2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3574981 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı f_madida

Benzema mitroglu jilas

Is yapar, nispeten ucuza da gelir. Marsilya, senelik 2.65 maas veriyormus, o da vergilerden sonra net 1.400 gibi birsey. Biz 1.9, 2 versek gelir rahat rahat oynar bizde.

Marsilyaya da senelik soyle bir 2 civari kiralama (1+1 yillik) bir de ustune 6.5-7 civari bir opsiyon koysak, onlarin da isine gelir gibi zaten Avrupa ligi finalinde bile oynatmadilar adami.

http://en.protothema.gr/kostas-mitroglou-moves-to-marseille-for-record-fee/
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

ozziye güvenerek yola çıkmaya cesaret edemiyorum.

pili ilk biten oyuncudan, sahadan ilk çıkan oyuncudan ve oyuna son 10 dk girdiğinde rakipten 10 metre deparda 5 metre fark yiyen bir oyuncudan bahsederken ister istemez bir güvensizlik oluşuyor bende...
+1903
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı underworld

Motta, vasco da gol atmış onuda alak

Çevrimdışı Anıl1903

Son duyumlara göre oluşturulan Beşiktaş’ın 18/19 sezonu forma seti.

Çevrimdışı underworld

Formalar güzel ( keşke beyaz formada Vodafone siyah olsa)

Çevrimdışı mylife1903

Motta, vasco da gol atmış onuda alak
Ooo guzel haber
Adriyi gonderek yaslandi mottoyu alak

Çevrimdışı Anıl1903

Formalar güzel ( keşke beyaz formada Vodafone siyah olsa)
Vodafone yazısı keşke siyah olsa!
Bakalım önümüzdeki sezon için hangi forma üreticisiyle anlaşacağız?

Çevrimdışı underworld

Vodafone yazısı keşke siyah olsa!
Bakalım önümüzdeki sezon için hangi forma üreticisiyle anlaşacağız?
Bu yıl şampi olsaydık cl + çin min derken Adidas karşısında elimiz çok güçlenecekti.

Çevrimdışı mylife1903

Ya simdi soyle bir sahne hatirladim
Dalacagim bi adam var hazirlaniyorum taktik gelistiriyom
Su hareketi yapmaya karar verdim ustune de tazminat davasi acacam

Super takken7

Çevrimdışı atalay

Bu takım transferden önce 26 Haziran'dan itibaren eldekiler ile bolca hücum seti çalışsın. Uzun zamandır sadece iki hücum seti üzerinden oynanıyor. O setlerin merkezinde olan oyuncularından biri gelecek sezon olmayacak. Diğeri ise en az Temmuz sonuna kadar tatilde olacak. İsteğim tatilinin hiç bitmemesi olur.
[ Son Düzenleme: 11 Haziran 2018, 20:30:02 atalay ]

Çevrimdışı Anıl1903

Bu yıl şampi olsaydık cl + çin min derken Adidas karşısında elimiz çok güçlenecekti.

Adidasın sponsorluğu uzatmayacağı hakkında söylentiler var(twitter'da görmüştüm).Eğer iddialar doğruysa şampiyon olsak bile bir etkisi olmazdı.

Çevrimdışı cursedofdragon

keşke bunlar olsa formalar.

Çevrimdışı mylife1903

Siyah iyi

Çevrimdışı cursedofdragon

Başkanımız Fikret Orman, Guti ile görüşmek için İspanya'da.

Çevrimdışı tangaz

formaları beğendim kızımın istediği kırmızı  :loveya:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

:lol:

1006226575472414720[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Fernandes rusyada hep sol kanat oynadı. Simdi biz olurda alırsak kanat icin mı alacagız yoksa talisca yerine mi?
Iyi bir fernandes iş yapar. Tolgaydan oguzhandan falan fersah fersah daha iyi topcudur. En azindan şut çeker, gol falan atar.

Çevrimdışı worns

Bonservisini alabiliyorlarsa Aboubakar'ı alsınlar. En yüksek değerine burada ulaşır doğru yatırım olur. Hala gelişebilecek yönleri olan bir oyuncu ve burayla sıkıntılı başlasa da iyi bir uyum yakalamıştı. 10 milyon gibi bir para verilebilir.

Kiralıksa hiç gerek yok. Yine kısa vade çözümü arayacaksak santraforda daha golcü opsiyonlar bulunabilir.

Bana kalırsa artık kiralık ya da 33-34lük santrafor bakmayı bıraksak fena olmayacak. Bu kadar fazla hücum oyuncusunun değişip durduğu koşullarda Şenol hocanın hala ortaya bir şeyler koyabiliyor olması bile sürpriz.

Kilit rollere bu kadar para çıkarabilecek durum yoksa nedenini artık bir yerden sonra sorgulamak lazım. Tamam kur farkı falan da bu takım iki senedir dünyanın avrupa gelirini elde etti. Üstüne 20 küsüre santraforunu sattı. Tosiscten bile 4 küsür kazanıldı.  ofansif orta saha ve santrafor mevkilerine 7-10 milyon civarı bonservisler verebilmemiz gerekiyor normal koşullarda.

Aboubakar, Klaasen gibi oyuncular doğru isimler ama bunların bonservisini alamazsak yine planlama açısından yol aldığımızı söyleyemeyiz. Uzun kontrat vereceksek bunlara vermek gerekiyor. Bizim adetimiz ise genelde tam tersi gençler kiralık, 32-33 yaşındakilerin bonservisi alınıp 3 yıllık kontratlar imzalanıyor.

Çevrimdışı ardiles

Belgesi yok gunahini alamayiz

rusya seni bozmuş, günahtan sevaptan falan bahsediyorsun. bu kafayla elde kürek şişme bot üfürmeye devam edersin. bir an önce köyüne geri dön marinede yatlar seni bekler...

Çevrimdışı worns

Bu arada abou geçen seneye fırtına gibi başlasa da 2018'de sadece 3 gol attı. Portoda ahım şahım bir pozisyonu yok. 10 milyona yakın bir para önerilirse direk satacaklardır.

Çevrimdışı tangaz

süper bi fikrim war!

negredo + bi miktar para versek alfonso deyvisi alsak  :D

Çevrimiçi balkan-kartal

Bonservisini alabiliyorlarsa Aboubakar'ı alsınlar. En yüksek değerine burada ulaşır doğru yatırım olur. Hala gelişebilecek yönleri olan bir oyuncu ve burayla sıkıntılı başlasa da iyi bir uyum yakalamıştı. 10 milyon gibi bir para verilebilir.

Kiralıksa hiç gerek yok. Yine kısa vade çözümü arayacaksak santraforda daha golcü opsiyonlar bulunabilir.

Bana kalırsa artık kiralık ya da 33-34lük santrafor bakmayı bıraksak fena olmayacak. Bu kadar fazla hücum oyuncusunun değişip durduğu koşullarda Şenol hocanın hala ortaya bir şeyler koyabiliyor olması bile sürpriz.

Kilit rollere bu kadar para çıkarabilecek durum yoksa nedenini artık bir yerden sonra sorgulamak lazım. Tamam kur farkı falan da bu takım iki senedir dünyanın avrupa gelirini elde etti. Üstüne 20 küsüre santraforunu sattı. Tosiscten bile 4 küsür kazanıldı.  ofansif orta saha ve santrafor mevkilerine 7-10 milyon civarı bonservisler verebilmemiz gerekiyor normal koşullarda.

Aboubakar, Klaasen gibi oyuncular doğru isimler ama bunların bonservisini alamazsak yine planlama açısından yol aldığımızı söyleyemeyiz. Uzun kontrat vereceksek bunlara vermek gerekiyor. Bizim adetimiz ise genelde tam tersi gençler kiralık, 32-33 yaşındakilerin bonservisi alınıp 3 yıllık kontratlar imzalanıyor.
Aboubakari 10 milyona almak artik imkansiz. EPL den takimlar rahat rahat 30 verir. Cenki 23 e sattik abou 10 milyona imkansiza yakin gibi bir sey
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı f_madida

kiralik aldigimiz zaman 20 milyonluk adami getirip oynatabiliyoruz, bonservisli almaya kalkarsak maksimum 6-7 verebiliriz, bizim butcemizin cok net sinirlari var. maalesef durum boyleyken en iyi alternatifler opsiyonlu kiralik/uzun vadeli opsiyonlu kiralik anlasmalar oluyor, olacaktir.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tangaz

fernandesten bu yana duran toplar fecaat

fernandesin yan ortalara larin pepe vida ne kafalar gömerler yaşasaydı talişkayı da uçururdu

Etiketler: