2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3549761 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

:kop: :kop:

Her yıl aynı terane ya valla billa.
Beş yıldır 4. Yıldızı takacaklar.
Su VAR adam gibi calıssın biz bunlardan daha önce takarız yeminle.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Yalnız hocanın komuşmalarından adriyanoyu da ciddi şekilde isteyenler var.

Adriano, Pepe, Negredo, Love, Lens, Quaresma, Tolgay ya da Oguzhan'dan birisi, Atiba, Tolga, Gokhan Gonul. Hic birinin gonderilmesi yanlis olmaz, toplamda bir 40 milyon getirseler yeni takim kurariz. Solda zaten Caner var, yanina da genc bir yedek aliriz yeter. Asil sorun sag bekte, Gokhan'a guvenerek yola cikamayiz. Oraya Esref ya da Pikachu gibi birisi lazim.

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

ben bugün hocayı hiç olmadıgı kadar net gördüm bu denli isim vererek çatçat yapmazdı arada ufak dokundururdu bu sefer ister sokarım ister çıkarırım modundaydı.

Katiliyorum murat abi..

Belli ki negredonun transferi, yardimci antrenor, tolgayin transferi, vida ya da mitronun satilmasi gibi konular su an buyuk oranda belli oldugu icin bu kadar net konustu.. sonra basinda haberleri girmeye basladi zaten..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tangaz

Katiliyorum murat abi..

Belli ki negredonun transferi, yardimci antrenor, tolgayin transferi, vida ya da mitronun satilmasi gibi konular su an buyuk oranda belli oldugu icin bu kadar net konustu.. sonra basinda haberleri girmeye basladi zaten..

yalnız şunu belirteyim ben tolgay konusunda yeni bir olayı değilde hoca eskiyi konuştu örneklendirdi die yorumladım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Azad toptik ile de anlasma yakinmis..

Guven yalcin
Dorukhan
Orkan
Sedat
Azad toptik
Fatih aksoy
Oguzhan aydogan

Guzel bir jenerasyon yakalayabiliriz, su oyunculardan 3 tanesi tutsa bizi goturur..

Evet hala oos sag bek forvet transferi yapmadik ama gelecek icin guzel adimlar attik.. Diger ana transferlerinde yakin zamanda yapilacagini umuyorum..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı AigleBordeaux

Azad toptik ile de anlasma yakinmis..

Guven yalcin
Dorukhan
Orkan
Sedat
Azad toptik
Fatih aksoy
Oguzhan aydogan

Guzel bir jenerasyon yakalayabiliriz, su oyunculardan 3 tanesi tutsa bizi goturur..

Evet hala oos sag bek forvet transferi yapmadik ama gelecek icin guzel adimlar attik.. Diger ana transferlerinde yakin zamanda yapilacagini umuyorum..
Feyenoordtan Orkan Kokçü'de gelecekmiş
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Necmi

abi o da bu takımın hocası ama sonuçta istediği hiç bir şey olmazsa adam yine gider.(Giderse yerine yenisi gelir dediğini duyar gibiyim yeni gelende gider) Hocanın isteklerini önemsemezsen olmaz.

Adam şöyle yapın diyor tam tersi yapılıyor böyle yapın diyor yine tam tersi yapılıyor.

Adam demicek mi ben bostan korkuluğumuyum burda benim hiç bir fikrim önemsenmiyor diye.

Adam stoper konusunda haklı bence abi bi takım 700 tane stoper değiştirmez.Rhodolfo-Ersan ile başladık.Rhodolfo-Marcelo oldu.Marcelo-Alexis oldu.Marcelo-Tosic oldu.Pepe-Tosic oldu.Pepe-Vida oldu.Bir ara Mitrovic-Medel oldu.Oldu da oldu.

Diğer takımların da stoperlerine teklif gitmiyor abi ayrıca onlar hiç satmıyorlar stoperlerini adam stoperi ve santraforu gurcuklamayın diyor.

Diğer yerleri elleyin orası doluyor ama diğerleri olmuyor diyor.

Aboubakar-dem ba istiyordum 4 stoper istiyordum diyor 2 si de gitti bizde dağıldık diyor haklı burda da adam aboubakar-ba-cenk-pektemek düşünürken.Negredo-Cenk-Pektemek gördü yetmedi devre arası adamın eliniden cenk'i alıp love'u verdik.

Şenol hocanında hataları yok mu çok var ısrar ediyor dediğim dedik diyor ama bu konuda haklı.
ha değişmeseydik sabit kalsaydı sizin dediğiniz gibi şu anda stoperlerimiz Rudolfho ersan olurdu istikrarıda yakalamışdık öylemi :D rudolfho ersandan pepe vidaya gelmek kaos değil gelişimdir. Değişim olmadan gelişim ve ilerleme olmaz. Şenol hocaya kalsaydık şu anda hastaneden çıkmayan serdar azizle orta sahada ozanla oynuyorduk adamların en iyisini aldık kulübeden çıkmıyor ozanı düşünemiyorum  birde 7 M verecektik bursa nın karın ağrısı kurtardı bizi büyük bir hatadan kaldıki nerden biliyorsunuz diğer oyuncuları hocamı istedi emrivakimi edildi nerden biliyorsunuz bunu oyuncu tutarsa hoca istemiş olur tutmazsa emrivaki olur. cenkin satılması doğru karardı o gittide doğru dürüst puan toplayabildik ilk yarı kaybettiğimiz onca puan hocanın cenk sevdası yüzündendi hala cenki kanatta oynatabiliyordum diyor takımda 50 tane kanat oyuncusu var birde takımın en iyi oyuncuları hoca forvetin kanat oynayanını arıyor sen önce forveti forvet gibi oynatsaydın bu kadar puan kaybı yaşamazdık. Ne diyor ilk yarı çok puan kaybettik eee biz ne diyoruz yırtındık burda bu oyunla gol atamayız maç kazanamayız havanda su dövüyoruz dedik durduk ne hatalar yapıldığını defalarca söyledik ikinci yarı bu yanlışlardan dönünce puanlar gelmeye başladı. Hiç şikayet etmesin elinde Türkiyenin en iyi kadrosu vardı gol sorunumuzda yoktu sistem sorunu vardı gol sorunu olan sorunlu takım şl de gruplardan na mağlup lider çıkamaz. Hemde gruplarda atılan en fazla golü attık sanırım şl de oynadığı oyunu ligde oynayamıyorsa ben hocaya yazarım geri kalan herşey mazeret sunmaktır Ne diye kendinizi kandırmaya uğraşıyorsunuz bunu anlamıyorum bu takım şl de grubunu yenilmeden lider bitirdi bu bile takımın kalitesini gösteriyor ligde yapamadıysa sorunu başka yerde arayacaksınız yönetimi suçlamadan önce sonuçta şrubu yenilmeden çıkan takımı bir araya getiren yönetim demek doğru işler yapmışlar yanlış olan bu takımı yönlendirende o zaman kötü olan bir yerde iyi bir yerde kötü olmaz kötü kötüdür.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Oğuzhan sözlesmeyi kaptı.
Umarım elini taşın altına koyar.

Çevrimdışı mylife1903

Oğuzhan sözlesmeyi kaptı.
Umarım elini taşın altına koyar.

Vilseri oguzhanla kiyaslamayacaksin yahu tolgayla kiyasla
Oguzhani arsenalden mesutla falan kiyaslarim anca
Oguzhanin cikartip attigi ates dusurucu makat fitilini vermem vilser icin
Tolgayin falan da parnak arasi terligini veririm
Gerzegin teki

Çevrimiçi Necmi

milosevic'te €.

Hepsi €.

http://www.milliyet.com.tr/besiktas-milosevic-i-kap-a-besiktas-1995416-skorerhaber/
dostum kap diyorsun hürriyet haberi veriyorsun kap diyorsun milliyet haberi veriyorsun
ya direk kap haberi ver yada kap deme yada resmi siteden çıkart haberi kalkıp allah birdir dese
doğruluğundan şüphe edeceğimiz kaynağı önümüze getiriyorsun

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Vilseri oguzhanla kiyaslamayacaksin yahu tolgayla kiyasla
Oguzhani arsenalden mesutla falan kiyaslarim anca
Oguzhanin cikartip attigi ates dusurucu makat fitilini vermem vilser icin
Tolgayin falan da parnak arasi terligini veririm
Gerzegin teki

Çok büyük kazık yemek üzereler.
6 M € imza parası + yıllık 4 M € ve menejer parası diyorlar ins doğrudur. Ali Koç biraz akıllı olsa ilk yıl temizlik + feda derdi. Gelen gideni aratacak gibi.

Çevrimdışı cursedofdragon

dostum kap diyorsun hürriyet haberi veriyorsun kap diyorsun milliyet haberi veriyorsun
ya direk kap haberi ver yada kap deme yada resmi siteden çıkart haberi kalkıp allah birdir dese
doğruluğundan şüphe edeceğimiz kaynağı önümüze getiriyorsun

bakılıyor mu tekrar kap'ın sitesinden  :alala:

abi sonuçta yalan haber paylaşamazlar direk olduğu gibi kap'a bildirimimizi aktarıyorlar :)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş'ımız , Stuttgart'ın genç yıldız adayı Azad Toptik'le anlaşma sağladı. Azad, Almanya'daki eğitiminin tamamlanmasının ardından Türkiye'ye gelecek ve resmi sözleşmeyi imzalayacak. [@Salimmanav]

Çevrimdışı f_madida

kafa derken benim kafa mı :) ya abicim boşverin gelsin hele bi adam ne çok sevinmeye ne de üzülmeye çok erken.

seninle alakasi yok yahu. guti yabancilarla anlassa yeter senol hocayla anlasmasa da olur mantigi yurumez. patronu senol gunes olacak onu herkesin anlamasi lazim.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Berat

Delirtecek bu Oğuzhan gitmiş Sosa ile bardaki resmini paylaşmış, binbir türlü ofsayt.

Çevrimdışı mylife1903

Delirtecek bu Oğuzhan gitmiş Sosa ile bardaki resmini paylaşmış, binbir türlü ofsayt.
Gene moda girmisiz
Tovbe tovbe

Simdi bu oguzhan kardesimiz takim kaptani degil mi?
Tosici de saysak 4 tane arkadasi rusyada kupada mucadele etmiyor mu?
Kalan arkadaslari da bu yaz sicaginda kampta senol gunesten odunu yemiyor mu?

Yahu hic bisi yapmasan sen kaptansin, bin ucaga git rusyaya arkadaslarinin macini izle
Tercimanla ara pepeyi quaresmayi vidayi bi istekleri var mi turkiyeden ogren canlari bisi cekmistir, kap gotur.
Hic aklin ermiyorsa kerane tatlisi gotur
1 ay sonra vida ile pepenin onunde oynayacaksin azicik saygi duysunlar sana

Çevrimiçi Necmi

geçen sezon lens - negredo transferleri yerine burak yılmaz - volkan şen transferlerini yapsak muhtemelen daha cok verim alırdık..
harika oynnadığı fenerden alınan lens birşey yapamamışken aynı takımda rezil performans vermiş volkanmı daha verimli olurdu. nerde şimdi. Burak Beşiktaşda gerçekten oynayacakmı bunu biliyormusunuz burağa karşı gelen twitter taraftarı değil tribün taraftarıydı bunun anlamını biliyormusun vodafone çimlerine çıktığında çiğ çiğ yerlerdi onu. Beşiktaşda o tribüne giden taraftarın istemediği bir oyuncuyu sahaya çıkaramazsın bu iş tv de seyretmekle olmuyor önce gel stada taraftarın istemediği oyuncuya yaptığı baskıyı bir seyret ondan sonra iyimi olur kötümü olur konuşursunuz. burağa dünya para verir sonrada 4 yıl tribünde oturttuğumuz nur topu gibi bir çocuğumuz olurdu her yılda maaşını öderdik. Yönetim almama kararını verirken bunları düşünmedimi
Beşiktaş tribünü hassastır oyuncusunun üstüne titrer ama Burak bu katagoride değil yerdi onu tribün bizede hiç bir faydası olmazdı. Tribün taraftarı özverilidir fedakardır ama kalem kırdırmayacaksın sonra çok yıkıcı olur yıkmaya başladığındada kimi yıkacağı belli olmaz. Bir burak için alınmayacak riskdir bu. bugün negredo eleştirenler şimdi burak alındı diye eleştireceklerdi ve nasıl kurtuluruz hesabı yapılacaktı.

Çevrimdışı tangaz

guti işini profesyonelce yapan ve antrenörlükte önemli bi kariyer hedefleyen biri gibi basamak basamak çalışıyor futbolu bıraktıktan sonra takip ettiğim kadarı ile bu konuda çok azimli ve kendine önemli yatırımlar yapıyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

guti ile alakalı tek olumsuz düşüncem hoca ile maç oynanırken fikir alışverişini birebir yapamayacak oluşları, gerçi hoc kenarda bu işlere çok izin veren bi karakter değil zaten

Çevrimdışı mylife1903

Yahu söyledik ya 10 gün önce, hafızanı mı resetliyorsun?

Fenerbahçe Ertuğrul'u neden Boluspor'a sattı yaz transfer döneminde?

Biz Beck'i satmasak, Medel'i bildiremiyorduk işte. Başkanın açıklaması var.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Cok sacma degil mi?
Neden medel, lensi bildirme ya da negredoyu bildirme
1 ve 2 transfer donemi kendi icinde ayri ayri degerlendirir diye madde soruyorum ben

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

harika oynnadığı fenerden alınan lens birşey yapamamışken aynı takımda rezil performans vermiş volkanmı daha verimli olurdu. nerde şimdi. Burak Beşiktaşda gerçekten oynayacakmı bunu biliyormusunuz burağa karşı gelen twitter taraftarı değil tribün taraftarıydı bunun anlamını biliyormusun vodafone çimlerine çıktığında çiğ çiğ yerlerdi onu. Beşiktaşda o tribüne giden taraftarın istemediği bir oyuncuyu sahaya çıkaramazsın bu iş tv de seyretmekle olmuyor önce gel stada taraftarın istemediği oyuncuya yaptığı baskıyı bir seyret ondan sonra iyimi olur kötümü olur konuşursunuz. burağa dünya para verir sonrada 4 yıl tribünde oturttuğumuz nur topu gibi bir çocuğumuz olurdu her yılda maaşını öderdik. Yönetim almama kararını verirken bunları düşünmedimi
Beşiktaş tribünü hassastır oyuncusunun üstüne titrer ama Burak bu katagoride değil yerdi onu tribün bizede hiç bir faydası olmazdı. Tribün taraftarı özverilidir fedakardır ama kalem kırdırmayacaksın sonra çok yıkıcı olur yıkmaya başladığındada kimi yıkacağı belli olmaz. Bir burak için alınmayacak riskdir bu. bugün negredo eleştirenler şimdi burak alındı diye eleştireceklerdi ve nasıl kurtuluruz hesabı yapılacaktı.
burak gelseydi ve bizi şampiyon yapacak kadar gol atsaydı -ki çok rahat 20 tane falan atar bizi şampiyon yapardı- hiçbir taraftar sesini çıkaramazdı.

Çevrimdışı f_madida

Beşiktaş'ımız , Stuttgart'ın genç yıldız adayı Azad Toptik'le anlaşma sağladı. Azad, Almanya'daki eğitiminin tamamlanmasının ardından Türkiye'ye gelecek ve resmi sözleşmeyi imzalayacak. [@Salimmanav]

Bu cocuk da iyi, biraz fazla calima giriyor sanki ama bir akicilik var oyununda bize uyar.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

guti ile alakalı tek olumsuz düşüncem hoca ile maç oynanırken fikir alışverişini birebir yapamayacak oluşları, gerçi hoc kenarda bu işlere çok izin veren bi karakter değil zaten
Gutinin safagi cok abi
Devresi de degil senol hocamin

Rakipleri izlesin, futbolcu izlesin, fotokopi cekip cay getirsin, senol gunesi dinlesin cok sey ogrenir zaten.
Guti aptal degildir
Pepeyi quaresmayi falan arayip sormustur senol gunesi

Safagi cok kamplarda falan nobet tutar, sut antremanlarina kalir, oguzhani belki gelistirir

Çevrimdışı mylife1903

burak gelseydi ve bizi şampiyon yapacak kadar gol atsaydı -ki çok rahat 20 tane falan atar bizi şampiyon yapardı- hiçbir taraftar sesini çıkaramazdı.
Taraftar 2 mac bagirirdi adam golleri siralayinca qiraaaallll
Samet aybaba geldi taraftarin ana avrat kufur ettigi adam, fazla tepki gormedim
Tabi biraz sansliydo aybaba benimle karsilasmadan bitti besiktas kariyeri

Çevrimdışı tangaz

Feyenoordtan Orkan Kokçü'de gelecekmiş

orkun kökçü ismi, hollandanın en yetenekli gençlerinden biri diyorlar @Mehmet57 daha iyi yorumlar

Etiketler: