2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 123 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575373 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Senelerce Real Madrid gibi bir takımda oyna, Real Madrid formasıyla kaptanlık yap Sonra Beşiktaş'a gel Beşiktaş formasıyla mücadele et, Sonra ayrıl, Seneler geçmesine rağmen duvar kağıdı Hala Beşiktaş ile ilgili olsun. Çok büyük adamsın Vesselam. Sevilenler unutulmaz.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

bi fantazi yapasım geldi tolgay ozzi ikilisini satalım klaasseni 2sene kiralayalım emre akbabanın bonservisini alalım bu ferdiyi de alalım orta 3lü medel 6 klaassen 8 emre 10  olsun
Ben okeyim

Sat Ozi  ve Tolgayı

Klassen - Akbaba ve Musa çağıranı al yaslan arkana seyret
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tuncaboylu

İçimize Sızan Sözde Beşiktaş Muhabirlerinden Biri Yine Başladı Yaptığı Yorumlarla Beşiktaş'ın Feda Yapacağı Algısına..

Fırat iyi bir Beşiktaş'lı.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Dediklerinde yanlış bir şey de yok, daralacağız. Diğerleri de öyle yapacak. Galatasaray CL'ye gidecek, ama kadrodaki herkesi pazarlıyor. Ama maaşları çok yüksek, gitmez o oyuncular.

Fenerbahçe daha da kötü durumda, yakında bir Koç ailesi mensubundan  duymaya alışık olmadığınız bir enkaz edebiyatı başlar.

Taraftara gerçekleri anlatmak lazım ki, hem takıma sahip çıksınlar hem de beklentileri ona göre olsun.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

https://www.aksam.com.tr/ekonomi/manchesterin-yildizi-c2balikesire-avm-yapiyor-c2/haber-717755

ezbere konuşmayın derim...
iyide yatırım yapıyorsa bizim için değil kendi menfaati için yapıyor
tıpkı menfaati için Türk milli takımı yerine alman milli takımı seçtiği için
gitmeye zorunlu değildi gittiyse gene kendi menfaati için gitmişdir.
korkuyorsa kendi parasının zarar göreceğinin korkusudur yoksa gitmedi diye içeri tıkacak değiller
burda menfaatleri için yalakalık yapan insanlarımı savunalım şimdi.
alman pasaportu var alman milli takım oyuncusu sen Türk görebilirsin ama almanlarda alman görüyor
kendi ülke politikalarına karşı duran milli takım oyuncularına tepki göstermeleride
normal ne yani ülkede yatırım yapmış olduğu içinmi haklı oluyor yapmasın sonuçta bir koyup
3-4 alıp götürecek hastanemi yapmış okulmu yapmış nihayetinde menfaati için ticaret yapmış
sonrada menfaati için davete icabet etmiş.

Çevrimiçi Necmi

bu arada gidenlerden biri de bizim cenkti hatırlatırım.

o davete yurtdışında olupda tc pasaportu bulunan her futbolcu gitmek zorunda hisseder kendisini
Cenkin durumu farklı o alman milli takım oyuncusu değil. Türk pasaportu var ve geleceğini
Türkiyede şekillendiriyor.

Çevrimiçi Necmi

Hak etmiş diye bir şey yok abi kimse Kusura bakmasın bu adam aslen Türk

Ve Türkiye Cumhurbaşkanıni ziyaret etmesinden daha doğal bir şey yok

Ben Cumhurbaşkanıni savunmuyorum hiç haz etmem kendisinden ama bu durum farklı
isteyen istediğini ziyaret eder. Aslını falan boş ver Türklüğü o kadar önemli olsa
alman milli takımında oynamazdı. Bu tiplere Türklük edebiyatı yapma menfaati nerdeyse
onun borazanını üflüyor. Burda bizi ilgilendiren konu gitmesi değil almanların kendi milli
oyuncularını protesto etmesi bizi ilgilendirmeyen bir konu bu ilkay olmazdı diyelim bir alman oyuncu
ziyaret ederdi tepki görürdü biz o zaman birşey dermiydik hiç bir farkı yok bırakın milliyetçi
söylemleri ilkay türk oyuncu değil. Alman milli takımını seçtiği gün Türk olmakla ilgili her hakkını
iptal etmiş oldu. Neymiş balıkesirde avm açıyormuş ne yapalım karlı görürse gider tanzanyadada açar avm yi.
sen ingilizlerin verdiğinden fazla ver bakalım türk takımı diye seni tercih edecekmi. Türkiyede oynayıp
avrupa piyasasında gerilemek işine gelecekmi.

Çevrimiçi Necmi

Mesut - İlkay - Emre Can

Alman Milli takımını bırakıp Fifaya gidip Türkiye Milli takımına seçilme şansları var mı ? Eğer öyle bir ihtimal varsa hemen gelip başlasınlar
bırak fifanın vereceği kararı bu oyuncular milyonda bir ihtimal bunu yaparlarmı.
fifa önlerine iki seçenek koysa alman milli takımı ve türk milli takımı hangisinde isterseniz
esame listesine yazacağız dese sence hangisini isterler.
ucuz popilist milliyetçiliği bırakın bence. onlar tercihlerini daha önce yaptılar zaten

Çevrimiçi Necmi

Kesinlikle katılmıyorum sen ben alman milli takımında oynuyorum bu görüşme polemik yaratır ve beni zor durumda bırakır lütfen affedin dersin hiçbirşey yapamazlar, yeterki adama borcun olmasın.
doğru olan bu bir menfaatin yoksa neden eyvallah çekesin
davete gitmenin iki sebebi olur ya menfaatin vardır yada politikasını destekliyorsundur.
bunlar futbol hayatlarını bitirdikten sonrada yağlı bir td lik falan olmasa ülkeye sadece tatil
için gelirler.

Çevrimiçi Necmi

Bunu yatırımdan mı sayıyorsun ?
Klasik laz müteahhit kafası
Betona yatır
vur ve kaç artık midem bulanıyor bu zihniyetten.
bu yatırım değilki bir koyacak 3-4 alacak bunuda alıp götürecek
sonuçta kazanan değil kaybeden olacak olan ülke tabi hızlı paraya çevirmek
içinde ülke dinamiklerini kullan iyi dünya
sanayi kurarsın yıllarca orda durur iş gücü sağlar üretim sağlar bu yatırımdır.
vur kaçla ülke sermayesini tüketen birde kollanıyor.

Çevrimiçi Necmi

Secimle ilgili bir propaganda olmamis herhalde fazla buyudu bu olay almanlarin bastirilmis hisselerine tercumanlik
seçim için propagandada yapar bize ne herkesin kendi görüşü
neden yaptı diyemezsin sadece neden mağdur gösteriliyor yanlış olan bu
yoksa yaptığından kime ne. Menfaati için yapıyor biz burda mağdur edebiyatı yapıyoruz.

Çevrimiçi Necmi

Abi gazetede yazildi eski bir yonetici tarafindan. Yalanlanmadi.
E para nerede diye soran bi ben olunca yonetim yalanlama geregi bile duymuyor

Biz esek oldukca semer vuran cok olur demisler eskiler.
Yahu gavur 5-10$ icin hesap soruyor basbakanlar istifa ediyor
Alamanyada saat olayi patlamadi mi gecenlerde

Bu kulubun sahibi biziz arkadas para hepimizin hesap sormaliyiz. Nereye gidiyor nasil harcaniyir bu paralar
Kongrede bile soran yok yahu, sok geciriyim ben
herşeyi yalanlamak mı zorundalar gerçekten inanıyormusun 100 uçak kiralandığına
transferlerin çoğu mübazirin uçağıyla yapıldı. kaldıki nerden baksan 25 civarı deplasman var
git gel 50 uçak kiralama demek oluyor.
her haberi yalanlamaya kalktığında birilerinin dötünü kaldırıyorsun muatap almış oluyorsun
birine cevap vermek onu adam yerine koymaktır. ciğeri beş para etmez insanları adam yerine koyup her masa başı
haberlerine cevap mı yetiştirelim. Muatap almayarak en doğrusunu yapıyorlar. bu tip hesapların
görülme yeri mali kongredir cevap orda kongre üyelerine verilir. Değersiz basın mensuplarına değil.
bir kongre üyesi kongrede hesap sormayıp kalkıp basına konuşuyorsa ilk tepkiyi senin göstermen
gerekir neden bunu kongrede gündeme taşımadın diye. Kongrede susup basına bıdı bıdı etmenin
nasıl bir haklı yanı olabilir.
Bir konuda haklsının böyle bir durum varsa hesap sorulur ama bu mali kongrede olur. Basına karşı
ağzından salyalar akıtarak tribüne oynayarak değil tribününde bunu yememesi lazım artık.

Çevrimiçi uğur07

Renkliler surekli bitti besiktas zamani gecti tamam bu kadarmis diye tekrarlıyorlar. Ama aslinda hep bir acaba var. Bitmedi mi lan yoksa. Bu sene onlari hakli cikarma veya dot etme senesi. Sampiyon olursak sene sonunda koklu bi travma yasanacak gibi duruyor.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

Cenkin durumu farklı o alman milli takım oyuncusu değil. Türk pasaportu var ve geleceğini
Türkiyede şekillendiriyor.

cenkin de ilkayın da mesutun da çift pasaportu var nereden biliyosun geleceğini burada şekillendirdiğini? ailesi hala almanya da yaşıyor sen cenkin gelip yerleşeceğini nereden biliyorsun belki londrada yaşar ya da şuan evi manchasterde orada sürdürür hayatını yatırımlarını...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

iyide yatırım yapıyorsa bizim için değil kendi menfaati için yapıyor
tıpkı menfaati için Türk milli takımı yerine alman milli takımı seçtiği için
gitmeye zorunlu değildi gittiyse gene kendi menfaati için gitmişdir.
korkuyorsa kendi parasının zarar göreceğinin korkusudur yoksa gitmedi diye içeri tıkacak değiller
burda menfaatleri için yalakalık yapan insanlarımı savunalım şimdi.
alman pasaportu var alman milli takım oyuncusu sen Türk görebilirsin ama almanlarda alman görüyor
kendi ülke politikalarına karşı duran milli takım oyuncularına tepki göstermeleride
normal ne yani ülkede yatırım yapmış olduğu içinmi haklı oluyor yapmasın sonuçta bir koyup
3-4 alıp götürecek hastanemi yapmış okulmu yapmış nihayetinde menfaati için ticaret yapmış
sonrada menfaati için davete icabet etmiş.

herkes her yatırımını toplum menfaatine yapacak die bi şart mı var adam bireysel yatırım yapıyor herkes daire üstüne daire alıyor bunun topluma menfaati nerede? bırakın bu duyar kasmayı realist olun azcık. ister avm yapar ister fabrika kurar sonuçta her 2 yatırımı yapan da 1 koyup 5 alma peşinde...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

adamları cb dawet etmiş progrmları müsaitmiş katılmışlar emre müsait değilmiş katılmamış ve o ziyarette siyasi propaganda yapılmadı yapılsaydı en çok tepkiyi ben verirdim başta da cenki silerdim kalbimden ama burda almanlar bildiğin kafatascılık yapıyor empati yapmıyorlar şuan sizde bence empati yapmıyorsunuz.

adama yapılana üzülmedim ki yanlış buldum ve dile getiriyorum ne üzüleceğim üzülecek başka konularım var mesela negredonun maaşı beni üzüyor.
cenkden giriyorsun ama yanlış cenk türk milli takım oyuncusu türk vatandaşı
tercihini bu yönde yapmış CB nin davetine icabet eder etmelide kim ne diyebilir.
belki siyaset yapıyor diye eleştirilir o kadar. ama alman vatandaşlarından bize ne
neden kafatascı olsunlar adamlar kendi vatandaşlarına tepki gösteriyor.
anlamıyorum adamların cebinde alman pasaportu var üstlerinde alman forması var
ve alman milli marşı önünde saygı duruşunda bulunuyor almanların futbolda yükselmesi
için emek sarfediyorlar. ben ortada bir türk göremiyorum almanların kendi vatandaşlarına
yaptıkları eleştiride beni ilgilendirmiyor. adamlar alman milli takımını seçerken Türk asıllı
oldukları hiç akıllarına gelmemiş tercihlerini bu yönde yapmışlar kendi tercihleri saygı duyarım
tek bir eleştiride yapmadım zamanında ama şimdi kalkıp türküz ırkçılığa maruz kalıyoruz
edebiyatı yapmasınlar kimsede yapmasın onların türklüğü alman milli takımını seçtiği gün bitti.
almanların alman milli takımı oyuncusuna tepkileri bizi neden geriyor. Almanın almana
yaptığına nasıl ırkçılık diyebiliriz. şimdi müller gitseydi davete almanlar aynı tepkiyi verseydi
kafatascı dermiydin ha müller ha ilkay ben fark göremiyorum. Ha nuri şahin katılsa davete
ve almanlar Nuriye tepki gösterse o zaman sanane dersin ırkçılıklada suçlarsın adam türk milli
takım oyuncusu

Çevrimdışı Ömer Kaan

İspanyol Diario Sport'a göre Guti, ikinci antrenör olarak Beşiktaş'a imza atmak üzere.

Çevrimdışı underworld

İspanyol Diario Sport'a göre Guti, ikinci antrenör olarak Beşiktaş'a imza atmak üzere.
Yok artık!
Türkçe öğrensin sonra bakarız

Çevrimdışı Ömer Kaan

Haberin devamında Guti'nin 2019-20 sezonunda Beşiktaş'a as antrenör olacağı söyleniyor.

Çevrimiçi Necmi

ewet yatırım adam parasını betona yatırmış bu ne seni ne beni bağlamaz ki, şuan döviz yükselmiş ne kadar gurbetçi varsa gayrimenkul alıyor burada herkes parasını sanayiye yatıracak die bir şart mı var? zamanında sanayiciliğe girip batan o kadar çok futbolcu var ki. sonuçta bunlar cahil varoş çocuklar parayı ya faize bağlayacak yada betona gömecek bunda bi anormallik yok...
senin ayıramadığın şeyde bu işde ilkay yada mesut gurbetçi değil
gurbetçi dediğin kişi yurt dışında ekmeğini arayan türklere denir onlar çalışır kazanır
yatırımını Türkiyede yapar almanyaya gitme koşulu ya vize alarak yada oturma izni alarak olur
alman pasaportuyla giriş çıkış yapan gurbetçi değildir. Tercihini yapmış ve alman vatandaşı olmuştur
burda bir sorun yaşasa arkasındaki destek alman konsolosluğu olur. Burda siyasi nedenlerle içeri alsalar
almanya ayağa kalkar kendi vatandaşlarını korumak için.
cahil varoş olabilirler ama alman pasaportunu seçerken gayet menfaatlerine uygun davranmayı bildiler.
[ Son Düzenleme: 09 Haziran 2018, 18:23:10 Necmi ]

Çevrimdışı tangaz

Larin hazırlıklara başlamış.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=3BZ2zNxvqtw

aferim çok ümitliyim ben seneye 30 gol atacak inşallah.

birazda halter bassın omuz çapı kassın...

Çevrimiçi Necmi

basın ordusu ile gidiyor heryere böle bişey böle bi ziyaret basına yansır gayette doğaldır yansıması merkel de topluyor futbolcuları etrafında foto çektiriyor. mesele şu oyuncular siyasi tek kelime etmiyor o ziyarette ama almanlar konuyu gurur meselesi yapıyor ve tepki koyuyorlar. şimdi bi savaş çıksa o masum almanların çoğu nazist tavırlar sergiler ki bunu da garipsemem. olayları durumları birbiri ile karıştırmamak gerekir die düşünüyorum. sporcuların siyaset yapması ardaların emrelerin törelerin davranışıdır ama sporcuların bir siyasiyi her ziyareti siyasi değildir.
siyaside gidebilir oda bizi ilgilendirmez sorun burda gitmesi değil bu doğal hakları
sorun almanların kendi vatandaşlarına tepki göstermesini eleştirmek ırkçılık demek
almanlar aynı toplantıya giden cenk e tepki gösterdilermi. gösterdilerse ırkçılık yapmışlar
ama bu sadece kendi vatandaşlarıyla sınırlıysa iç meseleleri bizi ilgilendirmez.

Çevrimiçi Necmi

Bu da dogru
:alala:
birbirine zıt iki tezin ikiside nasıl doğru olabilir. :D
senin kazanlarda doğuruyordur büyük ihtimal  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Nasreddin hoca, sen misin?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
:D
aynı şeyi düşünmüşüz :evillol:

Çevrimdışı tangaz

senin ayıramadığın şeyde bu işde ilkay yada mesut gurbetçi değil
gurbetçi dediğin kişi yurt dışında ekmeğini arayan türklere denir onlar çalışır kazanır
yatırımını Türkiyede yapar almanyaya gitme koşulu ya vize alarak yada oturma izni alarak olur
alman pasaportuyla giriş çıkış yapan gurbetçi değildir. Tercihini yapmış ve alman vatandaşı olmuştur
burda bir sorun yaşasa arkasındaki destek alman konsolosluğu olur. Burda siyasi nedenlerle içeri alsalar
almanya ayağa kalkar kendi vatandaşlarını korumak için.
cahil varoş olabilirler ama alman pasaportunu seçerken gayet menfaatlerine uygun davranmayı bildiler.

gurbetçinin tanımını da değiştrdin ya kendine göre pess, bu elemanlar 2.kuşak 3.kuşak gurbetçi işte çifte pasaportları  var hem alman vatandaşı hem tc vatandaşı bu herifler hepsi de oy kullanıyor, çifte pasaportları olmasa nasıl kullanacaklar o oyları ? elemanlar alman milli takımını seçerken uyanıklık yaptıkları kadar baskı da gördüler alman milli takımını seçmezlerse alman vatandaşlıkları iptali dahi konuşuldu hatta sadece türkler üzerine konuşulmadı bu, burada biz yetiştiriyoruz biz yatırım yapıyoruz onlar gidip anayurtları için oynayacaklar die almanlar köpürmüştü o dönem.

Etiketler: