2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3549673 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Marselo 7 rodolfo 1.4 satilmadi mi abi
Negredoya 2.5 medele 2.5 verdik lense 1.5 6.5 etti
Canerin bonservisi 750 orkana 500 7.750 atinca 200 bastik kiralik adriyanonun 1.7 cl katilim bonservis bedeli var kapa bildirilen Onunla   taliskanin 2 milyonu yok mi
11.6 bonservis cikartmamis miyiz

Marselo 7 rodolfo 1.4 becki satinca medeli bildirebildik diyonuz
8.4+2.5 10.9 eder

Eee baskan demismis medeli bildiremiyormus neden medel onun cevabini verin aklimla dalga gecmeyin

parmaklarımla hesabı çek ettim doğru eksideyken uefa esame listesini vermişiz demek ki bi esnekliği mi war bu işlerin ya da tüm sezona mı bakılıyor yada adriano önceki seneye mi sayılmış

kafamda deli sorular
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

saçmamı değilmi uefaya sor sonuçta eksi bakiyede esame listesi oluşturamıyosun
borç hanesine yazmıyor uefa listeni istiyor bakıyor ne kadar bonservis kazanmışsın ne kadar harcamışsın 100 lira kazandın 101 lira harcadın listen geri dönüyor. uefa maçlarında oynatmana izin vermiyor. bu sezon sonunda olursa zaten ffp kriterlerine uymadın diye cezayı kesiyor hani alalım listeye sokmaz ligde oynatırızda olmuyor aslında yani alır oynatırsında sezon sonunda gel bakalım ne satmışsın ne harcamışsın dediğinde denkliği tutturamadıysan artık tolgaydan çıkarttığın fitili sokacak yer aramana gerek kalmaz. uefa hemen bir yer bulur.
Yok abi yok, cevap veremiyorsunuz
Yahu agustos ayinda 3 milyonluk adam aldim komseyi satmadim belki ocakta satacam yahu adam belki zararina satacam 
Gostersenize diyorum bana iki farkli transfer donemi kendi icinde bagimsiz incelenir diye bi madde
Bik bik ayni seyleri yaziyorsunuz sizin yazdiklarinizi biliyor herkes, bana madde getirin diyorum
Baskan demis medeli bildiremiyorduk da becki sattim.
Yahu sen degil miydin baskan yalan soyler, her dedigine inanmayin, besiktasin menfaati falan diyordun, simdi baskana inanalim mi inanmayalim mi?
Neden medeli bildiremiyoruz da negredoyu bildiriyoruz ikisine de 2.5 verdik, cevap veremiyonuz.
Lisansi sonuncuydu kendi gec geldi evrak gecikti parayi gec ocedik belgeler sona kaldi falan deseniz daha mantikli bisiler cikar.

Medeli bildiremiyormusuz, fbde de sikinti varmismis boluya adam satmis, bana ne ya fbden acip bakmadim bile ne sikintisi var incelesem bi sikintisi da cikmaz ordan herifler boru gibi paraya keyayi satti.

Neden medel? Baskan dedi, tamam

Çevrimiçi Mehmet57

Ismi bizim ile gecen Orkun Kökcü Feyenoord alt yapisinin en buyuk yetenegi. 17 yasinda ama profesyonel sozlesmesi var. Bonservis isteyecekler.

Çevrimdışı mylife1903

parmaklarımla hesabı çek ettim doğru eksideyken uefa esame listesini vermişiz demek ki bi esnekliği mi war bu işlerin ya da tüm sezona mı bakılıyor yada adriano önceki seneye mi sayılmış

kafamda deli sorular
Adriyanonun bu sene odemesi yok abi, clye katildikca bizde oynadikca 1.7 cakiyor barxa bize.
Heriflerden sol bek aliyon gayet normal suan maliyeti bize 600 1.7 1.7 4 milyon. Clye katilsak 5.6 olacakti
Abi nuanslar var onlari anlatamiyorum. Mali yil diyor uefa benim hangi donem oyuncu alip sattigimiza bakmaz adam oturup onla mi ugracak, devre arasi 50 milyon verip adam alirsan yazamazsin satmadiysan mantikli olan budur.

Maddeyi gorelim diyorum, baskan medel dedi falan
Baskan zaten cok konusuyor, her dedigi de dogru cikmiyor, beyaz yalan falan da diyordu, kendi beyani
Camiayi morallendirmek icin birlestirmek icin sisirme asparagas falan yapsinlar zaten ama su konularda azicik dikkat.
Mesela al sat bitiyor saniyorduk aslinda bitmiyordu. Kismen uyumlu olmamizla da alakali degildi bence
3+1 caktilar ffpyi bize
2015/16 dan basliyor abi 16/17 17/18 al sag kisitlamali ha 18/19 dikizlemeli
Gecen sene neden heveslendik ffp bitiyor sonra kismen uyuldu falan diye aciklama geldi biz de zipladik.

Uefa baksa baksa mali yila bakar. Yok agustasta kalem kagit alip bonservis mi sayacak adamlar sunu bildiremezsim bunu bildir falan, kura cektik fikret bey, becki satmazsaniz medei bildiremiyorsunuz mu diyor uefadan muhasebeci

Çevrimdışı tangaz

tribün coşkusu dünyanın her yerinde ayrı bir güzel, iyi ki varsın futbol.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

okudugunu mu anlamıyorsun ya da farklı mı değerlendiriyorsun bilemedim  :alala:

idmanları filan konusmuyoruz maç içerisinde hoca ve yardımcı yanyana oturur genelde arada konusurlar fikir verir yardımcı kararı ise hoca alır şimdi bunlar araya tercüman koyup kulaktan kulağa mı oynayacaklar bunu yaparlarsa da çok sağlıklı olmaz diyoruz üstelik akan oyundu kalkıp toplantı yapmayacaklar arada dönüp cümlecikler filan kuracaklar ve bu bölüm aksar diyorum sen yok kore yok lazca yok hangi çağ vb vb demişsin.
amerika yeniden keşfedilmiyor ilk kez olan birşeyde değil bir çok takım farklı ülkelerden hocayla oyuncuyla yardımcıyla çalışıyor gayette iyi anlaşıyorlar Bizemi özgü bu
survivorda acunun peşinde koşan birinin yerine mesleğine aşık birini on defa tercih ederim. futbolun dilini bilen insanlarda gayet iyi anlaşır şenol hoca ingilizce bilmiyormu kaldıki sahadaki oyuncuylada gayet iyi anlaşıyor. burda futbolu bıraktıkdan sonra futbolun f si ile işi olmamış birini yardımcı hocalığa layık görüyorlar guti olmaz deniyor. sahanın kenarında izafiyet teorisini tartışmayacaklar futbolu bilen insanlar futbolun diliyle rahatlıkla anlaşırlar.
hocanın hangi maçta yan yana oturduğunu gördün yardımcılarıyla kavga falan çıkmadıysa yardımcılarıyla temas ettiğine tanık oldunmu.
sizin yaptığınız doğmamış bebeğe don biçmek. yardımcısız çalışan hocanın şimdi yardımcısımı sorun olacak
birde bak bakalım mesajımda sana saygısızlık varmı sen neden şahsileşiyorsun kelimelerimle alaycı üslupla cevap veriyorsun. Benim mesajım sana değil fikre yazılmış bir mesaj sen direk bana saldırıya geçiyorsun
foruma mesajı attığında o mesaj forumundur ve herkes istediği şekilde cevap yazar anlayabilir anlamayabilirde yeterki şahsına saygısızlık yapmasın kimse senin gibi düşünmek ve senin isteğin doğrultusunda yazmak zorunda değil

Çevrimdışı sosyalkartal

En geç pazartesi negredonun kap açıklaması gelecek ve aynı saatlerde aboubakar kiralandığı borsaya bildircek yüzde yüz bir duyum
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı mylife1903

En geç pazartesi negredonun kap açıklaması gelecek ve aynı saatlerde aboubakar kiralandığı borsaya bildircek yüzde yüz bir duyum
Geldi ailemizin duyumcusu :evillol:

Yahu ffp falan mi var neden bekliyoruz. Negredo sakatlanir falan o sakatlanmasa abu sakatlanabilir.

Çevrimiçi Necmi

Oguzhanla ilgili iletim neden onaylanmiyor
Ayrica Gene moda girmisiz sebebi nedir bir aciklama yok
@Necmi abi senin moderatorun gulhan bana orandan burandan sallama diyor kafaniza gore nopost falan da veriyorsunuz. Moderatorune soruyorum salladigim yeri goster bir suru sey soyluyor gosteremiyor.
Simdi bugunun moderasyonu ne sebeple geldi otosansirle yaziyoruz zaten insan azicik ozen gosterir modu yapistirinca bi aciklama yazar. Belki yazdigimi anlamadiniz ne bielcem ben ben kendi yazdigimi donup okuyunca kendim anlamiyom yahu
Tovbe tovbe

Simdi bu oguzhan kardesimiz takim kaptani degil mi?
Tosici de saysak 4 tane arkadasi rusyada kupada mucadele etmiyor mu?
Kalan arkadaslari da bu yaz sicaginda kampta senol gunesten odunu yemiyor mu?

Yahu hic bisi yapmasan sen kaptansin, bin ucaga git rusyaya arkadaslarinin macini izle
Tercimanla ara pepeyi quaresmayi vidayi bi istekleri var mi turkiyeden ogren canlari bisi cekmistir, kap gotur.
Hic aklin ermiyorsa kerane tatlisi gotur
1 ay sonra vida ile pepenin onunde oynayacaksin azicik saygi duysunlar sana
bugünkü moderasyonu ben verdim nedenide Beşiktaş oyuncusuna kazma demen
bu forumda Beşiktaş oyuncusuna hakaret edildiğinde karşılığı her zaman olmuşdur.
kazma kelimesinde anlamayacağım birşey yok. @mylife1903

Çevrimdışı mylife1903

bugünkü moderasyonu ben verdim nedenide Beşiktaş oyuncusuna kazma demen
bu forumda Beşiktaş oyuncusuna hakaret edildiğinde karşılığı her zaman olmuşdur.
kazma kelimesinde anlamayacağım birşey yok. @mylife1903
Bu kabul edilebilir bir moderasyon olmus
Lense teknik oyuncu desem nopost vermen lazimdi zaten besiktas taraftarini kandirmaya calismaktan.

Kazma da kotu bisi degil yahu recebe de takoz diyoduk yani

Çevrimdışı mylife1903

kafamda deli sorular
Isin patladigo nokta adriyano olmuyor taliska oluyor
Simdi ben gelisine doksana cakacaktim ama neyse uyku tutmuyor yazam
Taliskanin 4 milyonu 2 2 dagitirsan sikinti olmuyor ama taahhutun verildigi sene butceye sokarsan dangggg diye o senenin al sat dengesi patliyor. 1 milyon civari fark oluyor arada.
Simdi bu icin dogrusu taahhut ettigin sene butcesine sokulmasidir ama futbolcu sakatlanir fesih edebilirsin kiralik sonucta, ayrica kiralik sozlesmesinde de belki baska madde var futblcu 2 yillik kiralanir bedel pesin odenir denilebilir, oynayacagi sezon basinda odenebilir denir, devre arasi odenir, sene sonu yapilan isin karsiliginda hakedis kesilir denilebilir ama fesih edildiginde geri odenir gecen sene verilen rakamdam sukadwri desen onu da taahhut gibi butceye mi sokacan, ince konular var. sozlesmelerin sartlari degisik uefa sozlesmeleri de istiyordur inceleme yaparken.
Buyur lensi once kiraladik sonra satin aldik seve seve.

Bu medel konusunu anlamadim, baskan neden medel diyor?
Neden lens degil?
Neden negrdo degil?

Çevrimdışı tangaz

amerika yeniden keşfedilmiyor ilk kez olan birşeyde değil bir çok takım farklı ülkelerden hocayla oyuncuyla yardımcıyla çalışıyor gayette iyi anlaşıyorlar Bizemi özgü bu
survivorda acunun peşinde koşan birinin yerine mesleğine aşık birini on defa tercih ederim. futbolun dilini bilen insanlarda gayet iyi anlaşır şenol hoca ingilizce bilmiyormu kaldıki sahadaki oyuncuylada gayet iyi anlaşıyor. burda futbolu bıraktıkdan sonra futbolun f si ile işi olmamış birini yardımcı hocalığa layık görüyorlar guti olmaz deniyor. sahanın kenarında izafiyet teorisini tartışmayacaklar futbolu bilen insanlar futbolun diliyle rahatlıkla anlaşırlar.
hocanın hangi maçta yan yana oturduğunu gördün yardımcılarıyla kavga falan çıkmadıysa yardımcılarıyla temas ettiğine tanık oldunmu.
sizin yaptığınız doğmamış bebeğe don biçmek. yardımcısız çalışan hocanın şimdi yardımcısımı sorun olacak
birde bak bakalım mesajımda sana saygısızlık varmı sen neden şahsileşiyorsun kelimelerimle alaycı üslupla cevap veriyorsun. Benim mesajım sana değil fikre yazılmış bir mesaj sen direk bana saldırıya geçiyorsun
foruma mesajı attığında o mesaj forumundur ve herkes istediği şekilde cevap yazar anlayabilir anlamayabilirde yeterki şahsına saygısızlık yapmasın kimse senin gibi düşünmek ve senin isteğin doğrultusunda yazmak zorunda değil

tamerle sıksık oluordu bu şereflede oluyor.

saygısızlıgın ağababasını yapıp duruyorsun forumun patronuyum die nasılsa ceza yok yaptırım yok millete ağzına geleni söylüyorsun sonra da saygı konulu birifing veriyorsun... burda bir üye hepimizin tepkisini çekiyor zaman zaman ama sen kalkıp renkli yalaması diyorsun çocuğa.

mesajımın başında çok basit ifade ettiğim mesajın neresini anlamadığınla alakalı şaşkınlıgımı ifade ediyorum sonuna da bunu destekler imoji koyuyorum. sonraaçıklama yapıyorum en sonunda da biz ciddi ciddi bişey yazıyoruz sen yok lazca yok korece fialn diyorsun deyip mesajı bağlıyorum bunun saldırı neresi saygısızlık neresi? durumu artık iyice şahsileştirip zıvanadan çıkarma boyutuna getiriyorsun yapılmayan davranışlar varmış gibi algı oluşturuyorsun sen cevapvernce düşünceoluyor ben cewap verince saldırı oluyor saldıran da sensin dalga geçende sensin... kendine bir çeki düzen ver istersen ağır saçmalamaya başladın...

Çevrimiçi Necmi

Adriyanonun bu sene odemesi yok abi, clye katildikca bizde oynadikca 1.7 cakiyor barxa bize.
Heriflerden sol bek aliyon gayet normal suan maliyeti bize 600 1.7 1.7 4 milyon. Clye katilsak 5.6 olacakti
Abi nuanslar var onlari anlatamiyorum. Mali yil diyor uefa benim hangi donem oyuncu alip sattigimiza bakmaz adam oturup onla mi ugracak, devre arasi 50 milyon verip adam alirsan yazamazsin satmadiysan mantikli olan budur.

Maddeyi gorelim diyorum, baskan medel dedi falan
Baskan zaten cok konusuyor, her dedigi de dogru cikmiyor, beyaz yalan falan da diyordu, kendi beyani
Camiayi morallendirmek icin birlestirmek icin sisirme asparagas falan yapsinlar zaten ama su konularda azicik dikkat.
Mesela al sat bitiyor saniyorduk aslinda bitmiyordu. Kismen uyumlu olmamizla da alakali degildi bence
3+1 caktilar ffpyi bize
2015/16 dan basliyor abi 16/17 17/18 al sag kisitlamali ha 18/19 dikizlemeli
Gecen sene neden heveslendik ffp bitiyor sonra kismen uyuldu falan diye aciklama geldi biz de zipladik.

Uefa baksa baksa mali yila bakar. Yok agustasta kalem kagit alip bonservis mi sayacak adamlar sunu bildiremezsim bunu bildir falan, kura cektik fikret bey, becki satmazsaniz medei bildiremiyorsunuz mu diyor uefadan muhasebeci
fiyatları yazmışsın 10.9 bulmuşsun ama bir sürüde oyuncu kiraladık kiralama bedeli almasanda kağıt üzerinde bir şeyler yazılıyor boyko aras franco milosevic kiralandı bir şekilde hesap dekleştirildi - bakiye vermedik. Uefa ffp verdiği her takıma birde denetmen atıyor. adam kulüpte yatıp kalkıyor her attığın adımı rapor ediyor. gs nin bu sene ifadeye çağrılma nedeni denetmeninin verdiği rapor üzerineydi. Ne sanıyorsun seni ffp ye alıyor sonra sadece yıl sonu raporlaramı bakıyor senin uefada tahtan var zaten aldığın sattığın direk oraya yazılıyor eksiye düştüğün anda alarm çalıyor. uefa liste istediğinde o listeyi veriyorsun kimler gitmiş kimler gelmiş ne vermişsin ne almışsın sözleşmelere varana kadar gönderiyorsun uymadığında tahtan kapanıyor. Dijital çağdayız bunun takibi bile gerekmiyor satan takımda bunu bildiriyor. Becki mecbur kalıp sattık bu doğru listeyi veremiyorduk ffp nin son senesinde alınamayacak bir riskti. geçen sene fener bolu macerasınıda bu nedenle yaptı

Çevrimdışı tangaz

şunu da ekleyeyim ilhan hoca olacağına bin kere guti olsun ki önceki letilerimde de gutinin bu işi ne denli ciddiye aldıgını da ifade etmiştim.

Çevrimdışı tangaz

hoş geldin seni 10 numara transferinde de güzel havadislerle görmek isteriz.

Çevrimiçi Necmi

Isin patladigo nokta adriyano olmuyor taliska oluyor
Simdi ben gelisine doksana cakacaktim ama neyse uyku tutmuyor yazam
Taliskanin 4 milyonu 2 2 dagitirsan sikinti olmuyor ama taahhutun verildigi sene butceye sokarsan dangggg diye o senenin al sat dengesi patliyor. 1 milyon civari fark oluyor arada.
Simdi bu icin dogrusu taahhut ettigin sene butcesine sokulmasidir ama futbolcu sakatlanir fesih edebilirsin kiralik sonucta, ayrica kiralik sozlesmesinde de belki baska madde var futblcu 2 yillik kiralanir bedel pesin odenir denilebilir, oynayacagi sezon basinda odenebilir denir, devre arasi odenir, sene sonu yapilan isin karsiliginda hakedis kesilir denilebilir ama fesih edildiginde geri odenir gecen sene verilen rakamdam sukadwri desen onu da taahhut gibi butceye mi sokacan, ince konular var. sozlesmelerin sartlari degisik uefa sozlesmeleri de istiyordur inceleme yaparken.
Buyur lensi once kiraladik sonra satin aldik seve seve.

Bu medel konusunu anlamadim, baskan neden medel diyor?
Neden lens degil?
Neden negrdo degil?
en son medel kalmıştı. sözleşmeleri bildirmek zorundasın başka türlü anlaştığını neye göre kanıtlayacaksın. gs ıslak imzalı sözleşmeyi gönderemediği için aldığı oyuncuyu oynatamadı ya fotokopiyi ters çekmişler :D

Çevrimiçi Necmi

şunu da ekleyeyim ilhan hoca olacağına bin kere guti olsun ki önceki letilerimde de gutinin bu işi ne denli ciddiye aldıgını da ifade etmiştim.
aynı fikirdeyim ben onu yazarken senin düşüncen değil genel düşünceyi yazdım ilhan önce hoca olsun.

Çevrimiçi Necmi

Caner fb de oynarken bize karsı çok agresif oynardı. Az da küfür etmedik yani canere.. ama şimdi bizde oynuyor ve sıkıntı yok..

caner sert agresif oynardı ama hiç bir zaman Beşiktaş tribününe terbiyesizliği olmadı
caneride istemedim ben alındığında tepki vermedim alınmadan önce çok tepki veriyordum.
ama canerle burak bir değil. Beşiktaş taraftarının caner üzerinde rakip oyuncu olması dışında bir tepkisi yoktu burak öyle değil
Beşiktaş taraftarı nefret ediyor ondan. ts maçında kaleye giren topa kafasıyla yerde yaptığı bile neden Beşiktaşda oynayamayacağını
net anlatıyor işde.

Çevrimdışı Karabay

caner sert agresif oynardı ama hiç bir zaman Beşiktaş tribününe terbiyesizliği olmadı
caneride istemedim ben alındığında tepki vermedim alınmadan önce çok tepki veriyordum.
ama canerle burak bir değil. Beşiktaş taraftarının caner üzerinde rakip oyuncu olması dışında bir tepkisi yoktu burak öyle değil
Beşiktaş taraftarı nefret ediyor ondan. ts maçında kaleye giren topa kafasıyla yerde yaptığı bile neden Beşiktaşda oynayamayacağını
net anlatıyor işde.
aynen öyle. Caner ile burağın durumu çok farklı. Burak gitsin gs nin kapısını aşındırsın. Bide başkan burak hakkında sürekli iyi bir beşiktaşlı diye açıklama yapıyor ya deliriyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

Cok sacma degil mi?
Neden medel, lensi bildirme ya da negredoyu bildirme
1 ve 2 transfer donemi kendi icinde ayri ayri degerlendirir diye madde soruyorum ben
Beck satılmasatdı, Medel, Lens ya da Negredo üçlüsünden biri bildirilemeyecekti işte. O esnada en kalabalık mevkii defansif orta saha olduğu için, Medel dışarıda kalacaktı.

Fenerbahçe Ertuğrul'u daha ön eleme maçından önce sattı işte.

Transfer dönemi kendi içinde bile ayrılmıyor, UEFA'ya her liste verdiğinde muhasebe yapacaksın.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Yok abi yok, cevap veremiyorsunuz
Yahu agustos ayinda 3 milyonluk adam aldim komseyi satmadim belki ocakta satacam yahu adam belki zararina satacam 
Gostersenize diyorum bana iki farkli transfer donemi kendi icinde bagimsiz incelenir diye bi madde
Bik bik ayni seyleri yaziyorsunuz sizin yazdiklarinizi biliyor herkes, bana madde getirin diyorum
Baskan demis medeli bildiremiyorduk da becki sattim.
Yahu sen degil miydin baskan yalan soyler, her dedigine inanmayin, besiktasin menfaati falan diyordun, simdi baskana inanalim mi inanmayalim mi?
Neden medeli bildiremiyoruz da negredoyu bildiriyoruz ikisine de 2.5 verdik, cevap veremiyonuz.
Lisansi sonuncuydu kendi gec geldi evrak gecikti parayi gec ocedik belgeler sona kaldi falan deseniz daha mantikli bisiler cikar.

Medeli bildiremiyormusuz, fbde de sikinti varmismis boluya adam satmis, bana ne ya fbden acip bakmadim bile ne sikintisi var incelesem bi sikintisi da cikmaz ordan herifler boru gibi paraya keyayi satti.

Neden medel? Baskan dedi, tamam
Medel'i bildirsen, bu sefer Negredo'yu bildiremeyecektin.

Kadronda Cenk ve Pektemek olduğu için mecburen Negredo'yu bildirip, Medel'i dışarıda bırakacaktın.

Bak sana 40 kere dedim, Fenerbahçe neden Temmuz'da, tam ön eleme öncesi Ertuğrul'u Bolu'ya satmış gösterdi.

Akıllı da adamsın, bizi mı sınıyorsun anlamadım.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi underworld

Şayet Burak gelseydi yılmaz hocamın effa ya saldırdığı gibi dalardım

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Hadi insallah :)

Çevrimiçi murat

okudugunu mu anlamıyorsun ya da farklı mı değerlendiriyorsun bilemedim  :alala:

idmanları filan konusmuyoruz maç içerisinde hoca ve yardımcı yanyana oturur genelde arada konusurlar fikir verir yardımcı kararı ise hoca alır şimdi bunlar araya tercüman koyup kulaktan kulağa mı oynayacaklar bunu yaparlarsa da çok sağlıklı olmaz diyoruz üstelik akan oyundu kalkıp toplantı yapmayacaklar arada dönüp cümlecikler filan kuracaklar ve bu bölüm aksar diyorum sen yok kore yok lazca yok hangi çağ vb vb demişsin.
şenol hocanın kafasında senin dediğin gibi fikir danışma gibi şeylerin olduğunu sanmıyorum daha çok antrenmanda kendisine yardımcı olabilecek biri olarak değerlendirir.

Çevrimdışı tangaz

şenol hocanın kafasında senin dediğin gibi fikir danışma gibi şeylerin olduğunu sanmıyorum daha çok antrenmanda kendisine yardımcı olabilecek biri olarak değerlendirir.

ben kenarda tuzluk gibi bekleyen yardımcıdan çok hocanın göremediklerini maç heyecanı ile yada aksiyonun gelişimi ile birlikte atladıklarını gelip hocanın kulağına fısıldayacak yardımcı olmasını isterdim.

Etiketler: