2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 125 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575632 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi sozkul

Meali: Beşiktaş'ın alnında saf yazıyor , kitlersek güzel olur.

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu: "Sosa çok başarılı, kariyeri ortada olan bir futbolcu. Beşiktaş'a transfer olabilir sonuçta tanıdıkları bir oyuncu." (Radyospor)

Nasıl güleceğimi bilemedim...

Çevrimdışı ardiles

@tuncaboylu  saygın iş adamlarının yöneticilik yaptığı bütün süper lig kulüpleri pfdk ya sevkedilmiş. temel sebepler;

- lisansı olmayan yetkisiz menajerlerle çalışmak

- menajerlere ödenen ücretlere ilişkin bilgi vermemek

Çevrimdışı underworld

Çare bütün kulüplerin satılışı

Çevrimdışı underworld

Kulüpler kara delik gibi her geçen gün borçlar artıyor.
Bu böyle gitmez!

Siyaset figürleri şu futbolculardan vergi alma işini de bir an önce hayata geçirmeleri lazım gelir.

5 kulübün maaş toplamı 200 m öro
Diğer 13 takımında 100 m öro desek
Kabaca 300 m öro sadede 1.lig...
Yarısı kesintiye uğrasa
150 m × 5,3 = 795 m TL

Çevrimdışı underworld

Sporting lşsbon lu oyuncular takımdan ayrılmak istiyormuş.
Batan geminin malları...

Çevrimiçi annoca

Sporting lşsbon lu oyuncular takımdan ayrılmak istiyormuş.
Batan geminin malları...
hangi oyuncularmış onlar  :D

Çevrimdışı underworld

hangi oyuncularmış onlar  :D
Patron çıldırdı...
Seç, beğen, al...
Kapatıyoruz

Gemide delik olduktan sonra hepsi canını kurtarmak istiyor diyelim

Çevrimiçi annoca

Patron çıldırdı...
Seç, beğen, al...
Kapatıyoruz

Gemide delik olduktan sonra hepsi canını kurtarmak istiyor diyelim
martinsle fernandes de canını kurtarmak ister mi acaba  :D

Çevrimdışı underworld

martinsle fernandes de canını kurtarmak ister mi acaba  :D
Evet istiyorlar ama bizim değişmez ilk 3 maddemizden birine takılıyorlar.

1- portekizli oyuncudan uzak dur

Çevrimdışı underworld

Fakat genede bir yol var.
Ver g. Martşns + b. Fernandesi , al q7 ve pepe yi

Çevrimdışı worns

Eskiye dönme meselesine bende hiç sıcak değilim. hele demba, sosa, fernandes, opare vb söz konusu olunca. Abouda yaştan ve gelişme potansiyelinden dolayı iş değişebilir. ama sakatlık bilgisi kafa karıştırıcı hakikaten.

Madem eskilere gidilecek Gomez'e gitsek ya. Eski yeni bakmadan tartışma götürmeyecek adam odur. Hayalim 37-38 yaşına kadar burda oynamasıydı. Gelsin hatta yaşına rağmen 3 yıllık sözleşme yapsınlar itiraz etmem. Klose gibi 38ine kadar üst liglerde gol atmaya devam edecek hiç kuşkum yok. Piyasada alma şansımızın olabileceği tek a class forvet o.

Çevrimiçi annoca

Fakat genede bir yol var.
Ver g. Martşns + b. Fernandesi , al q7 ve pepe yi
:D
hiç sevmediğim bir laf var onu bize yedirmezler. martins acil satılıktır diye internete koysalar 40 dan aşşağı gitmez :D

Çevrimdışı underworld

:D
hiç sevmediğim bir laf var onu bize yedirmezler. martins acil satılıktır diye internete koysalar 40 dan aşşağı gitmez :D
Yok yav o kadar değil.
Hızlı, savruk ve çirkin bir kardeşimiz...
Mendes in elemanı olsaydı şimdiye 30-40 satardı
[ Son Düzenleme: 12 Haziran 2018, 04:48:37 underworld ]

Çevrimdışı mylife1903

kiralik aldigimiz zaman 20 milyonluk adami getirip oynatabiliyoruz, bonservisli almaya kalkarsak maksimum 6-7 verebiliriz, bizim butcemizin cok net sinirlari var. maalesef durum boyleyken en iyi alternatifler opsiyonlu kiralik/uzun vadeli opsiyonlu kiralik anlasmalar oluyor, olacaktir.
Bu kafayla devam edersen insanlar kiralamaz sana yakinda bu sebeple lensin kiralanip alinmasi iyi oldu. Insanlar gonul rahatligi ile kiralar. Kiralayip kiralayip almazsan adamlar ciddiye almaz

Çevrimdışı mylife1903

Abu abu diyonuz da isin gercegi abu abduraman celebiydi, yaninda cenkle degerliydi abu.
Simdi butun takimi ustune kursan cikip 15 gol atsa burda toplu intihar etmeyin.
Porto taraftari adamdan yaka silkiyir, portekiz liginde attigi gol sayilari cok degil. Maritimoda oynayip 30 gol atsa tamam, portoda oynuyor adam.
Bizim her macimizi manisaporlan yaptigimizi dusunun.

Yeni yuzler yok mu, kartlar yeniden dagitilsin nerede izleme komitesi, izleme komitesi takip komitesi olmus eski asklarimizi takip ediyir. Eskilerden getireceksek gomezi getirelim

Çevrimdışı mylife1903

@tuncaboylu  saygın iş adamlarının yöneticilik yaptığı bütün süper lig kulüpleri pfdk ya sevkedilmiş. temel sebepler;

- lisansı olmayan yetkisiz menajerlerle çalışmak

- menajerlere ödenen ücretlere ilişkin bilgi vermemek
Cok yakinda 1.7-2 milyon civari alan futbolcularin bu paralari yoneticiler ve menejerler ile paylastigi da ortaya cikinca cok fena karisacak ortalik.
Bu gsli tarik mi ne var fbde serdar mi ne vardi acayip pis isler donuyor, taraftar sorgulamazsa bu isler buraya gider.
Bizim yonetim ceza alacak mi acaba?
Herkese 10bin tl bize 10 puan silme verir bu federasyon

Çevrimiçi annoca

aboubakar da kafa yok. gerçekten yok. kiev ve olimpiakos maçlarında gördüğü kırmızıyı unutamıyorum. ilk yarı kazmanın önde gideniyidi ikinci yarı coştu, portoda da ilk yarı coştu ikinci yarı söndü velhasıl güven teşkil etmiyor. garanti adam istiyorsan aynı maliyete gignacı al.

aboubakar değil de serkan reçber'in önerdiği assale'yi istiyorum. geçen yıl sol kanat oynamış ona rağmen istatistikleri gayet iyi. şenol hoca da dar kadro seviyor o zaman böyle joker oyuncular lazım. ister larinle çift forvet oynatır ister tek forvet yeri gelir kanat oynatır daha ne olsun :D

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Porto'dan almak isteyeceğim adam Marega olur, Abou değil.

Çevrimdışı yoruk

Ya şimdi başkan İspanya'ya gitmiş Guti için de..Fernandes ile ilk görüşmeler olumluymuş da..Tamam da hoca ne diyor bu işlere ? Onayı alındı mı ? Eğer hoca tamam demiş ise çok şaşırırım.

He bir de Abuş gelsin yeter diyenler var.Ben Abuş için sezon boyu güvenmem arkadaş.Çok büyütüldü Abuş.Eksikleri çok olan biri unuttuk mu geçen senenin ilk yarısını ? O zaman da yersiz yere çok gömülüyordu şimdi yersiz yere çok övüldüğü gibi.Üstelik Porto da son aylarda ne adını duyduk ne görüntüsünü gördük ?

Fernandes gelsin, ama bölgeye 1 adam daha gelsin o adam da nokta atışı olsun.
Abuş gelsin, ama forvete 1 adam daha gelsin o da nokta adam olsun.

İşte bu olursa çok iyi olur.Ama orta alan çok dolmuş olacak nasıl olacak onu bilmiyorum ? Geçen seneden +1 daha fazla adamımız olacak.

Çevrimiçi annoca

Ya şimdi başkan İspanya'ya gitmiş Guti için de..Fernandes ile ilk görüşmeler olumluymuş da..Tamam da hoca ne diyor bu işlere ? Onayı alındı mı ? Eğer hoca tamam demiş ise çok şaşırırım.

He bir de Abuş gelsin yeter diyenler var.Ben Abuş için sezon boyu güvenmem arkadaş.Çok büyütüldü Abuş.Eksikleri çok olan biri unuttuk mu geçen senenin ilk yarısını ? O zaman da yersiz yere çok gömülüyordu şimdi yersiz yere çok övüldüğü gibi.Üstelik Porto da son aylarda ne adını duyduk ne görüntüsünü gördük ?

Fernandes gelsin, ama bölgeye 1 adam daha gelsin o adam da nokta atışı olsun.
Abuş gelsin, ama forvete 1 adam daha gelsin o da nokta adam olsun.

İşte bu olursa çok iyi olur.Ama orta alan çok dolmuş olacak nasıl olacak onu bilmiyorum ? Geçen seneden +1 daha fazla adamımız olacak.
abi abuş yanında bir adam daha gelirse forvete, larini kaybederiz. 1 kişi gelsin kafi ama gelen bence abuş olmasın

Çevrimdışı underworld

Free ba çine gitmediyse (1+1 1,75 ten) + larin

Lig maçlarında Ba
UEFA maçlarında larin oynasın

Çevrimdışı yoruk

abi abuş yanında bir adam daha gelirse forvete, larini kaybederiz. 1 kişi gelsin kafi ama gelen bence abuş olmasın
O da olur.Hatta daha rahat olur.Fakat 3.forvet de lazım.Altyapıdan da yok.Pektemek masraflı.

Neyse ,daha Negredo gidecek mi belli değil "Love kesin gidici hoca istemem dedi" dahası Larin nedir ne değildir onu da bilmiyoruz.2 maçla olmaz bu işler.1-2 ay içinde Larin fikir verir .Zaten 1 ay sonra UEFA maçlarına Larin-Negredo ile çıkacağız gibi.

Benim düşüncem halen eğer zarar edilecekse mal olduğu fiyata satamayacaksak Negredo kalsın yönünde.Pektemek-Love-Lens gitsin maliyet olarak Negredo o kadar koymaz bize.Katkı yapar bu adam bir şekilde.

Çevrimiçi gokhans

Hem fernandes hem de klasssen ikilisi aynı anda gelirse tebrik ederim yönetimi. İki oyuncu birden istiyordum neticesinde.  :ok:  :super:
düşünsene arkalarındada medel olucak  :halay:  :steamed: :steamed: :steamed:
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı tangaz

Porto'dan almak isteyeceğim adam Marega olur, Abou değil.

marega aklıyla donunda salar abuşu top niyetine sektirir  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Bu kafayla devam edersen insanlar kiralamaz sana yakinda bu sebeple lensin kiralanip alinmasi iyi oldu. Insanlar gonul rahatligi ile kiralar. Kiralayip kiralayip almazsan adamlar ciddiye almaz

yorumlarımda da kulandığım bir ifade var "iş dünyasının dinamikleri" die, buna güzel bir açıklama getirmişsin reis...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: