2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 167 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6268908 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı atalay

Geçmiş, geleceğin malzemesidir. Beşiktaş'ın oyunuyla, planlamasıyla, aklıyla ilgili eleştiriler önceleri değil, bugün yapılınca aklıma bu söz geliyor. Bu zamansız bir söz. Gelecek halen gelecek.
[ Son Düzenleme: 27 Ocak 2018, 02:28:43 atalay ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Ocak 2018, 01:05:22
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Bu paşada ki trezeguet'i yoklamak lazım bence.

Anderlecht'in oyuncusu daha 23 yaşında.

https://www.transfermarkt.com.tr/trezeguet/profil/spieler/234189

Mensah ve Treze bugün bizi zorlayanlardı.
İkiside 23 yaşında biri A. Madrid  , biri Anderlect takip etmek lazım.

Çevrimdışı emre_1978

Kim ıslıklandı kı ? Ne zaman ?

Yediğimiz golden sonra Quaresma.
Oyundan çıkarken de Oğuzhan.
Oğuzhan'ı ıslıklayan ufak bir gruptu ama golü yedikten sonra Quaresma aldığı ilk 2-3 topta sahaya net yansıyacak kadar ıslıklandı

Çevrimdışı cursedofdragon

Mensah ve Treze bugün bizi zorlayanlardı.
İkiside 23 yaşında biri A. Madrid  , biri Anderlect takip etmek lazım.

mensah ta olabilir tabi yeni atiba olabilir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ya inan üzülüyorum Gülhan

İnanılmaz faydalı oynuyor adam her maç Net 3 asist yapıyor , bizimkiler atamıyor , etrafındakileri pozisyona sokuyor , Talisca ilk yarıda attığı kadar Golu 2 maçta attı bunda en büyük etken Negredo hiç şüphesiz
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Daha öncede yazmıştım

Negredo santrafor gibi değilde 10 numara gibi oynuyor bu işi iyi de yapıyor ama bu işte bir terslik var !!

Sürekli etrafındakilere servis yapıp ciddi pozisyonlara sokuyor

Şimdi asıl soru şu ? Bu neden böyle

Yani etrafındakilerin Negredoyu pozisyona sokması gerekirken tam tersi Negredo etrafındakileri pozisyonlara sokuyor

Sorun nerde , Negredo da mı yoksa etrafındakilerde mi ?

@atalay nedir görüşün

Herkesin görüşünü merak ediyorum arkadaşlar
[ Son Düzenleme: 27 Ocak 2018, 01:32:30 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bu kadar üzgün olmaları biraz rahatsız etti beni. Sanki başına sakatlık vs gelmiş gibi. Acaba Negredo gerçekten bu ilk 11 oynama ve oyundan çıkma konusunu kafasında çok mu büyütüyor ve eve yansıtıyor? Çocuğu bile kahrolmuş sanki.. Üzüldüm..

Çevrimdışı Librarius

Yazilacak cok şey var fakat bir cuma maçında belalımız Kasimpasadan 3 puan almak onemli. Yani iyi oynayıp puan kaybetmektense kotu oynayıp 3 puan almayı tercih ederim. Bu açıdan takimi tebrik ediyorum.

Senol Güneş yine kotu yine kotu. Yaptigi degisiklikler hep aleyhimize isliyor. Negredo ciktiktan sonra ileride kalamadık, top bile tasiyamadik. Simdi Negredo gol atamıyor diyenler olacak. Iyi de digerlerine oldukça alan açıyor. Bunu göremeyenlere sasiriyorum. Babel bugun kotu bile denemeyecek bir haldeyken 90 dakika sahada kalıyor ama Negredo kalamıyor öyle mi? Senol Güneş'in adil bir calistirici oldugunu düşünmüyorum maalesef. Degisiklikleri oyunun ihtiyaçları dogrultusanda degil duyguları doğrultusunda yapıyor. Bu yüzden de yaptigimize degisiklikler oyunumuza veya skora katki vermek şöyle dursun, takimi bozuyor.

Quaresma'da cenabetin onde gideni. Hadi gol atamıyor anladık ama adimin kaptirdigi toplar kendi kalemize gol olarak sonuçlanıyor. Cok ilginç gercekten. Bugun beğendim onu.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı atalay

Bu maçtan itibaren Şubat sonu-Mart başı dışında Mart ortasına kadar maç - rejenerasyon diye devam edeceğiz. İkili-üçlü maç planları doğru kurgulanır ise bu yoğun ve zorlu fikstür handikap yaratmaz. Hatta ekstra maç sayısı avantaj sağlayabilir. Ekonomik oynamak gerekecek. Asıl handikap kredinin kalmaması.

Negredoya sallayanlara sadece 2 cevabım var

1.Girdigimiz pozisyon sayısındaki ciddi artış

2.Talisca !! Adam koskoca ilk yarıda arttigindan daha fazla Golu sadece 2 maçta atti

Negredo inanılmaz faydalı oynuyor biraz şanssız birazda etrafındakiler den kaynaklı Gol atamaması bence..

Çevrimdışı Librarius

Boyle gorunuyor ki şampiyonluk olabilmemiz icin hakemleri de yenmemiz gerekiyor. Hakemlerin bize cok rahat kart göstermeleri ve rakiplerimizden kartları esirgemeleri artık cok olmaya başladı. Bizim maclara verilen tetikçiler cesaret show yapıyor. Nizami golumuz iptal ediliyor, penaltilarimiz verilmiyor, rakipler karete yapsa da kartlar cikmiyor.

Bu Hüseyin Göcek daha bir kaç hafta once N'diaye'ye bir sonraki mac cezalı olacağı icin sari kartı göstermedi ki bazı yorumcular kirimizi bile olabilirdi yorumunu yapmişti. Orda kuyruğu bacakları arasına kisip kartı es gecen Hüseyin Göcek, bugun Babel'e sari gösterdiği pozisyonda once kart cikarmiyor ama sonra aklına Babel'in Bursa'da cezalı duruma düşeceği geliyor ki hemen sari cikariyor. FB ve GS maçlarında ayni pozisyonlarda faul bile calinmiyor. Ozellikle yan hakemler uzerinden operasyonlar çekiliyor. Yönetim sert açıklamalar yapmadıkça devam edecekler.

Çevrimdışı 38life

Beşiktaş'ın puan aldığı her maç için hakemler ceza alıyor.

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

zorluk fikstürümüz başladı 3 günde bi maç

Beşiktaş'ın puan aldığı her maç için hakemler ceza alıyor.

vayyy.

Çevrimdışı Librarius

Hocanın klasik berbat değişiklikleri yeter. Negredo'yu çıkartmak nedir yazıklar olsun, Negredo çıkınca akın akın geldi ekip.

Quaresma gol attırma serisini 3 haftaya çıkardı kendisine başarılar diliyorum.

İç sahada ulan maç bu rezalet nedir!

Pepe-Medel ikilisi bozulunca doğal olarak top dağılımı da bozuldu. Ne demek istediğimi şimdi anlamışsındır Yunus Vida girince. Baskı karşısında Vida çırpınıyor bugünkü gibi.

Bir kere hatalı bir kadroyla cikti maca. Medel gibi etkili ve seri oynayan bir oyuncuyu defansa hapsetmesi saçmaydı. Stoper oynarken bile inanılmaz güzel ve derin paslar attı. 

Negredo'ya gelince, hoca adil davranmıyor. Negredo'nun oyuna yaptigimize katkiyi görememesi gercekten cok ilginç. Cenk varken ne kadar berbat olursa olsun 90 dakika sahada kalıyordu ama gecen sene Abou bu sene de Negredo gol atamazsa hemen cikariyor. Yaziktir günahtır. 

Medel gibi bir adami bile sezon ortasında anca monte etti takıma. Monte derken adamin her hafta mevkisi değişiyor halen. Babel rezalet ötesi bir haldeyken 90 dakika sahada kalıyor ama Negredo kalamıyor.

Bu sene şampiyonluk olursak Senol Güneş'e ragmen olacağız.

Çevrimdışı Librarius

hoca yaptı hocadan ötürü.

Talisca sakatlandıysa tolgay'ı al.

Vida'yı aldı medel'i ortaya kaydırdı.

Daha sonra tolgay'ı oğuzhan'ın yerine aldı.

Negredo'yu çıkartıp kötü oynayan babel'i forvet'e koydu.

Hoca hiç oyuncu değişikliği yapmasın bence.

Son 5 veya 6 maçtır yaptigi degisikliklerle tekere comak sokuyor. Yani ilk 2 seneki şampiyonluk olmasa baska turlu düşünürdüm.
[ Son Düzenleme: 27 Ocak 2018, 02:29:04 Librarius ]

Çevrimdışı Librarius

bu hafta özelinde fener

gerçi geçen hafta cincondaydı kayıp sırası ama cücü ve yancısı yardımına koşmuştu bu hafta sıra fenerde ama bakalım posbıyık neler yapacak göreceğiz.

Abi halen merak ediyorsan ne diyeyim. Palabiyik FB'nin maçına verilmişse FB o maci kaybetmez. Cunku neden o maca atandigini bilir ve gerekli tetikçiliğini yapar. Kariyerini buna borçlu çünkü.

Çevrimdışı Librarius

Ben de bunu anlamıyorum. Neden 'iyi', 'neden 'hoş', ve neden seviyoruz Negredo'yu? Sempatik çocuk, yakışıklı, duruşu futbolcuya benziyor ve Beşiktaş forması giyiyor. Sebepler bunlar anladığım kadarıyla.

Ne alakasi var? Bugun Negredolu ve Negredosuz oyunu izlemedin mi? Nasıl izliyorsunuz maclari? Tamam tam bir golcu gibi oynamıyor, kaleyi pek düşünmüyor eyvallah. Ama Negredo varsa takim pozisyona giriyor, rakip rahat gelemiyor uzerimize. Negredo oynamasın Talisca'da gol atamaz. Bunda cok iddialıyım. Izleyelim görelim.

Çevrimdışı Librarius

Twitter'da Hırvat futbolu uzmanı vardı, unuttum şimdi ismini Alex Hadelga mı neydi ismi, 5-6 bin civarı takipçisi olan saygıdeğer bir hesap. Mitrovic transferi olunca, adamı Beşiktaşlılar soru yağmuruna tutmuştu. 1 olmadı 2 sene için çok büyük bir oyuncu olacak, Vida'dan daha iyi olduğunu düşünüyorum, Vida geçmişin Mitrovic bugünün oyuncusu gibi şeyler yazmıştı.

Vida'yı çizdiğim falan yok, çok iyi oyuncu olduğunun farkındayım ama boynuz (Mitrovic) kulağı geçecek gibi görünüyor.

Kardes sen hayirdir? Bir tane olumlu mesajin yok?

Çevrimdışı Librarius

Sıradakiler...

Bursaspor (D)
Karabükspor
Konyaspor (D)
Fenerbahçe
Trabzonspor (D)

Bursa 4 maçtır kazanamıyor.
Karabük son sırada. 10 maçtır kazanamıyor.
Konya 17. sırada. 4 maçtır kazanamıyor ama kendi sahasında Fener ve Trabzon'la berabere kaldı.

Bu 3 maçtan 9 puan almak şart.

Boyle paket fikstürleri düşünüp strese girmeye gerek yok. Mac mac ilerleyeceğiz. Simdi ki hedefimiz Gencler kupa maci. O mac final maci deyip devam edeceğiz. Uzun sureli fikstüre bakmaya gerek yok.

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Kardes sen hayirdir? Bir tane olumlu mesajin yok?

Hayır var. Galibiyetin bu ikinci yarısı zor maçta muhteşem bir sonuç olduğunu söyledim.

Bugün Vida'yı çıplak gözle izlerken içimden  yanı şeyleri düşündüm. Tam önümde oynadı çoğunluk. Mitroviç daha iyi galiba dedim. Serhat'ın tersine Mitroviç'den hala umutluyum ve yeterli şansı bulamadığını düşünüyorum. Tosiç 2-3 hafta olmasaydı o şansı yakalayabilirdi, artık Vida geldi imkanı yok.
Mitroviç'in ayağına top yakışıyor, Vida kadar hızlı değil ama Vida daha kararsız göründü gözüme. Kararsızlık defans elemanlarının ve kalecilerin en büyük düşmanı.

Katılıyorum, eline sağlık. Kararsız gibi evet, heyecan da olabilir.

Mitroviç'in o buz gibi halini, ''who the fuck cares'' modunu seviyorum :) Leipzig maçındaki gibi oynasa ligde harika olurdu, pek fırsatı olmadı bu sene.

Çevrimdışı Librarius

Medeli biz çok hafife alıyoruz şilide yıldız bu adam.Günümüz futboluna çok uygun Topu 2 3 kez dürtmüyor hemen ayağından çıkarıyor. Bu arada yediğimiz golde yine q7 nin kaptırdığı topla başlayan bir atak var.

Medel yıldız bir oyuncu. Ayağına top gelince hiç heyecanlanmadan, eli ayağına dolaşmadan topu en etkili bölgedeki oyuncuya aktarıyor. Hani Real, Barca, City, Bayern maçlarında sıklıkla rastladigimiz rakibi dikine yaran paslar var ya iste o paslardan atıyor adam. Yani geriye veya yana oynamıyor gerekmedikçe. Bugun bizim defanstan rakip yari sahasinin ortasına dikine yaran paslar atıp durdu. Senol Güneş bu adamdan ligin yarısına kadar faydalanamadi.

Negredo'nun ailesinin oyundan çıkarken çekilen fotoğrafını görünce çok canım yandı ya. Off be. Adamın tam bir aile babası olduğunu bilince bir de.

Cenk gitti, artık kendimi göstericem 90 dk oynicam, goller atıcam ve attırıcam diyip gülüştüler sanırım evde, bir umut oluştu sezona dair. Böyle görece oyundan erken çıkışı olunca hayal kırıklığına uğramış sanırım eşi ve kızı.
[ Son Düzenleme: 27 Ocak 2018, 02:08:43 3:10 to Yuma ]

Etiketler: