2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 96 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3574947 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi ferdi1903

yeni formalari nerde gördünüz arkadaslar, internetde bisey bulamadim

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

39 günde 10 maçımız var daha ortada ilk 11 transferi yok.  :alala:
Katılıyorum :ok:

Ama mesela uefada ilk turdaki rakibi mevcut kadromuzla eleriz. Sıkıntı olmaz. Yani ligin ilk macına kadar vaktimiz var aslında. Yeni transferlerin takıma uyumu, antrenmani vs gibi etkenlerden dolayı en gec 20 temmuza kadar transferi bitirmek cok güzel olur. Ama transfer olmazsa su mevcut kadroyla uefa 3. Turunda zorlanırız. Cünkü orada gelecek takımlar biraz daha direncli takımlar oluyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Şu kadro UEFA avrupa ligini alır neyden bahsediyorsunuz beyler siz ?

Fabri-Gökhan-Pepe-Vida-Adriano-Medel-Tolgay-Oğuzhan-Quaresma-Babel-Larin.

Çevrimiçi Necmi

yeni formalari nerde gördünüz arkadaslar, internetde bisey bulamadim
sık dişini tanıtıma yarım saat kaldı resmi sitede görürsün

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Uefa PSG ile yapılan anlaşmayı yeniden inceleme kararı almış. Fransızlara takmış demek ki bunlar  :D Şimdi bunlar geseyi men ederse biz ilk maçı daha geç oynayacağız. Ne zaman açıklarlar acaba
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı atalay

Zaten son dakikada bu kadar kalabalık gitmelerinin sebebinin 2-2 olduğunu düşünüyorum. 0-0 olsa bu tercihi yapmayıp, kenardan çıkmayın direktifini almaları sürpriz olmazdı. Fakat skorun, maç içi değişkenlerinin verdiği momentum ve motivasyon durumu farklılaştırıyor. Ayrıca kalabalık gitmekten ziyade asıl sıkıntı duran toptaki saha parselizasyonu ve sonraki tercihler. Bunu, sonraki iletide detaylandırdım. @tuncaboylu

Çevrimdışı Blackmd1

Çevrimdışı Karabay

Ben formaları beğendim abicim. Cart curt yok.

Edit: izledikçe daha da güzelleşiyor. Beyazın omuzdaki çizgilerin de beyaz olması güzel olmuş.
[ Son Düzenleme: 04 Temmuz 2018, 19:18:30 Karabay ]

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Digerlerini anlamadım canlı görmek lazım ama siyah enfes.

Çevrimdışı 38life

Ne pişmanlığı yav, katsrdan 5 milyon indirdim diye milletle goy goy yapıyordu

Tamam işte goygoy yaparken öyle söylüyor. Ciddi olarak sorduğunda pişmanım diyor.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi tolga1903

Bence en güzeli beyaz forma. Ah bir de o vodafone logosu siyah olacaktı muhteşem olurmuş niye diretiyor bu herifler kırmızı logoda anlamıyorum zamanında manu formalarında logoları farklı renkte olabiliyordu.

Çevrimdışı atalay

Pickford, yüksek top sonrası beklenmedik bir şutta sağ ayağıyla attığı ilk
adımda neredeyse sol bileğini burkacak. Fakat aynı ayağının üzerinden geriye
ikinci adımı çok hızlı atıyor. Ve çok iyi esniyor. Bu şutu çıkaran Uribe ayağının
üstünü çok rahat kullanıyor. Aslında direğe nişanladığı penaltıyı da baskıyla baş
edemeyen birçok oyuncuya rağmen yine üstüyle kontrolsüz kullanmadı. Bazen
fazla rahat olmak da iyi değil.

[ Son Düzenleme: 04 Temmuz 2018, 19:18:17 atalay ]

Çevrimdışı 38life

Çevrimiçi Savaş

Beyaz forma şampiyonluk forması arkadaşlar.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Ç

Quaresma'yı gram sevmem ama Quaresma satıp Serdar Gürler veya Umar Aminu'yu almak kimin fikri anasını satayım as satıp yedek dolduruyoruz keza Umut Nayir ve Musa Çağıran'da  aynı şekilde gereksiz elde santrafor olarak Negredo, Love, Larin, Pektemek, Güven orta sahada da Ozi, Medel, Necip, Tolgay, Dorukhan ve hocanın 1 yıl daha devam etmek niyetinde olduğu Atiba var zaten gereksiz kadroyu şişirip maaş yükünü artıyoruz.

Çevrimdışı atalay

Aslında direğe nişanladığı penaltıyı da baskıyla baş edemeyen birçok oyuncuya rağmen yine üstüyle kontrolsüz kullanmadı. Bazen
fazla rahat olmak da iyi değil.

Topun sağ/sol yanındaki çimi ezen, vücut açısı-adımlaması, köşeyi kontrol edişi-göz teması ile topu vuracağı yeri belli edenler; nefes-alış verişi ve destek ayağını vuruş ayağının arkasında ezenlerin olduğu yerde baskıyla baş etmek de yetmiyor. En güvenilir ayaklar bunları yaptı.   

Çevrimiçi levitate

Forvet yazmadım dikkat ettiysen direkt golcü dedim sakatlık vs yaşamazsa rahatlıkla ligimizde 25 üstü bırakır
ipucu versen abi :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Çevrimdışı yoruk

Formalar mı bol yoksa elemanlar mı çıtı pıtı çözemedim  :D Bazıları üst üste giymiş hatta formaları öyle bol yani.

Kırmızı güzel.Zaten hep kırmızı formaları beğeniyorum ben de terslik var  :D

Çevrimdışı kyiv

Bu video olaylarını çok iyi yapmaya başladık. İnsan seyrettikçe 2 şer 3 er tane alası geliyor. Forma adedinde Fenerbahçeye geçilmemek lazım. Allah var hepsi birbirinden güzel gözüküyor. Geçen sene olmadı bu sene 1 milyon hedefi koymak lazım.

Çevrimiçi Necmi

Forma tanıtımını youtube sayfasından girerek izleyelim arkadaşlar Beşiktaş para kazansın
her kuruş Beşiktaş için gelirdir.

Çevrimiçi murat

formalardaki özeni model seçiminde de gösterseler fena olmazdı.formaların hepsi birbirinden güzel.1 numara beyaz olmuş.

Çevrimiçi Necmi

Bu video olaylarını çok iyi yapmaya başladık. İnsan seyrettikçe 2 şer 3 er tane alası geliyor. Forma adedinde Fenerbahçeye geçilmemek lazım. Allah var hepsi birbirinden güzel gözüküyor. Geçen sene olmadı bu sene 1 milyon hedefi koymak lazım.
forma satış rekoru bizim elimizde onlar bizi geçmeye uğraşsın

Formalar mı bol yoksa elemanlar mı çıtı pıtı çözemedim  :D Bazıları üst üste giymiş hatta formaları öyle bol yani.

Kırmızı güzel.Zaten hep kırmızı formaları beğeniyorum ben de terslik var  :D

Renk kayıyordur :)

Etiketler: