2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3527165 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi balkan-kartal

Son 2 sezonunu değil son sezonunu sakat geçirmişti ve gelirken de her futbolcuya yapıldığı gibi sağlık kontrolleri yapıldı. Sağlıklı futbolcu da ilk maçta sakatlanabilir. Bu bir risktir ama kadro mühendisliğine aykırı sana katkı vermeyeceği belli olan oyuncuya 4.35 vermek skandaldır. Gomez bir riskti ama kadro mühendisliğimize uygun bir riskti.
abi 13-14 ve 14-15te ligde attigi gol sayisi 7 ve full 90 dakika oynadigi mac sayisi 16 veya 17
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimiçi balkan-kartal

valencianın o paraları ödediği 10larca oyuncu var

mesele valencianın neden o parayı verdiği değil, mesele 27 verdiği oyuncudan kurtulmak için neden 2,5 bonservise eyvallah diyecek hale geldiğidir.
negredo 32 yasinda ve valenciada zaza ile moreno var

Çevrimdışı tuncaboylu

mesele valencianın neden o parayı verdiği değil, mesele 27 verdiği oyuncudan kurtulmak için neden 2,5 bonservise eyvallah diyecek hale geldiğidir.

Onlarca falan yok, Negredo Valencia tarihindeki en pahalı 2-3 transferlerinden biri.

Ayrıca mesele o değil, kariyerlerini tartışıyoruz burada.

Kaldı ki Fiorentina da Gomez'i 1000 dolara satmaya razı oldu, onu ne yapacağız?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş’ın Osmanlıspor’dan umut nayir Musa Çağıran ve Serdar Gürler’i kadrosuna katmak istediği öğrenildi. Siyah beyazlı yöneticiler, Osmanlıspor yönetimi ile bu akşam bir araya gelerek transferleri bitirmeye çalışacak.

Yasaklı Site 1903 Özel haber.
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2018, 18:05:55 cursedofdragon ]

Çevrimdışı tangaz

en fazla parayı negredoya valencia verdi diye biliyorum
valenciada öyle büyük paralar ödeyen bir kulüp değil para saçmaz

valencia her sene bonservise 10larca milyon saçar
güncel kadrodan örnekler

zaza kazmasına 16
rodrigoya 30 minaya 10 kondogbia 25 diakhaby 15 coquelin 16

aa birde stoper garaya 24 verdiler
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi balkan-kartal

bence negredo kotu futbolcu degil ama fizik olarak bitik bir sekilde bize geldi

Çevrimiçi Necmi

negredo madem bu kadar çok istiyor bizde kalmayı 2 aydır neden tedavi olmamış da sakat gelmiş istanbula? şuan yönetim ve hoca negredo kalsın die rapor etseydi karar alsaydı negredo kampa katılmak yerine tedavilerine başlayacaktı. adam 2 ay yattı tatil yaptı geldi zamanında sen ben hepimiz pektemeği gömmedik mi tedavi olmadı gezdi kampa sakat geldi die şimdi aynını negredo yapmış.
negredo çok kalmak istiyor diye birşeymi yazdım. Pektemeğide gram sevmem burda herkes bilir bunu
genede o şartlarda bile gomezle mukayese etmem diyorum. Beşiktaşın oyuncusuna az saygılı olmak lazım
eleştiriyi yapacaksan özelinde yapacaksın Başka oyuncularla mukayese etmeyeceksin. bunu yaparak oyuncuyu değil Beşiktaşı
küçültmüş olursun.
Beşiktaşda yeterli performansı vermedi Beşiktaşla uyuşmadı demek başka adamın geçmişine bakarak fal açmak başka
demekki geçmişi kriter tutarsak hiç genç oyuncu alamayız.

Çevrimdışı tangaz

Onlarca falan yok, Negredo Valencia tarihindeki en pahalı 2-3 transferlerinden biri.

Ayrıca mesele o değil, kariyerlerini tartışıyoruz burada.

Kaldı ki Fiorentina da Gomez'i 1000 dolara satmaya razı oldu, onu ne yapacağız?

araştırmadan iddiada bulunuyorsunuz rodrigo die bi eleman almışlar 30a sonra sonra kondogbia 25 garay 24 vbvb ve bunlar aktüel kadrodakiler geriye dönük bakarsak 10larca örnek oldugunu göreceksiniz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

ingilterede ve ispanyada gol kralı oldu avrupa şampiyonu oldu
şampiyonluğu alabilecek bir takımın kadrosunda olmaması onun şansızlığı
sen eplde gol kralı olmanın kolay birşey olduğunumu sanıyorsun yada ispanyada
amiral gemilerinden birinde olmayıp gol kralı çıkmanın. o kadarda gömmeyin öyle gömülecek bir oyuncu değil.
adamın futbol hayatı elit takımlarda geçmiş tercihleri hep büyük takımlar yapmış
bizde başarılı olamaması ap ayrı bir konu gomezle nasıl mukayese ediyorsunuz onu anlamıyorum
hani iki oyuncu üzerinde dursak almak için hangisini alalım seviyesinde mukayese olurda daha önce
kadronda olmuş ve seni küçük görüp gitmiş bir oyuncuylada kendi oyuncunuzu mukayese etmeyin
he gomez daha iyi dedik ne olacak yarın kadroyamı dahil edeceğiz adam alman liginde düşmemeye
oynamayı seninle şampiyonluğa şampiyonlar liginde oynamaya tercih etti. hala bunun üzerinden kendi oyuncularımız
tartıyoruz. en iyi oyuncu kimdir biliyormusunuz Beşiktaşın formasını giyen ve giymekte istekli olandır.
yemişim gomezi. Kendisini Beşiktaşdan büyük görenlere pirim vermeyin bence. bunu haketmiyorlar.
Beşiktaş taraftarının sosa ve gomeze verdiği değere anlam veremiyorum. ikisininde gidişi Beşiktaşı aşağılayarak oldu.
az gururlu olmak lazım. birçok giden oyuncu var dembaba da gitti tosiçde hepsi yüreğimizde yerini aldı
ama bunlar bunu haketmiyor. ben gomezi pektemekle bile mukayese etmem adam kalmak için herşeyi yapıyor.
herkes kovuyor gitmiyor. sahaya çıktığındada kapasitesi neyse veriyor. Bir gün küstüğünü görmedim.
ha Beşiktaşda görmeye tahammülüm yok ama genede gomezle mukayese etmem.
@Necmi abi burada hakli yazacaktim ama sonra yaptigi algiyi gordum
Ikinci sefer okurken yaziyi

Yahu necmi abi sen bu negredonun gol krali olabilecegine falan inaniyorsan daha da futbol seyretme daha pasif sporlsra alalim seni golf gibi atcilik gibi cirit gibi

Ustelik bana algi yapiyorsun diyorsun modu cakiyorsun
Kendi algilarina bah
Eplde gol krali olmusmus yahu hangi epl o playstationda bile gol krali falan olamaz eplde
Algi budur
Insanlari yanlis yonlendiriyoesun

Yakinda balandor da aldi negredi, quaresma paslari vereydi burda da kral olacakti yazarsiniz

Yeminle sonra bize tinerci diyorlar biz kiziyoruz
Ne golu abi ne krali yahu
Adami hic izlemedin mi neyin nereye kral aliyor

Çevrimdışı f_madida

ingilterede ve ispanyada gol kralı oldu avrupa şampiyonu oldu
şampiyonluğu alabilecek bir takımın kadrosunda olmaması onun şansızlığı
sen eplde gol kralı olmanın kolay birşey olduğunumu sanıyorsun yada ispanyada
amiral gemilerinden birinde olmayıp gol kralı çıkmanın. o kadarda gömmeyin öyle gömülecek bir oyuncu değil.
adamın futbol hayatı elit takımlarda geçmiş tercihleri hep büyük takımlar yapmış
bizde başarılı olamaması ap ayrı bir konu gomezle nasıl mukayese ediyorsunuz onu anlamıyorum
hani iki oyuncu üzerinde dursak almak için hangisini alalım seviyesinde mukayese olurda daha önce
kadronda olmuş ve seni küçük görüp gitmiş bir oyuncuylada kendi oyuncunuzu mukayese etmeyin
he gomez daha iyi dedik ne olacak yarın kadroyamı dahil edeceğiz adam alman liginde düşmemeye
oynamayı seninle şampiyonluğa şampiyonlar liginde oynamaya tercih etti.
hala bunun üzerinden kendi oyuncularımız
tartıyoruz. en iyi oyuncu kimdir biliyormusunuz Beşiktaşın formasını giyen ve giymekte istekli olandır.
yemişim gomezi. Kendisini Beşiktaşdan büyük görenlere pirim vermeyin bence. bunu haketmiyorlar.
Beşiktaş taraftarının sosa ve gomeze verdiği değere anlam veremiyorum. ikisininde gidişi Beşiktaşı aşağılayarak oldu.
az gururlu olmak lazım. birçok giden oyuncu var dembaba da gitti tosiçde hepsi yüreğimizde yerini aldı
ama bunlar bunu haketmiyor. ben gomezi pektemekle bile mukayese etmem adam kalmak için herşeyi yapıyor.
herkes kovuyor gitmiyor. sahaya çıktığındada kapasitesi neyse veriyor. Bir gün küstüğünü görmedim.
ha Beşiktaşda görmeye tahammülüm yok ama genede gomezle mukayese etmem.

Negredo da gecen sene ben ingiltere 2. liginde oynamaya raziyim yeter ki ingiltere olsun, Besiktas beni cezbetmiyor demedi mi? Hatta bu yuzden adamin onune boyle absurd rakamlar konmadi mi? Gururlu olmak lazimsa, burada da gururlu olmak lazim. Besiktas'la Sampiyonlar Ligi oynamak yerine Ingiltere'de 2.ligte oynasam da olur diyen futbolcu mu Besiktas'i tercih etmis oluyor? Bu mu gurur? Adam para icin geldi, para icin oynadi.

Oynadigi futbol da berbatti. Almeida denen ise yaramazi aratti daha ne olsun. Nedir yani, yalan mi soyleyelim kendimize?

Ben adamlarin oynadigi topa bakarim, sonucta hicbiri Besiktas altyapisindan cikan bir Necip Uysal degil. Hicbrinin formaya veya klube duygusal bir bagliligi yok, olmasi da gerekmez. Ama karsilastiriyorsak, kariyeri denk demek hele ki Babel'den ustundur demek sacma. Avrupa sampiyonu oldu denilen 2012 senesi icinde usenmedim actim baktim, 6 macta sadece gruptan cikmayi garantiledikleri Hirvatistan macinda o da yedekten oyuna girmis, diger onemli maclarin hicbirinde ne ilk 11 cikmis ne sonradan oyuna girmis. Bu mu simdi Avrupa Sampiyonu?
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Necmi

valencia her sene bonservise 10larca milyon saçar
güncel kadrodan örnekler

zaza kazmasına 16
rodrigoya 30 minaya 10 kondogbia 25 diakhaby 15 coquelin 16

aa birde stoper garaya 24 verdiler
evet işde negredoya verilen 28 M valencia için büyük bir para
bunu sende teyit etmişsin en fazla verdikleri adama 30 vermişler.
valencia ispanyada bir real barça atletico seville değil kontrollü bütçe kullanır daha mütevazidir
ispanya ölçeğine göre

Çevrimdışı tangaz

negredo çok kalmak istiyor diye birşeymi yazdım. Pektemeğide gram sevmem burda herkes bilir bunu
genede o şartlarda bile gomezle mukayese etmem diyorum. Beşiktaşın oyuncusuna az saygılı olmak lazım
eleştiriyi yapacaksan özelinde yapacaksın Başka oyuncularla mukayese etmeyeceksin. bunu yaparak oyuncuyu değil Beşiktaşı
küçültmüş olursun.
Beşiktaşda yeterli performansı vermedi Beşiktaşla uyuşmadı demek başka adamın geçmişine bakarak fal açmak başka
demekki geçmişi kriter tutarsak hiç genç oyuncu alamayız.

sen çok kalmak istiyor demedin ki. ben sorguluyorum bunu madem çok kalmak istiyor neden tedavi olmamış die bunu sorguluyorum. gomezle mukayese etmiyorum bu iletide pektemekle mukayese ediyorum onu nasıl tedavi olmadı die eleştirdiysek bunu da eleştiriyorum.

Çevrimiçi balkan-kartal

araştırmadan iddiada bulunuyorsunuz rodrigo die bi eleman almışlar 30a sonra sonra kondogbia 25 garay 24 vbvb ve bunlar aktüel kadrodakiler geriye dönük bakarsak 10larca örnek oldugunu göreceksiniz.
negredo en pahali ikinci futbolcu abi :D

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Beşiktaş’ın Osmanlıspor’dan umut nayir Musa Çağıran ve Serdar Gürler’i kadrosuna katmak istediği öğrenildi. Siyah beyazlı yöneticiler, Osmanlıspor yönetimi ile bu akşam bir araya gelerek transferleri bitirmeye çalışacak.

Yasaklı Site 1903 Özel haber.
Muhteşem bir haber harika olur üçü de alınır umarım Musa Medel sırıtmaz.

Çevrimdışı mylife1903

Hadi City verdi, Valencia neden 27 milyon Euro verip aldı?

Valencia tarihinde kaç tane adama vermiş bu kadar yüksek bonservis?

Valensiya takiminda da degil butun sehirde ve eyalette kiriz var
Valensiyanin vermesi bi sekil gerialim garantisi falandir yok paralari da yok verecek
Ordan baska kokular da var

Çevrimdışı mylife1903

Kanit yok abi soyleyemem

Çevrimdışı tangaz

evet işde negredoya verilen 28 M valencia için büyük bir para
bunu sende teyit etmişsin en fazla verdikleri adama 30 vermişler.
valencia ispanyada bir real barça atletico seville değil kontrollü bütçe kullanır daha mütevazidir
ispanya ölçeğine göre

abi önce saçmazlar dediniz bende her sene saçtıklarını sadece aktüel kadroya bakarak ispatladım şimdi de konuyu nereye getiriyorsunuz valencia her sene transfere süper paralar saçan bir takımdır saçmak demek illa 100 milyonluk adam almak değildir ki zaten o rakamları telaffuz eden 10 küsür takım var dünyada ama valenciada sağlam paralar saçan bir kulüptür.

Çevrimdışı tangaz

negredo en pahali ikinci futbolcu abi :D

verdiğim 3 örnek aktüel kadrodaki oyunculara ödedikleri bonservisler olup tarihlerindeki en pahalı transfer değiller sadece güncel kadrodan örnekler.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi burada hakli yazacaktim ama sonra yaptigi algiyi gordum
Ikinci sefer okurken yaziyi

Yahu necmi abi sen bu negredonun gol krali olabilecegine falan inaniyorsan daha da futbol seyretme daha pasif sporlsra alalim seni golf gibi atcilik gibi cirit gibi

Ustelik bana algi yapiyorsun diyorsun modu cakiyorsun
Kendi algilarina bah
Eplde gol krali olmusmus yahu hangi epl o playstationda bile gol krali falan olamaz eplde
Algi budur
Insanlari yanlis yonlendiriyoesun

Yakinda balandor da aldi negredi, quaresma paslari vereydi burda da kral olacakti yazarsiniz

Yeminle sonra bize tinerci diyorlar biz kiziyoruz
Ne golu abi ne krali yahu
Adami hic izlemedin mi neyin nereye kral aliyor
kimseye algı kastığım yok Beşiktaş oyuncusundan bahsederken dikkatli olun diyorum
eleştirmeyin demiyorum ben içinizde en fazla quaresmayı eleştiren biriyim ama bu güne kadar onu herhangi bir oyuncuyla
mukayese ettimmi.
algı kasmak nedir örnekleyeyim mesela algı kasıyorsun deyip modu çaktın diyorsun ya işde bu algı kasmaktır ben sana Beşiktaş oyuncusuna hakaretten mod verdiğimi söyledim algı yaptığın için demedim bu lafı söyleyeceğini bildiğim için özellikle belirttim Beşiktaş oyuncusuna hakaretten aldığını
hakaretten 3 gün mod aldın çıkar çıkmaz gene hakaret ettin. bunda anlaşılmayacak bir şey varmı
hiç algı kasma boşuna Beşiktaş oyuncusuna kim olursa olsun hakaret edilmez burda küfürde edilmez
bu güne kadar söylenen her kelimenin bir karşılığı oldu. bundan sonrada olacak.

Çevrimdışı mylife1903

kimseye algı kastığım yok Beşiktaş oyuncusundan bahsederken dikkatli olun diyorum
eleştirmeyin demiyorum ben içinizde en fazla quaresmayı eleştiren biriyim ama bu güne kadar onu herhangi bir oyuncuyla
mukayese ettimmi.
algı kasmak nedir örnekleyeyim mesela algı kasıyorsun deyip modu çaktın diyorsun ya işde bu algı kasmaktır ben sana Beşiktaş oyuncusuna hakaretten mod verdiğimi söyledim algı yaptığın için demedim bu lafı söyleyeceğini bildiğim için özellikle belirttim Beşiktaş oyuncusuna hakaretten aldığını
hakaretten 3 gün mod aldın çıkar çıkmaz gene hakaret ettin. bunda anlaşılmayacak bir şey varmı
hiç algı kasma boşuna Beşiktaş oyuncusuna kim olursa olsun hakaret edilmez burda küfürde edilmez
bu güne kadar söylenen her kelimenin bir karşılığı oldu. bundan sonrada olacak.
Gol krali konusuna aciklama yap abi
Nerde olmus negredo
Hem ispanyada hem ingilterede oldu diyorsun
Eplde diyorsun
Gostersene kac golle kral olmus negredo
Algi budur algiyi yapan sensin iste

Quaresma pas vermiyor dedin resimleri koyduk
Gol krali oldu diyorsun
Avrupa sampiyonu oldu diyorsun, pektemek abulu sezon bize ne katki verdiyse sampiuonlukta, negredoda o katkiyi vermistir

Abartmanin alemi falan da yok
Gol kraliymis
Kemal sunal bile daha cok gol atti filmde negredodan

Balondor da aldi mi abi?

Çevrimiçi Necmi

abi önce saçmazlar dediniz bende her sene saçtıklarını sadece aktüel kadroya bakarak ispatladım şimdi de konuyu nereye getiriyorsunuz valencia her sene transfere süper paralar saçan bir takımdır saçmak demek illa 100 milyonluk adam almak değildir ki zaten o rakamları telaffuz eden 10 küsür takım var dünyada ama valenciada sağlam paralar saçan bir kulüptür.
neye göre sağlam para bize göremi ispanya gerçeğine göremi
bu takım transfer yapmıyor demedimki ispanyaya göre hiçde para saçan bir takım değil dedim
sen söylüyorsun işde en pahalı ikinci oyuncusu olmuş negredo o zamanda konuşulmudu bunlar
negredoyu alırken.şunu söylesen daha gerçekçi olur bir takım 28 M a aldığı bir oyuncuyu iki sene sonra
neden 2,5 M a verir bu irdelenir yoksa valancia para saçıyor saçmıyor bizi ilgilendirmez
adamlar 28 vermeye değer görmüşler tarihlerinin en pahalı transferlerinden birini yapmışlar
burda iki konu var 28 M a alınan bir oyuncunun 2,5 M ye satılması soru işareti ha negredo bizde tutsaydı
bu seferde yönetime kahramanlık destanları yazılırdı 28 değerinde bir oyuncuyu 2,5 m ye aldılar diye
bırak bonservisi 28 M lik bir oyuncu 2,5 M ye kiralansa bile başarıdır. 28 M a alınan oyuncuyu valencia taraftarı
sizin kadar gömmemişdir.

Çevrimdışı tangaz

neye göre sağlam para bize göremi ispanya gerçeğine göremi
bu takım transfer yapmıyor demedimki ispanyaya göre hiçde para saçan bir takım değil dedim
sen söylüyorsun işde en pahalı ikinci oyuncusu olmuş negredo o zamanda konuşulmudu bunlar
negredoyu alırken.şunu söylesen daha gerçekçi olur bir takım 28 M a aldığı bir oyuncuyu iki sene sonra
neden 2,5 M a verir bu irdelenir yoksa valancia para saçıyor saçmıyor bizi ilgilendirmez
adamlar 28 vermeye değer görmüşler tarihlerinin en pahalı transferlerinden birini yapmışlar
burda iki konu var 28 M a alınan bir oyuncunun 2,5 M ye satılması soru işareti ha negredo bizde tutsaydı
bu seferde yönetime kahramanlık destanları yazılırdı 28 değerinde bir oyuncuyu 2,5 m ye aldılar diye
bırak bonservisi 28 M lik bir oyuncu 2,5 M ye kiralansa bile başarıdır. 28 M a alınan oyuncuyu valencia taraftarı
sizin kadar gömmemişdir.

hangi mesajımda en pahalı 2. oyuncu demişim???

adamların güncel kadrosundan sadece birkaç örnek verdim tarihlerini yazmadım.

az evvel algı kasmak diyordunuz ya işte bu detayı 4. defadır yazdıgım açıkladıgım halde sen yazmışsın işte en pahalı 2. transferleriymiş demek algı kasmaktır. algı kasmıyorsanız ve 3-4 defa sadece güncel kadrolarından yüksek bonservise örnekler demem rağmen anlamamakda direniyorsanızda söyleyecek sözüm yok....

Çevrimiçi Necmi

Valensiya takiminda da degil butun sehirde ve eyalette kiriz var
Valensiyanin vermesi bi sekil gerialim garantisi falandir yok paralari da yok verecek
Ordan baska kokular da var
pis koku olduğu kesin valencia kulübü ciddi zarara uğratılmış valancia yıllardır krizle uğraşıyor
hiçde para saçacak durumu yok city nin o dönem ffp işlerine bakmak lazım

Çevrimdışı tuncaboylu

Araştırmadan yazmam, mahçup olursun.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Şenol hocam büyüksün sana ettiğim bütün lafları geri alıyorum :D Negredo işini daha başlamadan bitirdin bizi bu sezon da ızdırapa mahkum etmedin canım hocam :D

Etiketler: