2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3550337 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Taraftar 2 mac bagirirdi adam golleri siralayinca qiraaaallll
Samet aybaba geldi taraftarin ana avrat kufur ettigi adam, fazla tepki gormedim
Tabi biraz sansliydo aybaba benimle karsilasmadan bitti besiktas kariyeri

hiç tepki görmedi samet burakda 2 gol atıp formayı öpüp taraftarın önünde bi eğilirdi millet unutur giderdi ki doğrusu da oydu zaten
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Taraftar 2 mac bagirirdi adam golleri siralayinca qiraaaallll
Samet aybaba geldi taraftarin ana avrat kufur ettigi adam, fazla tepki gormedim
Tabi biraz sansliydo aybaba benimle karsilasmadan bitti besiktas kariyeri
Caner fb de oynarken bize karsı çok agresif oynardı. Az da küfür etmedik yani canere.. ama şimdi bizde oynuyor ve sıkıntı yok..

Çevrimdışı cursedofdragon

Bugün şenol hocanın konuşmalarında yapılan transferlerden görünen o ki.

Yedeklerimiz genç gelecek vadeden ve yedek beklemeyi sorun etmeyen oyunculardan kurulu olucak ayrıca paralarıda az olucak yedek oyuncuyu kenarda oturtup ayrıca ona 2 milyon € maaş vermicez.

Çevrimiçi Necmi

He negredodan daha oyi oynarlardi
Cenki satip abuyu da alirdin
Burak abu pekto oynardin
Larini alirdin
Yahu azicik genis bah su olaylara

Penalti mevzusuna ceviriyon
5 M bonservisi nasıl verecektin ha tabi ts 5 verdi biz almaya kalksaydık kaç isterlerdi bilinmez
negredodan daha pahalı olan ve tribünde oturan bir oyuncumuz olurdu. Kaldıki aheste oynayan ts de sezonun yarısını sakat geçirdi Beşiktaşın ritminde ne olurdu. sağlam oyuncular sezonu tamamlayamadı
ts de girdiği pozisyonların yarısı ofsayt oldu birde bunu Beşiktaşa çevir olmadığı pozisyona bile ofsayt çalarlardı. Havaya konuşmak kolay oluyor lens için söylediklerini neden burak için söylemiyorsun

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bugün şenol hocanın konuşmalarında yapılan transferlerden görünen o ki.

Yedeklerimiz genç gelecek vadeden ve yedek beklemeyi sorun etmeyen oyunculardan kurulu olucak ayrıca paralarıda az olucak yedek oyuncuyu kenarda oturtup ayrıca ona 2 milyon € maaş vermicez.
Şu yeni gelenler olur insallah yedekler. Ve en az 20 mac falan oynarlar. Yani a2 takımına adam doldurmak icin yapmayalım şu genç transferleri.

Çevrimdışı tangaz

Gutinin safagi cok abi
Devresi de degil senol hocamin

Rakipleri izlesin, futbolcu izlesin, fotokopi cekip cay getirsin, senol gunesi dinlesin cok sey ogrenir zaten.
Guti aptal degildir
Pepeyi quaresmayi falan arayip sormustur senol gunesi

Safagi cok kamplarda falan nobet tutar, sut antremanlarina kalir, oguzhani belki gelistirir

hocalık konusunda çok hırslı oldugu söyleniyor, madrid ve milli takıma kadar uzanan bir kariyer hedefi koymuş ve bu doğrultuda yaptıgı planları çok sıkı uyguluyor deniyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

5 M bonservisi nasıl verecektin ha tabi ts 5 verdi biz almaya kalksaydık kaç isterlerdi bilinmez
negredodan daha pahalı olan ve tribünde oturan bir oyuncumuz olurdu. Kaldıki aheste oynayan ts de sezonun yarısını sakat geçirdi Beşiktaşın ritminde ne olurdu. sağlam oyuncular sezonu tamamlayamadı
ts de girdiği pozisyonların yarısı ofsayt oldu birde bunu Beşiktaşa çevir olmadığı pozisyona bile ofsayt çalarlardı. Havaya konuşmak kolay oluyor lens için söylediklerini neden burak için söylemiyorsun

burakın bonservisi 5 değil, 3,5. negredonunda 2,5
negredo maaşı 4,35
burak maaşı 3,55
maaş farkı bonservisi karşılıyor.
yarısı sakattı diyorsun 25 maç oynamış.

verdiğin bilgilerin hepsi yanlış...

beşiktaşın ritmi dediğin konuya da değinirsek biz çok tempolu top oynayan bir takım değildik ki hatta en az koşan takımdık

Çevrimiçi Necmi

Ters tercih. Iletisim konusu sikintili. Karakter uyusmazligi cikacak bariz. Senol Hoca lafini esirgemez, Guti de alttan alacak bir adam degil.
hocanın emir eri olacak her dediğine başını sallayacak biri nasıl ihtiyaç olsun o zaman hiç alma antrenmana bir fazla hoca ile çıkmak dışında ne faydası olur. Hocanın karakterine uymasına değil Beşiktaşın faydasına bakılır. Çalışanlar birbirleriyle anlaşmak zorunda ortada kendi menfaatleri değil Beşiktaşın menfaati var.
Burası Beşiktaş kimse birbiriyle kanka olmak zorunda değil herkes işini iyi yapsın yeterli. Kaldıki hocanın onay vermeyeceği biri sence yardımcı hocalığa alınırmı.

Çevrimdışı tangaz

hocanın emir eri olacak her dediğine başını sallayacak biri nasıl ihtiyaç olsun o zaman hiç alma antrenmana bir fazla hoca ile çıkmak dışında ne faydası olur. Hocanın karakterine uymasına değil Beşiktaşın faydasına bakılır. Çalışanlar birbirleriyle anlaşmak zorunda ortada kendi menfaatleri değil Beşiktaşın menfaati var.
Burası Beşiktaş kimse birbiriyle kanka olmak zorunda değil herkes işini iyi yapsın yeterli. Kaldıki hocanın onay vermeyeceği biri sence yardımcı hocalığa alınırmı.

hoca gutiyle görüşmüş zaten

Çevrimdışı mylife1903

Burak ismi hoca ismini dedigi icin gundemde yoksa negredoyu hic alma pekto oynasin negredodan cok atardi
Lensle burak bir mi be abi buragi kanatta oynat babel kadar oynar

Çevrimiçi Necmi

Ters tercih. Iletisim konusu sikintili. Karakter uyusmazligi cikacak bariz. Senol Hoca lafini esirgemez, Guti de alttan alacak bir adam degil.
hocanın takımın yarısı ispanyolca konuşurken iletişim sıkıntısı olmuyorda yardımcısındamı olacak iletişim sorunu varsa fena yardımcıdan önce oyuncular sıkıntı olur. antrenmanlarda tek kelime türkçe konuşmadan bittiği oluyordur.

Çevrimdışı mylife1903

burakın bonservisi 5 değil, 3,5. negredonunda 2,5
negredo maaşı 4,35
burak maaşı 3,55
maaş farkı bonservisi karşılıyor.
yarısı sakattı diyorsun 25 maç oynamış.

verdiğin bilgilerin hepsi yanlış...

beşiktaşın ritmi dediğin konuya da değinirsek biz çok tempolu top oynayan bir takım değildik ki hatta en az koşan takımdık
Abi huseyin sevki topuz gibi yakalamisin guduk necmiyi

Çevrimiçi Necmi

Gostersene o maddeyi
Negredonun bonservisi bile kasadan cikmadi daha
Taahhutun verildigi zamanda gecerlidir dersek adriyanonun bonuslari gecmis seneye yazilmali taliskanin da kiralik parasi
gösterilecek birşey yok o madde bilinen net madde eksideysen esame listesine yazamıyorsun sezonu ekside tamamlarsanda ceza alıyorsun.

Çevrimdışı tangaz

chelsea belçikalı kaleciden memnun değil mi ki brezilyalı kaleciyi 70 milyona alıyor  :alala:

bildiğin şımarıklık brezilyalı kaleci de o parayı etmez bu arada

Çevrimiçi Necmi

evet ama zam yapmadan da ikna edebilirlerdi 32-33 yasında donk  ülkesinde avrupada filan en fazla 600bine oynar o da brüt
sen hiç mecburiyet diye bir şey öğrenmedinmi :D yerine alacakları adama 6-7 den aşağı bonservis veremeyecekler 3 ten aşağıda imza atmaz menejer parası falan bunu yapamıyorlarda bunu oyuncuda biliyor seve seve kontrat bu. Daha siftah yaptılar bakalım ne arızalar çıkacak önümüzdeki zamanlarda. Kabul edilmiş çaresizlik bu erken patlamasıda iyi oldu bütün oyunculara örnek teşkil eder.

Çevrimiçi Necmi

aldılar mı nagatomoyu ?

Ne kadar çok takip ediyorsunuz bu renklileri yav  :alala:

transfermarkt'ta almış olarak gözükmüyor baktım şimdi de  :alala:
ffp hukuk kuruluna sefk edilmişken eksi bakiyede oyuncu dahil etmek yürek ister.
içeri transfer parası sokmadan anlaşma açıklayamazlar bence yapamazlarda.

Çevrimdışı cursedofdragon

İlk maça şöyle bir 11 ile çıkacaz öyle gözüküyor şenol hoca da bugün ifade etti.

Mitrovic satılırsa.

Fabri
Gökhan  Necip  Medel  Adriano
          Atiba  Oğuzhan
              Tolgay
Lens                            Babel   
               Larin

Çevrimdışı mylife1903

gösterilecek birşey yok o madde bilinen net madde eksideysen esame listesine yazamıyorsun sezonu ekside tamamlarsanda ceza alıyorsun.
Marselo 7 rodolfo 1.4 satilmadi mi abi
Negredoya 2.5 medele 2.5 verdik lense 1.5 6.5 etti
Canerin bonservisi 750 orkana 500 7.750 atinca 200 bastik kiralik adriyanonun 1.7 cl katilim bonservis bedeli var kapa bildirilen Onunla   taliskanin 2 milyonu yok mi
11.6 bonservis cikartmamis miyiz

Marselo 7 rodolfo 1.4 becki satinca medeli bildirebildik diyonuz
8.4+2.5 10.9 eder

Eee baskan demismis medeli bildiremiyormus neden medel onun cevabini verin aklimla dalga gecmeyin

Çevrimdışı mylife1903

Oguzhanla ilgili iletim neden onaylanmiyor
Ayrica Gene moda girmisiz sebebi nedir bir aciklama yok
@Necmi abi senin moderatorun gulhan bana orandan burandan sallama diyor kafaniza gore nopost falan da veriyorsunuz. Moderatorune soruyorum salladigim yeri goster bir suru sey soyluyor gosteremiyor.
Simdi bugunun moderasyonu ne sebeple geldi otosansirle yaziyoruz zaten insan azicik ozen gosterir modu yapistirinca bi aciklama yazar. Belki yazdigimi anlamadiniz ne bielcem ben ben kendi yazdigimi donup okuyunca kendim anlamiyom yahu
Tovbe tovbe

Simdi bu oguzhan kardesimiz takim kaptani degil mi?
Tosici de saysak 4 tane arkadasi rusyada kupada mucadele etmiyor mu?
Kalan arkadaslari da bu yaz sicaginda kampta senol gunesten odunu yemiyor mu?

Yahu hic bisi yapmasan sen kaptansin, bin ucaga git rusyaya arkadaslarinin macini izle
Tercimanla ara pepeyi quaresmayi vidayi bi istekleri var mi turkiyeden ogren canlari bisi cekmistir, kap gotur.
Hic aklin ermiyorsa kerane tatlisi gotur
1 ay sonra vida ile pepenin onunde oynayacaksin azicik saygi duysunlar sana

Çevrimiçi Necmi

bakılıyor mu tekrar kap'ın sitesinden  :alala:

abi sonuçta yalan haber paylaşamazlar direk olduğu gibi kap'a bildirimimizi aktarıyorlar :)
yalan haber vermezler kapta yanlış yazılmış diye doları euro olarak düzeltirler
yapmadıkları şey değil. :bandit:

Çevrimiçi Necmi

guti ile alakalı tek olumsuz düşüncem hoca ile maç oynanırken fikir alışverişini birebir yapamayacak oluşları, gerçi hoc kenarda bu işlere çok izin veren bi karakter değil zaten
şenol hoca herhalde lazcadan başka dil bilmiyor hoca korede nasıl çalıştı
laz tercüman bulmaktada zorlanmışlardır :D
ya neden anlaşamasınlar hangi devirde yaşıyoruz
kaldıki bugün söyledi yardımcı hoca istemiyormuşum ne fark eder kim olsa benim dediğimi yapacak dedi
neden istemeyeyime getirdi gelen yardımcı hocanın yerine karar alacak falan sanıyor bazı arkadaşlar. zaten bildiğim kadarıyla bizim yardımcılardan biri yabancı kaleci antrönörümüzde yabancı bugüne kadar sorun olmadı bu.

Çevrimiçi Necmi

Cok sacma degil mi?
Neden medel, lensi bildirme ya da negredoyu bildirme
1 ve 2 transfer donemi kendi icinde ayri ayri degerlendirir diye madde soruyorum ben
saçmamı değilmi uefaya sor sonuçta eksi bakiyede esame listesi oluşturamıyosun
borç hanesine yazmıyor uefa listeni istiyor bakıyor ne kadar bonservis kazanmışsın ne kadar harcamışsın 100 lira kazandın 101 lira harcadın listen geri dönüyor. uefa maçlarında oynatmana izin vermiyor. bu sezon sonunda olursa zaten ffp kriterlerine uymadın diye cezayı kesiyor hani alalım listeye sokmaz ligde oynatırızda olmuyor aslında yani alır oynatırsında sezon sonunda gel bakalım ne satmışsın ne harcamışsın dediğinde denkliği tutturamadıysan artık tolgaydan çıkarttığın fitili sokacak yer aramana gerek kalmaz. uefa hemen bir yer bulur.

Çevrimdışı tangaz

ffp hukuk kuruluna sefk edilmişken eksi bakiyede oyuncu dahil etmek yürek ister.
içeri transfer parası sokmadan anlaşma açıklayamazlar bence yapamazlarda.

walla bu uefa başkanı ceferinmidir nedir tr.deydi cinconluların yüreğine su serper tarzda açıklamalar yaptı

Çevrimdışı tangaz

şenol hoca herhalde lazcadan başka dil bilmiyor hoca korede nasıl çalıştı
laz tercüman bulmaktada zorlanmışlardır :D
ya neden anlaşamasınlar hangi devirde yaşıyoruz
kaldıki bugün söyledi yardımcı hoca istemiyormuşum ne fark eder kim olsa benim dediğimi yapacak dedi
neden istemeyeyime getirdi gelen yardımcı hocanın yerine karar alacak falan sanıyor bazı arkadaşlar. zaten bildiğim kadarıyla bizim yardımcılardan biri yabancı kaleci antrönörümüzde yabancı bugüne kadar sorun olmadı bu.

okudugunu mu anlamıyorsun ya da farklı mı değerlendiriyorsun bilemedim  :alala:

idmanları filan konusmuyoruz maç içerisinde hoca ve yardımcı yanyana oturur genelde arada konusurlar fikir verir yardımcı kararı ise hoca alır şimdi bunlar araya tercüman koyup kulaktan kulağa mı oynayacaklar bunu yaparlarsa da çok sağlıklı olmaz diyoruz üstelik akan oyundu kalkıp toplantı yapmayacaklar arada dönüp cümlecikler filan kuracaklar ve bu bölüm aksar diyorum sen yok kore yok lazca yok hangi çağ vb vb demişsin.

Çevrimiçi Necmi

burak gelseydi ve bizi şampiyon yapacak kadar gol atsaydı -ki çok rahat 20 tane falan atar bizi şampiyon yapardı- hiçbir taraftar sesini çıkaramazdı.
sen öyle san gram Beşiktaş taraftarını tanımadığın bak burdan belli oluyor
sen 20 golden bahsediyorsun 20 gol atabilmesi için sahada olması lazım taraftar sahaya çıkartmaz diyorum
taraftarın onu sahipleneceği bir özel durum oluşmadığı sürece Beşiktaşda forma giymesinin ihtimali yok beşiktaş taraftarı iki gole prensip satan bir taraftar değil. diyorum ya sen Beşiktaş taraftar kafasında değilsin diye yazdığın her mesaj bunu kanıtlıyor.
Bak basit bir şey anlatayım belki anlarsın sürekli maçlara gidiyorum burda biri Beşiktaş taraftarına çöp dese forumdan uçar çok kişide atıldı bu nedenle bu halimle ben burak sahaya çıksın pis söverim  benim kafamda 40 bin kişi içinde 10 bin kişi olsun burak vodafone da Beşiktaş forması giyemez. Çarşı dahil burak gelsin diyende tek bir taraftar grubu yok. Bir çok kişi tanıyorum kombinesi var ama onun yüzünden staddan ayağını keser. Bunları yönetim farketmedimi o kadar istediler almayı o kadar yağladılar burağı şöyle iyi Beşiktaşlı böyle iyi beşiktaşlı diye neden alamadılar taraftar kırmızı çizgisi olduğunu net şekilde söyledi.

Etiketler: