2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 124 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575861 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Ahahaha usta inanılmaz adamsın!
Bu senaryo tutmasın, Vida kulüpte kalsın.
İlk hatasında elde kürek "zamanında satmadı" diye gömersin sen başkanı.

ben şahsen vidanın kalması taraftarıyım vidayı satacağımıza negredo lens pekto veli aras satılsın
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı savaş altay

şimdi YD başkan olsa ınu da mı savunacağız  :D

burda savunmaktan kasıt bence yönetimin eleştirilmesine asla tahammül yok. doğru şeyleri nasıl övüyorsak yanlışları da yerebilelim mealinde.
Budur..

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu Harun Tekin'in menajeri de Batur Altıparmak'mış.

Herif Türkiye'deki tüm yerli kalecilerin menajerliğini yapıyor herhalde.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı savaş altay

bu arada kıbrıs barış harekatının yıl dönümü.

başta kurtuluş savaşı olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhu şadolsun.
:claps:

Çevrimdışı mylife1903

Ahahaha usta inanılmaz adamsın!
Bu senaryo tutmasın, Vida kulüpte kalsın.
İlk hatasında elde kürek "zamanında satmadı" diye gömersin sen başkanı.
Yok yahu neden gomeyim
Stoper yok takimda bu sene kelepir bulup seneye de satarsin vidayi belki bu parayi etmeZ sadece.
Hoca iki stoper istiyor
Simdi vidayi 15e falan satip 5er bonservisli 2 stoper alip onlara 5 yillik anlasmada 2ser
Milyon baglanirsa hergjn elestiririm.

Paran yoksa sattin adami ayagini yorgana gore uzatirsin ersani alir bir tane adam kovalarsin falan stoper yahu

Baskan cikip desin 30a sattim vidayi, su su su sebeple paramiz yok pepe ve fatih oynayacak, tek kelime etmem
Aklimizla dalga gecilmesin

Çevrimdışı oblomov

Benim teorim(hayalim)  şöyle:
Vida+Fabri(30M €} zu somewhere....
+15 cepte, -15 bonservis.
ASAP

Çevrimdışı tuncaboylu

Satilacaksa 22 maksimum rakam benim kafamdaki ustu her kurus buyuk basaridir
Ama vidanin 22ye gotmesi o cimri gerzek dingiller hakkkndaki fikrimi degiztirmiyor
Readinkten alsa vodayi 50 verecek herifler pazarlik yapiyorlar

Bence baskan biraz beklesin bu heriflerin kamplarinda hazirlik maclarinda bi sakatlik falan olur bi anda piyasa kizisir acayip bir rakama da satabiliriz. Satamazsak da kalsin oynasin cocuk iki tane stoper aramayalim azicik bekleyelim vida da tatildedir zaten, zorluk cikarmaz
Türkiye liginde 22 milyon teklif gelip de satılmayacak oyuncu yoktur.

Hatta bu paraya ligdeki takımların en az yarısını satın alabilirsin. O yüzden 22'yi bulmuşken kaçırmamak lazım.

Ha bu gelen teklif 10 gün geçerlidir, o 10 günde tüm pazarı dolaşırsın. Başka alıcı çıkmazsa, 9 gün sonra saat 23:00'te teklifi kabul eden faksı çekersin. (Son ana bırakmamak lazım, faksı ters çekme riskine karşı)

Çevrimdışı tuncaboylu

Yok yahu neden gomeyim
Stoper yok takimda bu sene kelepir bulup seneye de satarsin vidayi belki bu parayi etmeZ sadece.
Hoca iki stoper istiyor
Simdi vidayi 15e falan satip 5er bonservisli 2 stoper alip onlara 5 yillik anlasmada 2ser
Milyon baglanirsa hergjn elestiririm.

Paran yoksa sattin adami ayagini yorgana gore uzatirsin ersani alir bir tane adam kovalarsin falan stoper yahu

Baskan cikip desin 30a sattim vidayi, su su su sebeple paramiz yok pepe ve fatih oynayacak, tek kelime etmem
Aklimizla dalga gecilmesin
Sana kalsa Vida'yı da almayacaktık ya, neyse.

Çevrimdışı tuncaboylu

Benim teorim(hayalim)  şöyle:
+15 cepte, -15 bonservis.
Bence

+27.5 cepte.

1 milyona kaleci ve 1.5 milyona stoper kiralayıp geçiyoruz.

Çevrimdışı oblomov

Ahahaha @tuncaboylu sanırım adamlar senin hakkında haklı! 
ASAP

Çevrimiçi Savaş

Kagawa olur mu be hacı be. Hakkaten olur mu ya?

Ulan hayali bile güzel..

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaşımızın Avusturya kampı Krasnodar hazırlık maçı ilk 11’i: Tolga, Dorukhan, Fatih, Medel, Caner, Necip, Tolgay, Oğuzhan, Lens, Babel, Larin
#Beşiktaş

Yedekler: Fabricio, Utku, Ersin, Gökhan G., Adriano, Orkan, Mertcan, Mustafa, Negredo, Love

Çevrimdışı tuncaboylu

Ahahaha @tuncaboylu sanırım adamlar senin hakkında haklı!
Öyle deme

1 milyona 10 milyonluk kaleci, 1.5 milyona 15 milyonluk stoper kiralarız.

Bunlar riskli mevkiler, satın alma opsiyonlu kiralamak iyidir. Keşke Boyko'yu da kiralasaydık.

Bence

+27.5 cepte.

1 milyona kaleci ve 1.5 milyona stoper kiralayıp geçiyoruz.

33.5 milyon €.

1 sağ bek 1 kaleci 2 stoper 1 10 numara 1 santrafor alıyoruz :)

Kagawa olur mu be hacı be. Hakkaten olur mu ya?

Ulan hayali bile güzel..

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tam bizlik adam :)

Çevrimdışı yoruk

Daha Ersan'ın geleceği bile kesin değil.

Vida 22 az.Başka ülke olsa 30-40 verirlerdi. Ancak 22 veriyorlar onu da taksit falan yaparlar allah bilir  :ebebe:

Vida gitsin ,Ersan gelsin , genç gelecekli ortalama bir stoper daha gelsin,Fatih kalsın ben razıyım. Kale için ise Utku çalışsın artık.Yeter ya, bu kaçıncı genç ? Yıllar bizim diyoruz hep sonra 2-3 maç görüyoruz bu gençleri o kadar.Hiç gelişmiyorlar.

Fabri gitti 6 aldın sonra Harun için 2-3 verdin menajere verdin onu verdin bunu verdin..Eee ne anlamı kaldı ? Harun Fabri'den iyi mi ? Tolga'dan iyi mi ? Büyük takım kalecisi olmak başka.Sürekli atak yiyen takımın kalecisi olmak başka..

Ospina geldi..Eee bu adam 1-2 almayacak haliyle..2-3 yıllık da sözleşme ister..

Bu durumda Fabri'nin satışından kar falan etmiyoruz.Sadece Fabri istiyorsa bu transfer mantıklı hale gelir.Sen kaleye Tolga-Utku yaparsın Fabri'nin parasını da takım içinde ya da transferler için harcarsın bu olur o zaman.Geçen sene Beck son anda gidince Medel-Lens tercihleri yapılmıştı.Yoksa sıkıntı olacaktı.Yine böyle şeyler göreceğiz sanırım.

Çevrimdışı tuncaboylu

Beşiktaşımızın Avusturya kampı Krasnodar hazırlık maçı ilk 11’i: Tolga, Dorukhan, Fatih, Medel, Caner, Necip, Tolgay, Oğuzhan, Lens, Babel, Larin
#Beşiktaş

Yedekler: Fabricio, Utku, Ersin, Gökhan G., Adriano, Orkan, Mertcan, Mustafa, Negredo, Love
B36 maçında bu kadroyu görürüz umarım.

Çevrimdışı tuncaboylu

Daha Ersan'ın geleceği bile kesin değil.

Vida 22 az.Başka ülke olsa 30-40 verirlerdi. Ancak 22 veriyorlar onu da taksit falan yaparlar allah bilir  :ebebe:

Vida gitsin ,Ersan gelsin , genç gelecekli ortalama bir stoper daha gelsin,Fatih kalsın ben razıyım. Kale için ise Utku çalışsın artık.Yeter ya, bu kaçıncı genç ? Yıllar bizim diyoruz hep sonra 2-3 maç görüyoruz bu gençleri o kadar.Hiç gelişmiyorlar.

Fabri gitti 6 aldın sonra Harun için 2-3 verdin menajere verdin onu verdin bunu verdin..Eee ne anlamı kaldı ? Harun Fabri'den iyi mi ? Tolga'dan iyi mi ? Büyük takım kalecisi olmak başka.Sürekli atak yiyen takımın kalecisi olmak başka..

Ospina geldi..Eee bu adam 1-2 almayacak haliyle..2-3 yıllık da sözleşme ister..

Bu durumda Fabri'nin satışından kar falan etmiyoruz.Sadece Fabri istiyorsa bu transfer mantıklı hale gelir.Sen kaleye Tolga-Utku yaparsın Fabri'nin parasını da takım içinde ya da transferler için harcarsın bu olur o zaman.Geçen sene Beck son anda gidince Medel-Lens tercihleri yapılmıştı.Yoksa sıkıntı olacaktı.Yine böyle şeyler göreceğiz sanırım.
Ersan işi sarpa sarmış sanırım, Fırat öyle yazdı.

Juan Jesus ne yapıyor acaba.

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Simdi fabriyi 6ya satsak. 1.1de maasi 7.1 kardayiz.

Ospina alindi desek bi kere 2den asagi maasi olmicak ve arsenal acaba ne kadar bons isticek? 5te bons versek yine ayni mevzu oluyor.

Istemesemde love arti bi miktar paraya 1m mesela harunu almak mantikli..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Sana kalsa Vida'yı da almayacaktık ya, neyse.

Dogru almazdim ben pepe tosic varken
Ama ben olsaydim hala aleksiz tosic marselo falan izliyor olurdunuz belki marselo satilinca vidayi alirdim
Bu arada mitro lens negredo falan da alinmazdi
Pektoyu da ilk sakatliginda sakatat gibi vururdum sakatatcida cigerini falan satardim
O 22ye ihtiyaci olmazdi kulubun

Çevrimdışı oblomov

Öyle deme

1 milyona 10 milyonluk kaleci, 1.5 milyona 15 milyonluk stoper kiralarız.

Bunlar riskli mevkiler, satın alma opsiyonlu kiralamak iyidir. Keşke Boyko'yu da kiralasaydık.

Negredo, Love, Larin, Pekto devam diyorsun!?
ASAP

Çevrimdışı oblomov

33.5 milyon €.

1 sağ bek 1 kaleci 2 stoper 1 10 numara 1 santrafor alıyoruz :)

Adam başı 5M€ bonservis? Sihir gibi bişey olur.
ASAP

Adam başı 5M€ bonservis? Sihir gibi bişey olur.

daha satılanlardan gelir 3-5 birşey daha :)

Çevrimdışı oblomov

Ahahaha valla pingi düşük falan ama... Bu adamda Beşiktaş' lı deliliği var bence. Doku tuttu.
ASAP

Etiketler: