2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3526044 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi balkan-kartal

besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

tamam işte bak ilk paragrafta yazdığın fabri hariç hepsi satılabilir buna itirazım yokki. Şampiyonlar liginde değilsen uefayı al sanki. Niye illa şampiyonlar ligine yapıyoruz kadroyu. Bu kadar mı yandık bittik kül olduk.

Ben Vida, Medel haric kimsenin gitmesine karsi degilim dedim. Fabri de 7+ teklif varsa satilabilir. Bakin bu dunya kupasinda belli oldu ki artik takimlarin kaliteleri asagi yukari denk, her yerden iyi oyuncu bulmak mumkun. Burada Japon oyuncu onerdigimde burun kiviranlar umarim su turnuvada Japonya'yi dikkatli izlemislerdir. Mesela G. Kore kalecisi hem Fabri'den ucuz hem de Fabri'nin yerini rahat dolduracak seviyede yasi da daha genc. Al onu, arkasina da Berke'yi koy 15 sene kaleci arama. Fakat iste bunlar uzun vadeli dusunebilme isi, maalesef Turkiye'de boyle insanlar az. Gunu kurtarma hamlelerinden hep zarar goruyoruz, al iste gecen seneki Love transferi. Love gelmese belki Larin sans bulacakti, her turlu 4.lukten kotusu olamazdi zaten.

Vida olayinda ise degerini bulmadan satilmasina karsiyim, fakat ciddi teklifler var. Gelen teklifleri asamaz degeri. E gelecek parayla da 4-5 kaliteli oyuncu rahat alinabilir. Biz Ersan'la da sampiyon oluruz, Rodolfo'yla da. SL'de degilken elde 20 milyonluk stoper, 4 milyon maasli Pepe tutmak tutarsiz. Tosic, Rodolfo, Marcelo bu adamlarin hepsi islerini yapti maliyeleri de azdi. Vida gider yerine baskasi gelir, yeter ki takimin ortalama kalitesi yuksek olsun. Su anda durumu anlamayanlar var, evet bence bu bizim icin kadroyu yenilemek adina onemli bir firsat. Bu sene bir sekilde idare edip 2-3 takviyeyle sampiyon olursak bu sefer seneye yenilemek gerekecek kadroyu, tam SL oncesinde 7-8 oyuncu degistirecegiz artik iyice yaslanacak takim yuzunden. O yuzden bunu simdi yapmak lazim diyorum.

Çevrimdışı tangaz

bu ingilizlere bi kere daha ayar oldum santrafora 21-22yi zor verdiler kıytırık bi minaya 24 veriyorlar  :akuma:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Şu kadro UEFA avrupa ligini alır neyden bahsediyorsunuz beyler siz ?

Fabri-Gökhan-Pepe-Vida-Adriano-Medel-Tolgay-Oğuzhan-Quaresma-Babel-Larin.

Dostum sanırım şaka yapıyorsun? O zaman ne diye transfer yapıyoruz ki herhalde Avrupa ligini alan kadro ligi de alır. Transfer falan yapmayalım kadroyu koruyalım yeter..

Çevrimdışı kyiv

bu ingilizlere bi kere daha ayar oldum santrafora 21-22yi zor verdiler kıytırık bi minaya 24 veriyorlar  :akuma:

Bize gelince evertonu da lyon u da pintileşiyor. Lakazetten dünyanın parasını kazandılar bize gelince ceplerine akrep giriyor.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Türkiye'den futbolcu almayı Bim'den alışveriş yapmak gibi görüyolar. Migros'tan daha dandik ürünü daha pahalı almayı tercih ediyolar. Onların gözünde ederimiz bu yani malesef.

Çevrimiçi balkan-kartal

Bize gelince evertonu da lyon u da pintileşiyor. Lakazetten dünyanın parasını kazandılar bize gelince ceplerine akrep giriyor.
zorda oldugumuz biliyorlardi. tok satici degiliz
barcanin paraya ihtiyaci yok . evertona da bas parayi al minayi diyolar muhtemelen
ama bence bu mina olayi vidanin parasini dusurmek icin yapiliyor
[ Son Düzenleme: 04 Temmuz 2018, 22:18:31 balkan-kartal ]

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Laf iste. 15 milyona satacak olsak hemen su an satilabilir. Adamlar Dunya Kupasinda finale yururken satmanin akla mantiga sigar tarafi mi var? Yonetim dunya kupasi sonrasi goruselim diye cevap verdi, olay bundan ibaret.

Kim istiyor Vida'yı?  Daha doğrusu 15 üstü veren kac klub var suanda Everton dısında ? O bile net degıl suanda .DK bittiğinde elimizde kalma durumu var mı ? Var... Menejeri sensin sanırım Vida'nın ?

Çevrimiçi balkan-kartal

Türkiye'den futbolcu almayı Bim'den alışveriş yapmak gibi görüyolar. Migros'tan daha dandik ürünü daha pahalı almayı tercih ediyolar. Onların gözünde ederimiz bu yani malesef.
normal cogu futbolcu turkiyeye geldiginde kariyeri bitiyor
yukselise gecen futbolcu sayisi cok az yok kadar az

Çevrimdışı mylife1903

Ellemem lazim formalari boyle anlasilmiyor.
Cubuklu olmamasi guzel olmus

Çevrimiçi Samet Demir

Kıytırık adamı barca dan almak istiyorlar..

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tangaz

Kim istiyor Vida'yı?  Daha doğrusu 15 üstü veren kac klub var suanda Everton dısında ? O bile net degıl suanda .DK bittiğinde elimizde kalma durumu var mı ? Var... Menejeri sensin sanırım Vida'nın ?

bence vida için gelen teklifler 9-10-11 milyon düzeyindedir, adam stoper 29 yaşında tr.de oynuyor fazlasını önerdiklerini zannetmiyorum. bizimkilerin de 13-14ü görünce vereceklerini düşünüyorum.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Kıytırık adamı barca dan almak istiyorlar..
SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

barca gibi takımlar her sene kaç tane kıytırık oyuncuyu kadrolarına katıyorlar mesela bi bojan krkiç vardı bunlarda nerede şimdi? krkiç bir örnek ilk aklıma geldiği için yazdım ama aktüel kadrolarına bakarsak bizim kadroya dahi giremeyecek alsak katkı veremeyecek oyuncular olduğunu görebiliriz.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

bence vida için gelen teklifler 9-10-11 milyon düzeyindedir, adam stoper 29 yaşında tr.de oynuyor fazlasını önerdiklerini zannetmiyorum. bizimkilerin de 13-14ü görünce vereceklerini düşünüyorum.

Onu tek verende suanda Everton abi . En fazla 12 olur belki pazarlıkla. Adamlar 29 yaşındaki Vida yerine 23 yaşındaki Mina'yı alalım dıyorlar . Senin değimin ile aç oldugumuzu bildikleri için fiyat düşer satamadıkca.

Çevrimdışı mylife1903

Beyaz forma, güzel ( tam istediğim klasik tarz)
Siyah forma, farklı bir çalışma güzel
Kırmızı, nötr
Aynen boyle dusunuyorum daha da bu beyaz forma ile oynamasinlar rotus yapsinlar
Imam osurdukca kasa degistiren koreli araba ureticileri gibj olduk yahu

Çevrimdışı mylife1903

Rhodo yu da istiyorum
Rodo taze bitti ersan ya da sivok verem sana

Çevrimdışı kyiv

2018-2019 sezonu Lefter Küçükandonyadis sezonu olmuş. Şampiyonluk şart.

Çevrimdışı tangaz

Onu tek verende suanda Everton abi . En fazla 12 olur belki pazarlıkla. Adamlar 29 yaşındaki Vida yerine 23 yaşındaki Mina'yı alalım dıyorlar . Senin değimin ile aç oldugumuzu bildikleri için fiyat düşer satamadıkca.

bu benim deyimim değil yaw  :D  ben her türlü tok satıcıyım ffp bitti  :bandit:

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Şu kadro UEFA avrupa ligini alır neyden bahsediyorsunuz beyler siz ?

Fabri-Gökhan-Pepe-Vida-Adriano-Medel-Tolgay-Oğuzhan-Quaresma-Babel-Larin.
Gecen sezon bu kadro 4. Oldu

Çevrimdışı mylife1903

Brezilya aşkı nerden geliyor reyis?
Berazilya bir, hullanda 2, espanya 3 buralarda topcu almayin arkadas messi neymar ronaldo olsa gene almayacan. Onerme latinolar kuzey afrika diye de genisletilebilir, ilk etapta ispanyolca anlayan birilerini getirmeyecen turkiyeye.
Sirp hirvat bosnak bulgar rumen suriye iran irak israel cek slovak kovalayin arkadas adam gibi birini alacaksan da italyan ve ya alman al

Çevrimdışı tangaz

beyaz formanın hemen hemen aynısı MAFlı dönemde kullanılmış omuzdaki çizgiler kesinlikle siyah daha güzel bence

birde gutinin imza töreninde giydiği çubuklu forma çubuklular arasında belki de en güzeli

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu siyah formanın gerçekten Efsane olduğuna eminmisiniz arkadaşlar ?

Bi yakından bakmak lazım yinede ama ben hicbirini beğenmedim açık ve Net

Bir daha da Adidas görmek istemiyorum inş başka bir firma ile anlaşılır
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Niye? Satmak zorunda oldugumuz donemde hic bir kariyeri, milli takim tecrubesi olmayan Marcelo'yu hem de Lyon'a 7 milyon euroya satiyoruz ama kariyeri belli, Dunya Kupasinda yardiran Vida'ya gele gele 9-10 milyon teklif mi geliyor? Stoper 35'ine kadar rahat oynar. Adam gelip de basarili olacaksa 29 yasinda stopere 40 da verir 50'de Premier Lig takimlari, Vida o parayi etmez ama bir Marcelo'dan da daha cok piyasasi var herhalde. Ki, mevcut teklif zaten 13-14'un uzerinde.

Etiketler: