2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3527029 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Flamengo, Ryan Babel için yaptığı teklifi 6.5 Milyon Euro'ya kadar çıkardı.
1 milyon da Babel cebinden versin, anlaşalım.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

rafael bitti kulubüne 2 mil euro ödenecek
Bu paraya iyi transfer.

Negredo'nun satışı ne oldu?

Çevrimdışı tuncaboylu

Alt ligde oynamadılar ama takımlarının alt lige düşmesine mani de olamadılar. Kaldı ki 2 side tecrübeli takımlarını ligde tutması gereken oyunculardı. 2 sininde Beşiktaşta çok büyük kalite sıkıntısına neden olacaklarını sanıyorum.Beşiktaş taraftarı yeri geliyor en yeteneklisi quaresmayı bile istemiyor musa ve serdar hangi yetenekleri ile fark yaratabilirler quaresmadan farklı? serdar boş alanda eyvallah depar falan atar adam geçer peki rakipler ceza sahasına otobüs çektiğinde? Keza Musa çağıran? Musanında Necipten çok da yetenekli olduğunu sanmıyorum.

Bizim Anadolu takımlarından almamız gereken futbolcu ya bileklerine hakim derinlemesine araya pas atabilecek oyun görüşüne sahip biraz da gol atma özelliği olan ya da bu özellikleri olmayan ama hava toplarında, duran toplarda çok etkili kondüsyonu çok çok iyi " köpek gibi" koşan durmayan oyuncu olmalı. Diğerleri zaten hepsi birbirinin benzeri. Ben Şenol Hocama katılıyorum bizde yeteneğini çok fazla geliştirmese de problem olmayan çok abartı ve sürekli görev vermediğinde her türlü işi başarıyla yapabilecek Necip var.

Tabi bir de tüm bunların dışında maliyet var. Hiçbir Anadolu kulübünden topçu 1 milyon dolardan fazla kazanmamalı. Önce işini yapacak göreceğiz sonra zaten hakkını fazlasıyla ilerleyen zamanda alacaktır.

Serdar takımı ligde tutmak için daha ne yapacaktı?

Musa ile ilgili ise tek endişem var, o da @mylife1903 ün oyuncuyu methetmesi :bandit:

Küme düşen takımdan futbolcu alınmaz diye bir mantık olmaz. Bu takımın en büyük efsanelerinden biri Kahramanmaraş'tan geldi.

Ha tabii ki maliyet çok önemli. Bu 3'üne toplam 3.5-4 milyon Euro'dan fazla bonservis verilmemeli. İlaveten oyunculara da verilecek maksimum maaş 1 milyon Euro olmalı.

[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2018, 21:44:33 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Gökhan Kurt

rafael bitti kulubüne 2 mil euro ödenecek

Çok güzel para.
Oyuncuya'da 1.5-1.8 bandında verdiysek güzel bir transfer olur.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Rafael kesin mi yani inanayim mi?

Benim anlamadigim su an rafael bitti diyorlar. Dun caner.eryigit in arkadasi yonetici biriyle oturmus gorusmus adam yazdi foruma ahmet oguzu alicaz 1m ye diye. Burda duyum yazan kimseye lafim yok tabiki ama aklima su geliyor. Acaba yonetim her kisiye baska baska isimleri yem mi atiyor?
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tangaz

Rafael kulübümüze hayırlı olsun

negredo pazartesi diyordun sorun ne aksaklık neden kaynklandı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi murat

Argümanların saçma sapan falan diyerek haklı çıkmaya çalışma.

Babel'in kariyeri Negredo'dan iyi diyerek argümanları allak bullak eden sensin.

Talisca zam isterken de onu savunuyordun, "Aboubakar 11 gol atıp, 3.3 aldı, Talisca haklı" diyordun. Gördük ki adam para için 23 yaşında Çin'e gidecek tiynetteymiş işte.

Metin'i de Umut'u da zerre kadar sevmem, savunmam da.

Ama sen paranın hesabını soruyorum derken 4 milyon istediği söylenen Babel'i haklı buluyorsan, amacın Beşiktaş'ı korumak olmuyor.

Yönetim çıkıp Babel'e 4 verse ne diyeceksin? Adam istemekte haklıymış sonuçta.

olay babeli haklı çıkarmak değil.oyuncu yeni sözleşme isterken ölçer tartar bu kulüp 4.5 maaş verebilecek kalibrede bende en çok gole katkı yapan oyuncuyum 4 milyon isteyelim bir bakalım der.kulüp verir vermez eder etmez orası ayrı.burada söylenmek istenen bizim çok açılmamamız gerektiği.ya tutarsa diye 4.5 lik kontratlar yapılmaması gerektiği.para planını uefaya katılacak gibi yapacak şl olursa + yazdıracaksın.parayı şl ye her sene katılacak gibi yaparsan uefa ya kaldığında zorlanırsın.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Şu gidişat hiç iyi gözükmüyor. Vida satılacaksa net 4 tane direkt 11 oynayacak seviyede transfer lazım olacak. Satılmasa bile forvet , oos ve sağ bek lazım. Ve daha transfer yok. Gecmis yıllarda yine geç yapıyorduk transferi ama o zaman ilk resmi macımız agustosta oluyordu. Simdi 20 gün sonra maçımız var. Gecen sene gs ve fb ile dalga gecmistik ama en büyük korkum o duruma düşmemiz. insallah yönetim ince eleyip sık dokuyordur. umut günere falan vermemek lazım transfer işini

Çevrimdışı tangaz

olay babeli haklı çıkarmak değil.oyuncu yeni sözleşme isterken ölçer tartar bu kulüp 4.5 maaş verebilecek kalibrede bende en çok gole katkı yapan oyuncuyum 4 milyon isteyelim bir bakalım der.kulüp verir vermez eder etmez orası ayrı.burada söylenmek istenen bizim çok açılmamamız gerektiği.ya tutarsa diye 4.5 lik kontratlar yapılmaması gerektiği.para planını uefaya katılacak gibi yapacak şl olursa + yazdıracaksın.parayı şl ye her sene katılacak gibi yaparsan uefa ya kaldığında zorlanırsın.

yönetimi koruma kalkanına alacağız die yazıp çizen bi grup war yapılan yanlış işleri ortaya koymak eleştirmek yerine yapılan yanlışların sonuçlarından kendine fayda edinmeye çalışan kişilere saldırıyorlar.  doğruya doğru yanlışa yanlış demek yerine yönetim yaptıysa asla yanlış diyemezsinciler var.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi underworld

Vayyyy maaş tartışması alırım bir dal

Çevrimdışı tangaz

ingiltereyi de begenmedim şampiyonada diğer taraftan biri şampiyon olur, muhtemelen de fransa brezilya ikilisinden biri, benim ilk günden beri sevmesemde favorim fransa.

Çevrimdışı enesbjk

Çevrimiçi murat

Şu gidişat hiç iyi gözükmüyor. Vida satılacaksa net 4 tane direkt 11 oynayacak seviyede transfer lazım olacak. Satılmasa bile forvet , oos ve sağ bek lazım. Ve daha transfer yok. Gecmis yıllarda yine geç yapıyorduk transferi ama o zaman ilk resmi macımız agustosta oluyordu. Simdi 20 gün sonra maçımız var. Gecen sene gs ve fb ile dalga gecmistik ama en büyük korkum o duruma düşmemiz. insallah yönetim ince eleyip sık dokuyordur. umut günere falan vermemek lazım transfer işini
erken yılgınlığa düşmeyin.yönetim sanırım önce yaşlı, maaşı yüksek ve para eden oyuncuları elden çıkarmanın hesabını yapıyor.bu nedenlede küçülmeye gidermiş gibi açıklamalar yapıyor.ağustosu beklemekte fayda var.en az 2 oyuncu satılır 2-3 oyuncuda kulüp bulur bir şekilde gider.şu an zaten alacak yer yok alan açmaya çalışıyorlar.

Çevrimdışı kyiv

Musa ile ilgili ise tek endişem var, o da @mylife1903 ün oyuncuyu methetmesi :bandit:

Küme düşen takımdan futbolcu alınmaz diye bir mantık olmaz. Bu takımın en büyük efsanelerinden biri Kahramanmaraş'tan geldi.

Ha tabii ki maliyet çok önemli. Bu 3'üne toplam 3.5-4 milyon Euro'dan fazla bonservis verilmemeli. İlaveten oyunculara da verilecek maksimum maaş 1 milyon Euro olmalı.

Bana göre yetersiz.34 maç 13 gol 6 asist.Kaldı ki bu istatistikleri açık savunmalara karşı en azından 3 tanesi bize. Boş alan bulursa etkili oluyor bulamadığında trabzonda ne yaptığı ortada. Heee 1 milyon bonservisi 500 bin euroya oynarsa ehhh işte...

Bize kapalı savunmaları açacak farklı özellikte oyuncular lazım. Sırf hava hakimiyeti çok iyi olsa bu bile kabul edilebilir mesela. Ama bu hakimiyetini istatistiklere de yansıtmış olması şart. 

Çevrimiçi murat

[/quote]
Yeterince kanat var takımda zaten.

serdarı ikinci forvet gibi oynatabilirsin sağ açık gibi değil .hızı ve bitiriciliği var.set oyunu değilde kontratak oyununda iş görür.

Çevrimdışı Onur Küçük

erken yılgınlığa düşmeyin.yönetim sanırım önce yaşlı, maaşı yüksek ve para eden oyuncuları elden çıkarmanın hesabını yapıyor.bu nedenlede küçülmeye gidermiş gibi açıklamalar yapıyor.ağustosu beklemekte fayda var.en az 2 oyuncu satılır 2-3 oyuncuda kulüp bulur bir şekilde gider.şu an zaten alacak yer yok alan açmaya çalışıyorlar.
Ben artık gelecek futbolcunun potansiyelli oluşu veya kaliteli oluşundan da vazgeçtim yeter ki yan gelip yan yatmaya yer arayan futbolcu transfer edilmesin takıma ve Umut Güner, Metin Albayrak gibiler karışmasın transfer işlerine, kadro mühendisliğine.

Çevrimiçi murat

750 bin euro iyidir yada zengin göstersin oyuncularda mağdur olmasın tl ile 4 milyon yıllık enflasyon veya asgari ücret zammına göre artış.beşiktaş gibi bir takımda oynamış olmak alınacak fazladan 250 bin dolardan değerli olmalı.

Çevrimdışı kyiv

Şu an eldeki oyuncular kendini göstermek için iyi performans göstermeye çalışacaktır. Endişelenmeye gerek yok. Larin ve Gökhan Törenin iyi bir ikili olacağına inanıyorum. Bir de goller atmaya başlarsa herkes rahatlamaya başlar.

Çevrimdışı atalay

Yerry Mina iki maçtır duran toptan avlıyor. Geçen maçta kısa kullanıp-iki kez rakibi hareket ettirdiler. Bu sefer ise öne doğru yine çalışılmış bir duran top organizasyonu ile golü buldular.

Üst üste üç maçtır takımına nefes veriyor. Palmeiras'ta da duran ve yüksek toplarda çok kritik golleri vardı.
[ Son Düzenleme: 03 Temmuz 2018, 23:00:09 atalay ]

Çevrimdışı kyiv

Bu mina mıdır nedir Fenerbahçe almasın arkadaş. Kornerlerde leblebi gibi gol atıyor. Üstelik de dünya kupası gibi zor bir arenada. 3 gol attı dünya kupasında.

Çevrimdışı tangaz

bu yeri minayı pivot santrafor die alalım  :D

Çevrimdışı kyiv

fark yaratan oyuncu dediğim bu. Rakip ceza alanına otobüs çektiğinde santraforunun haricinde de iş yapacak oyuncular lazım. Pepe bu sene o işi görmedi mesela.Duran toplardan en az 5,6 gol atabilmeliydi.

Çevrimdışı tangaz

fark yaratan oyuncu dediğim bu. Rakip ceza alanına otobüs çektiğinde santraforunun haricinde de iş yapacak oyuncular lazım. Pepe bu sene o işi görmedi mesela.Duran toplardan en az 5,6 gol atabilmeliydi.

bunun için manuel fernandes tipi orta açan elemanlarda lazım özellıkle duran toplarda

Çevrimiçi murat

şenol güneşin aradığı pivot santrafor olabilir.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

iki takimda berbat oynuyor, ve bunlardan birisi son 8e kalacak :uyucam:
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Etiketler: