2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3525915 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı sozkul

bırak fifanın vereceği kararı bu oyuncular milyonda bir ihtimal bunu yaparlarmı.
fifa önlerine iki seçenek koysa alman milli takımı ve türk milli takımı hangisinde isterseniz
esame listesine yazacağız dese sence hangisini isterler.
ucuz popilist milliyetçiliği bırakın bence. onlar tercihlerini daha önce yaptılar zaten

Doğru

Çevrimdışı tangaz

Evet, çünkü Almanlar tarihleri ile yüzleşmiş, hatasını kabullenmiş ve dersini öğrenmiş bir toplum. O yüzden tabu bir konu ve nazi suçlamalarını çok ciddiye alıyorlar, özellikle nazi derken neyi kastettiğini dahi bilmeyenlerden gelince. Burada kastım sokakta birisini çevirip sen nazisin demek de değil, o da kötü de, bir politikacının ülkeyi nazilikle suçlaması. Devletin milyonlarca insanı sistematik bir şekilde katletiği düzenle.

Dediğim gibi ülkede ırkçılık yok, ırkçı yapılanmalar yok demiyorum. İstendiği kadar örnek bulunabilir. Ama konumuz topçuların ıslıklanması.

ewet topçular forma verdi die ıslıklanmamalı ıslıklanınca bu ırkcılık oluyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Nevzat Demir tesislerinin yanındaki arsayı henüz almadık.Bakanımızın imzalamasını bekliyoruz.Büyük ihtimalle önce 49 yıllık kiralanacak , daha sonra da alt yapı için tesis ve akademi çalışmaları başlayacak..Süreci takip ediyoruz..İmza atıldığında sizlerle güzel haberi paylaşacağız inşallah ..

Kaynak : Beşiktaş istihbarat

Beşiktaş’ın uzun süredir futbol akademisi kurmak için istediği Nevzat Demir Tesisleri’nin yanındaki arazi 49 yıllığına kiralandı.

Kaynak : Akşam
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Nevzat Demir tesislerinin yanındaki arsayı henüz almadık.Bakanımızın imzalamasını bekliyoruz.Büyük ihtimalle önce 49 yıllık kiralanacak , daha sonra da alt yapı için tesis ve akademi çalışmaları başlayacak..Süreci takip ediyoruz..İmza atıldığında sizlerle güzel haberi paylaşacağız inşallah ..

Kaynak : Beşiktaş istihbarat

Beşiktaş’ın uzun süredir futbol akademisi kurmak için istediği Nevzat Demir Tesisleri’nin yanındaki arazi 49 yıllığına kiralandı.

Kaynak : Akşam
Arazinin etrafini ruzgara versinler ceviz agaci diksin, gonlu olsun
Bizim de dikili agacimiz olur
Faydasiz topculara ceviz toplatiriz

Çevrimdışı solar

ewet topçular forma verdi die ıslıklanmamalı ıslıklanınca bu ırkcılık oluyor

Bir önceki mesajımda da açıkladığım gibi o protestonun sebebi ırkları değil verdikleri politik mesaj.

Çevrimdışı mylife1903

Bir önceki mesajımda da açıkladığım gibi o protestonun sebebi ırkları değil verdikleri politik mesaj.
Mario gomez bizde oynarken cb ile bulusup opusse forma hediye etse gene isliklayacaklar mi

🔥🔥🔥Alphonso Davies🔥🔥🔥

Atiba ve Larin’in Önerdiği Sol ve Sağ Kanat Oynayabilen,Dribbling Özelliği Harika Olan ve Kolay Adam Eksiltebiliyor..

Hakkında Bilgisi Olanlar Yazar Zaten..

Bonservissiz Olarak Gelecek..

Via:reisbjk

@underworld  :D :D

🗣 Balotelli: "Bazı şeylerden bıktım artık."

Reis gel bize herşeye yeniden başlayalım tertemiz bir sayfa açalım , seni yeniden doğmuş gibi yapalım

Çevrimdışı tangaz

oyuncu forma hediye etti die politik mesaj verilmesini ıslıklanmayı haketmiyor bence ırkı dini dili ne olursa olsun. ıslıklayan benim gözümde ırkçıdır.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Reis gel bize herşeye yeniden başlayalım tertemiz bir sayfa açalım , seni yeniden doğmuş gibi yapalım

gelsin biz onu vaftiz bile ederiz  :D

Çevrimdışı solar

Mario gomez bizde oynarken cb ile bulusup opusse forma hediye etse gene isliklayacaklar mi

2015 senesinde hayır, 2018'de evet.

Çevrimdışı tangaz

🔥🔥🔥Alphonso Davies🔥🔥🔥

Atiba ve Larin’in Önerdiği Sol ve Sağ Kanat Oynayabilen,Dribbling Özelliği Harika Olan ve Kolay Adam Eksiltebiliyor..

şu amerikadan 4-5 oyuncu getirsek 2si tutsa yeter 2 seneye epl ye 20şerden okuturuz en az.

gelsin biz onu vaftiz bile ederiz  :D
Aynen abi sırtımızda taşırız yeminle yeter ki gelsin uçuk paralar istemesin

Çevrimdışı tangaz

Aynen abi sırtımızda taşırız yeminle yeter ki gelsin uçuk paralar istemesin

ben şahsen sırtımda taşımam :)

negredo gidiyorum desin onu taşırım bak  :D

Çevrimdışı solar

Lafın bağlamı da önemli, bu aralar İtalyan politikacılar ile polemik halinde.

Bu taraftar sana Tapar , bu kadar sevilecegin başka bir Ülke ve takım bulamazsın bitsin bu hasret Gel artık Balo can

Çevrimdışı tangaz

adam gibi bi santraforumuz olaydı şimdi bir sağ bek bir on numarayla tamamlardık transferi oooff ulen negredo senin yüzünden kurtulmak zorunda oldugumuz 2 santrafor var

Lafın bağlamı da önemli, bu aralar İtalyan politikacılar ile polemik halinde.
Ya abi bu adam her yerde ırkçılığa maruz kalmış her yerde dışlanmış

İshtiyaci olan tek şey huzurlu bir ortam , SEVGİ ve saygı

Uyum sürecini anlattıktan sonra her sene en az 25 tane atar burada Sevgiyi gördükçe

Hem o çok mutlu olacak hemde biz , 1 sene kalsın şu taraftarı görsun 2.cisi sene ben bedava oynayacam bile diyebilir oyle de bir manyak :D
[ Son Düzenleme: 09 Haziran 2018, 21:46:42 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı solar

Ya abi bu adam her yerde ırkçılığa maruz kalmış heryerde dışlanmış

İshtiyaci olan tek şey huzurlu bir ortam , SEVGİ ve saygı

Uyum sürecini anlattıktan sonra her sene en az 25 tane atar burada Sevgiyi gördükçe

Hem o çok mutlu olacak hemde biz , 1 sene kalsınşu taraftarı görsun 2.cisi sene ben bedava oynayacam bile diyebilir oyle de bir manyak

Yok biliyorum, ben de isterim gelmesini, mylife1903 sağolsun ikna etti beni sonunda özellikle o seneryosu ile ama futbol kariyerinden bağımsız bir şekilde söylemiş olabileceği bir lafı yanlış anlayıp boş yere umutlanmıyalım demek istiyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

Dün akşamdan beri bir kişinin attığı tweet ile Klaassen ile 2 yıllığına,senelik 1,5 milyon euro dan kiralık,oyuncuya yıllık 2 milyon euro ve satın alma opsiyonu 20 milyon olarak konuşuluyor.Ben oyuncuya çok olumlu bakıyorum.Zira bu transfer dedikodusunda mantıken yerine oturtamadığım oyuncunun alacağı para.Bu oyuncu İngiltere'de 2 milyon euro'dan daha fazla para kazanmıyor mudur?Bence kazanıyodur.Oyuncuya ilgimiz olduğuna eminim ama bence duyumda bilgi eksik.Klaassen'in ne Everton'da ne kadar kazandığını teyit edebilecek arkadaş var mı?Ben o rakamın altına elemanın geleceğini zannetmiyorum
10 dakika Videosunu izledim, adamın uzaktan golü 1 tane.

Çok içime sinmedi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

detayı güzel yakalamışsın rakam pek inandırıcı değil gerçekten de epl de rakamlar gerçekten absürt seviyelerde
Everton Cenk'e 3.5 verene kadar 1 hafta at pazarlığı yaptı.

Bu adam 2'den fazla almıyordur orada, neti daha aza bile geliyor olabilir.

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Yahu anlamiyorlar, kendi kendilerine imparatorlukculuk oynayan adamlar devletin basinda. Sen once bir ulkeye odaklan, egitim standartlarin yerlerde, saglik yerlerde, insani gelismislik yerlerde kalkmis sacma sapan ona laf sokmalar buna laf atmalar. Adeta koca ulkeyi Carsamba Dolmuscular ve Otobus Soforleri Dernegi yonetiyor. Sen once bir belini dogrult, insaninin yasam standartlarini yukselt. Adamlar ulkenin icine 4 milyon Arap soktu ama Tataristan'dan, Turkistan'dan gelen 3-5 insani Turkiye'ye almamak icin yirtiniyorlar, vatandaslik vermiyorlar. Sonra bana multecilere 40 harcadik 50 harcadik diye merd-i kipti misali secaat arz ediyorlar. Bir laf vardir, konusanin anasini konusmayan beller diye. Bir bakin kim cok konusuyor, kimin sesi cikmiyor.

Turkiye'nin ilk once sanayisini guclendirmesi, egitimini, yasam kalitesini dunya standartlarina cikarmasi lazim. Bunca masraf ve can kaybina sebep olan Suriye olayinda de ki Esad 2 gunde gitmis olsun bundan bizim kazancimiz ne olacak? Kaddafi'ye de laf sokuyorlardi bunlar, orada milyarlarca dolarlik is yapan Turk firmalari varken hem de. Iste Kaddafi gitti, artik Turk sirketleri is yapamiyor oralarda, ustelik Libyalilar da surunuyor. Aynisini Misir'da yaptilar, sanki babalarinin ciftligi. Yani demek istedigim, akil, feraset, basiret yoksunu insanlarla bir yere varamayiz. Yok gemi yapiyormus ucak yapiyormus. Ne gemisi ne ucagi? Elektronik aksamlari, motorlar, teknolojisinin yarisi olsun burada uretiliyor mu orasi asil mesele. 15 senedir araba uretecegiz deyip Romanya'nin bile urettigi seyi uretemeyen adamlarin nesine ucak yapmak? Yalan soyluyorlar her zamanki gibi.

Once olmayan sorunlar yaratiyorlar, sonra mecbur bunlarin bazisini cozuyor bazisini cozemiyorlar. Sonra cozduklerini gosterip bakin biz cozduk diyorlar. Sifir terorle geldiler, beceriksizlikleri yuzunden teror tekrar azinca isi silahli kuvvetlere havale ettiler, onlar da mecbur silah deposuna cevrilip isyana hazirlanan kasabalari dumduz ettiler. Simdi teror yok diyorlar. Aptalliklari olmasa zaten olmayacakti teror. Tum gelismekte olan ulkelere sermayenin yagdigi bir doneme denk geldiler. Cin gibi ulkeler bu sermayeyi endustriye yoneltirken bir takim hirsizlar, baska hic bir sey yapabilecek bilgi ve gorgude olmadiklarindan kolay yoldan ceplerini doldurmak icin her yere beton dokerek bu firsati da teptiler. TSK Muslumanlar'in hakkini yedi diye FETO'cu teroristleri orduya, polise doldurdular az daha darbe oluyordu canlarini zor kurtardilar. Yani hep yanlis ustune yanlis yapip, yarattiklari olmayan sorunlarin az birazini cozunce onunla da ovunecek kadar ahmaklar.

Sen once bir belini dogrult, ulkeyi barut ficisina cevirmeyi birak, adaleti, egitim standartlarini, saglik ve cevre kalitesini yukselt. Biraz bitin kanlansin, ondan sonra ona buna firca cekmeye kalk. Elbette, kaliteli insanlar yerine kalitesiz yaltakcilarini sorumluluk mevkilerine getirirsen bu da olamayacagina gore sirk yonetimine devam. Hadi hayirli tiraslar.

Çerçevelenip duvara asılacak yazı,ellerine sağlık!

Çevrimdışı tangaz

Everton Cenk'e 3.5 verene kadar 1 hafta at pazarlığı yaptı.

Bu adam 2'den fazla almıyordur orada, neti daha aza bile geliyor olabilir.

cenk haftalık 120bine mi ne gitti cenk konusunda biz düşündüklerinden fazla bonservis tırtıklayınca cenkin fedakarlık yapmasını istediler cenk kabul etmedi

Çevrimdışı tuncaboylu

Alphonso Davies

Bu herif de sallıyor.

Amerika Ligi'nde kulüplerin oyuncuların sözleşmesini uzatması için opsiyonları oluyor.

Nasıl Larin'i bonservissiz anlamadıysak, bunu da alamayız.

Prim vermemek lazım reis lakaplı isimsiz hesaplara.

Çevrimdışı sozkul

"Kötü niyetli bir yazara benzemiyor, üstelik eski yönetici" yazdığın için, adamın kim olduğunu anlattım.

100 kere özel uçak kiralandığı da inandırıcı değil, ama yanlışlamaya zamanım ve niyetim yok.

Kongrede konuşma yaptı Sinan Vardar sanki bu konuda birşey söylemedi, ama tam emin olamıyorum, bir ara çay içmeye gitmiştim

Etiketler: