2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 114 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575089 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

4 karili kiro muteyid ne yahu
Ulan insan birine dayanamiyor adam 4 tanenin nazini xekiyor
Kiro denmez ona
O kadar paran olursa, hiç birinin nabzını çekmene gerek kalmaz.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Sevilla ve Zenit bizden yukarıdalar puan olarak elemelerde.Gruplarda ise muhtemelen 6. olacagiz
bunların ne işi var avrupa liginde  :bandit:
görmemişim :D

Çevrimdışı mylife1903

Farazi bir kadro yazayim.

Fabri (giderse Ospina)

Rafael --- Pepe --- Juan Jesus --- Adriano

Medel -  Oguzhan

Brahimi (Tore) -- Sergio Oliveira -- Babel

Aboubakar
4231 mi oynayacaz gene diye irkiliyorum ama senol gunes baska oynatmaz gibi
Bu sene ilginc olacak yol yakinken 3luye donup babel quaresma falan da satsak daha iyi olur
Yoksa senol gunesin kafasindaki 4231de lensle falan yola cikilmaz

352 oynasak eldeki santrafor kalabaligi da faydali kullanili

Pepe medel vida
  Rafael tolgay nejipjan oguzhan adri
               Negredo love
Yapsan bisiler cikar burdan devre arasina kadar

Çevrimdışı tuncaboylu

Atiba rahat 45 dakika, kasarsa harika 30 dakikalar oynar. Büyük yanlış yapıyorlar adama. Veli, Medel'e pansuman yapar ancak, Necip sanırım çok forma görecek bu sezon.
O 30 dakikaları da Dorukhan oynasın artık

Bari hamle oyuncularını gençleştirelim.

Hayır bir de adam defansif orta saha. Hani santrafor olsa son yarım saat gol lazımken oyuna alırsın, belki bir tane tıklar diye. Bunda öyle bir şey de yok.

Çevrimdışı savaş altay

4 karili kiro muteyid ne yahu
Ulan insan birine dayanamiyor adam 4 tanenin nazini xekiyor
Kiro denmez ona

Biz de aşağı yukarı 4 oyuncunun nazını çekiyoruz. Klüp bulmalarını istemek abuk subuk iş oluyor.

Çekmeye devam gibi duruyor bu sezon da  :) Toplamında 5.1 maaş'ı Talisca'nın hesabına kaydırsaydık şimdi Çin'den video izlemiyor olurlardı..

Çevrimiçi sozkul

@tuncaboylu önderliğinde kale savunur gibi yönetim savunması var forumda.

...
Şimdi sen de para yok dersen , Klüp tarihinin en verimli transfer sezonlarından birinde hem de   :bandit:
Transfer bekleyen ve verimsiz oyuncuların gitmesini bekleyen taraftarı şimdiden frenliyorsunuz gibi geliyor bana da.
....
Lego oyunu değil bu. Her sene yap boz takımlar ile mi yarışacağız ? İnsanların isyanı buna.
...

Şimdi benim para yok tahminimi (maaş ödeme problemleri var, krediyide iptal edince parayı döndüremiyorlar tahmini bu), bilgimde yok yalnızca tahmin:
Transfer bekleyen ve verimsiz oyuncuların gitmesini bekleyen taraftarı şimdiden frenleme çabası olarak değerlendirmen şahane olmuş ne diyeyim.
Bu ikisi arasında bu bağlantıyı kurmak bir hayli zor ama sen nasılsa bulmuşsun.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bir çokları neden şimdiden karalar bağlamış anlamıyorum. 3 sene öncesine göre harika durumdayız. 3 senelik loca anlaşmaları da tazelenecek. Satışlardan bir sürü para koymuşuz kasamıza. Fikret Başkan ne yapsaydı yani tutup gese gibi paraları savurup geleceği tehlikeye mi atsaydı, ya da aziz gibi 70 milyon eurolar harcayıp gelecek seneleri ipoteğe mi bağlayaydı. Negredo'nun 4.35 i konuşuluyor , oysa Vida'da sıkı bir pazarlıkla o parayı zaten çıkarırız. Kaldı ki en son ihtimal kısmi ücretini karşılayıp göndereceğiz Negredo'yu. Bence artık Beşiktaş'ın üçe beşe bakma devri geçti ama yine de tutumlu davranıyor yönetim. Sonuçta çok iyi bir kadroya sahibiz ve 3 transferle Uefa finali görürüz. Zaten Başkan hedefi bu şekilde koymadı mı
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

Yahu CL gruplarında oynatamayacaksak Aboubakar'a neden 10 milyon verelim?

O tarihe kadar tarihimizde gruplardan çıkmamışız, ondan sonrasını düşünerek mı alacağız bu adamı?

Plansızlığı elestiririz, o ayrı konu. Ama dönüp dolaşıp "Abou'yu alsaydık, neden almadık" derseniz kısır tartışmadan öteye gidemeyiz.

Olaya azicik genis bak
Abu olayi degil diyorum cenkten gelenin patlamasi ile de ilgili olay

Abuyu ornek vererek onermeyi gelistirelim
Abuyu alip cenki 12ye satmak ile abuyu almayip negredo love lens alip cenki 22ye satmak arasinda fark var midir?

Sampiyon takimin her sene santraforu degismez, bi yerde patlayacak bu hikaye dedik hem maddi hem manevi patladi.

Sampiyon kadro tutulur verimsizler gonderilir yapabiliyorsan ek yaparsin

Bir negredo transferi ile yonetim bir kova sutu devirmistir.

Maddi olarak sikintimiz yoktu bu seneye kadar maas konusunda
Orda bile patlama oldu

Daha oguzhan ile tolgayin aldigi 2.5 irdelenecek

Çevrimdışı underworld

Çevrimdışı savaş altay

O 30 dakikaları da Dorukhan oynasın artık

Bari hamle oyuncularını gençleştirelim.

Hayır bir de adam defansif orta saha. Hani santrafor olsa son yarım saat gol lazımken oyuna alırsın, belki bir tane tıklar diye. Bunda öyle bir şey de yok.

Benim açımdan hamle oyuncusu 2 as kalitesinde oyuncuların arkasından rotasyon yapabilir.

Gençlere yer vereceksek gençler de birşey gösterecek önce. Hiç beklemediğimiz maçlar bile entresan geçebiliyor.

Medel - Atiba - Dorukhan... Pepe - Vida - As (Hoca'nın istediği gibi) sonra Fatih. Gençler ile yarışamayız abi. Ben de fazlası var ama Larin bile sevgi kazandı sadece.

Larin yeni sezonda bir teklerse, hani senin Yaşlı çocuk dersiniz  :D

Çevrimdışı tangaz

Son soru :D..

2.25 üst limit tüm transferler için mi yoksa sadece Abou için mi? Yani Messi'yi 5'e ikna etsek bile bu limite mi takılmalı?

tüm transferler için. :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı f_madida

4231 mi oynayacaz gene diye irkiliyorum ama senol gunes baska oynatmaz gibi
Bu sene ilginc olacak yol yakinken 3luye donup babel quaresma falan da satsak daha iyi olur
Yoksa senol gunesin kafasindaki 4231de lensle falan yola cikilmaz

352 oynasak eldeki santrafor kalabaligi da faydali kullanili

Pepe medel vida
  Rafael tolgay nejipjan oguzhan adri
               Negredo love
Yapsan bisiler cikar burdan devre arasina kadar

Vallahi dizilisten ziyade istedigim; Rafael, Abou ve Juan Jesus'un gelmesi. Sadece bu uc transfer bile takimi toparlar.

Ideali Yacine Brahimi ve S.Oliveira'nin da opsiyonlu kiralik getirilmesi olur ama bunlar icin Negredo-Love ve Lens'ten en ikisini gondermek lazim. Ha bir de Quaresma'nin satildigini varsayiyorum.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Necmi

Şimdi sen de para yok dersen , Klüp tarihinin en verimli transfer sezonlarından birinde hem de   :bandit:

Transfer bekleyen ve verimsiz oyuncuların gitmesini bekleyen taraftarı şimdiden frenliyorsunuz gibi geliyor bana da.

Ffp'den çıkarken sürecin bundan daha kötü yönetilmesi düşünelemezdi ki Yönetimin Negredo'yu takımın içine canlı bomba

olarak göndermesi ve Hoca'nın medya önünde ayar vermesi, akla bile gelmezdi.

Ayrıca Hoca sonuna kadar haklı fakat eldeki oyunculara en verimli şekilde bir sistem kurmazsa geçen sene de haklı iken

uğradığı eleştirilere yine uğrar. Negredo'nun alınması Yönetimin, tek fw oynaması Hoca'nın suçu idi, bunun gibi. Oyun planımızın

çeşitli olmaması gibi. Kim formda kim değil görememesi gibi..

Senelerdir beklediğimiz bu sezon kaos şeklinde başlamamalıydı. Oyuncu ismi tartışanlar başka, bu konu başka..

Rafael, Abu gibi isimler Ligimiz için tartışılmaz düzeyde zaten. He Abu leblebici değil denebilir fakat Porto'da 26 gollük sezonu var , becerebilirse yapar.

Yapamazsa devre arası kanat fw pozisyonuna iter, Fw getiririz. Senelerdir bu kadar maddi anlamda olumlu gelişme varken , takımı düzgün kurmadan borç azaltabileceklerini

düşünenlerin vay haline. Tezatlık zirvesi.. gs elden oyuncu çıkardı dediğimde sözleşmeleri bitti diye tepki geldi ama fb'de iki oyuncusuna klüp bul demiş, yapıyor muyuz ?

Lego oyunu değil bu. Her sene yap boz takımlar ile mi yarışacağız ? İnsanların isyanı buna.
Biz savunmayacaksak Beşiktaş yönetimini kim savunacak renklilermi?
Beşiktaş forumunda Beşiktaş yönetimi neden savunuluyor demek bile foruma ağır hakarettir.
Burda Beşiktaşın her değeri yönetimi dahil savunulur. Bunun tersini savunanın zaten burda
barınma ihtimali yok. Beşiktaş yönetimi eleştirilir elbet ama kesinlikle saygıda kusur etmeden
Renklilerin politikası bizi zerre kadar ilgilendirmiyor. Biz oyunculara kulüp bul demediğimizi nerden biliyorsun
bunu reklammı etmeleri lazım doğru olan bunun şovunumu yapmak yoksa futbolcu ve menejeriyle
özeldemi bitirmek.
Kesinlikle istiyorsunuzki herşey şaffaf olsun ortalığa dökülsün herkes bilsin
ama dediğiniz gibi olduğunda bu Beşiktaş nefreti dolu ülkede bizi kısa sürede yerler.
ben bu kulübün başkanı olsam emin ol bilginin kırıntısı bile sızmaz.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

tolga 1.ci kaleci olsun
utku 2.ci kaleci
3.cü kaleci alt yapı

kaleci almaya gerek yok.
Ordan da beğendiğimiz köprüye çıkarız artık. 3 tane var nasılsa hangisini beğenirsen.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı sametbagan

Bence de taahhute bakar uefa zaten ama ya bonuslar
Mesela adami 1 milyon bonservisle alip 10 mac oynarsa 5 milyon bonus verilir dersen?
Bir suru muhasebe teknigi vardir benim demek istedigim en bastan beri
Onun için de ek maddeler vardır.Koskoca uefa da bunları düşünecek akıl vardır sanıyorum.
Ama ben de bolu ertuğrul olayı gibi olayların bizde olmasını istemem her ne olursa olsun.
Artı mertcan olayı gibi olaylar da olsun istemem ama maalesef bunlar oluyor.
Bunlar bizim isteyip istememizle alakalı değil maalesef
Yanlız biz de avrupalı olsa yapmaz şöyle böyle diyoruz ama onlar da türlü hülleler yapıyor.
En son florentina -wolfsbur-gomez olayında nasıl bizi ekarte ettiler gördük.

Çevrimdışı tangaz

Biz savunmayacaksak Beşiktaş yönetimini kim savunacak renklilermi?
Beşiktaş forumunda Beşiktaş yönetimi neden savunuluyor demek bile foruma ağır hakarettir.
Burda Beşiktaşın her değeri yönetimi dahil savunulur. Bunun tersini savunanın zaten burda
barınma ihtimali yok. Beşiktaş yönetimi eleştirilir elbet ama kesinlikle saygıda kusur etmeden
Renklilerin politikası bizi zerre kadar ilgilendirmiyor. Biz oyunculara kulüp bul demediğimizi nerden biliyorsun
bunu reklammı etmeleri lazım doğru olan bunun şovunumu yapmak yoksa futbolcu ve menejeriyle
özeldemi bitirmek.
Kesinlikle istiyorsunuzki herşey şaffaf olsun ortalığa dökülsün herkes bilsin
ama dediğiniz gibi olduğunda bu Beşiktaş nefreti dolu ülkede bizi kısa sürede yerler.
ben bu kulübün başkanı olsam emin ol bilginin kırıntısı bile sızmaz.

şimdi YD başkan olsa ınu da mı savunacağız  :D

burda savunmaktan kasıt bence yönetimin eleştirilmesine asla tahammül yok. doğru şeyleri nasıl övüyorsak yanlışları da yerebilelim mealinde.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı savaş altay

Şimdi benim para yok tahminimi (maaş ödeme problemleri var, krediyide iptal edince parayı döndüremiyorlar tahmini bu), bilgimde yok yalnızca tahmin:
Transfer bekleyen ve verimsiz oyuncuların gitmesini bekleyen taraftarı şimdiden frenleme çabası olarak değerlendirmen şahane olmuş ne diyeyim.
Bu ikisi arasında bu bağlantıyı kurmak bir hayli zor ama sen nasılsa bulmuşsun.

Kişisel hissiyatım bu yönde. Tolga kaleye yazılıyor, Medel ve Necip Stoper hattında Fatih de baş gösteriyordu bir ara.

@tuncaboylu nun bahsettiği küçülme işi bünyelere iyice yerleşiyor..

Çevrimdışı cursedofdragon

Ordan da beğendiğimiz köprüye çıkarız artık. 3 tane var nasılsa hangisini beğenirsen.

:)

Çevrimdışı oblomov

Ffp'den çıkarken sürecin bundan daha kötü yönetilmesi düşünelemezdi ki Yönetimin Negredo'yu takımın içine canlı bomba

olarak göndermesi ve Hoca'nın medya önünde ayar vermesi, akla bile gelmezdi.

Ayrıca Hoca sonuna kadar haklı fakat eldeki oyunculara en verimli şekilde bir sistem kurmazsa geçen sene de haklı iken

uğradığı eleştirilere yine uğrar. Negredo'nun alınması Yönetimin, tek fw oynaması Hoca'nın suçu idi, bunun gibi. Oyun planımızın

çeşitli olmaması gibi. Kim formda kim değil görememesi gibi..

Senelerdir beklediğimiz bu sezon kaos şeklinde başlamamalıydı. Oyuncu ismi tartışanlar başka, bu konu başka..

Rafael, Abu gibi isimler Ligimiz için tartışılmaz düzeyde zaten. He Abu leblebici değil denebilir fakat Porto'da 26 gollük sezonu var , becerebilirse yapar.

Yapamazsa devre arası kanat fw pozisyonuna iter, Fw getiririz. Senelerdir bu kadar maddi anlamda olumlu gelişme varken , takımı düzgün kurmadan borç azaltabileceklerini

düşünenlerin vay haline. Tezatlık zirvesi.. gs elden oyuncu çıkardı dediğimde sözleşmeleri bitti diye tepki geldi ama fb'de iki oyuncusuna klüp bul demiş, yapıyor muyuz ?

Dostum.
Kendi adıma kimseyi savunmak zorunda hissetmiyorum. Savunmuyorum da.
Yaptığım şeyi en fazla; "mevcut durum nedeniyle canı sıkılmış arkadaşlara/dostlara";
"-Herşey yolunda değil ama... Ülke gerçekliğini göz önüne alırsak memleketin yükselen tek değeriyiz. Enseyi karartmanın lüzumu yok!"
diye seslenmek olarak tanımlarım.

Yapılan yanlışlar ortada. Doğrular da. Ama para yok abi. Yok yani. Bildiğin yok!
Ben de isterim, "Çıldırt bizi (Hakaret Yasak)₄!" demeyi. Ama Seba başkanın son dönemi de dahil taaaa bugüne dek olanlar ortada.
Bütün kulüpler batık. Biz de dahil. Şükür 3 büyükler arasında en iyi yine biziz. Ama ne bedelle?
Fikret başkan babamın oğlu değil, yarın daha iyisi gelecekse hiç umurum da değil. 

Velhasıl. Para yok. Abi. Eleştirilerin haklı tarafları da var. Yanlış tercihler, sözleşmeler...
Ama "sonuç ne?" dersen. Para yok.
O 90M krediyi alıp gelecek 3-5 yılı da gömmek de vardı. İyi ki almadılar.

ASAP

Çevrimdışı tuncaboylu

Olaya azicik genis bak
Abu olayi degil diyorum cenkten gelenin patlamasi ile de ilgili olay

Abuyu ornek vererek onermeyi gelistirelim
Abuyu alip cenki 12ye satmak ile abuyu almayip negredo love lens alip cenki 22ye satmak arasinda fark var midir?

Sampiyon takimin her sene santraforu degismez, bi yerde patlayacak bu hikaye dedik hem maddi hem manevi patladi.

Sampiyon kadro tutulur verimsizler gonderilir yapabiliyorsan ek yaparsin

Bir negredo transferi ile yonetim bir kova sutu devirmistir.

Maddi olarak sikintimiz yoktu bu seneye kadar maas konusunda
Orda bile patlama oldu

Daha oguzhan ile tolgayin aldigi 2.5 irdelenecek

Eğer FFP kriteri olmasaydı, Aboubakar alınacaktı zaten.

Elinde para yokken akşam pazarı misali geziyorsun, zaten patlaması değil patlamaması anormal. Gomez de patlayabilirdi, Aboubakar da.

Paran yoksa, zar atacaksın.

Bildiğim kadarıyla 2.2'ye anlaştık onlarla.

[ Son Düzenleme: 20 Temmuz 2018, 16:31:01 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tangaz

para yok die yönetim ölümüne savunuluyor.

negredoya o parayı ben mi verdim lense o parayı ben mi verdim mitroviçe o parayı ben mi verdim?

arpayı azcık görünce hemen kanımız bitleniyor sonra da para yok.

bu kulüp 4-5 milyon maaşlı oyuncu alıyorsa sıfır hata yapacak ya da almayacak öyle adamı. mustafa pektemeği oynat o da negredo kadar gol atar zaten hepi topu 7 gol. 12-13 milyon yuro da cebinde kalır. pektemekle de en kötü 4. olurduk zaten.

Çevrimdışı cursedofdragon

10 numara pozisyonu için kagawa ismi geçiyor.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yahu o akşamı sayma sen.  :D  Çok farklı bir akşamdı o. Ara ara kullanmak en güzeli Tolgayı. Yerli kaleci olarak gayet yeterli ama çok riskli olur bence.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı f_madida

Bakin Besiktas'in oyuncusudur, hatta kaptanidir, o yuzden muthis derlemelerinden bir demet paylasmiyorum ama Tolga'nin fonksiyonu en fazla yedek kaleciliktir, sakatlikta, ihtiyacta 1-2 mac goturur stepne gibi en fazla 70 bilemedin 100 km idare eder. Uzun yola Tolga'yla cikan, yol kenarindan rakiplere el sallamaya hazirlansin.
The world is better in black and white, and red.

Etiketler: