2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3526966 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı caner.eryigit

Yönetim aleyhine birşey yazıldımı hemen koruma psikolojisine girenler var.bir de şöyle yapıyorlar özellikle ya yönetimde ki o 2-3 kişiden ben de rahatsızım ama işte başkan şöyle de böyle zaten ama dedikten snr gerisi hikaye zaten.başkan bu durumdan rahatsızsa çok rahat çözebilir bak torunoğulları ne güzel istediler mi üstünü çizebiliyorlarmış değil mi?o 3 arkadaşa da aynı muamele gayet yapılabilir.bence hocanın yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişirsen yolunu kaybedersin muhabbeti de torunoğulları güner mevzusu.bir de bazı arkadaşlar özellikle geçen sene ayyuka çıktı hocayı eleştirirken kazma kürek ne varsa öyle gömüyorlar.yönetime gelince ya şöyle de oldu öteki takımların halini görüyorsunuz daha ne yapsınlar fln filan.3 senedir hocanın yaptıkları ortada 2 şampiyonluk 1 Sezon da hayal gibi bir Avrupa macerası(lig olayında bizde kıZdık canı saolsun dedik)bir de nasıl şartlarda oldu her sene as oyuncuları ve kilit oyuncularını kaybedip bu başarıya imza attı hoca.menajer lig oyununda bile bu kadar sirkülasyon yapsan kadroda başarılı olamazsın oyun bu gerçek de değil.ama hoca başardı çok şey başardı hem de eksikleri oldu kızdık ettik ama kazma kürekle gömmedik!çok ararız Şenol Güneş bu camiadan gidince tek başına herşeyle mücadele etti özellikle son sezon.şimdi kimse vazgeçilmez değildir önemli olan Beşiktaş tır diyebilirsiniz.keşke hocaya karşı olan şu hoşgörünüzü yönetim tarafında da görsek.gündüz yazdım yine yazıyorum ilk fırsatta hocanın kalemini kırmayı bekleyen bir güruh var yönetim de tökezlemesin bekliyorlar.taraftardan çekiniyorlar...
Saygılar vesselam...

[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2018, 19:42:55 caner.eryigit ]

Çevrimdışı kyiv

aslında burda esas görünmesi gereken bu değil. bu adamı altınorduya kiralıyoruz diye
yönetim gömüldü millet söylemediğini bırakmadı yönetime demek neymiş basında ortaya atılan laflarla
birilerine sallamamak gerekiyormuş. Altınorduya oyuncu verdik diye yönetime küfredenler çıkıpta bir özür dilemedi ama.

Bu konuda yönetime sallayanların en azından durumu bir mantık süzgeçlerinden geçirmesi gerekirdi. Sedat zaten çoktan olmuş olması gerekirken olamamış yaşı da geçmiş bir futbolcu. Altınordu niye almaya niyetlensin?Her türlü saçma yalan bir habermiş.

Çevrimiçi levitate

Yönetim aleyhine birşey yazıldımı hemen koruma psikolojisine girenler var.bir de şöyle yapıyorlar özellikle ya yönetimde ki o 2-3 kişiden ben de rahatsızım ama işte başkan şöyle de böyle zaten ama dedikten snr gerisi hikaye zaten.başkan bu durumdan rahatsızsa çok rahat çözebilir bak torunoğulları ne güzel istediler mi üstünü çizebiliyorlarmış değil mi?o 3 arkadaşa da aynı muamele gayet yapılabilir.bence hocanın yola çıktıklarını yolda bulduklarına değişirsen yolunu kaybedersin muhabbeti de torunoğulları güner mevzusu.bir de bazı arkadaşlar özellikle geçen sene ayyuka çıktı hocayı eleştirirken kazma kürek ne varsa öyle gömüyorlar.yönetime gelince ya şöyle de oldu öteki takımların halini görüyorsunuz daha ne yapsınlar fln filan.3 senedir hocanın yaptıkları ortada 2 şampiyonluk 1 Sezon da hayal gibi bir Avrupa macerası(lig olayında bizde kıZdık canı saolsun dedik)bir de nasıl şartlarda oldu her sene as oyuncuları ve kilit oyuncularını kaybedip bu başarıya imza attı hoca.menajer lig oyununda bile bu kadar sirkülasyon yapsan kadroda başarılı olamazsın oyun bu gerçek de değil.ama hoca başardı çok şey başardı hem de eksikleri oldu kızdık ettik ama kazma kürekle gömmedik!çok ararız Şenol Güneş bu camiadan gidince tek başına herşeyle mücadele etti özellikle son sezon.şimdi kimse vazgeçilmez değildir önemli olan Beşiktaş tır diyebilirsiniz.keşke hocaya karşı olan şu hoşgörünüzü yönetim tarafında da görsek.gündüz yazdım yine yazıyorum ilk fırsatta hocanın kalemini kırmayı bekleyen bir güruh var yönetim de tökezlemesin bekliyorlar.taraftardan çekiniyorlar...
Saygılar vesselam...

kalemini kırmayı bekleyen grupta başkan var mı yoksa albayrak güner gibileri mi

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı caner.eryigit

kalemini kırmayı bekleyen grupta başkan var mı yoksa albayrak güner gibileri mi
Başkan Yok ne yazık ki bu durumdan haberi var nötr davranıyor...

Çevrimdışı tangaz

Negredo gerçekten Valencia tarihinin en pahalı 2. oyuncusu, transfermarkt görüntüsünü ekliyorum. Negredo'nun maaşı konusunda ben genel kanıya rağmen 2,5 milyon EURO bonservis ile alınırken maaş konusunda şişirme yapıldığını düşünüyorum. Ya geçmiş alacaklarına istinaden ya da gelecekte alacakları düşünülerek bonservisi kendisine bırakılırken yapılan hesaplara bağlı bence. Sonuçta alacağına karşılık bonservisi kendisine verilmemiş, 2,5 milyon daha verilirse fit oluruz denmiş olabilir.

negredo zaten yüksek maaşlı bir oyuncuydu ingiltere backroundu nedeniyle, ingiltereden valenciaya giderken 7 milyon brüt maaşla kontrat yaptı valencia yüksek maaşı ve verimsizliği nedeniyle kurtulmak için can atıyordu düşük bonservise fit oldular oyuncuda ispanyada eline net 4e yakın para alıyordu 500bin fazlasına türkiyeye gelmeye ikna edildi.

negredoyu hatalı kılan mevzu salt maaşı değil çıkıp 20 gol bıraksaydı biz şampiyonduk o da omuzlardaydı hatalı olan ise hiç bir özelliği tek forvet oynamaya uygun olmayan oyuncuyu transfer etmiş olmamız. velev ki 1 milyon maaşla alsaydık bu negredoyu hatalı seçim olmakdan kurtaramazdı çünkü tek forvet oynayan bize uygun seçenek değildi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Sedat Şahintürk Balıkesire yeniden kiralanmış.Demek ki Hoca da yeterli görmüyor. Bir alt ligde 6,7 gol atıp bir o kadar asist yapmak Beşiktaşta oynamayı sağlamıyor. Gençlerin daha iyi ve etkileyici istatistikleri olmalı. Transfer gündeminde adı geçen musa serdar ve umutun da sedattan çok da farklı olduklarını düşünmüyorum.
İyi de Serdar ve Musa alt ligde oynamadılar bu sene.

Ha Umut Nayır'ı ben de çok anlamadım.

Serdar ve Musa alınacaksa, Tolgay, Quaresma ve Babel üçlüsü gidecek demektir. 3'ünü toplam 25'e okutup, bunları toplam 3.5-4'e alabilirsek süper olur.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2018, 20:29:38 tuncaboylu ]

Çevrimiçi levitate

Başkan Yok ne yazık ki bu durumdan haberi var nötr davranıyor...

o zaman hocamızın arkasındayım mylife abinin dediği gibi bi temizliğe gitmek lazım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı cursedofdragon

Serdar ve Musa alınacaksa, Tolgay, Quaresma ve Babel üçlüsü gidecek demektir. 3'ünü toplam 25'e okutup, bunları toplam 3.5-4'e alabilirsek süper olur.

serdar sağ kanat babel niye gidiyor  :alala:

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Haber Kartalı
@HaberKartali
·
2d
ÖZEL | Everton, Vida için kulübümüze iki teklif sundu.

1- Klaassen (Kiralık) + 10 M€ bonservis*

2- 15 M€ bonservis.

*Kulübümüz, Klaassen’in yüksek maaşının bir kısmının Everton tarafından karşılanmasını ve bonservisin yükseltilmesini talep ediyor

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Youtube'da yayınlanan "Seque O Baile" programına konuk olan Brezilyalı oyuncu, Rafael "Beşiktaş'a transferim için güçlü bir ihtimal var. Şampiyonlar Ligi'ni sıkça oynayan, iyi bir kulüp. Sonra ise Premier Lig var. Son olasılık ise takımda kalmak olur." ifadelerini kullandı

Çevrimdışı tuncaboylu

serdar sağ kanat babel niye gidiyor  :alala:
Yeterince kanat var takımda zaten.

Çevrimdışı tuncaboylu

Haber Kartalı
@HaberKartali
·
2d
ÖZEL | Everton, Vida için kulübümüze iki teklif sundu.

1- Klaassen (Kiralık) + 10 M€ bonservis*

2- 15 M€ bonservis.

*Kulübümüz, Klaassen’in yüksek maaşının bir kısmının Everton tarafından karşılanmasını ve bonservisin yükseltilmesini talep ediyor

2 yıllık kiralık herhalde.

Yeterince kanat var takımda zaten.

sol kanat 1 tane var babel.

Çevrimdışı kyiv

Alt ligde oynamadılar ama takımlarının alt lige düşmesine mani de olamadılar. Kaldı ki 2 side tecrübeli takımlarını ligde tutması gereken oyunculardı. 2 sininde Beşiktaşta çok büyük kalite sıkıntısına neden olacaklarını sanıyorum.Beşiktaş taraftarı yeri geliyor en yeteneklisi quaresmayı bile istemiyor musa ve serdar hangi yetenekleri ile fark yaratabilirler quaresmadan farklı? serdar boş alanda eyvallah depar falan atar adam geçer peki rakipler ceza sahasına otobüs çektiğinde? Keza Musa çağıran? Musanında Necipten çok da yetenekli olduğunu sanmıyorum.

Bizim Anadolu takımlarından almamız gereken futbolcu ya bileklerine hakim derinlemesine araya pas atabilecek oyun görüşüne sahip biraz da gol atma özelliği olan ya da bu özellikleri olmayan ama hava toplarında, duran toplarda çok etkili kondüsyonu çok çok iyi " köpek gibi" koşan durmayan oyuncu olmalı. Diğerleri zaten hepsi birbirinin benzeri. Ben Şenol Hocama katılıyorum bizde yeteneğini çok fazla geliştirmese de problem olmayan çok abartı ve sürekli görev vermediğinde her türlü işi başarıyla yapabilecek Necip var.

Tabi bir de tüm bunların dışında maliyet var. Hiçbir Anadolu kulübünden topçu 1 milyon dolardan fazla kazanmamalı. Önce işini yapacak göreceğiz sonra zaten hakkını fazlasıyla ilerleyen zamanda alacaktır.

Çevrimdışı indie

Valla yine Babeli satalım Serdarı alalım, Quaresma gitsin Mahmut gelsin Talisca gitti Osman oynar falanlar başlamış. Bu ayarda oyuncularla hoca Trabzon'da ne kadar başarılı olduysa bizde bir tık üstü olur belki. Oğuzhan gibi top class takımın altyapısından çıkmış 19 yaşında genç oyuncu alırız anlarım ki o da bizi şampiyon yapamaz ama 25 yaşında vasatlarla yola çıkarsak o yol bitmez.

Flamengo, Ryan Babel için yaptığı teklifi 6.5 Milyon Euro'ya kadar çıkardı.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Lens çok istekliymiş hırslıymış ne düşünüyorsunuz

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Flamengo, Ryan Babel için yaptığı teklifi 6.5 Milyon Euro'ya kadar çıkardı.
4 milyon euro mevzusu ortaya çıkana kadar tamam babel bu fiyata gitmez diyordum ama istediği 4 milyon kabul edilmez ise seneye bedava gitme riskini göz önünde bulundurarak bu rakama satılabileceği düşüncesi hakim
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2018, 21:10:35 Erdem Ayaz ]

Çevrimdışı kyiv

Türk olarak alınacak tek futbolcu Emre Akbaba. Ona da tam güvenemem. Şımarır mı? Biraz kötü başlasa hemen Galatasaraylılığı gündeme gelir. Hepsinden önemlisi maliyet? Ama şu da var ki bir sürü işe yaramayacağı belli olan ya tutarsa diyip göz göre göre kalitesiz türk futbolcusu alacağına paraya kıyıp Emre Akbabayı almak daha mantıklıdır kendisine fazla para vermemek kaydıyla.

Bu arada habire Vagner Love övülüyor acaba gerçekten çalışıyor mu yoksa ısmarlama haber mi? :alala: Niye diyorum? Eğer Vagner Love gerçekten daha güçlendi ve istekli ise Emre Akbaba ile uyumlarını biz de de gösterebilirler.

Çevrimdışı kyiv

Lens çok istekliymiş hırslıymış ne düşünüyorsunuz

karnımız tok...

Tabela???

gol veya asist...

gerisi hikaye!

quaresma en az 15 gün yok. bu süre zarfında maçlarda iş yapması lazım. Ama o Gökhan Töreyi bile geçemez bence.
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2018, 21:14:30 kyiv ]

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Beşiktaş’ın Osmanlıspor’dan umut nayir Musa Çağıran ve Serdar Gürler’i kadrosuna katmak istediği öğrenildi. Siyah beyazlı yöneticiler, Osmanlıspor yönetimi ile bu akşam bir araya gelerek transferleri bitirmeye çalışacak.

Yasaklı Site 1903 Özel haber.
Müthiş transferler..
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2018, 21:21:31 riveros ]

Çevrimdışı sosyalkartal

Rafael kulübümüze hayırlı olsun
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Çevrimdışı sosyalkartal

rafael bitti kulubüne 2 mil euro ödenecek
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Etiketler: