2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 54 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3581125 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı atalay

Wing Back. Genoa'da beşlinin solunda oynuyor. @goktasoktay | Bağlantı oyuncusu yok. Bahsettiğin gibi merkez orta sahaların hücum destekleri yetersiz. Bir önceki turnuvaya göre en çok aradıkları oyuncunun Nani olduğunu düşünüyorum. Önde ikili oynatırken çok katkı vermişti. @Özgür Gültekin

Çevrimdışı mylife1903

Ben de laxaltı çok beğendim. Orijini bek mi bu adamın? İki tarafta da oynatıyormuş milli takım hocası

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi
Degil, iyi oyuncu

Çevrimdışı mylife1903

Portekizden ronaldoyu cikart
Aykusu en yuksek oyuncu quaresma.
Apacileri toplamislar beyinsiz de bi hoca bulmuslar uzaktan kumandali
Resmen menejer takimi havasi var

Her oyuncu topu aliyor iki durduriyor yanina veriyor aliyor sonra zaten yanlis tercih ama isabetli bi oas yapiyor. Boyle devam ediyor
Bi ronaldo tek pas oynamaya calisiyor. Herife sabir versin yaradan.
Adamlar resmen istatistik falan kasiyorlar transfer icin. Tuzu kurulardan quaresma pepe ronaldo bisiler yapmaya calisiyir. Transferi gelmis ferdi heryerden vuruyor falan apaci ciftligi

Oyunculara bakarsan
Sagbek simaelin kopyasi
Solbek sabrinin kopyasi
Fanta bi nebze
Pepe efsane ama o da bombaladi. Golde hatasi var ama asil hata ismaelde sagbekte yani orda yapis iste orda aciga atmis forvete
Karvalyodenen bir embesil var. alanyasporda falan oynayamaz. Ilk11 oynuyor. Acayip kotu futbolcu ha seneye 40-50 milyona cakarlar eplye. Beyinsiz cumanin teki herif. Kabilesine fransiz lejyonerleri dalsin
Bernardo diye bir gerizekali var. bidibidi bisi yaptigi yok her tercihi yanlis
Adriyan silva diye biri oynamis cikarken gordum
Joya maryo denen vitaminsiz bir denyo var facia herif
Ileride de gedes denen kulagina tukurdugumun bir saklabani var
Sonra ronaldo
Yahu motinyo nasil oynamaz bu takimde gerzek fernandes de oynar ilk11

Donsun bizim cocuklar. Ronaldo birakinca da yeni ronaldo bulana kadar bu portekiz sampiyona falan goremez

Adamlarin hedefi de farkli bizim domates ihracatindan kazandigimizdan daha cok futbolcu satarak para sokuyorlar ulkeye belki o sebeple pazarlama parlatma yapiyorlar top ronaldoya gelene kadar.

Uruguayi da begendim iyi savunma yapiyorlar santraforlarinda super

Çevrimiçi Özgür Gültekin

her sene süpper lige gelen ama bir türlü gelemeyen Serdar Taşçı boşa çıkmış.

aman diyorum, sakın ha diyorum.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Dorukhan'ın bu sezon birçok kişiyi sasirtip etkili bir performans göstereceğini düşünüyorum. Fizik olarak da yeterli gibi gözüküyor. Umarım şansı yaver gider takıma da uyum sağlar. İçimde güzel bir his var. Bu çocuk bu yıl beklediğimizden daha fazla forma şansı bulacak. İnşallah olacak bu çocuk.
keşke ama en fazla oyanayacagı mac sayısı 7 ve ya 8

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

iyi oldu portekizin elendigi. zaten haketmiyorlardı :) euro 2016 yı rastgele kazanmıslardı. üst üste 2 kupada rastgele kazanılmaz. pepe ve quaresma' da kampa katılır 2 3 hafta icinde..

belçika kazanacak bence.. yani destekledigim takım. mertens, lukaku, de bruyne falan efsane takım..

Çevrimdışı AvrupaKartalı

hırvatistan ve uruguay en iyi top oynayan iki takim suana kadar. finali görebilirler
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

En geç pazartesi negredonun kap açıklaması gelecek ve aynı saatlerde aboubakar kiralandığı borsaya bildircek yüzde yüz bir duyum
Eyvah

@sosyalkartal Aboubakar açıklanacak dediyse geçmiş olsun arkadaslar

Aboubakar transferi yatar :bawling: :bawling:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

hırvatistan ve uruguay en iyi top oynayan iki takim suana kadar. finali görebilirler

Uruguay'in bir halt oynadigi yok. Duzgun bir forvetleri olsa Portekiz rahat kazanirdi. Ayni gecen seneki Besiktas'i izledim Portekiz'i izlerken.

Çevrimiçi Necmi

Negredo yok, kesin gitti demek.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hoca antrenmana almıyorum dedi daha ne olacak gitmesede giremeyecek takıma demek oluyor bu.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Solbek sabri sagbek ismael portekizde
Pepe suan icinden bagiriyordur adriyaaaann adriyaaaan
bence necipi bile arıyordur.

Çevrimdışı Fuat

Bence belcika ve fransa bunlardan daha iyi top oynuyor.

Çevrimiçi Savaş

bu neden gelmiyor kampa  :bandit:
Hakikaten he neden gelmiyor?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sosyalkartal

aboubakar ve portoyla sözleşme imzalandı negredo 7 mil euroya satıldı pazartesi ikisi birden açıklanacak
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Furkan Sarper

babel de sıkıntılar olduğunu yazmış bazı kişiler başka forumda, necmi abi bilgin var mı?
seneye son senesi ve 3-4 yıllık kontrat istiyormuş sanırım biz yanaşmıyormuşuz buna, bu yaz vedalaşabiliriz onunla büyük ihtimal eğer yazılanlar doğruysa

Çevrimdışı kyiv

aboubakar ve portoyla sözleşme imzalandı negredo 7 mil euroya satıldı pazartesi ikisi birden açıklanacak

bırakın 7 milyon kazanmayı  kendisine ödenecek parayı ödemesek o bile kardır. 7 milyonu kim veriyor acaba? Amerikalılar mı?

Çevrimdışı sosyalkartal

Şenol güneş basın toplantısın da negredo seneye aramızda olmayacak demişti toplantıdan 2 saat önce zaten anlaşma tamamlanmıştı Şenol hocada rahat bir şekilde gideceğini toplantıda dile getirdi
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Ya birak milletle dalga gecmeyi.

bırakın 7 milyon kazanmayı  kendisine ödenecek parayı ödemesek o bile kardır. 7 milyonu kim veriyor acaba? Amerikalılar mı?

Araplar ya da Cinliler'den baska kimse Negredo'ya o parayi vermez. Cinliler bile ince elemeye basladi son kurallardan sonra. Sakalina, tipine falan bakip aldilarsa Araplar alir.

Çevrimiçi Necmi

babel de sıkıntılar olduğunu yazmış bazı kişiler başka forumda, necmi abi bilgin var mı?
seneye son senesi ve 3-4 yıllık kontrat istiyormuş sanırım biz yanaşmıyormuşuz buna, bu yaz vedalaşabiliriz onunla büyük ihtimal eğer yazılanlar doğruysa
bilmiyorum duymadım birşey. ama kampa katılmaması soru işareti. milli maç nedeniylemi izni uzadı kimbilir. kontrat ister istemez ama hala bizim oyuncumuz bir sene daha bizde.

Çevrimiçi Necmi

Ya birak milletle dalga gecmeyi.
Burası transfer başlığı isteyen istediği duyumu verir inanmak inanmamak kişiye kalmış. Transfer başlığında yalan bile olsa yalan demiyorum olsa bunlarımı konuşmamız lazım yoksa dünya kupasınımı konuşacağız.

Burası transfer başlığı isteyen istediği duyumu verir inanmak inanmamak kişiye kalmış. Transfer başlığında yalan bile olsa yalan demiyorum olsa bunlarımı konuşmamız lazım yoksa dünya kupasınımı konuşacağız.

Atarken de olculu atmak lazim ama. :evillol:

Çevrimdışı Karabay

Atarken de olculu atmak lazim ama. :evillol:
arkadaşım sayenizde duyumcu kalmadı burada. Biz @sosyalkartal ı biliyoruz yıllardır tanıdık ve kabul ettik.

Çevrimiçi murat

hayırlı olsun.ama negredoyu 7 milyona sattılarsa büyük başarı.hatta yarısını komisyon olarak verseler bile.

Etiketler: