2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575068 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı yoruk

Istemesemde love arti bi miktar paraya 1m mesela harunu almak mantikli..
Love gitmez.Gün geçtikçe azalıyor gitme ihtimali.Birden bire 2 forvetin de ayrılma gibi bir ihtimali bence çok azaldı.Negredo gider giderse artık.
Zaten Negredo giderse Love da gitmesin hoca da pek istemiyor anlaşılan Love iyi golcü diyor." Haklı da aslında "

Çevrimdışı tuncaboylu

Negredo, Love, Larin, Pekto devam diyorsun!?
Sıra oraya gelmedi henüz. :tabe:

Ofansif orta saha ve santraforu zaten alacağız.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Simdi fabriyi 6ya satsak. 1.1de maasi 7.1 kardayiz.

Ospina alindi desek bi kere 2den asagi maasi olmicak ve arsenal acaba ne kadar bons isticek? 5te bons versek yine ayni mevzu oluyor.

Istemesemde love arti bi miktar paraya 1m mesela harunu almak mantikli..

Beyler Harun demeyin pisman oluruz benden demesi. Tolga'dan fazlasi ne Harun'un. Su anda gelip kaleye kalite katacak 1 yerli kaleci var o da Volkan Babacan. O da olmayacagina gore, Rajkovic gibi biri alinmali.

Çevrimdışı cursedofdragon

Beyler Harun demeyin pisman oluruz benden demesi. Tolga'dan fazlasi ne Harun'un. Su anda gelip kaleye kalite katacak 1 yerli kaleci var o da Volkan Babacan. O da olmayacagina gore, Rajkovic gibi biri alinmali.

volkan babacan mı ?

Çevrimdışı underworld

Vida 22 olayı umarım gerçektir.
Yabancı kaynaklı ses yok ortada

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaşlar,
İkili tartışmalarda üslubun sertleşmemesi konusunda azami gayret göstermeliyiz.
İkili tartışma ve polemikler tekrara ve forumu esir alan bir şekle bürünmemeli.
Anlayışınız için teşekkürler.

İlgilenenler için forum kuralları burada mevcut.

İyi forumlar.

@Beşiktaş Arena

Yas 4 ne yahu ahaha el kadar cocuksun iki tane tokat attirma
Yoksa yoksa necmi yeni taktik onden cocuk gonderip tokatlatip cocugu sonra
El kadar cocuga ne daliyonuz lan diye bir kamyon adamla mi girisecek

Vida 22 olayı umarım gerçektir.
Yabancı kaynaklı ses yok ortada

Vida 20 ustune gidecek. :ok:

Çevrimdışı underworld

Kesin mi reyis ona göre meşaleyi yakıyorum
Vida 20 ustune gidecek. :ok:

Çevrimdışı oblomov

Arkadaşlar,
İkili tartışmalarda üslubun sertleşmemesi konusunda azami gayret göstermeliyiz.
İkili tartışma ve polemikler tekrara ve forumu esir alan bir şekle bürünmemeli.
Anlayışınız için teşekkürler.

İlgilenenler için forum kuralları burada mevcut.

İyi forumlar.

Transfersizlik, bütçe, maaşlar, gitmek istemeyenler falan derken yandı tabi devreler...Affola!
Belki sürekli yazmıyor olmaktan kaynaklı ben biraz anksiyete yaratmış olabilirim ama...

Sağolsun @mylife1903 üstadım, çok önemsediği  "top kontrolü" meselesine örnek bir davranışla, Q7 vari bir hareketle "şak" diye istop edip, oyuna akışkanlık getirdi.
Bıdı-bıdı ettiğime bakmayın bikaç gün forumsuz kaldık ruhum daraldı.
Gözlerinizden öperim.
Sevgi, selam, hürmet ile.

@Beşiktaş Arena

ASAP

Çevrimdışı Egos

Yas 4 ne yahu ahaha el kadar cocuksun iki tane tokat attirma
Yoksa yoksa necmi yeni taktik onden cocuk gonderip tokatlatip cocugu sonra
El kadar cocuga ne daliyonuz lan diye bir kamyon adamla mi girisecek

ağabey, 14 milyar yıl yaşındaki evrende 35 yaş farkın muhabbetini yapmayalım. hiçbirimiz yokken o vardı, yani bir bakıma.

Kesin mi reyis ona göre meşaleyi yakıyorum

Kesin, sadece ne tirtiklarsak kardir diye bakiyoruz ilgilenen pek cok kulup varken. Yak mesaleleri, vur davulcu davula.

Çevrimdışı mylife1903

Karijma gibi istop ettik de bos kaleye vurunja top taca cikti
Onun top istopu iyi seviye gercekten de ayagi yamik adamin, adriyano daha bi oturakli oyuncu, neymar gibi istop ediyor adriyano. 2 sene daha kalsin hatta torun sahibi olana kadar oynasin adriyano
Yeri dolmayacak tek oyuncu gozumde suan

Çevrimdışı oblomov

Karijma gibi istop ettik de bos kaleye vurunja top taca cikti
Onun top istopu iyi seviye gercekten de ayagi yamik adamin, adriyano daha bi oturakli oyuncu, neymar gibi istop ediyor adriyano. 2 sene daha kalsin hatta torun sahibi olana kadar oynasin adriyano
Yeri dolmayacak tek oyuncu gozumde suan

Mayış 3 milyon EUR usta  :evillol: İstop başına 15.000€  :lol:
ASAP

Çevrimdışı kahyaoglueren

Fabri bu golu yemezdi mesela

Çevrimdışı yoruk

Hazırlık maçları falan ama takımın savunmasında feci sıkıntı var.Geçen sene Tosic basıyordu falan kurtarıyorduk genelde.Şu anda bayağı dağınık durumdayız.

8 gün sonra aman bir kaza falan yaşamayalım.

Çevrimiçi tolga1903

Dorukhancım sağ beksin orta sahanın ortasında baskı yapıp pozisyon kaybediyorsun.

Çevrimdışı mylife1903

Mayış 3 milyon EUR usta  :evillol: İstop başına 15.000€  :lol:
Zarar ederiz yahu sektire sektire gol atar adiyano sonra bi golun maliyeti negredo golu maliyetine gelir

Çevrimdışı kahyaoglueren

Tolgadan büyük hata yine.Umarim tolgayla yola cikmayiz.Fabri kalibresi 6 milyon euro olmamali

Çevrimdışı oblomov

Tribünde 1902 yazıyor.  Bu heriflerin mazisi bizden eski mi yahu?
ASAP

Çevrimdışı mylife1903

Hazırlık maçları falan ama takımın savunmasında feci sıkıntı var.Geçen sene Tosic basıyordu falan kurtarıyorduk genelde.Şu anda bayağı dağınık durumdayız.

8 gün sonra aman bir kaza falan yaşamayalım.
Ya ne kazasi ben baskan olsam paflari gonderiridim
Suriyeli capulcu toplasan yener o takimi

Kaleye senol gunes gecsin guti ile ilhan oynasin 10 tane atariz, kaza falan olmaz +3.5 o mac(yatirim tavsiyesi)

Çevrimiçi tolga1903

Tolgadan büyük hata yine.Umarim tolgayla yola cikmayiz.Fabri kalibresi 6 milyon euro olmamali

Tolgayla ne alakası var şu golün ? Tamamen takımın pozisyon alma becerisiyle alakalı rakip de güzel vurdu ayak içi.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

bunların ne işi var avrupa liginde  :bandit:
görmemişim :D
Sevilla yine mi Uefa da :alala:

O zaman geçmiş olsun Hiç oynamaya gerek yok Avrupa ligini kupanın sahibi belli :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı yoruk

Larin'in geçen sene şansı süre bulduğu ilk maç gol atması oldu.Büyük moral kazandı.Sonra gerisi geldi zaten.Çalıştı, idmanlara yansıdı son maçlarda yine attı.Moral çok önemli işte forvet için.Larin'in çok eksiği var arkadaşlar.Geçen sene son anda kazandığı ivme belirleyici olmaz.Anlık bir performans idi onlar.
  Orkan şu maçlarda bile forma alamıyorsa yazık.Demek ki yetersiz çalışmıyor.Lens oynuyor Orkan beyimiz yok.Sonra da hoca oynatmadı oluyor.Oynatmaz tabi arkadaş.
Ya ne kazasi ben baskan olsam paflari gonderiridim
Suriyeli capulcu toplasan yener o takimi

Kaleye senol gunes gecsin guti ile ilhan oynasin 10 tane atariz, kaza falan olmaz +3.5 o mac(yatirim tavsiyesi)
Kaza dediğim zaten elenmek değil de beraberlik falan da olmamalı.Ama belli olmaz işte.Adamlar bizden daha motive çıkar falan ,futbol bu.Daha önce olmamış şey değil ,yaşamadığımız şey değil.
Bu kadro çıkacak 6 gün sonra.Bu takıma yiyorsak BS bilmem ne takımı da atar bize.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Nasıl olacak bilmiyorum valla bu takimın hali. Iyimser olanlara da anlam veremiyorum . Neye bakıpta iyimser oluyorlar acaba?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ordan da beğendiğimiz köprüye çıkarız artık. 3 tane var nasılsa hangisini beğenirsen.
TolGEA yine bir geri pasta çuvalladı gelişine vuruşu kisa düştü

Ya arkadaş Tolga lige yeter diyenlere cidden anlam veremiyorum bizim insanımıza gerçekten ZORUNLU DÜN DERSİ verilmeli

BuradaTolga yüzünden hep beraber sinir krizi geçirdiğimiz günleri ne çabuk unuttunuz ya ?
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: