2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3527275 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı kyiv

bunun için manuel fernandes tipi orta açan elemanlarda lazım özellıkle duran toplarda

rodrigo tello  :bandit:

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Şu an eldeki oyuncular kendini göstermek için iyi performans göstermeye çalışacaktır. Endişelenmeye gerek yok. Larin ve Gökhan Törenin iyi bir ikili olacağına inanıyorum. Bir de goller atmaya başlarsa herkes rahatlamaya başlar.
Abi gökhan töre en formda zamanında bile 9 gol atmış 9 asist yapmış 43 maçta. Ki bu adam 2 senedir top oynamıyor. Verim alma ihtimalimiz çok yüksek değil açıkçası.
Serdar gürler, musa cagıran falan eger alırsak ne iş görecek. Ikiside 26 yasında. 3 senelik anlaşsak 29- 30 yasında bu adamları kac paraya satabiliriz?  Anadoludan topcu alınmayacagını defalarca örnekleriyle hem yaşadık hem de diger takımlarda gördük.
Benim kızdıgım hâlâ saçma seyler pesinde kosuyoruz. Ersan gülüm bize ne faydası olacak Allah aşkina? Besiktasliligına lafım yok elbette. Gelse rotasyonda iş yapar. Ama koy aslan gibi fatih aksoyu o oynasın.

Insallah bu sessizlik ince eleyip, sık dokumanın sessizligidir. Yapacagımız transferlerin coğunun tutması lazım. Eğer tutmazsa hem bu sezon hem gelecek sezonlar cok sıkıntı yaşarız

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

fark yaratan oyuncu dediğim bu. Rakip ceza alanına otobüs çektiğinde santraforunun haricinde de iş yapacak oyuncular lazım. Pepe bu sene o işi görmedi mesela.Duran toplardan en az 5,6 gol atabilmeliydi.
Kesinlikle katıliyorum. Orneği gs de maicon bizim negredo ile hemen hemen aynı sayıda gol attı. Fb de topal, josef falan çok attılar. Bizde oguzhan+tolgay 0 gol

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Kesinlikle katıliyorum. Orneği gs de maicon bizim negredo ile hemen hemen aynı sayıda gol attı. Fb de topal, josef falan çok attılar. Bizde oguzhan+tolgay 0 gol
ozzi ve tolgaydan bu seneki beklentim zaten yine kocaman bir 0
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı kyiv

Hakkını yemeyelim Tosic fena iş çıkarmadı hücumda.Pepede 1,2 sıkışılan maçta ona eşlik etseydi. Bugün şampiyonlar liginde ne yapacağımızı konuşuyor olabilirdik.

Çevrimdışı tangaz

ingiltere elenecek penaltılarda paso eleniyorlar :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

ozzi ve tolgaydan bu seneki beklentim zaten yine kocaman bir 0
Musa tolgay kadar oynar, oynamazsa yerim bu iletiyi
Okay okay da dedik 3 senedir dinletemedik adam iyi paraya  ispanyaya gitti
Lense para verecegine okayi alaydin

Çevrimdışı caner.eryigit

Umut Güner’in oğlu duyum veriyor yakındaymış

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Hakkını yemeyelim Tosic fena iş çıkarmadı hücumda.Pepede 1,2 sıkışılan maçta ona eşlik etseydi. Bugün şampiyonlar liginde ne yapacağımızı konuşuyor olabilirdik.
Zaten pepe' nin bu sezon cl macları haric kalitesini belli ettigi maç yoktu. Yaptıgı hataları tosic yapsa demedigimizi bırakmazdık burada.

Çevrimiçi levitate

Fernandes geldi diyorlar
ııyk

son uruguay maçından sonra stada bile gelmesin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Musa tolgay kadar oynar, oynamazsa yerim bu iletiyi
Okay okay da dedik 3 senedir dinletemedik adam iyi paraya  ispanyaya gitti
Lense para verecegine okayi alaydin
Abi herhangi bir topcu alsak 0 golle oynasa 3 asist yapsa tolgay kadar oynamıs oluyor zaten  :)

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Fernandes geldi diyorlar
Fernandes geldi diyorlar, aboubakar geldi diyorlar, rafael geldi diyorlar.. diyorlarda diyorlar..

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi gökhan töre en formda zamanında bile 9 gol atmış 9 asist yapmış 43 maçta. Ki bu adam 2 senedir top oynamıyor. Verim alma ihtimalimiz çok yüksek değil açıkçası.
Serdar gürler, musa cagıran falan eger alırsak ne iş görecek. Ikiside 26 yasında. 3 senelik anlaşsak 29- 30 yasında bu adamları kac paraya satabiliriz?  Anadoludan topcu alınmayacagını defalarca örnekleriyle hem yaşadık hem de diger takımlarda gördük.
Benim kızdıgım hâlâ saçma seyler pesinde kosuyoruz. Ersan gülüm bize ne faydası olacak Allah aşkina? Besiktasliligına lafım yok elbette. Gelse rotasyonda iş yapar. Ama koy aslan gibi fatih aksoyu o oynasın.

Insallah bu sessizlik ince eleyip, sık dokumanın sessizligidir. Yapacagımız transferlerin coğunun tutması lazım. Eğer tutmazsa hem bu sezon hem gelecek sezonlar cok sıkıntı yaşarız
26 yaşındaki adamla 3 senelik anlaşınca, neden 29-30 yaşında satman gerekiyor? :alala:

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

zaaa xd

şiişt çaktırma totem mode on
ben ingiltereyi destekliyorum turnuvada ama bugün begenmedim
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı caner.eryigit

Bütün penaltıları anladımda o çatala vurmaya çalışıpta kaçıran arkadaşı çözemedim abanacaksan vur ortaya bilerek yapmadı herhalde

Çevrimdışı kyiv

Hırvatistan oradan hem Rusyayı hem de İngiltereyi eleyebilir.

En azından İngiltere-Vida yarı finali bile işimize gelir. Malum EPL bu maçı didik didik eder.

30a gider bu iş  :money: Para geliyor paraaaa :bandit:

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

26 yaşındaki adamla 3 senelik anlaşınca, neden 29-30 yaşında satman gerekiyor? :alala:

elimizde kalmaması için.

Çevrimdışı kyiv

Bütün penaltıları anladımda o çatala vurmaya çalışıpta kaçıran arkadaşı çözemedim abanacaksan vur ortaya bilerek yapmadı herhalde

En güzel penaltıları sarı ingiliz çocuk atıyor sert ve köşeye tutulamıyor.

Çevrimiçi levitate

klasik ingiltere bala şeye gidiyolar işte :D

Çevrimdışı tuncaboylu

elimizde kalmaması için.
27 yaşında satamıyor musun?

26 yaşındaki adamla 3 yıllık sözleşme imzalarsan, zaten 29 yaşında sözleşmesi biter.

Çevrimdışı mylife1903

Abi herhangi bir topcu alsak 0 golle oynasa 3 asist yapsa tolgay kadar oynamıs oluyor zaten  :)
Onermeyi soyle genisletelim
Oguzhanla tolgay kadar katki verir
Nasil?

Çevrimdışı Erdem Ayaz

dur bakalım bu yalancılar tutturabilecekmi
hakan gündoğar diyor ki Babel satılıp yerine Aminu nun alınmasına karar verildi diyor

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

27 yaşında satamıyor musun?

26 yaşındaki adamla 3 yıllık sözleşme imzalarsan, zaten 29 yaşında sözleşmesi biter.

anadoludan oyuncu alıp yüksek paralara satan fazla olmadı şimdiye kadar. eger serdar gürler, musa cagıran falan alırsak yüksek ihtimal elimizde kalacaklar. ya kiralık verecegiz ya da biz para kazanamadan takımdan ayrılacaklar.

3 yıllık aldık diyelim. bu adamları 27 28 yaşlarında satıp para kazanabilecegimizi düşünmüyorum.

Çevrimdışı kyiv

Aminuda deplasman topçusu en büyük avantajı çok genç 1995 doğumlu. İllaki osmanlıdan birini alacaksak Aminu olsun.

Etiketler: