
Beyaz formayi beyendim ben efenim boyle devam etsinler. Biraz parayi arttirsin kafi

Sivasa besiktas formasi veriyir iste daha ne istiyonuz eskiden bize milan formasi veriyordu kiziyorduk. Sivaslilar bagirsin

Isin bir ciddi tarafi da besiktas bizim icin buyuk ve onemli, adidasin gozunde azicik taraftari olan fakir bir ortadogu ulkesinin onde gelen takimlarindan biri.
Yaptigimiz sozlesme bile aslinda adidas icin kulfettir, tesekkur etmek lazim

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Epl de 6-7.cilige oynayan takımın harcadıgi bonservis parasına bakarmisiniz toplam 246 milyon Sterlin

Vallahi Cenk ucuza gitmiş..

🔵 Everton’un Son 2 Yıl transfer harcamaları .

📝 Richarlison £50m
📝 Gylfi Sigurdsson £44m
📝 Yannick Bolasie £26m
📝 Michael Keane £25m
📝 Jordan Pickford £25m
📝 Davy Klaassen £24m
📝 Cenk Tosun £20m
📝 Theo Walcott £20m
📝 Morgan Schneiderlin £20m
📝 Ashley Williams £12m

💰 £246m Pound
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

500 bin forma satan kulüple 10 bin forma satan kulübü bir görmüşler. Bu forma işini kendimiz yapsak? Belki adidas 10 milyon veriryordur ama kulüp kendi üretse kalan kar, adidasın verdiği parayı karşılamaz mı? Eminim kulübün kendi üreteceği forma daha çok satar.
Bir ara Fener yapmıştı abi 2 sene falan Fenerium yazılı forma giyemişlerdi Fenerium üretimiydi formalari

Çevrimdışı mylife1903

Epl de 6-7.cilige oynayan takımın harcadıgi bonservis parasına bakarmisiniz toplam 246 milyon Sterlin

🔵 Everton’un Son 2 Yıl transfer harcamaları .

📝 Richarlison £50m
📝 Gylfi Sigurdsson £44m
📝 Yannick Bolasie £26m
📝 Michael Keane £25m
📝 Jordan Pickford £25m
📝 Davy Klaassen £24m
📝 Cenk Tosun £20m
📝 Theo Walcott £20m
📝 Morgan Schneiderlin £20m
📝 Ashley Williams £12m

💰 £246m Pound
Salak salak adamlara cins cins paralar veriyorlar sonra cenke gelince kemer sikiyorlar
Oyle boyle gerizekali degil bunlar
Cebk disinda futbolcuya benzer 3 tane daha adam var kalanlari capulcu o takimin
Bize gelseler bi sekil 4-5 atar gondeririz

Geçtiğimiz sezon Osmanlıspor'da forma giyen Musa Çağıran ve Umar Aminu, kiralık olarak Çaykur Rizespor'a transfer oldu.

2'si de ilgilendiğimiz oyuncularda.
Ronaldo Yasin de Göztepeye gitmiş :D

Çevrimdışı kyiv

Ulan ingilizler bassalar 30 milyonu önümüzü göreceğiz :akuma: Belçikaya, Hollandaya cömert bize pintiler. Ulan satacağımız adamda Türk değil neyin tereddütü ?Korkmayın Lovrenin hemşosu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Salak salak adamlara cins cins paralar veriyorlar sonra cenke gelince kemer sikiyorlar
Oyle boyle gerizekali degil bunlar
Cebk disinda futbolcuya benzer 3 tane daha adam var kalanlari capulcu o takimin
Bize gelseler bi sekil 4-5 atar gondeririz

Everton’un Son 2 Yıl transfer harcamaları .

Richarlison £50m
Gylfi Sigurdsson £44m
Yannick Bolasie £26m
Michael Keane £25m
Jordan Pickford £25m
Davy Klaassen £24m
Cenk Tosun £20m
Theo Walcott £20m
Morgan Schneiderlin £20m
Ashley Williams £12m

£246m Pound
Senin gönderdiğin adamlar patlak çıkmazsa, bir dahaki satışlarını daha pahalı yaparsın.

Cenk iyi çıktı gibi, seneye atıyorum Tolgay'ı istedikleri zaman bu iyi bir referans olacak.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ulan ingilizler bassalar 30 milyonu önümüzü göreceğiz :akuma: Belçikaya, Hollandaya cömert bize pintiler. Ulan satacağımız adamda Türk değil neyin tereddütü ?Korkmayın Lovrenin hemşosu.
Basmazlar, onların genelde yaptığı en yüksek teklif oyuncunun transfermarkt değeri x 2.

Vida 12 oldu, teklif 24'ü görürse iyi. Yönetim hala uyanmadı. transfermarkt editörüne 50 bin Euro ateşleyip 15 milyon yaptırsa, 30'a satarız Vida'yı.

Etiketler: