2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 56 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3581122 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Uruguay a ilk golu atanin pepe olmasi😍😍
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Aferin Pepe, boyle devam cok paraya satacaz seni. :evillol:

Çevrimdışı Liquidator

Kepler Pepeeeee

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Savaş

Dünya kupası bize çalışıyor

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Demir

Jo mario ve gedeş aut

Q7 ve g.martins in.

Başka yolu yok 

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı atalay

Golazo! Ayak içine hayat verdi.

Çevrimdışı goktasoktay

Derken cavani astı köşeye. Ne vurdu ama..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Böyle şansın vaziyetine sokam .

Çevrimdışı goktasoktay

Söyleyin bana bir cavani kaç para uleeeen

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı goktasoktay

Ve Q7 sahnede. Hadi bakalım neler yapacak

Çevrimdışı goktasoktay

Yahu oyuncularımızdan dolayı gönlümüz portekizde ama mylife haklı abicim. Portekizin kadroda bu seviyeyi haketmeyen o kadar çok kişi var ki. Uruguaya bakıyorum yanlışım varsa atalay düzeltsin beni ama çok kompakt oynuyorlar, kadro kaliteleri de oldukça yeterli. Uruguay elenirse yazık olacak sanki..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hadi Portekiz, yaparsın sen.
Sen Avrupa Şampiyonusun büyük düşün.

Çevrimdışı goktasoktay

Son atılan mesajlar mı silindi?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

son dakikada da Quaresma atarsa muhteşem olur.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bunun adı geçiyor da ne yapacağız bunu freestyle takımına mı alacağız?

Çevrimdışı atalay

Laxalt, son saniyelerdeki şut dışında Quaresma'ya adım attırmadı. Hatta bu sebepten bir bölüm ters kanada geçmek zorunda kaldı. Fakat kalabalık birinci bölge savunmasına karşı tek plan: Yüksek orta ya da uzak mesafeli şut. Tekdüze oyunlar kaybetmeye mahkum.

Agla ronaldo. Hadi sende dön bakalim köyüne.

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı atalay

Eğer Tabarez orta alanı bugünkü gibi tercih eder, baskı merkezlerini ise kenardan içeri doğru yönlendirerek kurgularsa Uruguay'ı Portekiz karşısında daha avantajlı görürüm. Cavani-Suarez ile ilk iki maçtaki gibi oynadığında oyun boyu uzuyor ve merkezde boşluklar bırakıyor. Bugünkü saha içi pratiği ve göbekteki isimleri kullanışı daha doğru.

İkinci maçın sonunda hatasından döndü. İki kanat dahil dört merkez orta saha ve birbirlerine kırılarak oynayan Suarez-Cavani ile oynayınca üçüncü maçtan itibaren o hatlar arasındaki mesafeleri kısalttılar. Bugün son yirmi beşi başka bir kurguda oynamak zorunda kaldılar fakat o bölümde de başarılı birinci bölge savunması yaptılar. Yanlıştan doğru zamanda vazgeçmek önemli.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Laxalt, son saniyelerdeki şut dışında Quaresma'ya adım attırmadı. Hatta bu sebepten bir bölüm ters kanada geçmek zorunda kaldı. Fakat kalabalık birinci bölge savunmasına karşı tek plan: Yüksek orta ya da uzak mesafeli şut. Tekdüze oyunlar kaybetmeye mahkum.

Moutinho aklına ihtiyaç duydular.
Carvalho-Adrien ileriye destek vermekten uzak oynayınca, Bernardo' da solo takılmak zorunda kaldı.

Çevrimdışı goktasoktay

Ben de laxaltı çok beğendim. Orijini bek mi bu adamın? İki tarafta da oynatıyormuş milli takım hocası

Çevrimiçi doganay

Bizimkiler elendi iyi bari 1 hafta tatil yapıp kampa yetişebilirler.

Çevrimdışı Sercan62

Dorukhan'ın bu sezon birçok kişiyi sasirtip etkili bir performans göstereceğini düşünüyorum. Fizik olarak da yeterli gibi gözüküyor. Umarım şansı yaver gider takıma da uyum sağlar. İçimde güzel bir his var. Bu çocuk bu yıl beklediğimizden daha fazla forma şansı bulacak. İnşallah olacak bu çocuk.

Çevrimdışı mehmetthedum

Bunun adı geçiyor da ne yapacağız bunu freestyle takımına mı alacağız?

Bu da öyle başlamıştı.. benzetmek için değil ama, top kontrolü iyi  bir özellik.

Tabi benim aklım halâ solak 10 numaralarda...
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Etiketler: