2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 122 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575292 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı yoruk

Karar verdim.Siyah ve Kırmızı alırım.Ama seneye alırım.

Yazmıştım gündüz formayı pek giymiyorum.Bu yüzden fazla para vermek olmaz.Aldığım 4-5 forma var onları da hep 1 yıl geriden almıştım

Çevrimdışı 'TaNeR'

siyahın arkada çubuklumu acaba bir türlü göremedim

Gördüğüm kadarıyla değil; arkası o gri* çubukların renginde sade.

*düzeltme: siyah

[ Son Düzenleme: 04 Temmuz 2018, 20:40:29 'TaNeR' ]
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı yoruk

Ben hiç almadım o maaşı. Duruyor mudur acaba ?
Ben 1.5 yıl sonra almıştım  :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Everton , Mina icin 24 M € teklif yapmıs Barcelona'ya. Vida elimizde kaldı maalesef.

Çevrimdışı underworld

Everton , Mina icin 24 M € teklif yapmıs Barcelona'ya. Vida elimizde kaldı maalesef.
Allah kahretmesin

Çevrimdışı Dr.Zeck

Niye maalesef diyorsun ki ben çok umutluyum bu sene vidadan

Çevrimdışı underworld

Beyaz forma, güzel ( tam istediğim klasik tarz)
Siyah forma, farklı bir çalışma güzel
Kırmızı, nötr

Çevrimdışı underworld

Mina yı satan katalonya yı satar @barça

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Niye maalesef diyorsun ki ben çok umutluyum bu sene vidadan

Vida'yı 15+ üstü satıp 3-5 mevkiyi ne güzel dolduracaktık.

Çevrimdışı kyiv

Hemen moral bozmayın durun hele. Barcelona verecek mi acaba? Ayrıca bir tek everton mu var niyetlenen? Şu Rusya maçını geçerlerse her şekilde 15 üzeri gider İngiltereye.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

- Musa Cagiran icin gorusmemiz var. Bence gereksiz ve yanlis transfer ama Senol Hoca olur verdi demek ki faydalanacagini dusunuyor.
- Umar'la alakamiz yok.
- Sturridge hedef saptirma, ilgimiz yok sadece haftalar once sorusturuldu almamiz mumkun degil.
- Ganali bir oyuncunun kiralanmasi icin onemli asama kaydedildi.
- Gorusmeler surerken isim vermiyorum, ama bu zaten sizdigindan yazacagim, Rafael Da Silva ile son puruzler gideriliyor.
- Wilshere sorusturuldu ama isteklerini karsilamamiz soz konusu degil.
- Quaresma Cin'e gidecek.
- Vida icin 2 mevcut teklif var ama istenen duzeyde degiller (ikisi de 10+ milyon euro), ucuncu kulubun araya girmesi garanti gibi, Vida 1-2 mac daha iyi performans gosterirse bonsersvis yarisi kizisacak Cenk'ten fazla getirisi olursa sasirmayin. Fakat Hirvatistan elenene kadar herhangi bir teklif kabul edilmeyecek.
- Pepe icin henuz ciddi bir teklif yok, ama ilgi var.
- Oguzhan'i isteyen yok, menajerler haber uyduruyor.
- Tolgay'a teklif yok, menajerler haber uyduruyor.
- Lens'e haril haril kulup araniyor ama satamiyoruz.
- Love'u isteyen yok. Flamengo bonservissiz ve maasininin bir kismini bizim vermemiz sartiyla istedi, kabul edilebilir degil.
- Bir Belcika ve bir Ispanyol kulubu Fabri'yi sorusturdu, istenen miktar Belcika kulubu icin cok, Ispanyol kulubunden henuz donus olmadi.
- Negredo gitmeye razi, menajeri iki kuluple gorusuyor ama bizim fedakarlik yapmamiz gerekiyor. Yani gitmeye razi ama parasini birakmaya degil. :tabe:
- Devre arasi bahsettigim genc Brezilyali orta saha ile her konuda anlasildi, gidecek ve kalacak oyunculara gore bu is bitirilecek.

Ne yapip edip almamiz gereken iki adam var Turkiye'den; biri Altinordu'dan Berke digeri Trabzon'dan Abdulkadir. Bunun disindaki yerliler tamamen gereksiz Emre Akbaba falan bize olmaz, Caglar ise gelmez su saatten sonra. Vida'nin satilmasi durumunda tavsiyem Santos'tan Gustavo Henrique'nin alinmasi. 2-2.5 milyona halledilebilecek bir transfer, kesinlikle cok faydali olacaktir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Başka kimse istemiyor mu bu adamı, dünyada sadece Everton'a mı satış yapabiliyoruz?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Vida yı satarsak net 4 tane ilk 11 seviyesi adam almamız gerekecek :alala:

Başka kimse istemiyor mu bu adamı, dünyada sadece Everton'a mı satış yapabiliyoruz?

Laf iste. 15 milyona satacak olsak hemen su an satilabilir. Adamlar Dunya Kupasinda finale yururken satmanin akla mantiga sigar tarafi mi var? Yonetim dunya kupasi sonrasi goruselim diye cevap verdi, olay bundan ibaret.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Şu kadro UEFA avrupa ligini alır neyden bahsediyorsunuz beyler siz ?

Fabri-Gökhan-Pepe-Vida-Adriano-Medel-Tolgay-Oğuzhan-Quaresma-Babel-Larin.

Aynen öyle. Belki de hiç transfer yapmayız :D

Çevrimdışı Karabay

Vida bize gelip de parlayan bir oyuncu değil. Adam zaten bu potansiyelle geldi. Şimdi sen bedavaya aldığın bu oyuncuyu değerlendi diyerek borç azaltma adı altında satmanın hesabını yapıyorsun. Yapmayın arkadaşlar, adamı bir şekil bedavaya aldık, şimdi satıp yerine aynı yaşlarda aynı potansiyelli adamı kaça alabileceğiz acaba. Borakın adam oynasın belki kupalar alacağız bu sayede. Kar ederek oyuncu satmak mı yani sadece hedef.

Satildiginda zaten gelecek paraya 5 tane de 11 seviyesi adam alinir. Yeter ki dogru firsatlari bul. Oyuncu bollugu var, 1950'de degiliz.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Satildiginda zaten gelecek paraya 5 tane de 11 seviyesi adam alinir. Yeter ki dogru firsatlari bul. Oyuncu bollugu var, 1950'de degiliz.
Vida satilırsa marceloyu tekrar alalım.

Vida bize gelip de parlayan bir oyuncu değil. Adam zaten bu potansiyelle geldi. Şimdi sen bedavaya aldığın bu oyuncuyu değerlendi diyerek borç azaltma adı altında satmanın hesabını yapıyorsun. Yapmayın arkadaşlar, adamı bir şekil bedavaya aldık, şimdi satıp yerine aynı yaşlarda aynı potansiyelli adamı kaça alabileceğiz acaba. Borakın adam oynasın belki kupalar alacağız bu sayede. Kar ederek oyuncu satmak mı yani sadece hedef.

Vida Medel disinda kimsenin gitmesine karsi degilim diyen benim. Fakat adama 20+ milyon bonservis geldiyse firsati degerlendirmek lazim. Zaten SL'de yokuz, firsati degerlendirip kadroyu genclestirmemiz eksikleri tamamlamamiz lazim. Gelecek bonservisle 5 kaliteli adam rahat alinir. Bazi arkadaslar Adriano, GG ile sampiyon olabilecegimiz saniyor. 3 sene once olsa tamam ama bu adamlar zaten sakatlik problemi olan adamlar. Pepe'nin gecen seneki gibi oynayacagini sanmiyorum. Fabri iyi kaleci ama mac alacak kaleci degil. 10 numara yok, Quaresma'nin da seneye zorlamasini beklemeyin butun kariyer hedefleri bitmis bir adam var elimizde. Forvetin yok. Kalkip Vida'ya astronomik teklif varken takimda tutalim demenin mantigi yok.

Mevcut kadro bir forvet bir sagbekle sampiyonlugu garantileyecek bir kadro degil. Pepe, Quaresma, maas artisi isteyen Babel gonderilmeli. Isteyenleri olursa Tolgay Oguzhan icin de bu gecerli. GG ve Adriano ise sezon boyu guvenilecek adamlar degil, ikisi de sakatlanmaya musait +1 yas daha yaslilar. Bence yerlerine genc gelecek vaad eden adamlar alinmali, rotasyon yapmalilar. Mesela Esref, Pikachu vb.

Çevrimdışı Karabay

Vida Medel disinda kimsenin gitmesine karsi degilim diyen benim. Fakat adama 20+ milyon bonservis geldiyse firsati degerlendirmek lazim. Zaten SL'de yokuz, firsati degerlendirip kadroyu genclestirmemiz eksikleri tamamlamamiz lazim. Gelecek bonservisle 5 kaliteli adam rahat alinir. Bazi arkadaslar Adriano, GG ile sampiyon olabilecegimiz saniyor. 3 sene once olsa tamam ama bu adamlar zaten sakatlik problemi olan adamlar. Pepe'nin gecen seneki gibi oynayacagini sanmiyorum. Fabri iyi kaleci ama mac alacak kaleci degil. 10 numara yok, Quaresma'nin da seneye zorlamasini beklemeyin butun kariyer hedefleri bitmis bir adam var elimizde. Forvetin yok. Kalkip Vida'ya astronomik teklif varken takimda tutalim demenin mantigi yok.

Mevcut kadro bir forvet bir sagbekle sampiyonlugu garantileyecek bir kadro degil. Pepe, Quaresma, maas artisi isteyen Babel gonderilmeli. Isteyenleri olursa Tolgay Oguzhan icin de bu gecerli. GG ve Adriano ise sezon boyu guvenilecek adamlar degil, ikisi de sakatlanmaya musait +1 yas daha yaslilar. Bence yerlerine genc gelecek vaad eden adamlar alinmali, rotasyon yapmalilar. Mesela Esref, Pikachu vb.
tamam işte bak ilk paragrafta yazdığın fabri hariç hepsi satılabilir buna itirazım yokki. Şampiyonlar liginde değilsen uefayı al sanki. Niye illa şampiyonlar ligine yapıyoruz kadroyu. Bu kadar mı yandık bittik kül olduk.

Çevrimdışı underworld

Vida satilırsa marceloyu tekrar alalım.
Rhodo yu da istiyorum

Çevrimdışı underworld

"umut nayir Beşiktaş seviyesinde skandaldır."  güntekin onay

Çevrimiçi balkan-kartal

satmazsak uc tane
besiktastan baskasini bilmeyiz

Etiketler: