2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 126 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575497 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

kişisel tepkini koyarsın ama kafatascılık diyorsun yanlış olan bu
sen diyorsun cenkde vardı davette diye peki almanlar cenke tepki koydularmı
yoksa sadece kendi milli oyuncularınamı tepki koydular öyleyse ırkçılık olmuyor bu.

cenke tepki koyacak fırsatları olsa koyarlardı ortada yanlış filan yok almanların yaptıgı kafatascılık tabirinin sözlük karşılığıdır.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

mesele takım seyahatleri değil mahşerin 3 atlısının kieve yaptıgı oyuncu izleme uçuşları
yorumunmu yoksa bu yönde net açıklamasımı var yüz uçak kiralanmışmı demiş yoksa
transfer görüşmelerine gitmek için yüz uçak kiralanmışmı demiş
doğru olup olmadığını tartışmıyorum bu senin yorumunmu yoksa bir kanıdın varmı.

Çevrimiçi Necmi

ben daha geçenlerde dağların içinde bi füzelerimiz war tüm dünya korkuyor diyen kaç tane adam tanıdım burda ankarada
doğru ve buna inanan bir sürüde aptal var.
ama benim anlatmaya çalıştığım bu değil. yoksa konyalı bilim adamları bu güne kadar dünyayı on kere yok edecek
über silahları üretti :D

Çevrimdışı tangaz

misal mario gomez bizde oynarken merkelde tr hakkında atıp tutsun gomezde gidip merkele bjk forması versin ülkede ne kadar renkli warsa gomeze sallardı şimdi burada ilkayla mesutu eleştiren sizlerde gomezi savunur renklilere söverdiniz.

işte aramızdaki fark bu, ben bu durumlarda ilkayın da gomezin de yanında dururum.

admlar sadece birer forma verdi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

cenkin de ilkayın da mesutun da çift pasaportu var nereden biliyosun geleceğini burada şekillendirdiğini? ailesi hala almanya da yaşıyor sen cenkin gelip yerleşeceğini nereden biliyorsun belki londrada yaşar ya da şuan evi manchasterde orada sürdürür hayatını yatırımlarını...
geleceğini şekillendirmek derken tercihini Türkiye lehine kullandı demek istedim
Türk milli takımını seçmek bir tercihdir geleceğe dönük Türkiyeyle nikahlanmış oluyorsun
yoksa nerde yaşarsa yaşar sende gider yarın almanyada yaşarsın bu seni türk olmaktan çıkartmaz.
ama almanyada yaşamak değil almanyaya iltica edersen artık türk falan değilsin tercihini
alman vatandaşı olarak yapmışın demektir.

Çevrimdışı tangaz

yorumunmu yoksa bu yönde net açıklamasımı var yüz uçak kiralanmışmı demiş yoksa
transfer görüşmelerine gitmek için yüz uçak kiralanmışmı demiş
doğru olup olmadığını tartışmıyorum bu senin yorumunmu yoksa bir kanıdın varmı.

sinan vardar açıklamasını okumadım ama bizzat kendim defalarca sosyal medyada fotolar gördüm mahşerin 3 atlısı özel jetteyken uefa yarı finali izlemeye gidiyor finale gidiyor veya X maçı izlemeye gidiyor vbvb şeklinde. üstelik bu yöneticiler tarafından servis ediliyordu...

Çevrimiçi ferdi1903

Mesut ve ilkayin mevzusu erdogan düsmanli disinda türk düsmanliginin disa vurmasiydi. Alman milli takimina yavas yavas yabancilar alinmaya baslayinca en cok türk cocuklari alinmaya basladinda mirildanmalar oldu, hatirliyorum asamoha vardi schalkede oynayan zenci milli takimina cagrildinda ne yorumlar duydum almanlardan 😁. Yasadigim bölge irkcilik yüzdesi biraz yüksek. Burdaki almanlarin bir kismi yabanci gölü attimi sevinmiyor saymayanlar bile var. Evet almanlarin hepsi böyle deil. Ama sunu kesin söyleyeyim yüzde 70 i yabancilara bilhasa türklere ön yargilidir.

Çevrimiçi Necmi

misal mario gomez bizde oynarken merkelde tr hakkında atıp tutsun gomezde gidip merkele bjk forması versin ülkede ne kadar renkli warsa gomeze sallardı şimdi burada ilkayla mesutu eleştiren sizlerde gomezi savunur renklilere söverdiniz.

işte aramızdaki fark bu, ben bu durumlarda ilkayın da gomezin de yanında dururum.

admlar sadece birer forma verdi.
doğru örnek değil gomez alman kendi ülke liderinin gider isterse elini öper bize ne bundan
doğru örnek merkele gidip necipin ozinin forma hediye etmesi olur.

Çevrimdışı tangaz

geleceğini şekillendirmek derken tercihini Türkiye lehine kullandı demek istedim
Türk milli takımını seçmek bir tercihdir geleceğe dönük Türkiyeyle nikahlanmış oluyorsun
yoksa nerde yaşarsa yaşar sende gider yarın almanyada yaşarsın bu seni türk olmaktan çıkartmaz.
ama almanyada yaşamak değil almanyaya iltica edersen artık türk falan değilsin tercihini
alman vatandaşı olarak yapmışın demektir.

yanlış.

bu oyuncular seçim yapmadı, seçildiler. daha üstün oldukları için seçildiler şayet cenk de daha üstün olsaydı haftaya alman milli takımındaydı.

Çevrimdışı mylife1903

sinan vardar açıklamasını okumadım ama bizzat kendim defalarca sosyal medyada fotolar gördüm mahşerin 3 atlısı özel jetteyken uefa yarı finali izlemeye gidiyor finale gidiyor veya X maçı izlemeye gidiyor vbvb şeklinde. üstelik bu yöneticiler tarafından servis ediliyordu...
Bosu bosuna birbirimizi yiyoruz.
Seffaflik olmali harcamalar konusunda.
Bizim paramizi harciyorlar ve kimse tepki gostermiyor ben bu teslimiyetci zihniyete isyan ediyorum
Necmi abi kanit soruyor
Yabu kanit bulabilsem pektonun aldigi 1.7nin hepsinin pektonun cebine girmediginin kanidini koyarim butun turk futbolu sallanir.

Cb devlet parasi ile miting yapiyor ama acilis yaptim diyor. Bundan 10 sene sonra baskasi bu mitingin masraflarini oarasini sorsa takir takir anayasaya uydurulan bir harcama olarak gisterilir

Bizim yonetimin de mali kongrelerde masraflari aciklamasi hangi harcamalari. Masraf olarak fatura edilebilecegini kongreden gecirmesi lazim
Ortulu odenek gibi bizim paramiz harcaniyor ve bu bi bana batiyir herhalde

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

dogru gene haklisin abi
Ama soyle bisi de var
Mesela ruslar katarin ucak gemisiyle nekadar ilgileniyorlarsa bizim ulkeye de ayni gozle bakiyorlar
Fazla osmanli fazla imparatorluk pompalandi herkesi etkiliyor da gavuru etkilemiyir dunya haritasini acinca imparatorluk degil bizim anadolu var. yerini zor gosteriyon.

Bizim bagimsiz ozgur baris icinde sosyal guvence altinda sakince yasamamiz lazim. Oyle oraya buraya eytlemekle binyere varamayiz.

Yunanlilar gibi falan yasamamiz lazim, rahat rahat genis genis

Yahu anlamiyorlar, kendi kendilerine imparatorlukculuk oynayan adamlar devletin basinda. Sen once bir ulkeye odaklan, egitim standartlarin yerlerde, saglik yerlerde, insani gelismislik yerlerde kalkmis sacma sapan ona laf sokmalar buna laf atmalar. Adeta koca ulkeyi Carsamba Dolmuscular ve Otobus Soforleri Dernegi yonetiyor. Sen once bir belini dogrult, insaninin yasam standartlarini yukselt. Adamlar ulkenin icine 4 milyon Arap soktu ama Tataristan'dan, Turkistan'dan gelen 3-5 insani Turkiye'ye almamak icin yirtiniyorlar, vatandaslik vermiyorlar. Sonra bana multecilere 40 harcadik 50 harcadik diye merd-i kipti misali secaat arz ediyorlar. Bir laf vardir, konusanin anasini konusmayan beller diye. Bir bakin kim cok konusuyor, kimin sesi cikmiyor.

Turkiye'nin ilk once sanayisini guclendirmesi, egitimini, yasam kalitesini dunya standartlarina cikarmasi lazim. Bunca masraf ve can kaybina sebep olan Suriye olayinda de ki Esad 2 gunde gitmis olsun bundan bizim kazancimiz ne olacak? Kaddafi'ye de laf sokuyorlardi bunlar, orada milyarlarca dolarlik is yapan Turk firmalari varken hem de. Iste Kaddafi gitti, artik Turk sirketleri is yapamiyor oralarda, ustelik Libyalilar da surunuyor. Aynisini Misir'da yaptilar, sanki babalarinin ciftligi. Yani demek istedigim, akil, feraset, basiret yoksunu insanlarla bir yere varamayiz. Yok gemi yapiyormus ucak yapiyormus. Ne gemisi ne ucagi? Elektronik aksamlari, motorlar, teknolojisinin yarisi olsun burada uretiliyor mu orasi asil mesele. 15 senedir araba uretecegiz deyip Romanya'nin bile urettigi seyi uretemeyen adamlarin nesine ucak yapmak? Yalan soyluyorlar her zamanki gibi.

Once olmayan sorunlar yaratiyorlar, sonra mecbur bunlarin bazisini cozuyor bazisini cozemiyorlar. Sonra cozduklerini gosterip bakin biz cozduk diyorlar. Sifir terorle geldiler, beceriksizlikleri yuzunden teror tekrar azinca isi silahli kuvvetlere havale ettiler, onlar da mecbur silah deposuna cevrilip isyana hazirlanan kasabalari dumduz ettiler. Simdi teror yok diyorlar. Aptalliklari olmasa zaten olmayacakti teror. Tum gelismekte olan ulkelere sermayenin yagdigi bir doneme denk geldiler. Cin gibi ulkeler bu sermayeyi endustriye yoneltirken bir takim hirsizlar, baska hic bir sey yapabilecek bilgi ve gorgude olmadiklarindan kolay yoldan ceplerini doldurmak icin her yere beton dokerek bu firsati da teptiler. TSK Muslumanlar'in hakkini yedi diye FETO'cu teroristleri orduya, polise doldurdular az daha darbe oluyordu canlarini zor kurtardilar. Yani hep yanlis ustune yanlis yapip, yarattiklari olmayan sorunlarin az birazini cozunce onunla da ovunecek kadar ahmaklar.

Sen once bir belini dogrult, ulkeyi barut ficisina cevirmeyi birak, adaleti, egitim standartlarini, saglik ve cevre kalitesini yukselt. Biraz bitin kanlansin, ondan sonra ona buna firca cekmeye kalk. Elbette, kaliteli insanlar yerine kalitesiz yaltakcilarini sorumluluk mevkilerine getirirsen bu da olamayacagina gore sirk yonetimine devam. Hadi hayirli tiraslar.

Çevrimdışı solar

cenke tepki koyacak fırsatları olsa koyarlardı ortada yanlış filan yok almanların yaptıgı kafatascılık tabirinin sözlük karşılığıdır.

Olayın kafatasçılıkla hiç bir alakası yok. Çok basit bir mantığa dayanıyor.
Bu futbolcular Almanya milli takımında oynayıp Almanya'yı temsil ediyor.
Bu futbolcular sonra gidip kafasına esince Almanya'ya hakaret eden (''nazi'' günümüz Almanya'sında bir Alman'a edilebilecek en ağır hakarettir), Alman vatandaşlarını çıkarı için hapse atıp özgürlüğü üzerinden pazarlık yapan (Deniz Yücel) bir politikacı ile pişkin pişkin sırıtarak fotoğraf çektiriyor.
Bu durumdan rahatsız olan Alman taraftarlar da bu durumu protesto ediyor.
Irkçılık yok mu Almanya'da? Var tabii, dünya üzerindeki her ülkede olduğu gibi var bir miktar, az veya çok. Ama bu durum ona bir örnek değil.

Çevrimiçi Necmi

görebilirsin bu o jeti kiraladıkları anlamına gelmez seninki yorum katmak
bir Beşiktaşlının özel jeti olmadığını söyleyebilirmisin. varsayımlarla yorumla eleştiri olmaz
eleştirmek için eleştireceğin konunun doğru olduğunu gösteren kanıtlara sahip olman lazım.
Diğer türlü her muhalefet yapanın tuzağına düşmüş olursun

Çevrimdışı tangaz

doğru örnek değil gomez alman kendi ülke liderinin gider isterse elini öper bize ne bundan
doğru örnek merkele gidip necipin ozinin forma hediye etmesi olur.

sen aksini söylesen de ilkay da mesutta 2.3. kuşak gurbetçi türktür.

Çevrimiçi Necmi

Bosu bosuna birbirimizi yiyoruz.
Seffaflik olmali harcamalar konusunda.
Bizim paramizi harciyorlar ve kimse tepki gostermiyor ben bu teslimiyetci zihniyete isyan ediyorum
Necmi abi kanit soruyor
Yabu kanit bulabilsem pektonun aldigi 1.7nin hepsinin pektonun cebine girmediginin kanidini koyarim butun turk futbolu sallanir.

Cb devlet parasi ile miting yapiyor ama acilis yaptim diyor. Bundan 10 sene sonra baskasi bu mitingin masraflarini oarasini sorsa takir takir anayasaya uydurulan bir harcama olarak gisterilir

Bizim yonetimin de mali kongrelerde masraflari aciklamasi hangi harcamalari. Masraf olarak fatura edilebilecegini kongreden gecirmesi lazim
Ortulu odenek gibi bizim paramiz harcaniyor ve bu bi bana batiyir herhalde
kanıt yoksa suçta yoktur. diğer türlü bizim fetöcü savcılardan farkın kalmaz.

Çevrimiçi celiker1

Dün akşamdan beri bir kişinin attığı tweet ile Klaassen ile 2 yıllığına,senelik 1,5 milyon euro dan kiralık,oyuncuya yıllık 2 milyon euro ve satın alma opsiyonu 20 milyon olarak konuşuluyor.Ben oyuncuya çok olumlu bakıyorum.Zira bu transfer dedikodusunda mantıken yerine oturtamadığım oyuncunun alacağı para.Bu oyuncu İngiltere'de 2 milyon euro'dan daha fazla para kazanmıyor mudur?Bence kazanıyodur.Oyuncuya ilgimiz olduğuna eminim ama bence duyumda bilgi eksik.Klaassen'in ne Everton'da ne kadar kazandığını teyit edebilecek arkadaş var mı?Ben o rakamın altına elemanın geleceğini zannetmiyorum
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı mylife1903

Mesut ve ilkayin mevzusu erdogan düsmanli disinda türk düsmanliginin disa vurmasiydi. Alman milli takimina yavas yavas yabancilar alinmaya baslayinca en cok türk cocuklari alinmaya basladinda mirildanmalar oldu, hatirliyorum asamoha vardi schalkede oynayan zenci milli takimina cagrildinda ne yorumlar duydum almanlardan 😁. Yasadigim bölge irkcilik yüzdesi biraz yüksek. Burdaki almanlarin bir kismi yabanci gölü attimi sevinmiyor saymayanlar bile var. Evet almanlarin hepsi böyle deil. Ama sunu kesin söyleyeyim yüzde 70 i yabancilara bilhasa türklere ön yargilidir.
Dogru yahu. Kayinco benim rus almanyada yasiyor
Ujbej kelimede alamanca bilirim ben. Yasli bi komsusi var tip tip bakiyor habire. Dedim savasta baban nabiyordu, afalladi tabi. Once rus sandi sonra kafasi karisti turk oldugumu anladi. Efsanedir. Ruslar bu alamanlara fasist der kisaca zaten.
Hitleri secimle babam getirdi tabi. Yahudiler bunlari iyi terbiye etti agizlarini acamiyirlar biraz bitleri kanlansin hepsinin icinden birer hitler cikar
 Wehrmachti giydikleri gibi bizim turkleri kesmeye calisirlar.
Bizim zaten sabunumuz da iyi olmaz yahnimizi yapar bunlar.

Alaman biyledir. Icten ice yabanci nefreti var heriflerde suratlarindan belli oluyor. Yahudi birakmadilar tarih tekerrur ederse bizim turkleri yahni yaparlar.

Cok iyi alamanlar var tabi akrabalarimiz var alaman ama cogu boyle bunlarin
Turk dusmanliklari da var ama dile getiremiyorlar.

Milli takimda zenci oynuyor diye kendini silkeleyen bi milyon alman bulunur yahu

Çevrimdışı tangaz

Olayın kafatasçılıkla hiç bir alakası yok. Çok basit bir mantığa dayanıyor.
Bu futbolcular Almanya milli takımında oynayıp Almanya'yı temsil ediyor.
Bu futbolcular sonra gidip kafasına esince Almanya'ya hakaret eden (''nazi'' günümüz Almanya'sında bir Alman'a edilebilecek en ağır hakarettir), Alman vatandaşlarını çıkarı için hapse atıp özgürlüğü üzerinden pazarlık yapan (Deniz Yücel) bir politikacı ile pişkin pişkin sırıtarak fotoğraf çektiriyor.
Bu durumdan rahatsız olan Alman taraftarlar da bu durumu protesto ediyor.
Irkçılık yok mu Almanya'da? Var tabii, dünya üzerindeki her ülkede olduğu gibi var bir miktar, az veya çok. Ama bu durum ona bir örnek değil.

günümüz almanyasında en ağır hakaret  :alala: pek inandırıcı gelmedi, sıksık nazist davranışlar görüyorum almanyada

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Dün akşamdan beri bir kişinin attığı tweet ile Klaassen ile 2 yıllığına,senelik 1,5 milyon euro dan kiralık,oyuncuya yıllık 2 milyon euro ve satın alma opsiyonu 20 milyon olarak konuşuluyor.Ben oyuncuya çok olumlu bakıyorum.Zira bu transfer dedikodusunda mantıken yerine oturtamadığım oyuncunun alacağı para.Bu oyuncu İngiltere'de 2 milyon euro'dan daha fazla para kazanmıyor mudur?Bence kazanıyodur.Oyuncuya ilgimiz olduğuna eminim ama bence duyumda bilgi eksik.Klaassen'in ne Everton'da ne kadar kazandığını teyit edebilecek arkadaş var mı?Ben o rakamın altına elemanın geleceğini zannetmiyorum

Everton'da ne kazandigini bilmem. Fakat oyuncunun piyasa degerinin 20 milyon olmadigini biliyorum. Ayni Talisca ve Aboubakar'da yaptiklarini gene yapiyorlar. Everton bu adami istemiyor, yedigi kazigi cikarma derdinde. Besiktas bir suru oyuncuyu parlatti son bir kac yildir. Eli guclu olan biziz. Lan bu bizim makus talihimizdir nedir hep masada kaybediyoruz. :evillol:

Çevrimdışı tangaz

görebilirsin bu o jeti kiraladıkları anlamına gelmez seninki yorum katmak
bir Beşiktaşlının özel jeti olmadığını söyleyebilirmisin. varsayımlarla yorumla eleştiri olmaz
eleştirmek için eleştireceğin konunun doğru olduğunu gösteren kanıtlara sahip olman lazım.
Diğer türlü her muhalefet yapanın tuzağına düşmüş olursun

o zaman bu bol sıfırlı yönetim giderini açıkla neyin gideri bu?

Çevrimdışı caner.eryigit

Nihat Kahveci izleyicisi yüksek bir tv kanalında yer almak için var gücüyle BEŞİKTAŞ aleyhine konuşmaya, açıklamalar yapmaya devam ediyor.
Böyle giderse ödüllendirileceğinden en ufak bir şüphe duymuyorum.

Çevrimdışı tangaz

detayı güzel yakalamışsın rakam pek inandırıcı değil gerçekten de epl de rakamlar gerçekten absürt seviyelerde

Çevrimdışı mylife1903

Yahu anlamiyorlar, kendi kendilerine imparatorlukculuk oynayan adamlar devletin basinda. Sen once bir ulkeye odaklan, egitim standartlarin yerlerde, saglik yerlerde, insani gelismislik yerlerde kalkmis sacma sapan ona laf sokmalar buna laf atmalar. Adeta koca ulkeyi Carsamba Dolmuscular ve Otobus Soforleri Dernegi yonetiyor. Sen once bir belini dogrult, insaninin yasam standartlarini yukselt. Adamlar ulkenin icine 4 milyon Arap soktu ama Tataristan'dan, Turkistan'dan gelen 3-5 insani Turkiye'ye almamak icin yirtiniyorlar, vatandaslik vermiyorlar. Sonra bana multecilere 40 harcadik 50 harcadik diye merd-i kipti misali secaat arz ediyorlar. Bir laf vardir, konusanin anasini konusmayan beller diye. Bir bakin kim cok konusuyor, kimin sesi cikmiyor.

Turkiye'nin ilk once sanayisini guclendirmesi, egitimini, yasam kalitesini dunya standartlarina cikarmasi lazim. Bunca masraf ve can kaybina sebep olan Suriye olayinda de ki Esad 2 gunde gitmis olsun bundan bizim kazancimiz ne olacak? Kaddafi'ye de laf sokuyorlardi bunlar, orada milyarlarca dolarlik is yapan Turk firmalari varken hem de. Iste Kaddafi gitti, artik Turk sirketleri is yapamiyor oralarda, ustelik Libyalilar da surunuyor. Aynisini Misir'da yaptilar, sanki babalarinin ciftligi. Yani demek istedigim, akil, feraset, basiret yoksunu insanlarla bir yere varamayiz. Yok gemi yapiyormus ucak yapiyormus. Ne gemisi ne ucagi? Elektronik aksamlari, motorlar, teknolojisinin yarisi olsun burada uretiliyor mu orasi asil mesele. 15 senedir araba uretecegiz deyip Romanya'nin bile urettigi seyi uretemeyen adamlarin nesine ucak yapmak? Yalan soyluyorlar her zamanki gibi.

Once olmayan sorunlar yaratiyorlar, sonra mecbur bunlarin bazisini cozuyor bazisini cozemiyorlar. Sonra cozduklerini gosterip bakin biz cozduk diyorlar. Sifir terorle geldiler, beceriksizlikleri yuzunden teror tekrar azinca isi silahli kuvvetlere havale ettiler, onlar da mecbur silah deposuna cevrilip isyana hazirlanan kasabalari dumduz ettiler. Simdi teror yok diyorlar. Aptalliklari olmasa zaten olmayacakti teror. Tum gelismekte olan ulkelere sermayenin yagdigi bir doneme denk geldiler. Cin gibi ulkeler bu sermayeyi endustriye yoneltirken bir takim hirsizlar, baska hic bir sey yapabilecek bilgi ve gorgude olmadiklarindan kolay yoldan ceplerini doldurmak icin her yere beton dokerek bu firsati da teptiler. TSK Muslumanlar'in hakkini yedi diye FETO'cu teroristleri orduya, polise doldurdular az daha darbe oluyordu canlarini zor kurtardilar. Yani hep yanlis ustune yanlis yapip, yarattiklari olmayan sorunlarin az birazini cozunce onunla da ovunecek kadar ahmaklar.

Sen once bir belini dogrult, ulkeyi barut ficisina cevirmeyi birak, adaleti, egitim standartlarini, saglik ve cevre kalitesini yukselt. Biraz bitin kanlansin, ondan sonra ona buna firca cekmeye kalk. Elbette, kaliteli insanlar yerine kalitesiz yaltakcilarini sorumluluk mevkilerine getirirsen bu da olamayacagina gore sirk yonetimine devam. Hadi hayirli tiraslar.
Daha guzel anlatilamazdi
Bisi unutmusun onu ekliyim
Egitim egitim ve yine yeniden en bastan egitim ve terbiye
Cahil bir halkimiz var kor cahil hurafeci

Milli egitim bakanligi degil mi adi yahu sadece ogretimle ilgileniyorlar
Egitim verin once
Din kulturu ve ahlak bilgisi dersi yok mu
Hah o derste sadece din degil ahlak da ogretin

Beden egitimi dersi yapan oldu mu aranizda? Ya matematik ya fizik sokmuslardi simdi de din dersine aliyorlardir.

Beden egitiminden muhim ders var mi? En sevdigi ders, bis ders olmus turk gencliginin

Saglam kafa saglam vucutta bulunur

Çevrimdışı tangaz

Daha guzel anlatilamazdi
Bisi unutmusun onu ekliyim
Egitim egitim ve yine yeniden en bastan egitim ve terbiye
Cahil bir halkimiz var kor cahil hurafeci

Milli egitim bakanligi degil mi adi yahu sadece ogretimle ilgileniyorlar
Egitim verin once
Din kulturu ve ahlak bilgisi dersi yok mu
Hah o derste sadece din degil ahlak da ogretin

Beden egitimi dersi yapan oldu mu aranizda? Ya matematik ya fizik sokmuslardi simdi de din dersine aliyorlardir.

Beden egitiminden muhim ders var mi? En sevdigi ders, bis ders olmus turk gencliginin

Saglam kafa saglam vucutta bulunur

"şu mektepler olmasa maarifi ne güzel idare ederdim" der ve susarım

Çevrimdışı mylife1903

detayı güzel yakalamışsın rakam pek inandırıcı değil gerçekten de epl de rakamlar gerçekten absürt seviyelerde
Negredoya birisi 2 milyon maas verecem kiraloyorum dese ustunu tamamlariz ya oyle olabilir. Adam ellerinde patlamis biraz oynatip birine cakmaya calisiuorlar bence

Etiketler: