2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 124 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575881 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

herşeyi yalanlamak mı zorundalar gerçekten inanıyormusun 100 uçak kiralandığına
transferlerin çoğu mübazirin uçağıyla yapıldı. kaldıki nerden baksan 25 civarı deplasman var
git gel 50 uçak kiralama demek oluyor.
her haberi yalanlamaya kalktığında birilerinin dötünü kaldırıyorsun muatap almış oluyorsun
birine cevap vermek onu adam yerine koymaktır. ciğeri beş para etmez insanları adam yerine koyup her masa başı
haberlerine cevap mı yetiştirelim. Muatap almayarak en doğrusunu yapıyorlar. bu tip hesapların
görülme yeri mali kongredir cevap orda kongre üyelerine verilir. Değersiz basın mensuplarına değil.
bir kongre üyesi kongrede hesap sormayıp kalkıp basına konuşuyorsa ilk tepkiyi senin göstermen
gerekir neden bunu kongrede gündeme taşımadın diye. Kongrede susup basına bıdı bıdı etmenin
nasıl bir haklı yanı olabilir.
Bir konuda haklsının böyle bir durum varsa hesap sorulur ama bu mali kongrede olur. Basına karşı
ağzından salyalar akıtarak tribüne oynayarak değil tribününde bunu yememesi lazım artık.
Abi olayi yazan sinan vardar, kotu bir besiktasli degil. Takim icin tutulan ucaklardan bahsetmiyor, menejerler yeni gelen futbolcular ve mac izlemeye giden yoneticilerin ucaklaridir bahsedilenler yuksek ihtimal yoksa bayernle oynamaya giderken ucak tabiki tutulacak.
Kotu niyetli bir yazara da benzemiyor bu adam ustelik eski yonetici.
Kulupte bir israf oldugu verilen maaslardan belli, ates olmayan yerden duman cikmaz.
25 milyon yonetim gideri sokuluyor butceye.
Bunun kalem kalem incelenmesi gerekir kongrede, soran var mi, yok! Hah benim itirazim buna yoksa yonetim 50 milyon harcamis lazimmis harcamis onda degilim ben.

Çevrimdışı tangaz

siyaside gidebilir oda bizi ilgilendirmez sorun burda gitmesi değil bu doğal hakları
sorun almanların kendi vatandaşlarına tepki göstermesini eleştirmek ırkçılık demek
almanlar aynı toplantıya giden cenk e tepki gösterdilermi. gösterdilerse ırkçılık yapmışlar
ama bu sadece kendi vatandaşlarıyla sınırlıysa iç meseleleri bizi ilgilendirmez.

beni ilgilendirir ben bu ve benzeri tüm olaylara din dil ırk renk farketmeksizin tepki koymamla tanınırım  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

bu menajerler tam bir pislik her türlü üçkağat dalavare var Allah sizi diğer dünyada ateş edecek ateş cehennem sizleri bekliyor menajer oyunlarından çok çekti kulübümüz
Ferdi transferi umarım hakikate ulaşır.
yanlış düşünüyorsunuz kulüpler çekiyorsa bu menejerin suçu değil
adı üzerinde menejer işde adamlar oyuncularının menfaatini düşünecek kulüplerin değil
kulüplerde kendi menfaatlerini düşünüp aldanmayacak.
muhasebeciler kendi şirketlerinin menfaatini düşünüyor en az vergiyi ödetmeye çalışıyor
avukat müvekkilini savunuyor suçlumu değilmi bakmıyor görevi savunmak bu nedenle para alıyor
bunlar üç kağıtçımı işlerini layıkıyla yapıyorlarmı. esas üç kağıtçı işini layıkıyla yapmayana denir.

Çevrimdışı mylife1903

:alala:
birbirine zıt iki tezin ikiside nasıl doğru olabilir. :D
senin kazanlarda doğuruyordur büyük ihtimal  :bandit:
Abi siz turkiyede yasanlar hep bir dogru bir yanlis olarak bakiyorsunuz. Bazi durumlar vardir herkes haklidir kendine gore, bence sen de haklisin
Objektif bakiyorum olaya ben
Herkes hem hakli hem haksiz bu mevzuda. EN cok menfaat saglamaya calisan ise bizim cb bu olaylardan.
Karmasik bir hikaye aslinda
Ingiltereye gitmismis cb
Orda futbol oynayan turkler cagrilmis gibi
Emre can yok
Cenk turk milli
Mesut ile ilkay alman milli
Hepsinin turk pasaportu vardir
Ilkayin bi yatirimi da varmis turkiyede. Psra yatirmis, yatirimini parasini korumaya calisiyor cocuk. Belki tehdit bile edildi bunlari bilemiyoruz
Kesin bildigim posts koyup gitmese o yatirimina el koyulup fetocu ilan edilecegi.
Almanlar da hakli
Ama olayi fazla buyutup asiri tepki veriyorlar. Ayni seyi bostenk yapsa boyle tepki vermezler belki zenci oldugu icin ona da tepki verirler
Herkes herkese gore bu olayda hakli ve haksiz

Muhim olan ters muhendislik ile olayin cikisini bulmak.
Bixim cbnin isguzarligidir bence olay, cagirma bu cocuklari, cagirdiysan da fazla basina malzeme etme. Fazla siyasal bulmuyorum ben slmanlar gibi ama almanlarin tepki vermesini anlayabiliyorum. Tepki verenler ise turk donercisi basan alman neonazileri falandir, tepkileri olcusuz.
Siyasal bir olay oldu diye irkci tepki veriyorlar.
Gsrip bir olay isin gercegi

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi olayi yazan sinan vardar, kotu bir besiktasli degil. Takim icin tutulan ucaklardan bahsetmiyor, menejerler yeni gelen futbolcular ve mac izlemeye giden yoneticilerin ucaklaridir bahsedilenler yuksek ihtimal yoksa bayernle oynamaya giderken ucak tabiki tutulacak.
Kulupte bir israf oldugu verilen maaslardan belli, ates olmayan yerden duman cikmaz.
Bunun kalem kalem incelenmesi gerekir kongrede, soran var mi, yok! Hah benim itirazim buna yoksa yonetim 50 milyon harcamis lazimmis harcamis onda degilim ben.
Sinan Vardar'ın turizm firması var ve Beşiktaş'ın taraftarlarını Avrupa'daki her deplasman maçına bunun firması götürüyordu.

Oğlu yönetime alınmadığı ve üstteki arpalık kesildiğinden beri yönetim muhalifi takılıyor.

Yazdığını okumadım, doğruluğunu bilmem. Ama böyle bir profil, ona göre dikkate alın.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Sinan Vardar'ın turizm firması var ve Beşiktaş'ın taraftarlarını Avrupa'daki her deplasman maçına bunun firması götürüyordu.

Oğlu yönetime alınmadığı ve üstteki arpalık kesildiğinden beri yönetim muhalifi takılıyor.

Yazdığını okumadım, doğruluğunu bilmem. Ama böyle bir profil, ona göre dikkate alın.

Adam katil olsun arabasi calinsin, polis adama sen katilsin araban calinmamistir yakan soyluyorsun mu desin.

Dervisin fikri neyse zikri odur

Çevrimdışı tuncaboylu

Adam katil olsun arabasi calinsin, polis adama sen katilsin araban calinmamistir yakan soyluyorsun mu desin.

Dervisin fikri neyse zikri odur
"Kötü niyetli bir yazara benzemiyor, üstelik eski yönetici" yazdığın için, adamın kim olduğunu anlattım.

100 kere özel uçak kiralandığı da inandırıcı değil, ama yanlışlamaya zamanım ve niyetim yok.

Çevrimdışı mylife1903

"Kötü niyetli bir yazara benzemiyor, üstelik eski yönetici" yazdığın için, adamın kim olduğunu anlattım.

100 kere özel uçak kiralandığı da inandırıcı değil, ama yanlışlamaya zamanım ve niyetim yok.

2 senede diyir
Senede 15 transfer falan yapiyoruz. Izlemeye giden yoneticimiz de var gayet inandirici bir rakam

Çevrimdışı tuncaboylu

2 senede diyir
Senede 15 transfer falan yapiyoruz. Izlemeye giden yoneticimiz de var gayet inandirici bir rakam
Oyuncu izlemeye giden yönetici uçak mı kiralar abi, saçma sapan laflar bunlar.

Hadi Business class'ta uçar falan da, uçak kiralamak nedir?

Çevrimdışı tangaz

2 senede diyir

mantıklı hesaplama olmuş
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

yöneticilerin transfer dönemi harici oyuncu izlemeye giderken özel jetlerde sayısız fotosu düştü sosyal medyada umut güner şafak mahmut gökhan keskin filan

Çevrimiçi Necmi

almanyadaki seçmen futbolcuyla görüştü die oyunu değiştirmez zira  kürt kökenli seçmen hariç hepsi zaten buna oy veriyor ki ben çok sık görüşme imkanı buluyorum gurbetçi türklerle inanın ağzım açık kalıyor ülkenin yurtdışından iyi göründüğünü filan söylüyorlar üstelik bu görüştüğüm kişiler öle muhafazakar tipler filan da değil.

bu entegrasyon ve almanların iç politikasına müdahale edecek akıl oldugunu da sanmıyorum bu arada  :D  o kadar aklı olsa önüne gelen kandırıp aldatmazdı...
Bunu Türkiyede yaşayan Türk gibi değil almanyada yaşayan Türk gibi düşünerek
değerlendirmen gerekir. yabancı ülkedesin ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyorsun
dış politikası olmayan ezikliği sorunsuz ilişki mantelitesine oturtan avrupanın amerikanın kapı kulu olan
hakları sürekli çiğnenen yabancı ülkeler tarafından dışlanan kapıda bekletilen itilen kakılan
bir ülkeyken dünyanın ikinci büyük askeri gücünün uçağını sınırlarını işgal ettiği için düşüren bir ülkeye dönüşmek
sürekli menfaatleri olduğu için seni yalayan ülkelerin kapıda bekletip başını okşayanların şimdi seni ciddiye
alıp veryansın etmesi tehlikeli bir güç olarak görmesi pasif dış politika yerine popilist dış politikayı
tercih etmesi mesela basit gibi görünsede amerikanın almanyanın hurdaya çıkarmış destroyerleri yerine filona kendi tersanenden  amfibik bir gemi katman  bunlar dış politikayı çok farklı şekillendiriyor. ister istemez
gurur duyuyorlar. Güçlü ülke imajı çiziyor yoksa içerde özgürlüklerin bir bir gitmesi ekonomik çöküntü
bunların yanında onlar için birinci önemde olmuyor.
gördüklerimiz görmediklerimiz var dışardan başka görünüyor normal bizim ordumuz ta başından beri
büyük şehirlerin civarına konuşlanmış tek amaçları ayaklanmayı önlemek olan iç savaş ordusuydu
tüm silah yapımız buna göre şekillenmişdi. teknoloji önemli değildi asker sayısı önemliydi ve büyük nüfusa sahip
ordu besledik şimdi bu değişiyor donanmaya iki tane amfibik hava gemisi ekleniyor sadece bu bile beyler
benim sorunum ülkemi korumak değil benim başka topraklarda gözüm var demek sadece donanma değil
kara ve hava kuvvetleride değişiyor. Bunların elbet dışa vurumu farklı olacak burda ekmeği kaça aldığın
almanyada yaşayan türkün pek umrunda olmaz onların önceliği farklı. mesela burda takımın ne kadar borçlu olduğuyla
değil alman takımını yenip yenememesiyle ilgileniyorlar sen yendiğinde onların orda başı dik oluyor
yada burdan gözlerinde büyüttükleri alman politikacıya sittir çekildiğinde ordan bir şey yapılamayınca
bundan gurur duyuyorlar.
farklı bakıyoruz olaylara. Doğrumu yaptıkları bencede değil ama hakda veriyorum. çok eziliyorlar orda
 bu onlara güç veriyor.

Çevrimdışı mylife1903

Aynen izlemeye giderken ozel ucak cok sacma
Biznis da ucmasin ekonomi ucsun disleri dokulmez. Biznis istiyorsa farkini ceninden karsilasin
Amerigan firmasinda ise baslasan 70 sayfa kitapcik veriyirlar
Kuru temizleme kendin ode
Gunde bi bardak kirmizi sarap ben fazlasi sen
Vs.
mali disiplin

Çevrimdışı mylife1903

Bunu Türkiyede yaşayan Türk gibi değil almanyada yaşayan Türk gibi düşünerek
değerlendirmen gerekir. yabancı ülkedesin ikinci sınıf vatandaş muamelesi görüyorsun
dış politikası olmayan ezikliği sorunsuz ilişki mantelitesine oturtan avrupanın amerikanın kapı kulu olan
hakları sürekli çiğnenen yabancı ülkeler tarafından dışlanan kapıda bekletilen itilen kakılan
bir ülkeyken dünyanın ikinci büyük askeri gücünün uçağını sınırlarını işgal ettiği için düşüren bir ülkeye dönüşmek
sürekli menfaatleri olduğu için seni yalayan ülkelerin kapıda bekletip başını okşayanların şimdi seni ciddiye
alıp veryansın etmesi tehlikeli bir güç olarak görmesi pasif dış politika yerine popilist dış politikayı
tercih etmesi mesela basit gibi görünsede amerikanın almanyanın hurdaya çıkarmış destroyerleri yerine filona kendi tersanenden  amfibik bir gemi katman  bunlar dış politikayı çok farklı şekillendiriyor. ister istemez
gurur duyuyorlar. Güçlü ülke imajı çiziyor yoksa içerde özgürlüklerin bir bir gitmesi ekonomik çöküntü
bunların yanında onlar için birinci önemde olmuyor.
gördüklerimiz görmediklerimiz var dışardan başka görünüyor normal bizim ordumuz ta başından beri
büyük şehirlerin civarına konuşlanmış tek amaçları ayaklanmayı önlemek olan iç savaş ordusuydu
tüm silah yapımız buna göre şekillenmişdi. teknoloji önemli değildi asker sayısı önemliydi ve büyük nüfusa sahip
ordu besledik şimdi bu değişiyor donanmaya iki tane amfibik hava gemisi ekleniyor sadece bu bile beyler
benim sorunum ülkemi korumak değil benim başka topraklarda gözüm var demek sadece donanma değil
kara ve hava kuvvetleride değişiyor. Bunların elbet dışa vurumu farklı olacak burda ekmeği kaça aldığın
almanyada yaşayan türkün pek umrunda olmaz onların önceliği farklı. mesela burda takımın ne kadar borçlu olduğuyla
değil alman takımını yenip yenememesiyle ilgileniyorlar sen yendiğinde onların orda başı dik oluyor
yada burdan gözlerinde büyüttükleri alman politikacıya sittir çekildiğinde ordan bir şey yapılamayınca
bundan gurur duyuyorlar.
farklı bakıyoruz olaylara. Doğrumu yaptıkları bencede değil ama hakda veriyorum. çok eziliyorlar orda
 bu onlara güç veriyor.
dogru gene haklisin abi
Ama soyle bisi de var
Mesela ruslar katarin ucak gemisiyle nekadar ilgileniyorlarsa bizim ulkeye de ayni gozle bakiyorlar
Fazla osmanli fazla imparatorluk pompalandi herkesi etkiliyor da gavuru etkilemiyir dunya haritasini acinca imparatorluk degil bizim anadolu var. yerini zor gosteriyon.

Bizim bagimsiz ozgur baris icinde sosyal guvence altinda sakince yasamamiz lazim. Oyle oraya buraya eytlemekle binyere varamayiz.

Yunanlilar gibi falan yasamamiz lazim, rahat rahat genis genis

Çevrimdışı tuncaboylu

Aynen izlemeye giderken ozel ucak cok sacma
Biznis da ucmasin ekonomi ucsun disleri dokulmez. Biznis istiyorsa farkini ceninden karsilasin
Amerigan firmasinda ise baslasan 70 sayfa kitapcik veriyirlar
Kuru temizleme kendin ode
Gunde bi bardak kirmizi sarap ben fazlasi sen
Vs.
mali disiplin
Bence de.

Bunları hesaplamaya başladıysak, scout ekibinin biraz maliyetli bir şey olduğunu da sonucuna da varabiliriz herhalde.

Çevrimdışı tangaz

dogru gene haklisin abi
Ama soyle bisi de var
Mesela ruslar katarin ucak gemisiyle nekadar ilgileniyorlarsa bizim ulkeye de ayni gozle bakiyorlar
Fazla osmanli fazla imparatorluk pompalandi herkesi etkiliyor da gavuru etkilemiyir dunya haritasini acinca imparatorluk degil bizim anadolu var. yerini zor gosteriyon.

Bizim bagimsiz ozgur baris icinde sosyal guvence altinda sakince yasamamiz lazim. Oyle oraya buraya eytlemekle binyere varamayiz.

doğru

Çevrimiçi Necmi

Abi siz turkiyede yasanlar hep bir dogru bir yanlis olarak bakiyorsunuz. Bazi durumlar vardir herkes haklidir kendine gore, bence sen de haklisin
Objektif bakiyorum olaya ben
Herkes hem hakli hem haksiz bu mevzuda. EN cok menfaat saglamaya calisan ise bizim cb bu olaylardan.
Karmasik bir hikaye aslinda
Ingiltereye gitmismis cb
Orda futbol oynayan turkler cagrilmis gibi
Emre can yok
Cenk turk milli
Mesut ile ilkay alman milli
Hepsinin turk pasaportu vardir
Ilkayin bi yatirimi da varmis turkiyede. Psra yatirmis, yatirimini parasini korumaya calisiyor cocuk. Belki tehdit bile edildi bunlari bilemiyoruz
Kesin bildigim posts koyup gitmese o yatirimina el koyulup fetocu ilan edilecegi.
Almanlar da hakli
Ama olayi fazla buyutup asiri tepki veriyorlar. Ayni seyi bostenk yapsa boyle tepki vermezler belki zenci oldugu icin ona da tepki verirler
Herkes herkese gore bu olayda hakli ve haksiz

Muhim olan ters muhendislik ile olayin cikisini bulmak.
Bixim cbnin isguzarligidir bence olay, cagirma bu cocuklari, cagirdiysan da fazla basina malzeme etme. Fazla siyasal bulmuyorum ben slmanlar gibi ama almanlarin tepki vermesini anlayabiliyorum. Tepki verenler ise turk donercisi basan alman neonazileri falandir, tepkileri olcusuz.
Siyasal bir olay oldu diye irkci tepki veriyorlar.
Gsrip bir olay isin gercegi

ben olayın bu yönünde değilim CB çağırabilir istediğini isteyende gider siyasette yapabilir kime
ne burda senin oyuncun yaparsa eleştirirsin haklı yere töre bunu yaptığında eleştiririm mesela
bunu pepede yapsa eleştiririm. ama alman milli takım oyuncusundan banane o menfaati için gitmiş
ülkesindende tepki gelmiş banane hamama giren terler ülkede yatırımı varmış banane benim içinmi var
para kanmak için yapmış buda menfaati. almanlar tepki gösterir kendi pasaportlarına sahip kendi
haklarından yararlanan bir oyuncu gitmiş kendilerine muhalif başka ülke politikasını desteklemiş
istediklerini yaparlar almanların alman vatandaşlığını seçmiş kendi milli takımlarında oynayan birine gösterdikleri tavır
ırkçılık değildir. Benim üstünde durduğum bu yoksa isterse alman başbakanı katılsın davete ve onlar için propaganda yapsın
banane almanların sorunu bu.
yatırdığı parayı koruyabilir oda onun sorunu niye onu ben savunayım. gelmiş ülkeye bir lira sokmuş kısa sürede yapıp satacak
o koyduğu bir liraının üzerine iki lira daha ekleyip alıp gidecek bu bir yatırım değildir bizim bakış açımızla
onun için yatırımdır. bunu koruyorsa bunun için ülkesindede tepki alıyorsa onu benmi savunayım.

Çevrimiçi Necmi

dogru gene haklisin abi
Ama soyle bisi de var

doğru ruslar öyle bakar dünyanın en büyük ordularından birine sahip sendenmi korkacak
benim söylediğim o değil bahsettiğim konu yurt dışındaki türklerin psikolojik durumu
yoksa şöyle bir silah yaptık amerikalılar şaştı kaldı gibi saçmalıklara inanmıyoruz herhalde
sorun güç değil psikoloji.

Çevrimiçi Necmi

2 senede diyir
iyide zaten iki senede 50 deplasman var buda 100 uçak kiralamak demek oluyor
bunda tuhaf olan ne var uçaklar yalnız transferdemi kiralanıyor. takım her şehirler arası hareket ettiğinde
uçak kiralıyorsun takımı tarifeli seferlemi götüreceksin.

Çevrimiçi celiker1

bi fantazi yapasım geldi tolgay ozzi ikilisini satalım klaasseni 2sene kiralayalım emre akbabanın bonservisini alalım bu ferdiyi de alalım orta 3lü medel 6 klaassen 8 emre 10  olsun
Tolgay'ı satalım Klaassen ve Emre Akbaba'yı alalım.Ben Oğuzhan'ın kesinlikle kalması taraftarıyım.Hele hele aynı alt yapı ve süreci yaşayan,aynı dili konuşan Klaassen i alıyorsan.Emre Akbaba ikisinide yedekler,çokta iyi olur.Tolgay'ı 5+ eurolara gönderip Klaasssen ve Akbaba yapabilirsek çok iyi olur
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

beni ilgilendirir ben bu ve benzeri tüm olaylara din dil ırk renk farketmeksizin tepki koymamla tanınırım  :bandit:
kişisel tepkini koyarsın ama kafatascılık diyorsun yanlış olan bu
sen diyorsun cenkde vardı davette diye peki almanlar cenke tepki koydularmı
yoksa sadece kendi milli oyuncularınamı tepki koydular öyleyse ırkçılık olmuyor bu.

Çevrimdışı tangaz

doğru ruslar öyle bakar dünyanın en büyük ordularından birine sahip sendenmi korkacak
benim söylediğim o değil bahsettiğim konu yurt dışındaki türklerin psikolojik durumu
yoksa şöyle bir silah yaptık amerikalılar şaştı kaldı gibi saçmalıklara inanmıyoruz herhalde
sorun güç değil psikoloji.

ben daha geçenlerde dağların içinde bi füzelerimiz war tüm dünya korkuyor diyen kaç tane adam tanıdım burda ankarada

Çevrimdışı tangaz

iyide zaten iki senede 50 deplasman var buda 100 uçak kiralamak demek oluyor
bunda tuhaf olan ne var uçaklar yalnız transferdemi kiralanıyor. takım her şehirler arası hareket ettiğinde
uçak kiralıyorsun takımı tarifeli seferlemi götüreceksin.

mesele takım seyahatleri değil mahşerin 3 atlısının kieve yaptıgı oyuncu izleme uçuşları

Çevrimiçi Necmi

kendi yorumunlamı eleştiri yapıyorsun :alala:
Sinan vardar iyi bir Beşiktaşlı değil oğlu yönetimdeyken kulüple ticari ilişkileri sürerken bu eleştiriyi yapsaydı
iyi bir Beşiktaşlı derdik menfaati bitince bıdı bıdı eden tip iyi Beşiktaşlı olmuyor söylediği doğru bile olsa
haklı olmak değildir önemli olan bunu nasıl ve ne zaman dile getirdiğin daha önemli sen bunu eleştirirsen
haklısın ama vardarın menfaatleri varken aklı nerdeydi Beşiktaşlılığı nerdeydi.

Çevrimiçi celiker1

Larin hazırlıklara başlamış.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=3BZ2zNxvqtw
Olacak bu çocuk olacak.Tam bu ligin oyuncusu :super: Ama Cenk gibi çok çalışması @mylife1903 abisinin hastası Bojacan kas yapısına gelmeli.Dosta güven,düşmana korku vermeli :super:
[ Son Düzenleme: 09 Haziran 2018, 19:43:45 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Etiketler: